Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

całe szczęście że są teraz pampersy haha...moja mama mówiła że potrafiłam zabrudzić do 20 pieluszek w ciągu doby...jeeezu ile miała prania....
Maxara a nie wiesz ile kosztuje podgrzewacz do tych butli??Co prawda mam nadzieję karmić piersią ale to na wszelki wypadek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja też w szoku jestem.....firmowy w dodatku.....czasem można coś na tym allegro znależć....Ja też chcę piersią karmić....syna dokarmiałam bebilonem...a cyca do 3 miesiąca dawałam....zobaczymy teraz....marzy mi się długie karmienie i tulenie z Maluszkiem....piękne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jqa bylam dzis na zakupach i zostalo mi doslownie pare drobiazgow ciuszki mam wszystki i za duzo zostal mi sterylizator woreczki na kupy pieluchy tetrowe proszek do prania (2 sztuke do bialego do koloru juz mam) Jelp... sol fizjologiczna recznik obcaszki bosa lepsze od nozyczek lancuszek do smoczka ale to jak bedzie starsze termosik jeszcze jedna butelke z tomiego 125 bo mam juz 4 i 5 duzych 260 tommie pie wiec brakuje 1 do kompeltu wozek ale to tesciowe kupuja...nie kupuje z chcicco bo te plastikowe kola jednak sie nei sprawdza!! wiec wypatruje dalej i kupie w wrzesniu zeby gwarancja nie leciala i odrazu z zesytawem 3 w 1 do tewgo kombinezon (2 juz mama) kurteczke tez jak cos:P parosolke folie i te duperelki rozek jeszcze jednen mi zostal do kupienia szlafrok do szpitala podklady poporodowe i majtki wiec to taie drobiazgi a tak to juz mam wszystciutko i wiele za wiele szczegolnie ciuszkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam podobny....tzn bratowa mi ma przywieżć....mój mąż kupił ich dziecku,bo jest chrzestnym...i teraz nam oddadzą 😉 tylko ten co my kupiliśmy ma wibracje i jak dziecko kopie nóżkami to włączają się rózne odgłosy.....strasznie lubię takie gadżety.....wogóle to fisher price ma super zabawki....klocki.....jak znajdę ten co my kupiliśmy bratankowi to pokaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój bratanek Alan to dokąd chodzić nie zaczął to w nim przesiadywał.....Bratowa była strasznie zadowolona,bo prace na studia mogła pisać a on się bawił.....jedyny minus to fakt,że baterie strasznie szybko siadają....a z tego co pamiętam to sporo ich przychodzi i to nie za tanie....ale poza tym ok......Niunia a po co Ci worki na kupy?i parasolka na zimę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
worki na kupy ...ja mam duzy kosz w domu 30 litrowy wiec jak bys wrzucila kupke to pewnie by smierdzialo troszke chodz na poczatku ak kupek nie czuc ale wiesz zawsze lecpiej zapobiegac a koszt to ok 5 zlotych a jak sie pujdzie do znajomych to chyba troche tak glupio zostawic im prezent w koszu :P parasolka na lato juz chce:P woghole to dfzis bylam u Evie od mojego M siostry i siedzila mi na kolankach i taka kupe zrobila ze az mi nogi zalala heheh mowie wam ma 2 meisiace a juz takie cos potrafi :P ta malutka ma tez ten lezaczek i juz 2 meisiace buja sie na 1 bateri :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ten mój leżaczek ma więcej baterii....nie pamiętam dokładnie.....a co do tych worków to ja chyba już deczko zacofana moze jestem....jak ja miałam małego Kacpra to zaraz musiałam wynosić zeby nie śmierdziało....ni i bakterie....jak się tego zbierze fruwają w powietrzu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mamusie...ale mi się wstać nie chce 🙃
Widzę że szalejecie z zakupami hi,hi...mi też to sprawia ogromną radochę.Te paklanki to całkiem dobry pomysł jest,też zamierzam się w nie zaopatrzyć.A z pieluch wypatrzyłam z Bella Happy takie na sam początek z wycięciem na pępuszek,ciekawe czy się sprawdzą.
U mnie dziś znowu skwar!!!Zaraz muszę się zaopatrzyć w hektolitry wody mineralnej bo bez tego ciężko mi funkcjonować...
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...