Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pinacolada gratulacje 🙂 i łap oklaska
Chyba w tabelce przewaga różu hhihihi

Jagoda naprawdę Cię szmyrło:laugh: z tymi zakupami.
Jak Ja kupiłam pierwsze ciuszki to dostałam OPR a teraz szmyrło
Moją "teściówkę" i wczoraj Mi się chwaliła co kupiła:laugh: :laugh: :laugh:
Teraz czekam na Moją Mamuśkę,kiedy Ją to dorwie 🙃

Miłego dzionka Wam życzę,dużżżżżżżżżżżżżo spraw dziś mamy do załatwienia,papapapapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry Mamusie!

Pinacolada - GRATULUJĘ ZDROWEJ CÓREŃKI!!!! 🙂
Pokoloruje Cie jak tylko wrócę na wieś, bo tabelka na naszym laptopiku 🙂


Syla
- liczba gości jak u nas - mialo byc kilkanascie skonczylo sie na 48 🙂 - wszyscy Ci juz potwierdzili? bo ja sie na kilku bliskich osobach zawiodlam niestety i uslyszalam ze "oni nie lubia takich imprez" na 2 tyg przed slubem...

Aniol303 - u mnie tylko ja i moja mama wpadlysmy w szal zakupow 🙂 I troszke moja siostra 🙂 Tesciowa, moj, maz i moj tata ciagle mowia - "po co tyle tego kupujesz?" ale mam to gdzies 🙂


Dzis i wczoraj mnie synek nastraszyl bo w ogole sie nie ruszal nawet w sytuacjach kiedy sie zawsze ruszal...a jeszcze mialam tak koszmarny sen ze ja ksie obudzilam to pobieglam zjesc czekolade zeby zaczal skakac - myslalam ze oszaleje ale Ksawciu w koncu wybudzil sie chyba z 3 dniowego snu i zaczal skakac.... 🙂 Teraz znowu cisza...chyba ta ponura pogoda tak na niego wplywa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie w sobotnie przedpłudnie!
Syla- my zawsze chcieliśmy duże wesele wiec takie mieliśmy. I uwierz to była sama najbliższa rodzina i znajomi. Ale co się dziwić jak mój tata ma 9 rodzeństwa a mama 5? Ehhhh jakoś było i naprawdę nie żałuję. Najlepsze wesele na jakim byłam hehe
Pinacolada- Gratuluje córuni! Super że zdrowa! Niech tatuś ucałuje brzuszek odemnie 🙂
Dobra mamusie ja się zbieram pomalutku do pracki. Miłego dzionka życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za gratulacje! Jestem strasznie szczęśliwa, że wszystko ok ze zdrowiem u kruszynki, bo szczerze mówiąc to się trochę bałam po tych ostatnich naszych "forumowych" złych wieściach.

Zmykam już pomalutku. Idziemy na obiadek jak zwykle w sobote do takiej naszej ulubionej knajpki (knajpko-bar z domowym jedzonkiem) i mam straszną ochotę na pstrąga i mizerię z sosem czosnkowym 😉 :P

Wieczorkiem w domku jeszcze zaglądnę do Was i dołączę zdjęcie pierwszej sukienusi w rozmiarze 62 🙂

Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaam mamuśki 🙂 ja dziś miałam niezłą częstotliwość do chodzenia do łazienki w nocy.. ehh co godzinke dosłownie. Tak mi siię wstawać nie chciało ale byłam zmuszona bo normalne aż cały brzusio bolał.. no a nie dawno wstałam i się dalej obijam w łóżkuu 🙂 mój zrobił mi wczoraj fotke na wieczór, ale too miałam takiee jakieś parcie ciągnięcie mega skóry że wyglądałam jakk słoooń. No wrzuce Wam poźniej bo teraz mam lenia hehe:P

justyna malutka- ja w sumie od dziecka chcialam duze wesele ale jak przyszlo co do czego to fajniej miec mniejsze hehe 😜 wiecej przyjaciół niz rodziny tak to jest z naszą rodzinką..

Jagoda- hehe wlasnie tutaj jestt do du***** hehe chyba łaskawie nikt z własnej łaski nie potwierdzi się, a ja troche zawaliłam i napisałam złą date do potwierdzenia i bede musiala dzowonic niestety po gosciach, troche potwierdziło troche nie wie i troche ja nie wiem hehe.
Hmm a to tak nie wypada na 2tyg przed komus mówić że się jednak nie przyjdzie, przecież już napewno mialas za nich zapłacone..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie moglm sie powsztrzymac i odpalilam kompa by moc sie z Wami przywitac
Witajcie Mamusie sobotnio - leniuchowato 🙂

Pinacolada
GRATULUJE CORCI!!!!

