Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!!ja zaraz wybieram sie do miasta... 🙂
Dzidzia cały czas kopie(w nocy też) 🙂
Zastanawiam sie czy ona/on kiedys spi... 🙂
Naprawde jest tak ruchliwa że szok... 🙂
A najfajniej sie wypina...zastanawiam sie wtedy co to za czesc ciała...hihi
Do mnie przychodzi co srode położna,nie wiem po co tak często...ale w sumie mi to nie przeszkadza,bo przynajmniej moge posłuchac jak bije serduszko mojego malenstwa...:laugh:
A co tam u was???
Pozdrawiam 🙂
Ps.chyba sie przeziebiłam znowu...bo mam straszny katar... 🤔 🤔 🤔

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Dziewczynki.......Moja Dzidzia kopie najbardziej wieczorkiem....już w łóżku....a pózniej rano jak się tylko obudzę.... 🙂 Grzeczna jest.....Dzisiaj mój mąż robi mały remoncik w pokoju syna.......Najpierw musimy wszysko popakować i wynieść,a pózniej malowanie....oczywiście barwy Manchesteru-żółty i czerwony.....własnie byliśmy po farby.....No a pózniej zostanie tylko nasz pokój odświeżyć i jakieś mebelki kupić.....No i może Dzidzius przychodzić do domu....Wczoraj bratowa mi przywiozła cały worek ciuszków....w sumie połowę to ja Bratankowi kupiłam więc teraz do mnie wracają.....No i oddała mi malutkie Adidaski i pajacyk ze Startera.....jeszcze po moim synku.....Niezniszczalne rzeczy......A jak DZidzia z nich wyrośnie to chowam do pudła z pamiątkami Kacpra......W sumie jak przeglądałam te ubranka to tylko kilka sztuk muszę dokupić i coś ładnnego na wyjście....No i z Tomeego odciągacz dostałam,bo ona nie użyała i podgrzewacz,bo ja jej kupiłam taki porządny....i drogi 😉 ....a ona może kilka razy go użyła.....Dobrze,bo z 250zł zostanie w kieszeni albo dołożę do pościelki....BO JA CHCĘ JAKĄŚ PORZĄDNĄ....właśnie macie już pościel albo coś na oku?no i jak zakup wózków......proszę o linki.....bo ja dalej niezdecydowana....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka...
Ja kupiłam na razie jeden komplet pościeli taki z ochraniaczem i baldachimem,jeden dostałam od koleżanki no i myślę o kupnie jeszcze jednego...no i potem komplecik do wózka.Tak jak Maxara jeszcze nie jestem zdecydowana ale mam dwa na oku :

http://www.2o2.pl/go/_info/?user_id=0528&lang=pl

http://www.allegro.pl/item675341411_chicco_wozek_trio_enjoy_evolution_fotelik_tanio.html

no i całe akcesoria zostały mi do kupienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2o2.pl

ul. Kościelna 11

42-200 Częstochowa

infolinia 0 801 00 31 61

tel.0048 34 36 400 56

tel. kom.609 101 150

Godziny pracy:

Sklep internetowy od pon-pt 9.00 - 17.00

Sklep stacjonarny od pon. - pt 10.00 - 18.00 soboty 10.00 - 14.00

email [email protected]

