Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jasne ze dam znac... troche sie boje;/ bo ja ostatnio czesto kicham i jak kicham to troche mnie boli w środku i parę razy po 3 krople popuściłam chodz trenuje mięśnie kegla 😞 nie wiem zobaczymy co mi powie musze sie go o dużo rzeczy zapytac o znieczulenie i chyba bede rodzic w Pszczynie a nie w Tychach bo on tam jest ordynatorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oj kichanie to udręka hi,hi...ja to się za brzuch trzymam jak kicham :P
Ja będę wiedziała więcej dopiero po 30 tygodniu...czy mały się obrócił i jaki poród mnie czeka...Mam nadzieję że mój synuś będzie główką na dół bo druga cesarka mnie przeraża 😲
A tak na razie to chyba wszystko ok...mały bryka po brzusiu,tylko kłopot z kręgosłupem ale cóż się nie zniesie...ja to już nie mogę się doczekać mojego szkraba hi,hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
W koncu udalo m,i sie wejsc na stronke.U mnie tez goraco, ze az nie chce sie nosa z domu wystawiac.
Malinka ja pytalam sie mojego ginekologa o balsamy brazujace.Od poczatku ciazy uzywam.Nie mam zadnych plam i z dzidszia wszystko w porzadku. Uzywam Soraya delikatne brazowienie.Po kilku razach jest ladna delikatna opalenizna i co najwazniejsze nawet jak zle sie posmarujesz to nie widac plam.No chyba ze przesadzisz z iloscia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 dzieki za rady odnosnie balsamow brazujacych...ale chyba jednak sie skusze i posucham Natalii85 bo wydaje mi sie ze nie mozna do konca przesadzac 🙂 moja siostra tez uzywała w ciąży i koleżanki też i nawet mi to polecaja 🙂bo mowia ze bede sie lepiej czuc ze soba 🙂 bo ładna mama to szczesliwa mama i dzidzia tez bedzie szczesliwa 🙂

Ja tez czesto kicham...mam tak od zawsze 😉 to męczące zwłaszcza teraz 😮 bo czasami aż zaboli brzuszek jak kichne 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to z tym kichaniem to chyba normlane moja dzidzia to sie wierci raz na dzien przyciskam mocniej brzuszek to wiem jak jest ulozona raz glowka na dol raz na skos poprzek heeh malpka figluje a niech figluje a jak sobie pojemy to ona polyka wody plodowe i takie bombelki slychac 🙂 dzis ide poogladac obraczki dziewczynki podoba mi sie biale zloto kolezanka fajny dostala na zareczyny ale bardzo bardzo bardzo barzdo drogi!! on za niego dal prawqie 3 tysiace bo powiedizla ze jej sie on podoba i z innym ma nie przychodzic - ale glupia co nie hehe wiem ze jest glupia bo nikt jej nie lubi zawsze sie doczepia ... ide na te sklepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
duchota trochę u mnie przeszła....ale ciągle gdzieś tam grzmi....pewnie zaraz do mnie burza dojdzie......Malinka to Twoja decyzja....każda Mama najlepiej wie co dla jej Dziecka jest najleppsze....daj znać jak efekty.Malinka powodzenia u gina....koniecznie relację zdaj....czy Dzidzia obrucona itd,bo ja dalej nie wiem jak jest u mnie i do kiedy powinno to zrobić Dzidzi.....Monia,a powiedz mi Ty coś mówiłaś,że masz łożysko na przedniej ścianie...a od czego to zależy i jakie ma konsekwencje.......bo ja wyczytałam na tej kartce z usg,że mam łożysko naprzedniej ścianie i nisko ułożone,ale ten facet u,którego byłam powiedział,że z czasem łożysko w górę idzie jak się macica powiększa....ale nie wiem co z tym,że na przedniej ścianie jest?Dzieki i pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki...miłego dzionka życzę!!! 🤪 🤪

Niunia daj znać po wizycie
Maxara z tym łożyskiem jak dziecko główką ułożone to się nic nie dzieje,gorzej jak cesarka a u mnie właśnie do końca nie będzie wiadomo jak urodzę

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ale maly dal mi popalic w nocy 🙂 Wczoraj bylo tak goraco, ze czulam tylko delikatnie jak sie przekreca, ale za to po poludniu, wieczorem i w nocy tak mi dal czadu, ze az bolalo 🙂 Obudzilam nawet mojego Romka zeby6 przylozyl reke do brzuszka, bo tak mocno jeszcze nie buszowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo juz mi 27 tydzien wskoczył...a tak naprawde to dopiero w piątek będzie 😮 😮 😮
coraz bliżej do początku trzeciego trymestru ciąży...ale fajnie:laugh:
Ciuszki wczoraj układałam...jak sobie pomysle ze nie długo bede moja dzidzie w nie ubierała to jeszcze nie moge w to uwierzyc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jutro 25 tydzień się zacznie...coraz bliżej do wielkiego spotkania !!!!!!! 🤪
`Ale zobaczycie że ostatni miesiąc to będzie się dłuuuuuuuuuuużył niemiłosiernie hi,hi...Ciekawe która pierwsza się "rozpakuje" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Ciężarówki......u mnie dzisiaj skwar,żę ulalala....Natalio to współczuję Ci jak się Dzidzi urodzi...heheheh.....bo one juz sobie ustalają pory snu i jest duże prawdopodobieństwo,że Właśnie tak będzie jak sie urodzi....ale tak do końca to nie jestem do tego przekonana,bo pamiętam,że mój Kacper jako noworodek co tydzień,dwa sobie zmieniał....i nieraz było tak,że ja całą noc oka nie zmrużyłam...a on o 7 sobie zasypiał i spał cały dzień.....tak to już jest z tymi Dziećmi.....Poza tym to mój miał okropne kolki....do UWAGA!!!4 miesiąca życia....i to takie,że mu pępek wyszedł na wierzch i musiał mieć klejony specjalnymi plastrami....Straszne to było.....siniał aż cały....prężył się i zapominał.....nic nie pomagało....nawet u znachorki wylądowaliśmy po świętach w grudniu,bo już nie mogłam wytrzymać....a ona mi mówi,że jeszcze jelita są niewykształcone,a zwłaszcza cienkie...i pokazywała jak go nosić"na króliczka" i masować taki trójkącik na stopce,który zanika w którymś tam miesiącu....bo tak wogóle to ta znachorka ze stóp choroby czyta....No i faktycznie jak robiliśmy to co nam kazała.....to mały się wygazowywał...i był spokój.....Mówię wam tragedia była z nim.....aż mi się na 11lat Dzieci odechciało....Podobno te kolki to przypadłość chłopców....dlatego mam nadzieje,że mimo wszystko dziewczynka będzie....albo chociaż chłopak,ale bez kolek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Maxara wspolczuje ci 😮 cos ty musiala przezyc dlatego staram sie nei pic gazwoanych rzeczy ale czasdem o cole to bym sie pociela ale tak to woda niegazowana albo niskozmineralizowana fosli nie wolno jesc i takich tam chyba o nich wicie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dziś jaka burza była 🤢 tak strasznie grzmiało i spadła ściana deszczu a potem grad taki że bałam się że mi okna powybija...to było straszneeee no i wyłączyli prąd 😠 A teraz znów problem z wejściem na forum...paranoja 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...