Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hihihi 🙂
Pinacolada - do Zary dziś pod wieczór zajrzę lub jutro rano.
Trochę mnie zmęczyło to bieganie po miescie i leze i zdycham 🙂

Basia - hehehe - chrzanic to - potem oddam ciuchy do komisu a moj synek bedzie najbardziej lansiarskim maluchem w Olkuszu :P:P:P

Jak Wam pokaze w pon lub niedz zdjecia to same stwierdzicie ze warto 😎 🙃 🤪

Moj pierwszy synek i wolno mi szaleć! (tak sobie to tłumaczę) 🙂 🙃 😁 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ulewnie 🙂
no to i ja sie przyznam ... mam już całą półkę ubrań dla małej wszyscy na około mówią żeby nie kupować tyle na początek tatarata niech oni zajdą w ciąże a potem pogadamy 🙂 co idę do miasta to ... no cóż półka w szafie pełna i jeszcze mi malo Jagoda jak ja Cię rozumie 🙂ale myślałam że mój mąz to przynajmniej mniej zwariowany ode mnie aha 😉 ja wyszlismy w środę od lekarza to na chwile zatrzymaliśmy sie tylko w smyku... i nagle słysze oj kochanie w tym będzieszpiękna tatuś ci kupi patrze a to mój mąz na drugim wieszaku mówi do siebie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jak już przyszło do wbierania wozka i mnie podobał sie taki za 1900 to mój mąz stwierdził że według niego jest mało bezpieczny i on chce kupic z chicco za 2800pln bo ten jest podobno solidny... bedziemy musieli zatrudnic w domu skarbnika sknere no ktoś w końcu musi zacząc oszczędzać 🙂 🙂 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla- jak masz wątpliwości to pamiętaj ze zawsze możesz uciec nawet jak zaczniecie słowa przysięgi:laugh:

co do ciuszków to ja poszłam na sposób, pokazuje mojemu to co kupiłam na raty, coś rano, popołdniu i np o 24 wylece z tekstem patrz co kupiłam zapomniałabym Ci pokazać 🙂 bidny się gubi czy to wszystko jednego dnia:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla spokojnie poczekaj do ostatniego dnia albo soboty rano 😉

Trochę się po stresujesz a potem zobaczysz jakie to miłe uczucie być żoną i ile miłych rzeczy spotka Cię w małżeństwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można usiąść zmywanie włączone apropo (prezent od męża jak się dowiedział o ciąży stwierdził ,że nie będę miała ani czasu ani ochoty zmywać więc kupił mi zmywarkę-polecam cudowny wynalazek).Upichciłam spaghetti z pomidorków z bazarku pycha zapraszam jakby któraś miała ochotę 😉swoją drogą to szkoda,że żadna z Was nie mieszka w Stolicy;(

Ja tez kupuję i za bardzo się nie pilnuję tzn.jakbym tyle rzeczy miała kupić w sklepie i do tego płacić marżę w sklepie to bardziej bym się trzymała za kieszeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uh , nie było mnie bo nie było neta 50 stron do nadrobienie -długa lekturka aż zapomniałam o czym miałam napisać 🙃
Syla jaki słodziaczek 🤪
Jagoda wpadłaś w wir zakupowy 😲 :laugh:
Gosia tak mi przykro, tak walczyłaś o swojego bobasa ,tak mi przykro strasznie 🤢 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud- ja mam ochotę na spagetti 🙂 A w stolicy będę w sobotę koło 23 hehe czuję się zaproszona 🙂
Jagódka czekamy na zdjęcia ciuszków. Ja chyba wpadnę w wir zakupów po powrocie z Polski 🙂
Syla nie przejmuj sie tak tym ślubem. Nie jest aż tak strasznie być żoną 🙂 Nic sie nie zmienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..dla mnie zmieniło się sporo my np.nie mieszkaliśmy ze sobą przed ślubem więc choćby to.Życie panienki różni się sporo od życia mężatki(ale podkreślam dla Sylli to raczej nie będzie różnica bo mieszkają razem).W świetle prawa też wiele się zmienia.Według mnie ma się też większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu,ale to oczywiście kwestia dyskusyjna.To tyle.
Ależ tu dzisiaj cisza nadzwyczajna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDJĘCIA CIUSZKÓW - tak jak pisałam - w poniedziałek - bo teraz jestem u rodzicow i nie mam aparatu, kabli i czasu w sumie...itd. 🙂
Ale są obłędne! i mam nadzieje ze uda mi sie po kolei odkupic cala "kolekcję" od tej jednej pani ktora te ciuszki przynosi 🙂 🙂 🙂