no niestety u mnie w Gdańsku nigdzie go nie ma 🥴
na razie jest dla mnie numerem 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczęta brzuszate 🤪 !
Dzisiaj piękna pogoda więc nie zamierzam siedzieć w domku...jakiś spacerek z dzieciakami obowiązkowo.
Życzę wam wszystkim miłej słonecznej niedzieli !!!
Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam dziś z siostrą w sklepie dla dzieci...ooooojjjjjj jak mnie oczy bolały :laugh: :laugh: :laugh:
Szkoda tylko że zapomniałam walizki pieniędzy hi,hi 😞
Normalnie można oczopląsu dostać.Siostra obiecała że całą wyprawkę do kąpieli mi kupi,to mam z głowy...a dziś takich pierdołków sobie kupiłam typu : jednorazowe majtki do szpitala,wkładki laktacyjne,buteleczkę do mleka,smoczusie dwa i chusteczki wilgotne...małe a cieszy 🤪
Malinka serdeczne gratulacje z okazji rocznicy ślubu!!!
Mi w tym roku minęła 13 he,he ale okazała się szczęśliwa !!!
Buziaczki dla wszystkich brzusiów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!ja jakas dzis leniwa jestem... 😞 i nie chce mi sie nawet pisac... 😞
Wczoraj miałam kiepski dzien... 😞
Najadłam sie kanapek z pomidorkiem,ogórkiem i cebulą,no i ta nieszczesna cebulka mi zaszkodziła...cały dzien sie żle czułam,dopiero wieczorem zwymiotowałam i mi troszke przeszło... ☺️ tak wiec mam nauczke za swoje łakomstwo... ☺️ dzis na szczescie czuje sie dobrze 🙂
Moniczko dzieki za życzenia 🙂 🙂 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie zgapiłam od grudniówek :
http://www...a-www.e-kubraczek.pl.pdf
Całkiem fajnie opisane,a ja dzisiaj właśnie się zastanawiałam co jeszcze muszę kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki! 🙂 🙂 🙂
Ale tu dzis pustki... 😲
Ja własnie zjadłam obiadek i nie długo wybieram sie do biblioteki... 🙂 Mój mąż poszedł do pracy na drugą zmiane a ja zamierzam zrelaksować sie przy jakiejs dobrej lekturze...hihi 🙂 Widze że u Was zakupy ruszaja pełną parą.
Ja ciuszki już mam poprane i ułożone w szafce...a jeszcze czekam na siostre bo ma dla mnie cała reklamówe rzeczy dla malenstwa... 🙂
Troche jestem nerwowa bo tesciowa mi sie we wszystko wtraca... 😞
Mówi mi tego nie kupuj bo jest(po mojego męża siostrzenicy która ma już 10 lat)i wciska mi jakies stare sprane kocyki i posciele... 😞 a ja nie umiem jej delikatnie powiedziec że i tak kupie nowe...bo chce jak najlepiej dla mojej dzidzi 🙂
Nawet jak jej powiedziałam że chce kupic podgrzewacz do mleka to mnie opieprzyła że po co mi to...że mam sobie na gazie podgrzewac...aż mnie szlag trafia... 😞
Naprawde chciałabym sama sie tym wszystkim zająć i sama decydowac a nie... 😞 boje sie ze bedzie mi sie wtracała w wychowanie mojego dziecka... 😞 ale sie rozpisałam ale musiałam to z siebie wyrzucić... 🥴
A jak u was wygladaja relacje z tesciami???
Pozdrawiam 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra juz wracam na dobre bo mojemu skonczyl sie urlop i zas wyjechal do warszawy 😞 dzis bylam na badaniach i robila mi 5 wkluc bo nie umiala sie wkluc myslalm ze zemndleje do tego jestr tak cieplo dzis juz 4 kilo arbuza wchlonelam a ja sie dziwie ze tak sikam...My juz powoli konczymy wyprawke 🙂 ja jeszcz enie piore ciuszkow bo za 3 miesiace to bedzie i tak trzbea prac a kolorki moga sie sprac wiec wole poczekac ...Mlainko ja tez dostalam ochrzan ze podgrzeacz to zbedna rzecZ...ja kupilam na ebau irlandzim za 1. 10 euro z aventu uzzywane ale !! koles 2 razy uzywal z butelka miseczka i odgrzewaczem do pokarmow wiec trafilo sie nam z przyylka wyjedize mnei to z gora 50 zl hehe
duchota jak nei wiem co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też tak mam......Moja gin mówiła,że dziecko jest teraz strasznie ruchliwe i może się co chwilkę przekręcać......Dopiero po 30tc odwraca sie główką do dołu,ale to i tak nie zawsze,bo część dzieci do końca nie zmienia pozycji i robi to np.w dzień porodu.....Także nie masz się czym przejmować.....Jeśli nie masz żadnych skurczów,bóli......to wszystko ok.....nie martw się.....Ja np.zauważyłam,że mnie tak kłuje po bokach brzucha na dole i taka kolka między żebrami.....a le to jest skutek rozciągania się macicy.....i ucisku na inne organy.....Dziewczyny jszcze 3 miechy i wszystko nam przejdzie......a zacznie sie BABY BLUES........:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki...
