Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że mamy prawo czuc sie inaczej... 🙂
Ja od początku ciąży mam problemy z nudnosciami...ciagle jest mi nie dobrze...i cos mi sie wydaje ze zostanie mi to aż do rozwiązania... 😞 staram sie normalnie z tym funkcjonowac,ale nie jest mi łatwo 😞 To prawda że otaczajacy nas ludzie nie zawsze nas rozumieja...a zwłaszcza jak słysze teksty na temat jaki to mam wielki brzuch...oj to zaczynam sie denerwowac.Kuzynka jak mnie zobaczyła to powiedziała mi że wygladam jak ona w 9msc ciąży... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam...ale u Nas okropna pogoda..pada od rana 😞
Przewidywalna kiszonka w domku.. 😞 😞 a chcialam na zakupy jechac ojojo 🤨 widze,ze dyskusje trwaja 🙂
Jak wasze samopoczucie...bo ja jestem wsciekla,ze zbliza sie weekend gdzie mozna jechac po za maisto a tu zapowiadaja smutna pochmurna pogode 😞 😞 jakos mi sie ona udziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dokladnie tez tak mowia...tym bardziej,ze mam duzego dzidziusia i mniejszy na bank nie moze byc ...
Najlepszy tekst to...za ile rodzisz za miesiac ,dwa??
Wtedy mam wzrok wscieklego psiaka ...wrrr...moj maz ma 198 cm wzrostu i lekarz powiedzial,ze dzidzia po kosciach udowych tez raczej bedzie wyskoka bo z waga jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia cos mi sie wydaje ze bedziesz miec upraagnionego chlopczyka 🙂 a Malinka dziewczynke nie wiem jakos tak heehe 😆 a co do takiego uczucia na brzuchu ... to mam to samo !! 😞 dziwne uczucie wstretne i ochydne ale caly czas chodZe i wmasowuje kremy 🙂wiec roztepy mam nadzieje pojda w siwe znaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie też tylko brzuszek rosnie... 🙂 ale i tak czuje sie inaczej... 🙂
Ja też jestem zła na te pogode,ale z jednej strony to wole jak jest tak bo przynajmniej jest chłodno,niż jakby miały byc upały 🤨
Najgorsze że siedze w tym domu i dostaje szału...Dzis umówiłam sie z koleżanką na 16godz wiec nie bedzie tak zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem malutka, bo mam tylko 158 cm wzrostu wiec u nie nie ma gdzie to wszystko sie zozchodzic i moze dlatego jestem malym paczkiem. Przed ciaza bylal bardzo chudziutka i nigdy nie mialam problemu z waga 🙂 Mam naszieje, ze po ciazy wroce do formy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 165cm...Moja mama też była bardzo szczupła...i po każdym porodzie zaraz wracała do dawnej figury...Mam nadzieje że u mnie będzie tak samo 🙂

Najgorszy jest ten wilczy apetyt... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj moj R ma wolne to spedzimy ten dzien razem. Wczoraj mnie wkurzyla fryzjerka i umowilam sie na dzisiaj z inna.Mam nadzieje, ze fajnie spedzimy ten dzien. Mam ochote wieczorkiem zrobic razem pizze i pojechac z nia do mojej siostry na jakis dobry film. Zobaczymy czy plan wypali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie będzie tak zle:laugh: :laugh: :laugh:
Damy rade jakos...Ide za 13dni na usg 3d, już nie moge sie doczekac 🙂
Mam nadzieje że dowiem sie kto mieszka u mnie w brzuszku...i nie bede musiała mówic o dzidzi bez osobowo 🙂

A z jednej strony boje sie tego usg...czy z dzidzią wszystko ok 😞
Dzis w nocy tak mnie okopała że nie mogłam spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NBatalkio i Malinko kazdy ma inna przemiane ja jestem po mamie po porodzie odrazu wrocila do formy 🙂 a ja bylam bardzo szczupla 47 kilo 🤢 na 167cm a teraz to wygladam wlasnie okej tak jak bym chciala a wczesneij to moglam jesc jesc jesc
!!! a i tak nic nie zgrublam przysiegam Wam , znajomi to sie dziwili ile ja w pracy jadlam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana jak kopie to dobrze!!!Ja to sie za kazdym razem ciesze jak maluszek kopie, bo wiem ze zyje. Jak ogladalam mojego synka na usg to przyjal taka poze ze ze smiechu nie moglam. Nozki polozyl na czubek glowy. To maly akrobata. Smieje sie, ze kazy facet chcialby tak umiec 🙂hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia powiem ci, ze ja do 21 roku zycia jadlam wiecej niz moj tata. Naprawde spore ilosci. Kazdy sie dziwil gdzie ja to wszystko mieszcze, bo wygladalam jak chodzacacreklama glodu Pozniej nagle w ciagu 6 miesiecy przytylam 13 kilo nawet nie wiem kiedy to sie stalo i juz wtedy wiedzialam, ze bede musiala uwazac na to co jem. Balam sie ciazy, ze przytyja, ale pragnienie dziecka bylo wieksze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo pragnełam zajść w ciąże...i już po miesiacu sie udało.... 🙂
A teraz czekam na ten pazdziernik... 🙂 chociaż ostatnio zaczełam myslec o porodzie...i boje sie niesamowicie... 😲







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...