Byłam z moimi rodzicami pokazać im wózek - BBBAAARDZO im sie podobal a i ja nadal nie moge wyjsc z podziwu ze taki niby zwykly wózek, niekoniecznie za 3500 tys jak MUTSY ktorego chcielismy - a ma same plusy!

Co do wózka AXEL BABY SMILE - któraś z Was go wypatrzyła i z parametrow w necie wyszlo ze jest jeszcze fajniejszy od tego naszego EMJOT TREeCO - podobno jest CHIŃSKI, MA NIESTABILNĄ MAŁĄ GONDOLĘ I SIEDZISKO SPACERÓWKI SKŁADA SIE Z 3 CZESCI I MA GARBY pod pleckami - wiec oczywscie ODPADA!


PS. NIE DA SIĘ WYBOLDOWAĆ TEKSTU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO DO ŚLUBU - ja sie okropnie stresowalam -a bylam w 4 tyg (czyli 2 tyg zycia plodu 🙂 ) ciązy 🙂
Ja nigdy wczesniej nie chcialam slubu. Myslalam ze jesli juz to tylko gdzies uciekne, w gory, szybki slub tylko my i swiadkowie itd.
Potem okazalo sie ze sa rodzice rodzina ktorzy czegos tam od nas oczekuja w tej kwestii no i zgodzilismy sie..najpierw na skromny obiad tylko dla najblizszych a potem na ...wesele, dj'a, tance hulance, zabawy (ktorych tez mialo nie byc) no i byla tylko najblizsza rodzina i przyjaciele - ok 48 osób ale zabawa do bialego rana i wszyscy mowili ze bylo wyjatkowo bo bardzo intymnie i tak swoisko - kazdy z kazdym sie znal, kamerzysci i fotografowie - nasi najblizsi - moj tata, moja siostra i jej facet, brat mojego meza...super klimacik i jestem bardzo szczesliwa ze tak to jednak sie potoczylo.

Co do samego malzenstwa - duzo by pisac - ja raczej zbyt praktykujaca nie bylam i same przejscia typu - spowiedz z karteczkami, nauki przedmalzenskie, poradnia itp. - utwierdzaly mnie w przekonaniu ze nie warto...
Wszystko sie zmienilo - nauki byly ŚWIETNE!, poradni nie musielismy robic, spowiedz po 10 latach 😉 tez byla lajtowa a sam slub... NIGDY TEGO NIe ZAPOMNĘ - cały stres uszedl jak juz stalismy w kosciele i ksiadz po nas wyszedl. Potem to tylko magia - powaznie. To absolutnie niesamowite jaka człowiek czuje jednosc z drugim czlowiekiem.
Nie sadzilam ze podczas samej ceremonii pokocham mojego męża jeszcze bardziej. I po slubie (choc mieszkalismy razem ponad rok przed) wszystko sie zmienilo - JESTEŚMY RODZINĄ i odpowiedzialnosc za siebie jest ogromna i to poczucie ze teraz ON jest dla mnie najwazniejszy a ja dla NIEGO.
I jeszcze teraz nasz synek, ktory byl dla nas radosną niespodziankę - tzn. że tak się da, za pierwszym razem.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud-uchaaaaa ale prezecicho Ci Mezus sprawil..............a ja ciagle przy "zmywaku" (tyle ze ze sobie tlumacze ze nie ni jak nie ma jak ustawic w naszej kochni) ale bardzo ladny prezencik i praktyczny!

