Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobrze ,że mi przypomniałyście o gruszce,bo jej nie umieściłam na liście.....chociaż szczerze powiedziawszy to przy starszym Synku jej praktycznie nie używałam....może z 2 razy,......bo używałam patyczków do kozuch....a takie odciąganie z nosa jest okropne.....ale kupię tą gruchę.....może sie przekonam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam od gina dostalam 4 wyprwki z roznych firm 🙂 wszystko w porzadku te swedzenie to normlane w ciazy tak mi pwoiedzil i mam masc na nia 🙂 pwoiedzial ze jest spoczko - jego slowa hehewaze juz 62.5 kilo z waga startowa 47,6 lekarz sie dziw gdzie to mi idzie bo zgrabna jestem wciaz heheh no ale co jak co juz wypatruje maly celulitis na udach...acha jakie kremy bedziecie uzywac po ciazy na rozstepy( ja narazie nie mam ale pinoc po porodzie wychodza mam mi tak mowila z siostra ) ja slyszalam ze vichy sa barzdo dobre ale ich cena to 200 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używam tylko Vichy....ale na celulit za ok 100zł...dokładnie nie wiem ile to kosztuje....Na szczęście rozstępów nie mam...i mam nadzieję,że już nie wyjdą....ale to się po porodzie okaże....a na rozstepy to niestety NIC już nie pomoże i jakiekolwiek kremy to tylko jest naciąganie na kasę,bo nic nie dadzą...ewentualnie rostepy mogą zjaśniec.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane dziewczynki !!!

wczoraj późno wróciłam i nic nie zdążyłam napisać...no widziałam się z moim Bartusiem 😉 😉 Waży już 1430 gram i jest zdrowy...ułożył się główką w dół a i moje łożysko przesunęło się do góry,więc nie muszę się już obawiać trudnego porodu bo wszystko się "poukładało"...jestem taka szczęśliwa 🤪 🤪

Idę zrobić sobie śniadanko...

Życzę miłego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Wczoraj bylam w szkole rodzenia na spotkaniu organizacyjnym. Wiele fajnych rzeczy mnie tam czeka 🙂
Usilwalam zapisac sie dzisiaj na jakos liste do żłobka we wrzesniu przyszlego roku, nie ma szans dziewczyny masakra jestem zalamana nie wim co zrobie z dzieckiem chyba na plecach do pracy bede je nosic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!ale fajnie dzis na dworze chłodno... 🙂 wstałam zjadłam sniadanko do tego dwa ciasteczka...bo mam od czasu do czasu zachcianki na słodycze... 😲 🙂 Ja po urlopie macierzynskim tez zamierzam isc do pracy... 🤨 boje sie tego ale nie bede miała wyjscia... 😞
Ale wczoraj szybko poszłam spac...około 21.00 jak nigdy...byłam wykonczona 🥴 kolezanka mnie wyciagła do miasta...i to chodzenie mnie tak zmeczyło... 😲
Pozdrowionka 🙂 🙂 🙂

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki.......Super Monia,że Bartuś jest zdrowy i,że wszystko ok....Czy to znaczy,że nie będziesz miała cesarki?Ja nie wiem kiedy będę miała usg....ale w środę idę do gin więc może mi zrobi....Ciekawe jak tam moje Dzidzi i ile waży?Dziewczyny u mnie też jest problem ze żłobkiem i chyba muszę się wkońcu udać zapisać malucha....nie wiem jak to będzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie na cale dosc duze miasto sa tylko rzy żłobki. A musze wrocic do pray, bo urlop wychowawczy nie jest platny i nie dalibysmy rady. Po wszystkich oplatach z wyplaty mojego Romka zostaje 300zl. wiec nie ma szans na przezycie w pojedynke a co dopiero we trojke i to z malym dzieckiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxara napisał:
Cześć Brzuszki.......Super Monia,że Bartuś jest zdrowy i,że wszystko ok....Czy to znaczy,że nie będziesz miała cesarki?Ja nie wiem kiedy będę miała usg....ale w środę idę do gin więc może mi zrobi....Ciekawe jak tam moje Dzidzi i ile waży?Dziewczyny u mnie też jest problem ze żłobkiem i chyba muszę się wkońcu udać zapisać malucha....nie wiem jak to będzie....


No zwiększył się procent szans na poród naturalny całe szczęście...Mam przyjść na USG jeszcze w 36 tygodniu...

wiecie nie miałam pojęcia że ze żłobkami taki problem...jeszcze dzidziuś w brzuszku a tu miejsc nie ma... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zlobka to umnie jest 1 w miescie 😠
i chyba tez bede musiala sie przejsc zapisac z tego co slyszalam to ponoc zapisy sa dopiero na rok 2011 bo tak jest u nas zapchany nei wiem zobacze a jak cos to moze jakas kolezanka ktora studiuje mi przypilnuje malej i bede jej placic no nei wiem tescie ida chyba na przyszly rok na emeryture musze sie dopytac ale chyba tak a to dla nich zaden problwem pilnowac Malej dziadek juz sie pcha do kolejki na spacer...Kurcze zobaczymy jak to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.delti.com.pl/wozek-dzieciecy-emu patrzcie jaki boski wozek ... ceny nie ma ale wiem z innego forum jak szukalam na naecie po ile jest to dziewczyna dzwonila i napislaa tak : Więc wózek ma się pojawić w najbliższych dniach w sklepach , cena za gondole
spacerówkę i torbę to 1249 + opcjonalnie fotelik montowany na stelaż x car około
400 zł.

