Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JAGODKO- Ty to jak juz napiszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za gardzolko az chwyta nio!!! pieknie to ujelas no.... szczesciara jestes i tyle Ci powiem!

a teraz Wam moje kumoszki napisze Wam cos co uwazam za piekna mysl:
%
Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

KOCHANE ZOSTAWIAM WAM Z TYMI SLOWAMI I ZMYKAM ...

JAGODKA LAP OKLASKA! TY MOJA PIERSZO-STRZALOWA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juleczko-ładne słoowa:P Ty łap oklaska bo masz 6miesiac, każdy powód dobry 😁 hehe

A same miłe rzeczy mówicie o małżeństwie:P ja się może tego małżeństwa nie boje a stresuje się też żeby było dobre jedzenie żeby niczego nie brakowało żeby goście dobrze się bawili! boże jaka to ogromna odpowiedzialność.. szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos wyjatkowy- wiesz ja jestem za granica tutaj calkowicie inaczej wyglada kontrola kobiety w ciąży. Jedni mówią co za płec drudzy nie.
Zdjecia obraczek nie mam, załatwialam jakie chce jak bylam w Polsce teraz tylko do konca potwierdzalam i numerek palca podawalam jaki grawer itd 🙂 ale nie chce zadnych matowych ani nic z delikatnym wzorkiem bardziej klasyczne, praktycznee 🙂 takie są na dłużej, te wydzimisie co sa teraz po roku czasu się psuja i trzeba znowu zmatowić albo coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem. Będzie dziewczynka! Moja wymarzona druga córeczka. Niby nie na 100% ale pani doktor stawia na dziewczynkę :-)

Poza tym wszystko ok. Badanie trwało 1,5 godz!! i tyle mam też nagranego filmu na płytkę!! Fajna sprawa - oglądaliśmy na tv (46cali) - niezły efekt!!
dzidzia wybadana na wszystkie strony. widać jak się rozpycha łokciami, jak paluszkiem wskazującym dotyka bródki i jak drugą rączkę ma założoną wokół szyi a dłoń przyłożoną do czoła!
Nóg nie chciała rozłożyć mimo usilnych starań p.doktor ale pupa wyoglądana z "profilu" przy podkurczonych nóżkach i nic a nic nie zwisało 😉

Tak jak mówiłam pojechaliśmy od razu do sklepu ale ponieważ w Plazie nie ma Zary to poszłam do 5-10-15 i kupiłam śliczną sukienusię ;-)

Dziewuszki , to tyle na dziś bo już padam. Jest 23.30 więc pora spać

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
oj miałam miałam ale nikt się nia nie przejmował, a już Tobie to nie wolno! Ale pociesze Cie że u mnie było 165 osób na weselu więc jak się jedna osoba znalazła to pewnie u Ciebie nikogo takiego nie będzie 🙂


WoooW!! tylee osób! hehe masakraa zdarzyłaś ze wszystkim pogadać? 😁 nie no szaleństwo my od początku chcielismy skromne wesele, pewnie jakbym chciala tak naprawde wszystkich zaprosic to tez by tyle było hehe na szczescie z tata nie utrzymujekontaktu to z jego strony sie nie zapraszala a rodzinka ta moja jest ogromna, my chcielismy tylko najblizszych na max 20osob ale nie wyszlo i bedzie 50 .. zobaczymy! i tak mam stresa jak cholerka! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada gratuluje córeczki! hehe i w ogole ze wszystko dobrze sie rozwija bo to najwazniejsze ja usg 3.4 D mam 24wrzesień juuhu:P 😁 a teraz znliza sie wielkimi krokami badanie w szpitalu na które bede musiala jechac sama 😞 🤔 i martwie sie o angielski! ale powiem zeby dali mi translate bo ja mam mnóstwo pytań 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...