Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki....no no Niunia to pewnie Ty urodzisz dopiero w listopadzie....swoją drogą to jak to sie stało,że Twój gin wcześniej nie zauważył tego na usg?no i 3d miałaś tez robione o ile dobrze pamiętam...Moni zdążymy ze wszystkim....w końcu doświadczone Mamusie z Nas 🙂 Malinka będzie dobrze zobaczysz....ja jutro mam dentysę i tez jak zwykle cykora.....A z tym uciskiem to ja mam często taką jakby kolkę pod biustem,że musze sie wyprostować i dopiero mi przechodzi....bo innych bóli nie mam....chociaż ostatnio zauważyłam,że mam czasem krótkie ,pojedyncze ale bolesne skurcze ale to macica ćwiczy przed porodem....Jutro zaczynam 31tc....ale ten czas leci....ani sie obejrzymy ,a nasze Słoneczka będą już na świecie....czasem mnie to przeraza,że tak szybko ta ciąża zleciała....i trzreba sie naprawde wziąść za wyprawkę i pokończyc remonty....no i torbe do szpitala ok 37tc spakowac.......Całuski dla Dzidziów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MAXARO JA PISALAM ZE MAM 2 TERMINY JEDEN NA 18 PAZDZIERNIKA WEDLUG OM A DRUGI NA 30 WEDLUG USG I MOJ LEKARZ TEZ PWOIEDZIAL ZE NA 30 PAZ WEDLUG USG I NA 3 D TEZ NA 30 I TERAZ W SPZITALU ROWNIEZ NA 30 🙂 ALE SADZE ZE TO BEDZIE POMIEDZY 18 A 30 🙂 BO U NAS DZIEC IACZKI SZYBCIEJ PRZYCHODZA W RODZINIE NA SWIAT 🙂 ZRESZTA ZOBACZYMY...JAK BYLAM W SZPITALU I SLYSZALAM TE JEKI BO ZARAZ OBOK MNIE RODZILY DZIEWCZYNY TO SIE PRZETRASZYLAM JEDNA TAK SIE DARLA...KURW...WALA HEHE NO ALE SIE NEI DZIWIE WKONCU TO BOLI A NA SALI LEZALAM Z DZIEWCZYNAMI KTORE MIALY MALOWODZIE SZKODA MI ICH ORAZ 2 PRZETERMINOWANE I JEDNA W NOCY CHYCILO HEEH I U NAS W TYCHACH WIDZE ZE SAME DZIEWCZYNKI SIE RODZA HEEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobietki...
No Niunia to dobrze że z maleńką wszystko w porządku no i Ty pewnie spokojniejsza...nie ma co zwlekać jak coś nas niepokoi - lepiej trochę przesadzać niż chodzić w nerwach 😉
No a ja cierpię na bezsenność 😠 Od 3 rano już nie śpię hehe a mój Bartuś to w nocnego marka się zmienia,tak mocno buszuje w nocy po brzuszku i tak jak pisała Agaorto czasem aż boli...Wczoraj zjadłam paczkę krówek ☺️ jak mnie naszło...a dzisiaj na obiadek to zupę z kalmarów robię bo coś ostatnio rybna się zrobiłam hi,hi...
