Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam....

Dlugo mnie nie było..mialam tyle do nadrobienia w czytaniu ;/
Corcia juz wrocila z wakacji wiec teraz mam co robic..a wczesniej chyba mialam depresje..maz w pracy po 12 godzin corcia na Helu..a ja sama...gdyby nie znajomi i rodzice ktorzy wpadali pewno bym zwariowala...jeszcze to,ze nic nie moge robic...tylko mam lezec do gory nogami i patzrec w sufit
Jutro mam usg 4d juz sie nie moge doczekac ...sprawdzimy serduszko Zuzi i przedewszytskim na co czekam zobacze jej malunka twarzyczke AAhhh ...
Postanowilam corci zrobic niespodzianke i zabrac ja ze soba...tak czeka na siostre..

Co do wynikow...tyje tylko po 300 dag wiec to za malo w czasie 2 tyg.
Krzywa cukrowa do powtorki...
Cisnienie ok.
Morfologia pol na pol...
Lekarz powiedzial,ze widzac co sie dzieje pewno urodze wczesniej ..czyli gdziesik w 38 tc. tak jak Natalii
szyjka jeszcze sie trzyma ale to kwestia czasu gdy zrobi sie rozwarcie bo mala naciska jest caly czas w dole brzucha ...

Ale to nic ja wierze ,ze bedzie dobrze i ,ze urodze zdrowe dziecie ;D;D
Odezwe sie jutro po usg...
I postaram sie juz nie ropbic takich zaległosci ...

Trzymajcie sie mamuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Madzia...właśnie dziś o Tobie myślałam...trzymaj się dzielnie chociaż takie leżenie to może wykończyć....ważne zeby niunia nabierała sił do swojego wyjścia...my trzymamy kciuki .
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie tez tak wydaje ze wczesniej urodze gdyz mala jest caly czas na dole wieczorami juz patrze do luusterka czy sie tam jakies rozwarcie nei robi ;/ boje sie bo chce donosic do konca samego ciaze zeby w 100% sie u mnie dzidzia rozwinela ale zobaczymy niektore dzidziusie to takie uparte sa jedne wychodza wczesniej 2 nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!!ja tez obawiam sie wczesniejszego porodu...zwłaszcza jak czuje malenstwo na samym dole... 😞 boje sie bo jest jeszcze za wczesnie... 😞 w nocy jestem nie spokojna(zwłaszcza teraz jak moj mąż ma nocki i spie sama)Jak mnie boli brzuszek to od razu panikuje... 😞 staram sie byc spokojna i myslec pozytywnie ale to nie takie łatwe... 😞 A w dodatku mam upławy takie wodniste i białe... 😞 czy powinnam sie martwic???brałam tydzien temu tabletki na to holerstwo i wcale nie pomogły... 😞 a i brzuszek mnie boli jak sie załatwiam... 😞

Pozdrawiam 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka jak masz problem z upławami to kup sobie gałki propolisowe , są pomocne przy takich infekcjach no oczywiście oprócz tego co przepisze ci lekarz...
A co do wcześniejszych porodów...taka obawa dotyczy chyba każdej mamy...żeby wszystko było dobrze i zdążyło się rozwinąć jak trzeba...a uczucie że dziecko się już pcha to dlatego że w tych tygodniach przybiera już pozycję "do wyjścia" 😉

