Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co do imion ponieważ jeszcze nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka podaję kilka : dziewczynka- Jael,Wanesa, Jaśminka, Nikola(mąż bardzo chce).
Chłopiec-Filip,Hubercik,Jonatan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyjątkowy -jak miło ja mam na imię Magdalena 😉

Co do imienia Jael słyszałam,że większość albo go nie zna ,albo wydaje się ,że to dla chłopca.Myślę,że można dodać "a" i będzie Jaela,ale czy to już tak ładnie nadal brzmi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko to wy jeszcze z babciami ustalacie imiona ...ja bym już zwariowała 😉wystarczy ,że z mężem jest kłopot bo jemu nie zawsze podobają się te co mnie.Dla sprawiedliwości ustaliliśmy ,że on da dziewczynce imię a ja chłopcu.Więc jak będzie dziewczynka to na bank będzie Nikola.(nie wiem jak ja to przeżyje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe też tak chciałam , ale miałam głupiego faceta po 3 latach zostawił mnie i odszedł..Teraz już się z tym pogodziłam ;] I wcale nie jest mi przykro , mieszkam z mamą więc ustalam imiona z nią to z nią dziele smutki i radości ;] No w końcu na nikim nie można polegać tak jak na swojej własnej mamie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Co do imion ponieważ jeszcze nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka podaję kilka : dziewczynka- Jael,Wanesa, Jaśminka, Nikola(mąż bardzo chce).
Chłopiec-Filip,Hubercik,Jonatan.


Nio!!! widze ze i Tobie sie podob imie Jonatan.... 🙂

No wlasnie tak przypuszczalam ze bedzie to ta wengierska linia obslugiwala i rowniez wyspy bo Anglie rowniez ja wzasadze wybierm ise jeszcze w "dwu paku" do Londynu do moich dwuch przyjaciolek ktore juz nie widzalm jednej 3-lata a drugiej 2-lata wiec moze jeszcze "Ladek"tzn Londyn zachacze 😁 😁 😁 jk sie rozbujam w tych podrozach.
ja wam mowie juz D O B R A N O C do juterka mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia napisał:


Sylwia wlasnie a jakimy liniami lecisz/latasz z Wysp do PL? ja lece nie jakimi WIZZ AIR z Malmö-Gdansk bo z Kopenhaga-Gdansk norwegian nie bierze odpowiedzialnosci za ciezarne...


Ja latam Wizz air zawsze bo tylko titaj mam połaczenie z Cork do Katowic 🙂 hehe mówisz oni biorą odpowiedzialność za kobiety w ciąży hmm nie wiedziałam ciekawe:P 😉

Paullel- fajny brzusio taki malusiii 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A oto mój piękny siostrzeniec 🙂
ważył 3 600 🙂 ale wylądował w inkubatorze jak się urodził miał za niska temperature ciała, i tak jakby gwiżdze cały czas. I ponoc za krótko płakał jak go wyciągneli powinnien dłużej. Mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze!! musi byc 🙂 🙃 jest przepiekny!!!! [img size=379]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/ma__y_Steffi.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór...

wylezałam się w łózku ale dalej boli,(wziełam nospe) niby mniej ale jednak... ale teraz jakby prawy jajnik dawał o sobie znać... no i moje malenstwo siedzi po tej prawej stronie... to moze dlatego boli 😞
jak mi nie przejdze to jutro rano pojade... -- na samą myśl szpital źle się czuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...