Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam!dopiero wstałam i to jeszcze nie z własnej woli...hihi 😞 przyszedł listonosz i musiałam odebrac list polecony...no i mnie obudzili... 😞
Fajna dzis u mnie pogoda...pada deszcz i na dworze jest chłodno...a ja sie ciesze...bo przynajmniej lepiej sie czuje...:laugh:
Ostatnio moja gin. kazała mi trzy razy dziennie brac aspargin(magnez)po jednej tabletce...a ja nie wiem po co...może zapobiegawczo...przeciw skurcza...? 😞
Jeju jak ja nie lubie tych tabletek sa takie ciezkie i długo stoja na żołądku... 😞 zle sie po nich czuje... 😲
Jak myslicie musze je brac??? 😞
A co do proszku to ja tez kupiłam lovelle... 🙂
Pozdrawiam 😉 😉 😉

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Chyba macie racje, to bardziej nadzieja, że sie szybciej rozpakujemy.Nie ma co sie dziwic, każdz z nas jest już zmeczona no i ta chęć przytulenia bobaska. 🙂
Mówią mi, że jeszcze będę chciała żeby wrócił chociaż na chwile do brzuszka 🙂

Jesli chodzi o proszki do prania to ja mam lovele i płyn do płukania baby shine.Wczoraj poprałam pierwszą ture prania i teraz cały dom mi pachnie tym proszkiem. Uwielbiam ten zapach. Tak będzie pachniała moja dzidzia jak będę ja tulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hey dziewczynki widze ze wkoncu cos piszecie:P 🙂
ja maialm dzis dziwny sen heheh ze moj marcin rozdal kazdemu cala wyprawke a ja z takim wielkim brzuchem chodzilam i kazdemu mowilam ze ma mi to oddac bo ja niedlugo rodze heheeh:P dziwny ten sen 😁
co do pranka to ja w sobote wezme sie z a nie bo u meni dzis pada 🤢
mysle ze bedzie troche tyhc kupek zapewne sporo sporo bo jzu mi wypadaja z szafy jak wkladam(czytajcie wciskam hehe)
jeszcze mam troche ciuszkow u mamy wiec je tez bede musiala poprac
I wczoraj tak jak by mnie jakiesskurcze braly dziwne uczucie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że u większości z Was pada...no a u mnie suchoty-duchoty 😠 już normalnie tęsknię za deszczem 🙂

Pranka całą parą...i ten zapach...mmmmmm superaśnie!!

Natalia widzę że również jesteś wśród "szczęśliwej kredytowej rzeszy"...masakra co? mi zostało jeszcze 28 lat!!!No ale nie wyobrażam sobie mieszkać kątem u rodziców...wytrzymałam 3 miesiące po ślubie i zwiałam hi,hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wolę te wyrzeczenia niż zrzędzenie teściów hi,hi...i chociaż człowiek finansowo udupiony do emerytury 😉 to jednak na swoim.....