Malinka współczuję takiego wcinania teściowej 😞 ... moja też próbuje ale jej nie pozwalam he,he bo jak bym jej słuchała to mieszkałabym w lepiance i mleko grzała w kociołku nad ogniskiem 🤪 🙃
Niunia nie przejmuj się kopniaczkami ze strony kręgosłupa,bo nasze bobaski mają jeszcze dość sporo miejsca na "koziołki" i to wykorzystują.Mój synuś jednego dnia kopie pod żebrami a drugiego na dole brzucha :P Ważne żeby po 30 tygodniu objęli prawidłową pozycję i będzie dobrze...
Ja w piątek idę do gina ale na USG dopiero w sierpniu,już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę synka tym bardziej że chcę go zobaczyć w 4D :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie weszlam bo obiecalam sobei ze teraz bede nadrabia c:P maam nadzieje ze wszystko ok bo czasem maam tez wrazenie ze ona nie ma miejsca w srodku ale to ja juz jestem przewrazliwiona moze?? tak mi mowi moja mama reka strasznie mi zsiniala w miejscu gdzie te glupie ci... sorry z tak mowie z przychodni pobieraly mi krew, ile razy mozna kloc;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje malenstwo też jest straszną wiercipietą....czasami sie zastanawiam czy nie będzie bokserem/bokserką hihi 🙂 i jeszcze do tego wypina sie co chwile...czasami aż jest to bolesne,zwłaszcza jak chodze...ale ciesze sie że je czuje,bo tak to codziennie zastanawiałabym sie czy jest z nim/nią wszystko ok 🤔
Dziewczyny ważyłam sie dzis i mam już 10kg do przodu...to straszne...zaczynam wpadac w depresje... 😞 a w dodatku zaczeły mi wychodzic rozstepy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko ja mam 12 kilo plus 600 gramow na plusie ale nei widac nic po mnei moze trszoenke ale to torszenke ja zawsze bylam chudej kosci i rozstepu ani jednego na szczescie bo to jest cholerstwo jak nei wiem co...ja jak chodze to bejbika nei czuje ale to dlatego ze go kolysze ponoc dzieciaczki jzu sobie ustalaja pory snu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinko a na co tak po cichu liczysz na chlopaczka czy dziewczynke?? ja w srode mama usg u nastepnego lekarza to mi tez potweirdzi albo i nie czy to dziewczynka 🙂 ja takie sukieneczki mam welniane z zlota niteczka przeplatane z czapeczka na zime ze masakra ja juz chce moja kruszynke na rece:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ab teraz coś co zwali Was z nóg pierworódki.......rozstępy najczęściej widać dopiero.....po porodzie 😉 Moniczek Ty na pewno to potwierdzisz.......Ja sama mam po 1-szej ciąży takie pamiątki.....na szczęście małe i nieliczne.....także mogłam chodzić w bikini,,,, 🙂 Zobaczymy teraz.Niby się smaruję oliwkami....i skórę już mam naciągniętą troszkę na brzuchu....ale nigdy nic nie wiadomo....Ja też Laski już 11kg na plusie.....I już mi to zwisa....jem=tyję......nie jem=tyję......Moja gin mówi,że mam taką tendencję w ziąży i już.....z synkiem byłó 20 na plus.......Dz iołchy nie załamujcie się.....odchowamy z 3 tygodnie dzieciaki i zapiszemy się na siłownie.....no i dietka,ale duży plus jak się cycem karmi,bo wtedy z musu sie trzeba ograniczać.....DMY RADĘ!!!Kto jak kto,ale My musimy!!!Szkoda żeby się takie Laski zmarnowały,nie?; 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że zrzucimy te kilogramy przy naszych malenstwach...bo z nimi na pewno nie będziemy sie nudzic... 🙂 🙂 🙂
Co do płci niunia90 to dla mnie najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa...może byc chłopczyk albo dziewczynka... 🙂
Tylko mamy z moim mężem problem z wyborem imienia dla chłopczyka.. 🤔 A ciuszki mam pomieszane troche różowych(po siostrzenicy)i troche niebieskich(po siostrzencu)hihi... 🙂
Nie zdziwie sie jak nie poznamy płci aż do rozwiązania i będziemy miec niespodzianke...bo to moje malenstwo jak narazie nie zamierza sie ujawnic:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...