Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

No Maxara potwierdzam...w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg i dumna chodziłam że ani jednego rozstępu bo się smarowałam i masowałam i cuda wianki a jak się obudziłam po narkozie to...zdębiałam całe uda aż po biodra ozdobione miałam fioletowymi paseczkami 🥴 no ale cóż ja już mam taką tendencje do tycia w ciąży i wcale się tym nie przejmuję...póki będę karmić piersią to będę ćwiczyć a jak już przestanę to do diety włączę tabletki i jakoś pojdzie 🤪

wiesz Malinka jak chodziłam w drugiej ciąży to przekonana byłam że noszę drugiego chłopca a 15 minut przed rozwiązaniem okazało się że to dziewuszka 🙃 na szybko imię wymyślałam ha,ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Laseczki.....Znowu upał się zapowiada......Moniczek to jak było z tą drugą Twoją ciążą?Na usg wychodziło,że chłopak?a okazało się,że to dziewczynka?.....heheheh.......ja się właśnie tego obawiam....i dlatego się nie nastawiam na żadną płeć......żałuję,że poszłam wtedy na to usg do tego ........ tylko mi w głowie namieszał......a fajnie jest czekać na kinder niespodziankę.....ja kupuję wszystko w kolorze seledynowym.....tak w razie "W" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry dziewczęta !!! wstał kolejny śliczny dzionek mimo że zapowiadali deszcze 🤪 Ja idę zaraz z synem do lekarza i może na jakiś spacerek pojedziemy...a co do tycia-zepsuła mi sie waga :laugh: :laugh: :laugh: i nie wiem ile mi przybyło,dowiem się w piątek na wizycie u gin.A w ogóle to "wieloryby są pod ochroną" ha,ha 🙃 i ja nie liczę kilogramów...
życzę miłego dnia 😘 😘 😘 buziaki dla brzuszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to pewnie ,że tak!!!jak masz w witaminkach dha to nie ma potrzeby brać dodatkowo.....Gratulacje,że wkońcu zdecydowałaś się na wózek.....Ja dalej nie wiem....ale chyba Bexa lub Titi.....Ja nawet nie mam jeszcze imienia dla chłopca 🤨 i nie mam pojęcia co wymyślić....szukam po necie.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie jak nei wiedzialm jaka plec to dla dziewczynki jakies tam imie mialam ale dla chlopaka 😉 ZADNEGO...nie wiem czmeu ale jakos malo co jakies imie dla chlopa mi sie podoba 🤨 Adrian mi sie podoba ale moj tak ma na imie Oliwier ladne ale siostrzeniec tak ma Konrad jest takie meskie ladne imie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie trudno teraz o fajne imię dla dziecka i to tak żeby potem pół przedszkola tak samo nie miała 😉 😉 albo żeby każdemu się podobało - no nie da się heh
Niunia kwasy osobno możesz kupić - nazywają się Omega mum (przynajmniej pani w aptece tak mi powiedziała) bo też szukałam,ale w końcu kupiłam Feminatal 400+DHA.Mam nadzieję że są dobre...
Idę robić obiadek,mąż był w nocy na rybach i przywiózł mi świeże fląderki mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja ide do sklaepu zrobie leczo teraz skonczylam jesc obiad ale co tam :P wiecie co musze pochwalic sie moja nowa zdobczya na ebay.ie kuilam podgrzewacz z aventu co u nas kosztuje 200 zl za 1,10 euro plus przesylka do polski to gora 50 zl podgrzewacz byl uzywany 2 razy do tego mam gwaraje lyzeczke butelke - nowa :laugh: i tam siateczke na podgrzewanie jedzonka ale mi sie trafilo taniej ni z na allegro :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do imion to tez mi sie wydaje ze trudno bo teraz tyle dzieci sie rodzi moich 7 znajomych jest w ciazy!! 😎 🤪 🤪 pomyslcie sobie ...2 maja ten sam termin co ja z roznica o 2 dni
jedna na 19 druga na 20 :P ale i tak mi sie wydaje ze imie latwiej jest jak cos wybrac dla dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki wlasnie odebralam wyniki z badan poratujcie mnie bo sie boje glukoza wyszla mi niska 3,0 a zaczyna sie minimum od 3,9 ->to jeszcze nie byla ta glukoza co sie pije ino z krwi . Mialam tez morfologie krwi wszystko oki tylko erytrocyty mam 4.08 a norma zaczyna sie od 4.20 no i w moczu mam cos popisane ale rozczytac sie to ja nie umie jakis sluz cos tu pisze nieliczne bakterie nie liczne szczatki ca bodajze...Boje sie ze cos jest nei tak ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...