Buziaczki dla brzusiów 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamusie!!!U mnie leje jak z cebra.....mam takiego lenia,że nic mi się nie chce.....Moniczek,a wiesz ja wczoraj też tak najadłam się krówkami,że aż mi było niedobrze,a musiałam autobusem 😞 i niewesoło było...heheh....W ogóle to Dziewczyny wszystko mogłabym na słodko jesć....Rano np.na śniadanie kawa inka+chlebuś z miodkiem i białym serkiem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to zapowiadają deszcze już od tygodnia i nic...duchota,nie ma już czym oddychać...ciężko mi jakoś,ten brzuch mam taaaki wielki :laugh: i napięty jakby miał eksplodować heh,a jak mnie ktoś spotyka to od razu pyta czy będę mieć bliźniaki ha,ha....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!!!ja juz po wizycie...wszystko ok z dzidzia... 🙂 🙂 🙂 to najwazniejsze... 🙂 🙂 🙂 ale nie wiem dalej czy to chłopczyk czy dziewczynka... 😞 😞 tak sie ułożyło...dziwnie...ale juz głowka w dół... 🙂
A tak mnie moja ginekolozka wkurzyła...bo przyszłam z mezem chciał zobaczyc usg...a ona nie pozwoliła... 😞 wredna małpa...za przeproszeniem... 😞 a poza tym wyszły mi ostatnio jakies guzki tam na dole...powiedziałam jej o tym...a ona mnie badała i stwierdziła ze nic nie czuje tam... 😞 a mnie to boli i piecze...nie wiem co to...ona stwierdziła ze to moga byc żylaczki... 😞 jakies tam... 😞 i teraz nie wiem co mam zrobic???mam tam aż trzy guzki... 😞 i boje sie...a ona mi nawet masci nie zapisała... 😞 nic kompletnie... 😞 co ja mam zrobic??? 😲 troche głupio sie czuje piszac wam o tym... 😞
Kurde ale jestem zła... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka ta twoja pani doktor to dziwna jakaś no jak pragnę zdrowia 😠 Jak można pacjentce nie wyjaśnić co ją trapi ???? Jeśli tak naprawdę nie wiesz co ci dolega to jak temu zaradzić? Jeśli piecze to polecam pŁyn Lactacyd - tylko płyn a nie żel...dodatkowo możesz kupić maść Clotrimazol na wszelki wypadek a też pomoże usunąć pieczenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczko dzieki za rade 🙂płyn już mam ten...ale kupie te masc...to moze cos pomorze... 😲
Mam ochote zmienic lekarza...ale na tym etapie ciązy to troszke bezsensu...i na kase nikt mnie nie przyjmie...a prywatnie to mnie nie stac...wiec pozostaje mi tylko wytrwac do konca ciązy i pozniej zmienic lekarza... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera to smutne że zdarza się traktowanie pacjenta jak zło konieczne...pamiętam jak starałam się o pierwsze dziecko...długo nie mogłam zajść w ciążę i jak w końcu "zaskoczyłam" to byłam tak szczęśliwa że na skrzydłach biegłam do lekarza...a ginekolog potraktowała mnie jakbym syfilis miała...myślałam że sie poryczę ze złości ale byłam u niej tylko raz i zmieniłam lekarza...
Masz rację że na tym etapie ciąży to już nie warto się kłopotać...
No cóż życzę powodzenia na kolejnych wizytach i cierpliwości dla Ciebie i najważniejsze że z dzidzią w porządku...ja idę w środę na USG...ciekawa jestem jak duży już jest mój skarrb....nie mogę się doczekać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze malinka ale ci wspolczuje 😞Urodzisz slicznego zdrowego dzidzusia i wypnij sie na te krowe!!!

My dzisiaj kupilismy farby do pokoiku(zielona i zolta) w przyszlym tygodniu zaczynamy rermont. Musze juz powolutku prac i prasowac, bo pozniej ciezko bedzie. Juz brzuszek mi bardzo przeszkadza a co dopiero pozniej.