Jagodka TOBRZE SE TO TLUMACZYSZ BARDZO TRAFNIE A CO PIERWORODNEMU NIE MA CO ZALOWAC!!!!!! tak trzymaj ..... (gdyby tu byly ciucholandy to od otwarcia do zamkniecia bym po nich szperala) a tak..przerazaja mnei te ceny tu taj....

Sylwusia - dasz rade to jeden z najpieknieszych dni w zyciu ..stres jest tu jak najbardziej zrozumialy ...Kochanie ten dzien bedzie nalezal tylko i wylacznie DLA CIEBIE/WAS!!! TO WYBEDZIECIE W CENTRUM KOCHANIE !! WIEC DASZ RADE!
Madziula - uf..to tylko 50... 🙃 (wiem ale pocieszenie...)Jedna z Mamusiek miala ponad setke takze nie jest zle ... prawda 🙃 ja mam zawsze po wekendzie 40... i tez przebrnoc przez closc co Dziewczyny Kochane napisaly jest trudno!

Ja sie z Wami zegnam D OB R A N O C

moj M jest caly moj przez caly weekend wiec musze go wykozystac. 🤪


P.S.
W woli wyjasnienia(jeszcze nie maz ale juz nazeczony, spewnoscia mezczyzna mojego zycia i ojciec jeszcze nie narodzonego mojego pierworodnego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no 13 stron do nadrobienia , damy rade 😉

Megi 85 - oklaski za rozpoczety 6 miesiąc 😉

Julia23 - nic się nie przejmuj z tymi plecami ja tez tak mam wstaje w dodatku 5 razy siusiu
no musimy przetrwac , dzis bylam u lekarza to zapisała mi Kwiastostan z Lipy
Scorbolamid i jak bardzo boli to wziąść Apap .. i jak tam przygotowania doślubu ?
No sesje zdjeciowe są bardzo drogie , jak sie chce mieć dobrze wykonane zdjecia
Ja planuje zrobić mojej dzidzi koło 6 miesiąca ;] Ale myśle że raz w życiu można
zrobić taką sesje a szczególnie w dniu ślubu 😉

Syla1205 - Co do tego USG to włąśnie nic nie powiedzą dokładnie jak idzie się państwowo
albo do Szpitala , ja musze się wybrać prywatnie na USG fakt że zapłace ale
wszystko mi opiszą , a co do płci no mam nadzieje że twój maluszek ci pokaże 😉

Syla1205 - Wyślij fotkę tych obrączek 😉 a jaka dzidzia śliczna , piękne ma oczka ;] Ja chce
już swoją pocieszke ;] Jak załatwie aparat to wyśle wam moje ciuszki ;]

Paullel - No to ciesze sie że wszystko w porządku , bo już się martwiłam ale na wizycie
kontrolnej wspomnij lekarzowi o tym 😉

Paullel - Co do tych zdjęć to rzeczywiście świetne , no właśnie tylko zanim my będziemy mieć
takie brzuszki to będzie śnieg ;D Ale tez ładnie zdjecia wyglądają choć nie
jest tak kolorowo

A co do tej dzidzi no to [*] 😞 nic więcej nie możemy zrobić 😞


Mycloud - Ja mam to samo tak mało ruchliwa jest ale myśle że moze ta pogoda też działa na
dzidzie i jest taka spokojna w końcu pogoda taka senna , wszystko będzie dobrze

Mycloud - widze że taka sama strategia jak ja z zakupami Allegro noi wszystkie supermarkety

Basia81 - Mówisz o czekoladzie hyym To może spróbuje 😉 a spódniczusia super ;]

Jagoda80 - Nie jesteś sama ja z ciuszków mam już wszystko wpadłam w szął zakupów ale teraz
jak patrze to mam tego na 4 dzieci

Basia81 - Papryka powiadasz ja ostatnio męczyłam się z Gęsią na wsi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...