Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niuni śliczna ta Malutka.....a jakie ma włosy zabójcze.....Zawsze mi się podobały maluszki z włoskami....hehehe.....ale i tak większości się szybko wycierają.....swoją drogą ciekawe od czego to zależy,że jedne Maluchy rodzą się z włoskami,a inne bez....Moja szwagierka wczoraj mnie też rozbawiła.....bo powiedziałam,że przed ciążą nigdy zgagi nie miałam,a teraz się zdarza,a ona na to,że Dzidzia będzie miała włosy,bo od włosów jest zgaga.....heheheh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki 🙂 🙂 🙂
Co tam u Was słychac???ja nie dawno wstałam... 😉dzidzia już nie chciała spać,mocno mnie kopała...hihi 🙂 Już bym chciała przytulic moje malenstwo a to jeszcze aż trzy miesiace... 😞 ale ostatnio zaczynam sie zastanawiac jak to będzie na porodówce...i sie boje tak szczerze mówiąc 😲 😲 😲 A jak jest u Was też odczuwacie strach??nie które z nas już wiedzą jak to jest... 😮 Natalio85 jak tam po wizycie u lekarza???
Niunia90 śliczna ta mała...:P ja też sie zastanawiam do kogo będzie podobne moje malenstwo...bo jak do taty to bedzie blondynem/blondynka o niebieskich oczkach...a jak do mnie to bedzie brunet/brunetka o piwnych oczach 🙂 🙂 🙂

Ale sie rozpisałam 🙂 🙂 🙂

Make a pregnancy ticker

[URL=http://www.naobcasach.pl]

  • hej,hej...
    Ja nie śpię od 4 rano bo...się wyspałam , no paranoja he,he
    Potem mój szkrabek potuptał mi po brzuszku a teraz już mam posprzątane mieszkanie,zjedzone śniadanko i prawie obiad przygotowany :laugh: :laugh:
    Ja co prawda już dwa razy poród przechodziłam,ale teraz wszystko jest zupełnie inaczej...mały póki co to pośladkami się odwrócił i do tego łożysko mam na przedniej ścianie...zaczynam myśleć jak to będzie ☺️
    Lekarz mnie nieźle nastraszył i nie wiem czego się spodziewać 🤨
    Co dzisiaj będziecie porabiać? U mnie wieje jak nie wiem co...

    Super Natalia że wszystko w porządku,no to najważniejsze...
    Niunia jaka śliczna dziewczynka,jakie włoski długie...

    buziaki...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No u mnei tez pogoda do d..y ze tak pwoiem pada i pada ...Ja mam 1 lipca lekarza ciekawe co mi powie... wczoraj bylam u mojego 1 lekarza prowadzacego ciaze (zmienilam : bo ten lekarz jak mnie badal to mowil ze jestem waska!! - bez przesady zeby stray facet mi takie rzeczy przy badaniu mowil!!)zeby wystawil mi zaswiadczenie ze ciaza byla stwierdzona przed 10 tygodniem ciazy gdyz teraz aby dosac becikowe trzeba miec takeiz zaswiadczenie!! http://www.mps.gov.pl/index.php?gid=6&news_id=1404 i musze sie zapytac lekarza o te znieczulenie kurcze jestem ciekawa oby bylo oby bylo bo tez sie boje porodu chodz jak sie zewre to Mala wyskoczy hehe 🙂
    Mnie dzis w nocy o 2 rano obudzila Amelka takie kopy dawala ze chyba zostanie pilkarzem mowie wam a to dopiero poczatek 😲 😁 😁 🙃 dzis tez jakos wczesniej wstalam bo sie wyspalam hehe o 5 juz bylam na nogach a tak to nie wiem co dzis bede robic - musze zrobic liste zakupow co musze dokupic :P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć Dziewczyny.......te przepisy się tak zmieniają,ze zanim My urodzimy to jeszcze 10 razy się pozmienia.....Narazie pewne jest,że macierzyński dłuższy nas obejmie.....2 tygodnie dłuższy....heheheh......Macie już pościel do łóżeczka?poślijcie jakieś ładne wzorki.....Ja się zastanawiam na początek nad kołyską....firmy Kraft....samobujającą....ale strasznie droga 720...a i tak trzeba łóżeczko kupić póżniej....nie wiem....a jeśli o poście chodzi to mi się te 10-elementowe lub 12 komplety podobają.....A co do wózka....to muszę zobaczyć jeszcze w naturze....ale skłaniam się ku Quinny....mutsy4rider....implast....chyba,że jeszcze coś wynajdę....i tak dopiero najwcześniej w sierpniu uderzam na zakupy....bo nie chcę pózniej żałować,że znalazłam coś ładniejszego....buziaki Brzuszatki
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dzień dobry kobietki!!!