Moj synek zrobil sie taki rozbrykany, ze az boje sie co z niego wyrosnie...chyba da nam niele popalic 🙂 Aaaaa co tam dla niuni mozna wszystko nawet nie przesypiac nocy 🙂 (ciekawe jak dlugo bede tak mowic hihi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Natalia.....U mnie chyba ciepło będzie...ale mam nadzieję,że bez przesady....Ja zaraz zmykam na zakupy...a pózniej to pewnie obiad itp.... a na wieczór do kościółka....no i własnie mój Bratanek przyjechał 2l i mam go pilnować chwilkę.......Maleństwo moje się pręży ,że ho ho.....nie mogę się już końca remontu doczekać żeby wkońcu wyprawkę zaczać kupować....i układać...i czekac na moje Dzidzi....ciekawe jakie jużź duże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w 28 tygodniu moje malenstwo mialo 1430 gram teraz pewnie ok 2 kilo 🙂 Tak daje czadu, ze nieraz mam juz dosc, bo az stac nie moge. Śmieje sie wtedy i mowie do niego zby nie myslal, ze tak bedzie zawsze. Za dwa miesiace pakuje walizki i jazda z brzuszka 🙂 Juz nie moge sie doczekac az go przytule 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny...u mnie również słonecznie...
A i mój Bartek wygina śmiało ciało hi,hi :laugh: aż czasami boli,ale wiecie co ,jak tak się turla to za każdym razem wywołuje uśmiech na mojej twarzy - to niesamowite uczucie !
Maxara nie możesz się doczekać końca remontu a ja dopiero zacznę - w poniedziałek będą mi mierzyć okna i wymiana w całym mieszkaniu - wiecie co za bajzel mnie czeka...bleee
Ale jak już wszystko będzie wykończone to wtedy pranie,prasowanie...rozłożę łóżeczko i będę czekać na moje kochane maleństwo 🤪 🤪 🤪 🤪
Miłego dnia kochane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja fasolka w 27 tygodniu wazy 1100 gram lekarz pwoiedzial ze to duzo jak na dziewczynke bo wagowo chlopcy sa wieksi a zbliza sie do wagi chlopczyka ale wazne ze zdrowe 🙂
U mnie tez sie cieplo zapowiada dzis moj wraca z delgacji 🤪 🤪 🙂 🙂 ale sie ciesze i mala mnie kopie w kregoslup 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć
za mną kolejna nieprzespana noc...jeeej
Bartek kopie mnie po wątrobie i no nie chce się przesunąć 🤢
a mnie boli jak nie wiem co heh...
No jak zwykle słonko,jak zwykle duchota - niełaskawy ten sierpień...
Dziś czeka mnie porządkowanie...muszę chałupkę przygotować do wymiany okien 😞
Jak ja nie lubię remontów-tego kurzu bleee

życzę miłego dnia mamuniom i brzusiom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski....a ja dalej syf w domu....Myślałam,że Mąz skończy dzisiaj...ale jeszcze do poniedziałku lub wtorku szykuje sie robota....no i cały przedpokój jeszcze przed nami...nie mam już do tego nerwów.....Ja już chce żeby był koniec września i wszystko zapięte na ostatni guzik....a my czekamy na DZidzię.....Właśnie wszamałam Dziewczynki 2 gołąbki z sosikiem pomidorowym......pychotka....Maluchowi też smakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh a u nas dalej pusto... maxaro wczoraj sie troszke uspokoilam...ale mu nazdalam wczoraj wogole wczorasj mialam jakas burze hormonow plakalam a zaraz sie smialam z tgo ze plakalam 😲 :P dziwwne ja sobiem jem teraz jejcznice bo mnie jakos wzielo i zrobe zaraz sok z martchewki z kilograma bo uwielbiam ostatnio 🙂 i pije chociaz szklanke na dzien ... dzidzius bedzie miec ladna karnacje 🙂hehe moja mucha chyba jeszcze spi ... a w nocy jak spalam(sama 😞) to musialm wstac bo jakas mucha wkradla mi sie do pokoju i mnusialam na nia polowac no masakra tak buczala heeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.....Natalia głowa do góry....albo raczej brzuszek 🙂 Niunia to dobrze,że wszystko ok....Ja sie zbieram do kościoła.....ale mnie ostatnio kłuje pod żebrami.....nie mogę siedzieć przy kompie....dopiero jak się położę in wyprostuję to przechodzi...Czyżby to był nacisk na narządy ?a prawdopodobnie na wątrobę...miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...