Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja własnie wstałam...i zaraz lece do kuchni bo umieram z głodu... 😲 😲 😲
Dzis w nocy sie męczyłam troche bo cos mnie brzuszek pobolewa tak na dole...i zrobil sie jakis twardy....i te cholerne upławy(a moze to wody płodowe????)jestem przerażona...mam nadzieje że to nic poważnego... 😞
Maxara mi tez ostatnio spadła hemoglobina...ale to podobno normalne u kobiet w ciązy...ważne żeby sie w normie zmiescic... 🙂
Pozdrawiam 🙂
Ps.cos ostatnio Natalii85 nie widac...mam nadzieje ze wszystko u niej ok... 😉

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZiewczyny nie wiem co mis ie dzieje jem normlanie no moze troszke wiecej ale zdrowo jogurty 4 porcje owocow dziennie ponad 2 litry wody wapiennej na dzien itd ...6 dni temu bylam na wizycie u gina bylam wazona... na wadze bylo 58,5 wczoraj sie wazylam na nowej wadze sprawdzonej bo moj sie wazyl i waga mu stoi w miejscu a mi wskoczylo 60,2 kilo!!2 kilo w ciagu 6 dni .. chce dodac ze przed ciaza bylam szczuplutka wazylam 47,5 kilo
__________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia90 nie przejmuj sie ja tez tyje...co miesiac jak ide na wizyte to waze o 3kg wiecej!!!juz zaczynam sie martwic ze jak tak dalej pojdzie to dojde do 20kg i bedzie zle...dlatego teraz w domu wole sie nie ważyc bo zaczeło mnie to dołowac... 😞 aha i dodam jeszcze ze te wagi domowe czesto sie mylą i zawyżaja... 🤔 Wiec co do wagi to nie jestes sama...ja przed ciaza wazyłam 50kg...a teraz 12kg do przodu... 😞 a jeszcze 2msc... 😞 ale co zrobic...jestesmy w ciazy i nie mozemy stosowac diety...co najwyzej sie ograniczac...co w moim przypadku nie działa...bo co chwile jestem głodna(a jeszcze teraz mam obsesje na punkcie lodów)a i ostatnio w nocy sie budziłam i jadłam czekolade...mam takie zachcianki że szok... 😮
Ja skurczów jakos nie odczuwam...co nawyzej brzuszek mi twardnieje...wiec to moze to... 😲 to podobno normalne... 😲

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet mi nie mówcie Dziewczyny o wadze...ja jutro mam wizytę....a już 3 tyg temu byłó 11kg na plus....ja na 100%dobiję ponad 20 kg....zresztą przy pierwszym Dziecku też tyle przytyłam....a hemoglobinę to mam właśnie poniżej normy...nie wiem czemu mi tak spadła,bo miałam bardzo dobrą....zobaczymy co powie pani dr.....Niunia,a Ty mnie zaraziłaś tymi jabłkami.....miałam takiego smaka,że sobie zrobiłam chyba z 60 pierogów z jabłkami,bo uwielbiam....mam nadzieję,że ktoś będzie chciał,bo jak nie to sama zjem i jutro na wadze skali braknie:laugh: Straszne babsko się ze mnie zrobiło....mleczarnia 80DD albo i więcej....hehehe.....Mąż mi powiedział ostatnio.że z cycusiów mlekiem pachnie:laugh: ale nic Dziewczyny nie leci....zresztą przy pierwszym też 0 było....ale jak w 3 dobie po porodzie dostałam pokarmu....to się lało po podłodze....i nawet taką malutką dziewczynkę 2kg dokarmiałam,bo jej mama nie miała pokarmu....Moja bratowa praktycznie niema biustu,a już od 4 mc leciał jej pokarm....ja nie wiem od czego to jest zależne.....tak samo z tą kreską od pępka.....ja za 2 tygodnie zacznę 8 mc,a dalej jej nie mam....no i brzusio taki zgrabniutki dalej....wyglądam na góra 6 miesiąc....mąż mówi,że strasznie ładny mam brzusio i trzeba zdjęć porobić...