A JUTRO IDĘ NA USG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rany jak się cieszę...i mam nadzieję że jest wszystko ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny milo do was dołaczyc 😁 nasz czas to 18 pazdziernik 😁 juz sie doczekac nie moge 😁 jednak boje sie o podstawowa wyprawke bo to 1 malenstwo moje napiszcie co potrzeba zakupic.. mam juz w pelni wyposazone łóżeczko ciuchy pieluchy tetrowe koc i rozek a co dalej?na liscie mam juz wanienke recznik i wozek 😁 i narazie stoje pozdrowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową mamusię,masz termin tuż przede mną 22.10
A co do wyprawki...na pewno przyda się laktator (jest wymagany w wielu szpitalach)no i kosmetyki do pielęgnacji pępuszka (spirytus,gaziki jałowe).Ja dzisiaj już kupiłam sobie maść na brodawki (przydatna przy karmieniu piersią) i sól fizjologiczną.Dowiedz się też co potrzebować będziesz do szpitala w którym planujesz rodzić...
Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski.....Sorki,że dzisiaj tak pózno piszę,ale dopiero doszłam do siebie po porannej krzywej cukrowej....masakra dziewczyny....Jeszcze nigdy tak fatalnie się nie czułam.....Rano zabrałam Mamę ze sobą i poszłam na badanie...Pielęgniara młoda ale już naburmuszona i wbiła mi chyba najgrubsza igłę jaką miała....pózniej wypiłam ten syf(dobrze,że z cytryną) i poszłam z Mamą na pobliski targ po owoce,bo za 2 godz miałam wrócić....i mówię do Mamy,że chyba przesadzają z tą glukozą,że taka okropna....nie minęło 10 min....a mnie zimne poty obchodzą(na tym targu)....mdłości(1 raz za całą ciążę).....słabo mi ....nogi odmawiają posłuszeństwa.....nic nie widzę....myślałam DZiewczynki,że tam urodzę.....PPO CO ONI DO CHOLERY TO ROBIĄ CIĘŻARNYM?To jest sadyzm!!!!Jakaś laska im tam zarzygała całą poczekalnie i napisały jej ,ze badanie nie może być przeprowadzone....a JA?Cały dzień mnie mdli.....Już Nigdy w życiu!!!Mam radę dle wybierających się na to badanie?WEZCIE KOGOŚ Z SOBĄ....CYTRYNĘ...I NIGDZIE NIE WYCHODZCIE ,BO MOŻECIE GDZIEŚ ZEMDLEĆ!!!!ZISIAJ BYŁ CHYBA NAJGORSZY DZIEŃ MOJEJ CIĄŻY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha....również witam nową Mamusię!!!!Dziewczyny,a u mnie byli wczoraj znajomi z Karinką......Ma 3 miesiące ponad i waż 3kg....ale urodziła sie w 29tyg i ważyła 1500 także teraz już gigantka jest.....ale ją wynosiłam i wycałowałam!!!!No i paczkę od siory dostałam z Anglii....śliczne ciuszki i buciki z nexta i szlafroczek na 56cm przesłodki.....Ja mam problemy z ZUSEm....Księgowa dopiero oddała moje l4 z czerwca....i to jeszcze z błędem w moim nazwisku i muszę jutro jechać do kierownika od zasiłków i go prosić żeby mi szybko wypłacili....bo jak do końca tyg nie wypłacą to dopiero kase zxobaczę na początku pazdziernika,bo oni mają przerwe w wypłatach(nie wiem dlaczego)CZUJECIE???Kasa z czerwca,lipca,sierpnia,wrzesnia.....dopiero w pazdzierniku!!!!TO JEST CHAMSTWO!!!!!bo my Zusy to co do dnia musimy im płacić i to nie małe ,bo w moim przypadku 650zł.....Miałam za swoje l4 kupić wyprawkę całą,bo Mąż finansuje remont i nowe meble....a teraz?.........sp................mi plany......jutro musze iść się tłumaczyć i prosić jakiemuś h.....Czy ja zawsze musze mieć pod górkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Maxara ładne nerwy dziś Cię spotkały...Racja że nasze Zusy,urzędy to robią z klientów matołków...bo co ich obchodzi że nie masz pieniędzy!!!!?? Ale jak im się spóźnić jeden dzień to zaraz odsetki liczą...to po prostu chamstwo...!!!!!!!
No tylko się więcej nie denerwuj 🙃
Jutro się wam pochwalę jak urósł mój synuś....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...tak tak musze sie oszczedzac ale szczerze to przy jednym wiekszym dziecku sie za bardzo nie da...
przydaly by mi sie jakies male wczasy,ale nie wolno mi nawet autobusem jezdzic...masakra 😞
Ja to juz bym chciala miec Zuze obok siebie a nie w sobie bo momentami po wizycie u lekarza brak mi sil...
Teraz jeszcze ten krazek..kosztuje 163 zł....do tego leki ok.70 zł...i znow nie zrobie wypraweczki...bo kasa idzie jak woda...musze przełozyc na nastepny mieisac...do tego mam wesele 22 sierpnia i niewiem czy isc czy odmowic ...czy dam rade ;/;/ metlik w glowie mam koszmarny.