hmmm... chyba sie oplaca a fajne kolorki sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...ogoliłam nogi i zrobiłam pedicure i zmęczona jestem jakbym zdobyła szczyt Śnieżki heheh....
Cosik bolą mnie nerki...w poniedziałek idę do lekarza - mam nadzieję że to nic takiego...
dobrej nocki brzusie 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski...
Jak tam dzis u Was??ja od dwoch dni uzreram sie z bolem zeba a ,ze nie jestem Kozakiem boje sie panicznie denysty... 😞
Samopoczucie na szczescie dobre nie liczac tego zeba...Przyszedł mi juz pesar musze sie teraZ UMOWIC I ZAłOZYC TEN KRAZEK...SMIESZNY JEST AZ DZIWOTA ,ZE TAKIE RZECzY SIE MIESZCZA :P
Mam wozek wypatrzony...ale kupie go dopiero jak juz wyjdzie ze mnie maluch..jakies przesady smieszne i nikt mi nie pozwala wczesniej zakupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki!!!Super Madzia,że z DZidziusiem ok.....Trochę pózno ten paser Ci zakładają 🤔 ale jeśli dzieki temu Dzidzia jeszcze posiedzi w brzuszku to warto.....Niunia ładny wózeczek 🙂 ja nadal nie wiem jaki kupić ,ale i tak zamierzam to zrobić dopiero w pazdzierniku....Ja też chodzę do dentysty juz 6 razy byłam z 2 zębami,bo jeden kanałowo leczony,a drugi to taka cholera,ze zatruć sie nie chce,a mam takiego faajnego dentystę,że nie chce mi znieczulenia robić i powiedział,że trujemy do skutku.....i wczoraj mi powiedział,że może w przyszłym tygodniu obydwa skończymy.....Fajnie sie leczy zęby w ciąży,bo nic nie boli i chuchają i dmuchają na mnie:P .....Wczoraj widziałam się z kumpelą,która urodziła miesi.ąc przed terminem Dziewuche na 3600.....no jakby ją donosiła to pewnie z 4600 by ważyła....a najdziwniejsze to fakt,że przez prawie całą ciążę brała leki na podtrzymanie,a w 9 miesiącu lekarz jej odstawił,bo powiedział,że już nie ma potrzeby podtrzymywać ciąży i ta kumpela mi mówi,że rano miała wziąść tabletkę....ale nuż nie wzięła i w momencie pojawiły sie skurcze....Karolinkę urodziła w południe.....NIEZŁY CZAD.....a mój Mąz mnie dzisiaj glądał jak się przebierałam i mówi,że mam strasznie mały brzuch....jak w 4 miesiacu....chyba przesadza....ale juz sie martwie,ze pewnie DZidzia mała się urodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxarako czemu mala bo masz maly brzuch?? hehe no co ty 🙂 to nie zalezy od tego mozesz miec trocjhe mniej wod polodowych bardziej silne miesnie brzucha albo taki twoj urok jamam tak jak na mnie w sam raz zgrabniutki ...duza ta dziewczynke urodzila ale ja chce taka w normie bo chce takiego typowiego dzidziusia 🙂 heheh 🙂 zjadlam rogsala na sniadanie z maselkiem i serem i kurcze ni emam na nic ochoty a w nocy wypilam 2 litry wody hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki....Lenia mam takiego,że nic mi się nie chce....Zaraz ide prostować włosy i pózniej do kościółka.....Strasznie się nam teraz zaczną wlec te ostatnie tygodnie.....Ja już na szcęście po remoncie....jeszcze korytarz Mężowi został....no i meble kupić.....ale to już stopniowo....po troszkę.....Myślę,ze jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu startuję z wyprawką.....Moja dzidzia strasznie ruchliwa....ale nie kopie tylko tak trzepocze w środku jakbym tam miała pstrąg takiego na 2 kilo:P a czasem to sie tak wypnie ,że widać gdzie ma dupcie,a gdzie główkę...i nóżki.....Fajne uczucie...ale ja sie nie mogę doczekać kiedy TO MOJE mALEŃSTWO WYCAŁUJĘ I WYTULĘ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! 🙂
Oj dłużą sie te ostatnie tygonie dłużą...ale co zrobic... 😞
Bola mnie strasznie żebra...macica na nie uciska... 😞 ała
Pogoda bedzie chyba ładna...to wyrusze na jakis spacerek... 🙂
Pozdrowionka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki ja wlasnei sie szykuje do wyjscia ale maialm problem ogolic nogi... maxarko moja tez ostatnio zamiast kopac( chyba ze noca) to tak jak by sie obkrecala i widac czasem dupeczke heeh czasem noge albo glowke zawsze zgaduje co t a to tak smiesnzie wyglada jak poglaskam przez chwile to sie wtapia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...