Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Jak tam dzisiaj...ja jelsi chodzi o jedzonko to ma czesto tak jak juz sobie cos zrobie to potem nie mam na to ochoty ;/
A jesli chodzi o obiadki to wymyslam caly czas,...lubie stac w kuchni 🙂
We wtorek wizyta u lekarza...ciekawe co mi powie ...zauwazyłam ,ze dwa razy postawił mi sie brzusio ulalala ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć !!!
U mnie leje znów jak z cebra 😠 już mam dość tej pogody,no bo ile można sprzątać i wycierać kurze?Chciałoby się
wyjść na spacer a tu potrzebne kalosze i duuuuży parasol coby na brzuszek starczył 😉
pozdrawiam wszystkie brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piszcie....piszcie Brzuszki.....Moniczek,a może Ty mi to wyjaśnisz z tym stawianie brzuszka,bo Ty taka troszkę doświadczona jesteś....hehehehe....Mimo,że to moja druga ciąża to nie wiem o co z tym chodzi....przy Synku w ciąży się z czymś takim nie spotkałam....a to aż dziwne w moim przypadku,bo to ja zazwyczaj pouczam koleżanki w kwestiach medycznych....heheheh....taka trochę przemądrzała jestem.....no ale teraz się poddaję....o co chodzi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Pogoda u nas okropna, az z domu nie chce sie wychodzic. Ja ide dzisiaj na USG 3/4D Mialam robione juz wczesniej, ale lekarz powiedzial zebym przyszla jeszcze dzisiaj to dogra nam z 10 minut wiekszej juz dzidzi.A co do naszej klasy to niestety nie mam konta 😞 Buziaczki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxara napisał:
Piszcie....piszcie Brzuszki.....Moniczek,a może Ty mi to wyjaśnisz z tym stawianie brzuszka,bo Ty taka troszkę doświadczona jesteś....hehehehe....Mimo,że to moja druga ciąża to nie wiem o co z tym chodzi....przy Synku w ciąży się z czymś takim nie spotkałam....a to aż dziwne w moim przypadku,bo to ja zazwyczaj pouczam koleżanki w kwestiach medycznych....heheheh....taka trochę przemądrzała jestem.....no ale teraz się poddaję....o co chodzi???


Oj Maxarko zaraz doświadczona...wyobraź sobie że nie wiem o co chodzi z tym stawianiem brzuszka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hheehhehe.......niezle się Laseczki prezentujecie........Moniczek świetne Dzieciaczki i super ta 1-sza fotka aniołka.....Niunia,a Ty dorzuć jakieś fotki....ale też super parka z Was.....a reszta niech się też ujawni.....przyda nam się to jak już zaczniemy się w pazdzierniku rozsypywać.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super hi,hi...ciekawe jak inne brzuszki,czy dołączą...w ogóle jak spojrzeć na mamusie w tygodniach ciąży to nas powinno być bardzo dużo...ciekawe gdzie reszta października się ukrywa,bo w sumie na forum aktywnych nas jest tylko kilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Natalia,nie przejmuj się ...przecież i tak na forum się porozumiewamy :laugh:
Dorota jakie śliczne zdjęcie malutkiej,no modelka...mój synuś nie chciał się ustawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...