Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio w sklepie oglądałam wózeczek chicco :
http://www.sklep.dzidzio.pl/szczegoly/4717/wozek_trojfunkcyjny_trio_enjoy_evolution_fuego_97_chicco
Jest lekki ale nie do końca podoba mi się konstrukcja podwozia...małe i plastikowe kółka nie bardzo mnie przekonują,ale tak trudno znaleźć lekki wózek 🥴

Dzisiaj wyszło u mnie słoneczko 🤪 w końcu,może mąż zabierze mnie na wycieczkę jakąś....zobaczymy

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Acha dziewczyny mama takie sliczne sukieneczki bawelniane no super Amelka ma lepsze ciuszki odemnie 😉 😲 😲 Mala modnisia z neij bedzie ...Acha pwoiedzcie mi czy podoba sie wam imie Natasza moj powiedzial ze nie b o to takie mega ruskie imie 😞 ale mi sie podoba:laugh: chodz zakochalam sie w Amelce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki.....Ale paskudna pogoda....Ja dzisiaj jem i śpię......Madzia My też właśnie rozglądamy się za wózkiem....Ja osobiście jeszcze nie mam typu.....a kupować będę na końcu ......może na początku pażdziernika......zresztą ja chyba jako jedna z nielicznych ....nie mam jeszcze prawie nic........heheheh....A co do Twojej córci to mi też wygląda to na alergie.....Wiem -bo mam syna 11-letniego alergika......może robili jej niewłaściwe alergreny.....nie wiem,ale może zasięgnij porady innego lekarza lub alergologa....ale skąd ta gorączka?może rzeczywiście jakaś infekcja się zaczyna.....tak czy inaczej dobrze,że córa dostała antybiotyk.......Madzia,a Ty już wiesz kto siedzi w brzuszku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia Natasza to śliczne imię......jeśli chodzi właśnie o ruskie imiona ....to ja jestem zdecydowana fanką......córeczkę na 100% nazwałabym-Lena....podoba mi się też bardzo Nadia.....a z chłopięcych....Igor i Wiktor......A jeśli chodzi o termin to masz podobnie jak ja ,bo mi wyliczyła na 15 pazdziernika,ale pózniej mogę urodzić,bo na usg wyszło,że maluch jest o tydzień młodszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natasza,Nadia to bardzo ładne imiona...moja koleżanka też październikowa daje swojej córci właśnie Nadia...
Ja mam termin na 22 października i wydaje mi się tak odległe...
Pogoda mnie dobija , duchota okropna ,nie wiem w co się ubrać bo we wszystkim mi za gorąco uff 😉 dostałam od siostry 2 sukienki może w nich będzie si...
na kiedy macie kolejne USG?Ja dopiero po 34 tygodniu 😞 to tak daleko,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek....to Ty masz termin tak jak ja urodziłam swojego 1-szego synka......to ostatni dzień wagi.....i takie dzieci to są trochę pomieszane....trochę z wagi(jak szala przeważy) a trochę jak skorpion.....a wszystkie skorpiony są kochliwe,że hejjjjjj.....Ja też mam przeczucie,że teraz mogę też 22 urodzić,bo na usg wyszło,że Maluszek jest tydzień młodszy,czyli miałabym termin na 22 a nie 15.....Moniczek może w ten sam dzień urodzimy?.....A co do usg.....to ja miałam w 8 tygodniu.....12.....16....20.....a pózniej podobno to moja pani dr.robi usg dopiero gdzieś koło 8 miesiąca....Nie wiem dokładnie,bo nie pytałam...ale ostatnie dwie wizyty były bez usg.....Wpadł Ci już jakiś wózek w oko...Bo mi te chico też w miarę się podobają,ale kółka i stelaż są dla mnie nie do przyjęcia....Zwłaszcza,że mam zamiar wychodzić z dzieckiem na spacery przez cała zimę i wczesną wiosnę....a wiadomo...śnieg,chlapy....Jak coś ciekawego znajdziesz to wstaw linka....pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 Ja już wstałam...mam egzamin z angielskiego...trzymajcie kciuki 🙂 Ja mam termin na 3pazdziernika...wiec chyba najwczesniej z was,ale jak bedzie to nie wiadomo...u mnie w rodzinie czesto były wczesniaki 😞 a to podobno genetyczne 😞 ale mam nadzieje ze dotrwam do terminu 🤨 Ja mam usg co miesiac...ze wzgledu na to ze wczesniej poroniłam 😞 teraz ide na wizyte 7lipca 🙂 może maluch sie wkoncu ujawnii 🙂 hihi 🙂

