Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Magdagc ja tez bede miala chlopca chociaz dzisiaj ide na usg 3/4 D to bede wiedziala na pewno. 🙂

Niunia ja jestem od ciebie 10 cm nizsza 😞 158cm...waze juz 60 kilo jak dla mnie to strasznie duzo. Przed ciaza wydawalo mi sie, ze jestem gruba a teraz....

Usg mam na 18 jak wroce od razy dam znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny...
Malinka super że już jesteś z nami,no i najważniejsze że ze szkrabem wszystko ok...
Natalia twój brzuszek jest całkiem fajny :laugh: ja jestem tylko ciut wyższa a brzusio mam jak w 7 miesiącu...
Fajnie wiedzieć jaki szkrab u nas mieszka ja idę na usg 15 czerwca i jestem ciekawa czy ślicznie "zapozuje":P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny walsnie wrocilam od tesciowej i pokazala mi nowa zdobycz 🙂 ale sie ucieszylam fajna zabaweczka nowiutka bo okazalo isie ze siostra od mojego kupila 2 takiesame jedno zamowila w pl a drugie u sibie
http://allegro.pl/item648565449_fisher_price_delux_3w1_hustawka_lezaczek_fotelik.html


nie jest do konca to samo b o te co dostalam to ma dodatkowe u gory zabawki radyjko jakies ino nei uamialam znalesc takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia fajna sprawa taka huśtawka,miałam i korzystałam ... dzieciaczek zajęty przez chwilę tak że można zająć się sobą i odsapnąć deczko
No a co do brzuszka to na usg w 13 tygodniu lekarz powiedział że duże to moje dziecko,a na ostatniej wizycie gin powiedział że macicę mam wyżej niż normalnie 🙂 wszyscy się śmieją że ja w ciąży stereo jestem:laugh: 🙃 ale Usg wykazało jednego szkraba...teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty...żeby usłyszeć że wszystko jest w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja 10 mam wizyte teraz i sie nie umie doczekac ... Mi tez lekarz mowi ze wszystko jak najlepszym porzadku 🙂 ale zawsze przed wizyta sie denerwuje hehe nei wiem czemu moze to taki matczynny instynkt hehe jak w tamtym miesiacu bylam na wizycie to lekarz pwoiedzial mi ze bardzo ladnie wygladam w ciazy ze 5 miesiac a tu taka sylwetka heh ale on jets smieszny najlepsze jak opowiada kawaly to potem mnie zbadac nei umi bo spieta jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciesz się że na fajnego lekarza trafiłaś...ja w pierwszej ciąży miałam ginekolożkę to potraktowała mnie jakbym syfilis miała a nie ciążę 🙃 ...
Teraz jest ok tyle że ja teraz ze względu na wiek to jestem pełna obaw i zarazem szczęśliwa po każdej wizycie jak okazuje się że wszystko si...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam..ja pospałam dzisiejszej nocy i nawet wstałam z dobrym chumorkiem 🙂 🙂
Ja ide we wtorek do ginekologa na wizyte...bedzie mnie tylko badac wiec szkrabka zobacze dopiero na usg 3d 😆
Jesli chodzi o brzusio to teraz mi wyskoczyl bardziej do przodu jakby pileczka :laugh:
Co do kilogramow to 6 kg do przpdy teraz to juz moze 7..z corka jak chodzilam w ciazy przez caly stan blogoslawiony przytylam 24 kg...ulalalla...dwa lata dochodzilam do formy...ale udalo sie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek 🤪

u mnie dzisiaj leje jak z cebra 🤨 ,zaraz muszę szykować się do pracy,a w nocy spałam jak kamień hi,hi...
Natalia,super że wszystko ok to są najwspanialsze wieści co?
Szkoda że takiego USG nie można częściej robić 🙃 ale by było fajnie...ja nadal czekam a czas się strasznie wleeeeeeeeeeecze

pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak go zobczylam to jakos samo powiedzialo mi sie Kacperek i tak juz chyba zostanie 🙂

Lekarz ktory robil nam USG powiedzal zebysmy za trzy tygodnie przyszli to nam jeszcze nieodplatnie dogra z 10 minut jak bedzie wiekszy 🙂 Takze jeszcze go zobacze 🙂 Badanie ogolnie trwa ok godziny to sie napatrzycie na te piekne buziaczki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!ja narazie nie kupuje nawilżacza powietrza...pomysle o tym pozniej 🙂 i niestety nie mam pojecia ktory jest dobry 😞

Co porabiacie dzisiaj??? 🙂
Ja ucze sie zaocznie i dzisiaj mam egzaminy 😞 ale sie boje 😞

Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂
Jak tam samopoczucie kobiet w stanie błogoslawionym??
My odziwo czujemy sie dosc dobrze...o tym kregoslupie to juz anwet nie wspominam 😠
Pospalismy niewiele,ale maluszek tak buszowal i tak fajnie kopał ze pol nocy trzymalam reke na brzuszku i czekalam az kopnie ;D
Juz niedlugo usg 3d nie moge sie doczeklac ....ale jeszcze wczesniej wizyta u lekarza ciekawe co i jak ..standardowo lekki starch jest 😞


pozdrawiam i zycze udanego weekendu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam szystkie pazdziernikowe Mamusie.....często do was zaglądałam,ale jakoś dopiero teraz sie zarejestrowałam....Moja Dzidzia powinna urodzić sie 15 pazdziernika....ale kiedy tak naprawde się zdecyduje to od niej zależy.....no ja mogę ewentualnie trochę w tym pomóc....pozdrawiam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam szystkie pazdziernikowe Mamusie.....często do was zaglądałam,ale jakoś dopiero teraz sie zarejestrowałam....Moja Dzidzia powinna urodzić sie 15 pazdziernika....ale kiedy tak naprawde się zdecyduje to od niej zależy.....no ja mogę ewentualnie trochę w tym pomóc....pozdrawiam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam szystkie pazdziernikowe Mamusie.....często do was zaglądałam,ale jakoś dopiero teraz sie zarejestrowałam....Moja Dzidzia powinna urodzić sie 15 pazdziernika....ale kiedy tak naprawde się zdecyduje to od niej zależy.....no ja mogę ewentualnie trochę w tym pomóc....pozdrawiam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...