Dzis wstalam i nawet ani razu od tego momentu brzusio sie nie postawił...ale wczoraj to chyab z 5 razy ;/
Co ile macie usg??Bo ja czekam i czekam ale sie doczekac nie moge ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Madziu...ja ostatnie USG miałam robione 10 tygodni temu...i dzisiaj idę na 16 zobaczyć mojego maluszka 🙃 🙃
No współczuję ci bardzo,że nie możesz sobie odsapnąć...kicha
a z kasą to racja - idzie jak woda...Ja zaczęłam dosyć wczesnie zakupy i jakoś te wydatki sobie rozłożyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja te znei wiem kiedy mama usg nastepne chociaz ostatnie maialm 2 tygodnie temu nie cale ...Dzis mam wizyte 🙂 ciekawe co mi pwoie na ta moja broszke:P jak takzerkam lusterkiem to nie za ladny widok 🥴 🤔
musze mu powiedziec zeby mi dal skierowanie na odczyn combsa oraz krzywa cukrowa ... jestem ciekawa jak dzis mnie potraktuje pbo po ostatniej wizycie sie zniechecilam 🤢
a Nowa mamusia ma termin ten sam co ja 🙂 🙂 tylko ze z usg wychodzi mi na 30 no ale zobaczymy kiedy Amelce zechce sie wyjsc 🙂kurcze moj wzial karte a chcialam isc i dokupic dzis wszystkie te peirdolki i miec z glowy cala wyprawke kurc ze jak chodze to nie umei sie opanowac i dokupuje caly czas jakies ciuszki a ja juz naprawde nei pwoeinnam jak poprasuje i popiore to pstrykne zdjecie i pokaze wam jaki mam kopiec kreta hhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzunia no troche ci tego zostalo...ja laktator odkupuje od koelzanki za 40 zl a ma dobry TT ...Maxarko zarabiste sa cuszki z nexta 🙂 ja tez je uwielbiam dlatego mam kupke erley days cos takiego tez maja peikne ciuskzi 🙂 mam takie fajne spiochy w groszki co mozna z nich zrobic spiworek albo spiochy hehe jak bede meic czas to powstawiam zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Laski......Monia daj znać jak Bartuś ?Ja dzisiaj jezdziłam od zusu do zusu żeby jednak załatwić tą wypłatę wcześniej....zobaczymy....Dobrze,ze trafiłam na 1 miła panią...młodą....penie wie co to ciąża i wydatki ,bo obiecała mi pomóc załatwić to dziś,bo reszta tych bab chyba z 5 to takie stare naburmuszone zrzędy z wzrokiem bazyliszka....zachowują sie jakby tak karnie zesłane były,a nie w pracy....Ja też pracuję z ludzmi(jestem pedagogiem szkolnym)ale nie wyobrazam sobie tak podchodzić do ludzi....paranoja jakaś.....Najgorsze jest to ,że człowiek jak żebrak musi sie prosić o swoje...i nic sie zaplanować nie da,bo Polska to kraj absurdów i idiotów!!!Szkoda moich nerwów.....Najwyżej kupię najpotrzebniejsze rzeczy,a reszte po porodzie,bo zus od czerwca mi kasę wisi!!!!i to wszystko miało iść na wyprawke,bo reszte Mąz sponsoruje!!!!a tu kicha!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O laski widze,ze mam sie rozproc jako osattnia...ciekawe jak to bedzie...najlepszy jest tytul .."wiec to dopiero poczatek..." hehehe a my juz tuz tuz...chcialabym aby to szybko zlecialo...

ja ciuszki mam..ale kosmetyki i popierdolki typu pieluchy to niewiem kiedy kupie...masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis ide z psiakiem do weterynarza ...kurcze zabije mojego bo wzial karte ale ja sie wycwanilam i wezme 2 hehe ja kosmetyki juz mam smoczki smoczki z termoetrami w sumie mowiac ... mam juz te rzeczy najwazniejsze ale pwoeim wam ze bardzo bym chciala karmic piersia tylko u mnie rodzinne jest ze robi sie po porodzie kamienie w piersiach i nie da sie karmic 🙃
wiec dlatego narazie sie zaopatzrylam juz w sterylizator podgrzewacz butelki juz mam 9 🙂 -> i nie dokupuje ... aha wczoraj jak bylam to kupilam sobie taka sliczna sukeinke meidziana taka bronzowo zlota no sliczna do tego lekko twarz sruszyc pudrem brazujacym i wszyscy chlopacy nasi hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki kochane za odpowiedzi!! ja mam spoko lekarza kiedy chce to ide na usg 😁 ale przecietnie co 3 -4 tygodnie jest robione usg a przy koncowkach raczej co 2-3 tyg tak mi mowil lekarz ja nialam usg 5,08 i kolejne mam na 25 😁 ale nie zawsze dostaje fotke 😞 oszczedzaja na papierze :P pozdrawiam a do czego ta sol fizjologiczna jest potrzebna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...