No tak beda mieli nasi Synowie w czym wybierac (przewaga Dzieczynek jest)

Wiecie co moja Matula mnie przestrzega cyt.: NIE KUPUJ JESZCZE NIC NIE,NIE....
A w czoraj mi na skype pokazuje co nakupila dla Juniora... smialam sie z niej ... a on no tak bo to jest silniejsze!!! sluchajcie kupila 2komplety poscieli(poszewek)do lozeczka, 2komplety poscieli lenia i zimwa kompinezonik, gruby z poszku pajacyk ale wszystko w neutralnych kolorach.
Ach.. ta moja Mama.

Udanej soboty Wam zycze, brzusie poglaszczcie od ciotuni Juleczki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
No no ja widze że tu już taka mania ;]
Stajemy się jedną wielką rodziną hehhe 😉

Ale powiedz czy to nie jest milusie ... sympatycznie ..ze mozna sie tak zblizych z ludzimi na odleglosc przez internet! kazda z nas jest ma uczucia i zyje wiec z pisania rowniez moze sie wywiazac wieź.

Buzka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny!
my wróciliśmy już ze szczecina i od teściów przebrnęłam przez zaległości
Syla siostrzeniec śliczny a ta grzyweczka bomba - na pewno będzie wszystko ok, a co do ślubu to się nie martw będzie napewno tak jak ma być czyli suuuper, u nas niektórzy 2dni wcześniej dzwonili, że ich nie będzie...
Pinacolada gratuluję córci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz pochwalę się swoim usg - lekarz przemiły i całe nagranie łapało mnie za gardło, mężuś mój kochany się tak denerwował, że co chwilę wycierał spocone ręce ( opowiadałam mu o Gosi i Tyszance), mówił że się nie martwi a martwił sie strasznie, ja też po ostatnich wieściach jakoś tak dziwnie czułam się przed badaniem....
no więc będziemy mieć drugą córcię!!! marzyłam o synku ale mąż mnie przytulił i powiedział, że synka też będziemy mieć 🙂
mała waży 290g podczas badania słodko spała z rączkami podniesionymi do główki, obok niej leżała pępowina,pewnie się nią bawi 😉 wszystko jest w najlepszym porządku!pan doktor zbadał dokładnie wszystkie narządy i mów, że wszystko jest w jak najlepszym porządku! Aż mi kamień z serca spadł!

To więc szał zakupów mnie ominie - musimy tylko kupić jakieś cieplejsze rzeczy dla naszej Księżniczki!

Jagoda w tabelce zmień mi tylko kolor co do imienia jeszcze się wstrzymamy bo po wczorajszej wizycie pojawiły się kolejne propozycje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - gratuluję córci!
Ja się strasznie cieszę,że będę mieć drugą córeczkę - tak mi się marzyło! Dziś znowu kupiłam kilka rzeczy (różowych :-P) a mój mąż cały czas mi powtarza żebym za dużo tego różu nie kupowała bo ta córcia to nie na 100% - biedny, jeszcze ma cień nadziei na synalka :-) Mówię mu, że jak się lekarz pomylił to dam komuś w prezencie i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia- gratuluje córeczki 🙂

Pinacolada- ja jak wrócilam z badania powiedzialm mojemu ze córka na 65% tez był w szoku. Nastawiony był na syna więc specjalnie mu powiedziłam ze to jeszcze nic pewnego by powoli mogło do niego trafić 🙂oczywiście był foch bo on chce syna i już 🙂
ale po ok 4 godz sam przyjąl jako 100 % córcia i jak ja mu mówiłam ze dziecko nie daje mi spać to ten mnie poprawiał ze to jest mała i ona ma juz imie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia, a lekarz Wam nagrał na płytkę całe badanie czy tylko jakieś wybrane fragmenty? Bo z tego co pamiętam to jagoda pisała, że oni mają tylko krótkie filmiki z młodym a ja mam 1,5 godz film, od momentu kiedy włączyła pani doktor usg do momentu kiedy go wyłączała. wszystko i podglądanie i oglądanie maluszka, które trwało pół godz, potem całe mierzenie i badanie (ok godz) i na koniec jeszcze znowu pól godz podglądania i przemawiania do małej, żeby się ładnie pokazała :-) Za wszystko zapłaciłam 220zł. nie mam tylko zdjęć ale to ponoć da się zrobić z filmu- trzeba wybrać poprostu kilka interesujących ujęć i zapisać jako zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...