Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witamy nowa mamuske wsrod nas 🙂

dziewczyny znalazlam fajny filik
http://3we.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6177:w-onie-matki-national-geographic-1&catid=79:nauka&Itemid=124
http://www.clipser.com/watch_video/256420
a tu jest druga czesc polecam bardzo fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja również oglądałam.....razem z Mężem.....świetny film.....a co do porodu,to z całą pewnośćią pierwszy raz jest dużym przeżyciem.....jednakj gdy położą dzidziusia przy piersi to o całym bólu się zapomina i każda Mamusia dla tej chwili gotowa jest przeżyć wszystko jeszcze raz.....to jest wielkie przeżycie....prawie metafizyczne....szkoda,że nie każdy facet chce w tym uczestniczyć....ja mam nadzieję,że mój Mąż sie zdecyduje......pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie.....strasznie tutaj cicho!!!!!Pewnie odpoczywacie albo spacerujecie....ja też się wybieram na spacerek....Mam pytanko-jak umieszczacie suwaczki na swoim profilu?bo ja mam z tym mały problem....nie wiem co mam z tymi kodami zrobić!!!Dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie.....strasznie tutaj cicho!!!!!Pewnie odpoczywacie albo spacerujecie....ja też się wybieram na spacerek....Mam pytanko-jak umieszczacie suwaczki na swoim profilu?bo ja mam z tym mały problem....nie wiem co mam z tymi kodami zrobić!!!Dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie.....strasznie tutaj cicho!!!!!Pewnie odpoczywacie albo spacerujecie....ja też się wybieram na spacerek....Mam pytanko-jak umieszczacie suwaczki na swoim profilu?bo ja mam z tym mały problem....nie wiem co mam z tymi kodami zrobić!!!Dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewcczyny ja wpadlam na chwile ... wiec wlasnie wrocilam z gor bylismy w Zywcu Suchej Beskidzkiej 🙂 ladna pogoda nawet moglam ubrac moja sukienke:P 🙃 ide cos podjesc jakies truskaweczki bo przynislam z dzialki od tesciowej 🙂 wiecie co znalazlam ladny wozek i przy rozsadnej ceniehttp://allegro.pl/item652545889_bexa_b3_wozki_3w1_fotelik_samoch_kola_pompowan.html#gallery mi najprawdopodoniej sobi etaki wybiore i wzory maja ladne 🙂 ide wsuwac truskwki i puding bo moj mi zrobil 🙂 a ja go ide pakowac bo znow wyjezdza 😞
maxara co do suwaczkow to poszukaj wczesniej bo mi to tlumaczyla natalkia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalkou mnei juz od wczoraj ladna pogoda 🙂 dzis ide na zakup pokupywac jakas bielizne bo sie rosnie 😁 😁 wczoraj miaalm taka chrapke na kebaba ze musislam sobie zjesc chodz wiem ze toniezdrowe ale nie moglam sie powstrzymac a malej chyba tez smakowalo bo zrobila mi serie kopow hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 ja tez mam lepszy humor dzisiaj... 🙂bo słonko swieci... 🙂
Ide zaraz do miasta na małe zakupy. 🙂 Musze kupic sobie jakies spodnie bo niestety nawet ciążówki są już na mnie za ciasne 😞
Ostatnio jak sie ważyłam to stwierdziłam że waga sie zepsuła bo za dużo mi pokazała...hihi 😉
A wy jakie macie plany na dzis???