Pozdrawiam 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Malinka jaki ranny ptaszek z Ciebie 😉 Jasne że będziemy trzymać kciuki...daj znać jak Ci poszło!
Termin masz najszybciej z nas ciekawe jak to będzie co?
Pozdrawiam was serdecznie...u mnie pogoda dziś dopisuje więc pewnie na wycieczkę jakąś się wybierzemy...
buziaki dla brzuszków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...tak wiem maxara bedzie malenka coreczka 😉
Dzis pogoda taka dziwna troszke nie pada ,ale niebow zachmurzone.
Wybieram sie na krociutki spacerek z corcia bo juz tydzien siedzi w domku a poprawa jest jzu widoczna wiec aby mi sie nie zakisiła postanowilam,ze zrobie z nia gdziesik rundke ..
A jak u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszatki 🙂 ja wlasnie wstalam bo do 4 rano nei spalam tak obrywalam 😎 no ale sie ciesze ze tak kopie 🙂 🙂 🙂 🙂
Znalazlam Wam kilka bardzo glupich zabobonow ciazowych. Mam nadzieje, ze poprawi Wam to humory

-Nie wolno nic smażyć w ciąży bo tam, gdzie tłuszcz kapnie, to dziecko bedzie miało znamię.
-Nie wolno przechodzić pod kablami, bo się pępowina owinie.
-Nie wolno obcinać włosów, bo dziecko będzie glupie.
-Nie wolno patrzeć na krwawe rzeczy lub jakies kalectwo bo się mozna zapatrzeć.
-Nie jeść kiszonych ogórkow bo mleko (to z piersi) skwaśnieje.
-Nie chodzić po słońcu, bo się zsiądzie.
-Nie wolno współżyć 2 miesiące przed rozwiązaniem, bo dziecku będą ropiały oczka.
-Nie wolno podnosić rąk do góry, bo się pępowina owinie dookoła szyi.
-Nie można siedzieć z założoną nogą na nogę, bo zmiażdżysz dziecku główkę.
-Nie patrz na księżyc, bo dziecko będzie łyse.
-Nie patrz na słońce, bo dziecko będzie się zanosiło płaczem.
-Nie patrz przez wizjer w drzwiach lub przez inną dziurkę, bo dziecko będzie zezowate.
-Nie patrz na nikogo brzydkiego, bo dziecko bedzie podobne.
-Nie noś nic na szyji, bo dziecko okręci się pępowiną.
-Nie depiluj się, bo dziecko urodzi się łyse.
-Podczas zmywania naczyń lub prania przyszła matka nie może sobie zachlapać brzucha, bo dziecko będzie pijakiem.
-Jeżeli kobieta w ciąży się czegoś przestraszy i dotknie w tym momencie swojego brzucha, to dziecko będzie miało myszkę (znamię).

A teraz absolutny hardcore:
-Nie wolno przechodzić w ciąży przez kałuże, bo dziecko będzie miało wodołowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Brzuszki......Pogoda jak zwykle pod psem.....w dodatku dziś rano spotkał mnie mały wypadek......Poślizgnęłam sie na schodach,bo gnałam do toalety ....i wylądowałam mna ścianie,a nogi na schodach zostały....mąż mnie musiał wyzbierać i jeszcze nakrzyczał,że biegam po tych schodach jak szalona.....a mi się siu siu po nocy chciało.....W efekcie mam pod okiem p.... i piszczel obity i spuchnięty.....Ale najbardziej się o Maleństwo martwiłam....Na szczęście brzuch nietknięty....a mały się chyba przestraszył bo strasznie wariował.....Uważajcie na siebie Laski,bo o wypadek teraz nietrudno.....a szkoda się stresować.....ja wyglądam teraz jak bokser i z domu chyba przez tydzień nie wyjdę.....eheheheee bo ktoś jeszcze pomyśli,że mnie Mężuś pobił,a on bardziej niż ja wystrachany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęście brzuch jakimś cudem ocaliłam i tylko noga i pod okiem śliwa.Mój Mąż mówi,że mi zamówi na allegro skafander i kask......hehehe.....teraz to śmieszne,ale jak tam leżałam to się tylko o Dziecko bałam....Na szczęście brzuszek ulokował się między schody....także nic mu nie jest.....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!!!!
byłam wczoraj na wycieczce i musiałam teraz nadrobić czytanie:laugh:

Malinka gratuluję zdanego egzaminu! 🤪
Niunia - zabobony nie do wyjęcia ha,ha 🙃 aż strach pomyśleć że ktoś jeszcze w nie wierzy,no ja noszę kolczyk w pępku i ostatnio usłyszałam od koleżanki,że nie wolno bo się dziecko oplącze pępowiną 🙃
Maxara,dobrze że nic się nie stało oprócz siniaków...co do upadków to mnie moja mama ze schodów "zrzuciła" i pierwsze co sprawdzała to czy kopię,a ja do dziś się śmieję że w głowę się uderzyłam i jestem stuknięta 🤪

Ale tak poważnie to trzeba uważać na te nasze brzusie...
Co dziś planujecie?Ja po wczorajszej wycieczce jestem wykończona i sobie chyba odpocznę 🙂

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...