Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny pwoiem wam ze dzis chyba poczulam pierszy ruch mojego malenstwa tak jak by mnie cos koplo od srodka bo wczesniej maialm bulgotanie wystraszylam sie strasznie a to bylo o 6 rano moze obudzila mnei bo bylo glodna?? Ale teraz nic nie czuje 😞 mogl byc to pierwszy kopniaczek?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Witam 🙂
U nas niby cieplo...sloneczko przygrzewa,ale bardzo zimny wiaterek do tego wieje ...wiec nie wiadomo jak sie ubrac... ;/
Niunia no to masz swojego kopniaczka 😉 ja spac nie moglam do ok.1 bo moj synus chyba chcial w pilke w brzuszku pograc...hihi dopieor ok.1 szalenstwo ustapilo i moglam spokojnie usnac... 🙂 🙂
Dzis zamowilam sobie materacyk do łóżeczka... juz sie nie moge doczekac kiedy wszystko przyjdzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia to byl pierwszy kopniaczek. Pamietam jak ja pierwszy raz poczylam 🙂 Potem mialam przerwe a teraz tak jak Madzia nie moge spac, bo szkrab buszuje w brzuszku 🙂Narazie bardzo sie ciesze z kazdego kopniecia, ale ponoc potem to strasznie boli...
a co tam niech boli jak czuje dzidzie to wiem, ze z nia wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No troszke musisz nadrobic 😁 dziewczyny pwoiedzcie mi bo bylam na innym forum i wyczytalam cos takiego :
re: karta ciąży Magdalena... wt. 02.06.2009 14:46:35

Witam, no niestety teraz przepisy się zmieniły becikowe jest wypłacane tylko w tedy jeżeli kobieta od 10 tygodnia ciąży uczęszcza do G. - proponuje dla tych co w późniejszym terminie trafiły do G. o wypisania i poproszenie aby wystawili wam zaświadczenie że na pierwszą wizyty wstawiłyście się właśnie w tym terminie a książeczka została później wyrobiona.
W przypadkach jeżeli zabierają w szpitalu książeczki nie trzeba zaświadczenia tylko w 9 miesiącu kserować książeczkę i złożyć wraz z dokumentami.


Sprawa ogolem dotyczy becikowego .jak bylam ostatnio u gin i rozmawialam z polozna to mi mwoila ze to by byla glupota bo niektore kobiety pozniej sie dowiaduja o ciazy niz 10 tydz albo maja pozniej zakladana karte ciazy.,... np ja bo ja mama od 12...nie wiem czy prosic lekarza zeby jak cos wystawil mi to zaswiadczenie bo ciaze stwierdzono u mnie wczesniej bodajze w 8 tyg z meisiaczki a z usg wychodzi ze w 5 tyg ciazy ... wiec co poradzicie?? Slyszalyscie cos o tym bo jezeli jest taka pomoc to czmeu miaal bym z niej nei skorzystac tym bardziej ze mi przysluguje 2 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny jak tam???
Jestem przerazona, bo czytalam, ze w moim tygodniu ciazy dziecko ma juz ustalone pory snu i aktywnosci. Tak samo bedzie po porodzie. Moj synek ani mysli spac a jak juz to tylko na chwilke. Caly dzien i cala noc buszuje. Teraz mnie to cieszy ale co bedzie pozniej???? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! 🙂 dawno mnie nie było...bo od poniedziałku leżałam w szpitalu...miałam skurcze... 😞 ale na szczescie juz jest wszystko ok z dzidzia i ze mną 🙂 i w koncu wypuscili mnie dzis do domku.Było mi strasznie smutno w tym szpitalu i czas mi sie dłużył 😞

Dzidzia waży juz prawie 600gram 🙂 ale na usg nie zdradziła swojej płci 😞

A co tam u Was???
Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ...ciesze sie,ze Nasza zguba sie znlazła...
ja dzis czuje sie koszmarnie...praktycznie wcale nie spałam w nocy...bol kregoslupa i stawu biodrowego byl tak silny,ze kwiczalam jak mala dziewczynka 😞
Niewiem co bedzie dalej jeszcze polowa ciazy przedemna...
Co do truskawek to sie chyba nimi juz przejadlam..teraz caly czas wcinała bym cos slonego ;/

A jak Wy sie dzis czujecie ??
Pozdrawiam Was kobitki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MagdaGc
ja tez mialam moment ze caly czas kiwi potem ananas potem wiogrona a teraz truskawki no i jablka , ale to dobrze ze masz ochote na kiwi bo jest w nim duzo kwasu foliowego ja potrafilam zjesc 1 koszyk do poludnia a potem jeszcze z 4 sztuki do wieczora 😁

Natalko
ja tez nie jestem wysoka moj wzrost to 168 cm, i przed ciaza bylam strasznie szczupla a nawet rozstepow nie mam na szczescie bo potem ani na basen czy nad wode lato bo ciezko schodza chodz slyszlam o laserowym zabiegu i jest ponoc bardzo dobry ja przed ciaza ylam na zamknieciu laserowym naczynka krwionosnego bo mialam nie daleko ust taka zylke fioletowa i po zabiegu znikla 🙂 🙂 🙂 wiec jak cos to tez polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...