Ps.Ale moje malenstwo dzis kopie od rana 🙂 super uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ntalko moja mam tez ostatnio byla w szpitalu i maialam te ztakie biegliwe dni
ja wlansie sie maluje i bede sie wybierac na zakupy musze kupic czeresnie 🤪 bo zaraz sliny mi brak takiego mam smaka 😁 jak wroce musze posprzatac zrobic obiad potem jade do skzoly a po szkole zobaczymy co bede robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie też słonecznie 🙂 na czereśnie to już patrzeć nie mogę więc opycham się truskawkami:p tez dzisiaj byłam na mieście ale sobie tylko truskawki kupiłam:P za dwa tyg jadę na odpoczynek do holandii, dzisiaj miałam krzywą cukrową robioną. dziękuje za miłe powitanie 🙂)) pozdrawiam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie też słonecznie 🙂 na czereśnie to już patrzeć nie mogę więc opycham się truskawkami:p tez dzisiaj byłam na mieście ale sobie tylko truskawki kupiłam:P za dwa tyg jadę na odpoczynek do holandii, dzisiaj miałam krzywą cukrową robioną. dziękuje za miłe powitanie 🙂)) pozdrawiam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki wielkie Natala....strasznie to było dla mnie sskomplikowane,heehheh....ale mam już ten suwaczek.....Apropo czereśni....to widzę,że wszystkie przyszłe Mamy się nimi zajadają....ja też dopołudnia pól kg zjadłam....a popołudniu 2 kg arbuza...lepiej pakować w siebie owoce niż batony....a ja się postanowiłam ograniczyć ze słodyczami....bo od początku ciaży nie przytyłam wogóle,a tu nagle ostatnio moja pani dr.mnie waży i w ciągu 4tygodni 5 kg.....masakra....muszę się wziąść za siebie.....i nie jeść słodyczy.....ale z drugiej strony to ciągle mam niski cukier na granicy normy 75....69 ostatnio....niby to dobrze....ale mi cukru brak....a najlepiej to w ciastkach i czekoladkach...heheheh.....koniec....powtarzam....koniec z tym.....pozdraiam Was Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeej mamusie...nie było mnie długo bo nie miałam neta 😠
mam nadzieje że więcej takich niespodzianek nie będzie:P
pozdrawiam was serdecznie i... znikam na spacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ...

Byłam dzis u lekarza no i dostalam jakies tableteczki bo mam upławy 😞
Z dzidzia wszytsko oka serduszko silne -mocno pika,ale i tak sie martwie ...

Usg 4d mam na 17.06 na 10.15 wiec wkoncu bede miec 100% pewnosci co do plci swojego melenstwa i wiedze o rozwoju dzidzi...juz sie nie moge doczekac

L-4 do 30 czerwca...ulalalla....

A u Was kobietki jak tam????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam dzis troszke zalatany dzien... 🙂 Kupiłam sukienke bo za 3tygodnie ide na wesele do znajomych...bardzo ładna 🙂 mam nadzieje ze przez te 3tygodnie nie przytyje dużo...hihi 🙂 Ja jak narazie przytyłam 6kg,wiec chyba nie jest tak zle,ale i tak sie boje bo ciągle jem...i ciągle jestem głodna 😞
Madziu2009 nie martw sie o dzidzie...zdrowa jest i napewno będzie wszystko oki 🙂
Ja też miesiac temu brałam tabletki na upławy ale tak szczerze mówiąc to słabo pomogły...upławy dalej mam.
Ale podobno kobiety w ciąży tak maja 🤨
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki....jak samopoczucie u Was?Strasznie duszno jest....nie ma czym oddychać....ja właśnie gotuję ryżi z truskaweczkami zjem na kolacje....trzeba korzystać,bo pewnie to już końcówkatych owoców w tym roku....Co do tych upław to nie jestem w temacie,bo nigdy ich nie miałam...ani przy pierwszej ciąży ani teraz,ale słyszałam i czytałam,że to częsta dolegliwośćb u kobiet w ciąży dlatego nie ma się czym przejmować....najważniejsze,że dzidziuś zdrowo rośnie.....Wogóle to jak u Was z dolegliwościami ciążowymi,bo ja przy pierwszym dziecku miałam wszyskie...książkowe-mdłości...wymioty...zawroty głowy....słabo mi się robiło....biodr,krzyże mnie bolały....a teraz nic....gdyby nie brak okresu to nigdy bym nie pomyślała,że jestem w ciąży....nawet brzuszka nie mami mój mąż żartuje,że mam brzuch jakbym za dużo zjadła....dziwne to troche....ale skoro wyniki super mam...dzidzia zdrowa to dla mnie lepiej,że się nie męcze.....ale się opisałam....a jak u Was Brzuszki? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z dolegliwosciami to mialam koszmar..na samym poczatku...teraz juz mineły..ale za to nasila sie z dnia na dzien bol krzyza...czasem az tak boli,ze chodzic mi ciezko a juz nie mowie o wstaniu z lozka czy z fotela...koszmar!!!!!!!!!
MJdłosci i dusznosci minely...ale tez dawały o sobie znac...do tego bole glowy az tak silne ze wymiotywalam ...
!wsza ciaza byla poprostu rewelacyjna...anio boli..ani problemow...nie liczac od 7 mieisaca ale do tego czasu nic mi nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...