    Jak tama dzisiejszy dzionek?U mnie słoneczko :laugh:
    nie wiem tylko co na obiady już wymyślać 🤨 nie mam na nic apetytu...macie jakieś poysły na ciekawe dania?

    Pozdrawiam wszystkie brzusie 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć wszystkim.....a u mnie znowu paskudnie......Niestety też mam problem z wymyśleniem czegoś na obiadek....ja sobie fasolke szparagową ugotuje......bo to i bub to mogę wpierniczać....hehehe....ale wejdż sobie na www.smaczny.pl albo www.pychotka.pl.....miłego dnia
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Oj to widzę że nie tylko mi się nie chce wymyślać obiadków 😆
    Wczoraj poukładałam sobie ciuszki w nowej szafce :laugh: i okazało się że wcale tak dużo ich nie mam hi,hi...tyyyyyle rzeczy się jeszcze by przydało i jak sobie o tym wszystkim myślę to strasznie mi tęskno do mojego szkraba...
    W ogóle to zrobiłam się taka jakaś rozdrażniona , wszystko mnie denerwuje heh...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Monia lepiej nic juz nie mow mi o rozdraznieniu 🙂
    Dziewczyny mam taki krepujacy problem. To pytanie dla dziewczyn ktore juz rodzily...od 2 dni boli mnie odbyt i nie wiem czy tro normalne czy nie 😞 troche sie martwie, bo dopiero w poniezialek bylam u lekarza a wizyta jeszcze tak daleko....
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Natalia może maluszek ci się tak ułożył?Wiesz to całkiem możliwe,jeszcze wiele przed nami takich "uścisków" 🙂
    Mój widzisz ułożył się w poprzek i ani myśli się odwracać 🤔 no ale ma nadzieję że w odpowiednim momencie się zdecyduje...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Natalio ja nie rodzilam jeszcze ale to nie sa przypadkiem zaczynajace sie hemoroidy??? 😉 😉 🤔
    u nas zas pogoda do d...y ze tak pwoiem bo inaczej juz nie idzie tego nazwac ale na szczescie jutro moj wraca z delegacji 🙃 🤪
    dziewczyny znalazlam nowy ladny wozeczek dziewczyny na innych forach tez go polecaja 🙂 http://www.allegro.pl/item659743306_jet_neo_babyactive_2009_hit_fotelik_3w1.html cena przystepna 3 w 1 lekki poreczny 🙂 kolorki i wzorki sliczne 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No,no Niunia całkiem fajny wózeczek...też mi się podoba no i cena przystępna...ciekawe czy wygodny?
    No a co do pogody to po prostu wykończyć się można,dzisiaj rano trochę słonka a teraz leeeejeeeee 🥴 aż nosa nie chce się wystawiać...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witajcie!
    Natalko ja rodziłam ale nie mam pojęcia co to. Skoro dziewczyny mówią że to przez ułożenie maleństwa to pewnie mają racje. Ale hemorojdy też to mogą być.Mnie czasem też tam pobolewa ale nie mam pojęcia co to.Jak mnie zaczyna pobolewać wchodze di wanny z ciepła wodą i przestaje.
    Niunia sliczny ten wózek. Widzialam go bo moja sąsiadka ma taki czerwony. Widzę ze jest bardzo zadowolona.Więc pewnie dobrzej jej służy.
    Pozdrawiam!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej...ale mnie wzięło na lody!!!!!!!!!!!!!ha,ha:laugh:
    zapraszam wszystkie mamusie na pałaszowanie 😉 😉 😉 😉 😉
    Szkoda że mieszkamy w tak różnych miejscach hi,hi
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Smacznego Moniczek.....ja już dzisiaj Big-Milka zszamałam.....wogóle to ostatnio jadłabym 14godzin na dobe...pózniej 10godzin snu....i ....powtórka z rozrywki.....heheheh.....wszystko mi smakuje.....owoce-arbuz zwłaszcza....warzywa......słodycze.....kanapeczki....no wszystko.....musze sie ograniczać zaczac,bo juz 8kg na plus.....ale to silniejsze ode mnie.....tymbardziej,że kawke i papierosy odstawiłam jak sie o Dzidzi dowiedziałam.Myśleże w takich okolicznościach nie jest zle.....pozdrawiam Grubaski....hahaah
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...