że wyglądam jakbym piłkę połknęła...a ja się ciesze,ze malutki brzusio,bo rozstępów żadnych na razie nie mam....i mam nadzieje ,że tak już zostanie.....ale o tym moje drogie Brzuszki przekonamy się....po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wszyscy mwoia z ebarzdo ladnie wygladam w ciazy i mi pasuje i ze brzuszek taki jak bym polknela arbuzika 🙂 lekarz pwoiedzial mi ze mala moze byc sporawa bo zazwyczaj dziewczynki i tak sa lekksze od chlopczykow ...urodzimy zobaczymy 🙂 moj juz poimformowal mnie ze po narodzinach malej chce kupic bransoletka z imieniem waga dniem urodzin bo sa takie dla dzidziusiow malutkich on to ma szajbe 🙂a tu dalej pustooooooo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te bransoletki są bardzo popularne....u mnie w rodzinie wszystkie dzieci mają takie.....ja kupiłam Bratankowi taką przywieszkę do bransoletki-aniołka z brylancikiem.....ale się dzisiaj lodami przejadłam....chyba już na nie nie spojrzę....no ja z cukrem nie muszę uważać,bo niski mam....gorzej z kaloriami....koleżankami dzisiaj mówi,że ślicznie wygladam,że mam nogi chude,a wszystko w biust poszło....ona chyba ślepa jest:laugh: d...jak szafa....grube nogi....cycki jak u maciory....a ona,że ślicznie wyglądam....cukier w modzie....hehehe....a ja mam niedocukrzenie to mogę słuchać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalka nie jestes sama mnei tez cytaja jakies doly ale na poprawe nastroju dzis wybieram sie na zakupy kupic cos sobie chodz co z tego ze z szafy sie wylewa ...ale nawet moj Marcin mi mowi zebym poszla sobie na zakupy bo wie ze mnie to odstresowuje nie wiem moze przypoluje jakis fajny stroj kapielowy ?? i pojde wypatrywac jakiegos wozka na miesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocisz wrocisz 😉 😉 moja kolezanka po ciazy wyglada jak patyk schudla jeszcze bardziej ...a ja chce np zeby mi troche kilogramow zostalo ... ale tak jak mwoie troche hehe u nas dzis bedzie masakiera bo taki upal sie zapowiada ;/
I moja niunia sie malo wierci wogole to berdzie spokojne dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha dziewczyny przyszedl mi podgrzewacz na polskie pieniadze zaplacilam za niego 17 zl w aventa nowiuski 🙂 🙂 jeszcze z gwarancja a u nas takie sa za 200 zl
!! do tego mam butelke lyzeczke siateczka do pokarmow podgrzewania musze kupic tylko przelacze i bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ Natalko łaskawe...łaskawe...jakby specjalnie wtedy gdy My jesteśmy w ciąży aura chciała nam trochę pomóc.....tylko żeby się to pózniej nie zemściło jak już urodzimy...żeby choć troszkę ładnej jesieni i zimy było i żebyśmy czasem mogły wyjść z maluchami na spacerek....Ja mam dzisiaj zakręcony dzień....na 11 idę do dentysty,a pózniej koło 15.30 do gina....o szczegółach będę Was informować....jutro zaczynam 30tc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki!!ja dzisiaj jestem zalatana...bo przyjeżdza moja siostra ktora mieszka w Anglii... 🙂 🙂 🙂 tak sie ciesze...wkoncu bede miała zajecie... 🙂 🙂 🙂a tak poza tym...to u mnie ok...aha i siostra przywiezie mi ciuszki...super 🙂 🙂 🙂
Maxaro daj znac jak tam po wizycie u ginekologa...? 🙂 ja mam wizyte za tydzien... 🙂
Pozdrowionka:P :P :P

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski.....ja niedługo się wybieram do mojej gin....ale to rzut beretem więc mam kupę czasu.....Malinko super,że będziesz miała rozrywkę....i ciuszki....piękne są w Anglii dla maluszków...ja też szukam na allegro angielskich firm typu next...mamas papas....mothercare....bo uwielbiam ich ciuszki....są tak odszyte,że Dzdzia wygląda przebojowo....nic nie odstaje.....nie jest za długie....już troszkę mam...i siostra mi też kupuje,bo jest w Londynie.....Malinko tylko o nas nie zapominaj......Natalko Ty też wpadaj częściej....no i Moniczek też nas zaniedbuje:P sz....Niunia to jest cały czas tak jak ja....Marzenko Ty też się pokazuj....ja mam przeczucie,ze Ty jednak nasza-pazdziernikowa jesteś....... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!!! ja tu nowa termin mam na 27.10, ale wg USG tydzień wcześniej z małego kawał chłopa już jest. Napiszcie mi jaką wyprawkę dla maluszka szykujecie do szpitala, bo to już chłodno będzie.