Dla mnie najgorzej teraz przybrać pozycję do spania.T 😉 urlam się z boku na bok i zanim zasnę to pół nocki mija 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha dziewczyny pwoiedzcie mi czy macie tez tak moze to sie wydawac smieszne ale
skacze mi oko :laugh: raczej tego nei widac ale mam takie uczucoie jak by mi oko skakalo jem na to duzo bananow ale nie pomaga zapytam sie poloznej jutro a moze wy macie jakies sposoby moze spotkalyscie sie z takim czyms ... wczoraj bylam na zakupach i kupilam 2 sliczne bluzeczki 🙂 a w sobvote chrzciny wiec powrzucam niowe zdjecia i pokaze wam jak normalnie wygladam a nei jakis obszarpaniec hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Moniczko ,sprobuje z tymi gałkami... 🙂
Mi tez jest ciezko sie w nocy ułożyc...przewracam sie z boku na bok... 😞 Tak mi brakuje spania na brzuszku... 😞
Niunia90 ja tez tak mam ze mi czasami skacze żyłka w oku...mówią że to może z nerwów...jak czyms sie denerwujesz...ale nie wiem czy to prawda... 😞 chociaz w moim przypadku to sie sprawdza...bo jak tylko ktos lub cos mnie mocno wkurzy to zaraz mi drga oko i dopiero jak sie uspokoje to przechodzi... 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM wszystkie Mamy pazdziernikowe
nIUNIA90 ODPOWIADAM NA PYTANIE ;
-wczesniej mialam termin na 5 listopada i forum Mamy listopadowe ja zalozylam i tak juz zostalo .
Ale ostatnio na wizycie u swojego gin.termin przesunal mi sie na 26 pazdziernik i nawet niepomyslalam zeby do was zajrzec ale teraz nadrobie to i bede do was zagladac i mam nadzieje ze poznam was lepiej i przyjmiecie mnie do swojego grona?
Niuna ogladalam twoje fotki na naszej pokazny masz juz brzusio 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Marzi witamy no msuialam cie tu sciagnac 🙂:laugh: :laugh:
No rosnie spora kluseczka jutro o 16 30 mam wizyte u gina wiec zobaczymy ile moja Munia wazy 🙂 a brzuszek niech rosnie bo to oznacza ze mala tez rosnie...a ty tez masz juz sporawe malenstwo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale mnie zgaga przydusila bleee...macie na to jakies dobre rady????Kupilam dzis dobra masc niemieckiej firmy za jedyne 7 zl !!a jest rewelacyjna z wyciagiem z lisci czerwonych winogron masc przynosi ulge zmeczonym noga i stopa dziala odswiezajaco i kojaco wzmacnia zyly i naczynka zapobiega ich pekaniu poprawia krazenie i zmniejsza obrzeki .nawilza i ma dzialanie przeciwzapalne i chroni przed utrata wody ..Polecam firma to herbamedicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzi,witamy w naszym gronie !!!
Niunia mnie też zgaga męczy okropnie 🥴 i nie mam na nią sposobu heh...
właśnie była u mnie moja siostra i dostałam w prezencie wanienkę i ręczniczki i piżamkę uuuuu jakie fajowe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....witam....a o mnie to chyba zapomniałyście.....hehehe.....dopiero teraz się dostałam do kompa,bo mam remont u siebie w pokoju i mąż drzwi wymienił ale zamknął i poszedł do pracy......Madzia będzie dobrze....3mam za Wac kciuki.....Witam również Marzi i Lucy.....Dziewczyny mój Maluszek dzisiaj jakiś leniwy jest cały dzień się nie odzywał....wczoraj wieczorem tez nie....dopiero wieczorkiem coś tam sie powiercił...ale mało....aż się martwić zaczełam.....zobaczymy jak się juz położe,bo wtedy zazwyczaj balety urządza....Ja jutro mam dentystę....a fuj.....a gina w przyszła środę....w piątek badania....itd...itp....apetyt mam taki,ze mogłabym 24na dobę papać.....dzisiaj 3 big milki zjadłam....nie mówiąc o reszcie....co jakiś czas sie tylko dyscyplinuję a potem wpadam w trans jedzenia....jak tak dalej pójdzie to ja z 25 kilo przytyję....jak tto pózniej zrtzucić? 😉 masakra być ciężarówką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuski a u mnie dzionek jakos zlecial,synek dawal kopniaki ,teraz chyba spi...
Mam pytanko a jest u was na forum jakas mama z W-wy,bo rozmyslam juz o szpitalu ,poloznej a we dwie to zawsze razniej:laugh:
Mnie na szczescie zgaga niemeczy,nogi tez niepuchna tylko czasami boli mnie tu nad pupa to chyba kosc ogonowa?
Pozatym wszystko ok...
Ja wizyte u gin.mam 27lipca ide na 4d juz niemoge sie doczekac
Niunia napisz jak tam u lekarza,a co do mojego brzucha to sama przyznam jest duzy i kazdy sie dziwi ze to dopiero 6 miesiac:laugh:
Caluski spijcie dobrze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko slodki jest twoj dzieciaczxek 🙂 ja tez dzisiaj ide na usg i do gina : 🤪 🤪 🤪
Juz nie umie sie doczekac od wczoraj tylko o tym mysle hehe ....Maxarko moja niunia jak byly u nas upaly ponad 30 stopni to twez leniwa z rana i wieczora sie pare razy obrocila...a jak sie skonczyly ojojojo dzis juz mnie o 6 rano obudzila 🙂 taka spiaca jestem 🤔 🤔 no ale co zrobie potem moze sie zdrzemne o ile mi da coreczka pospac ... bo lubi sie ze mna bawic ja pukam paluszkiem lekko w brzuszek a ona w te meijsce zaraz daje kopniaka 🙂i to takiego ze az faluje ten brzuch heheh odliczam jzu do 16 godziny jak pojded do ginka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia fajniutki malutek...a ja jeszcze prawie cały miesiąc muszę poczekac na kolejne USG 😞 dobrze że ten czas szybko leci hi,hi
Niunia jak wrócisz od gina to pisz od razu jak tam rośnie Twoja córcia.
Marzi znajdziesz mnie pod Monika Szczypacka Gdańsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne ze dam znac boje sie o te wyniki zobaczymy co mi powie... Moze nie bedzie tak zle jak mysle u nas dzis ma byc 31 stopni!! 😉 😉 usmazymy sie a mala dzis furga w brzuszku fikolki i sie obrucila bo kopie rteraz w brzuch a nie kregoslup chyba wiedziala ze ma sie obrucic bo dzis bedzie miala sesje hehe moj sie smieje ze to mala modelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...