Mam też problem w wyborem mleka modyfikowanego oczywiście w przypadku problemów z karmieniem piersią, jakie wybieracie???
Czekam na opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zwykle mamm pietr przed wizytą chociaż nie powinnam,bo wszystko ok....nic mnie nie boli....trochę ta hemoglobina spadła,ale to norma w ciąży....zdrowo sie odżywiam,więc pewnie w Dzidziusia mi poszła...ale dla niego to niech spada w dół....byle on rósł i zdrowy był....Dziewczynki zamierzam dzisiaj porozmawiać na temat porodu rodzinnego,bo juz się dowiadywałam jak to wygląda w szpitalu,ale jeszcze chcę znać opinie mojej gin,bo ona będzie prawdopodobnie odbierać mój poród(tak jak syna) 🙂 ....no i nie wiem jak ten mój Mąż wkońcu zdecyduje,bo raz mówi,że skoro zrobił to odbierze,a pózniej,ze nie,że nie zdąży,bo wyjeżdza też na miesiąc lub dłużej do W-wy....sama nie wiem co on kombinuje....strasznie go namawiam i chciałabym żeby ze mną był....ale jak ma z tym duzy problem to odpuzczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Karolcia ....jak miło,że do nas dołączyłaś.....Jesli o wyprawkę chodzi to ja tradycyjnie body+kaftanik+jakaś bluzeczka i cieńszy kombinezonik welurkowy i czapeczka....a co do mleka to ja myślę,że nie ma sensu teraz kupować....w każdej aptece dostaniesz,a jeśli bedzie Ci potrzebmne z jakiś powodów zaraz po powrocie ze szpitala,to ja myślę,ze bez konsultacji z lekarzem najlepiej podać Maluszkowi takie mleko jakie dostawał w szpitalu.....tak najrozsądniej.....Karolcia,a kogo sie spodziewasz?synka czy córeczki.....dużo zdrówka zyczę wam obojgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miło mi to słyszeć...a co juz masz i ile ma lat...ja mam Synka 11lat....no i teraz po takiej przerwie....chyba Synek drugi,ale czuje,że może być Kinder niespodzianka:laugh: ....Napisz jak Mąż sie zachowywał podczas porodu i w czym Ci był pomocny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuski a mi termin z 26 pazdziernika przesunala sie teraz na 2 listopada wiec chyba wracam narazie do listopadowek ale do was tez zagladam...
Czy wy juz macie cos pokupowane dla dzidzi i siebie do szpitala ja jeszcze nie, zamierzam w sierpniu cos zaczac juz kupowac bo to tylko 3 miesiace zostaly...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mały nie mógł się urodzić bo był duży 4kg do tego bóle krzyżowe ;( poród co prawda przebiegał szybko ale ból wiadomo nie muszę ci mówić. Miałam momenty utraty świadomości nic nie pamiętam wtedy wiadomo jest ta druga bliska osoba która czuwa nad toba w razie czego może interweniować. Bardzo mnie wspierał, często nie słyszałam słów lekarza i położnych to on mi wtedy do ucha powtarzał co mam robić. Myślę że nie dałabym rady bez niego to ogromne wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...