Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Siemanko dziewczyny...o widze,ze tu niepokoj o mnie... 😞 😞
jeszcze sie nie rozpakowalam :P chora jestem i nie bardzo mam sily siedziec na neciku.
Malenstwo ulozylo sie miednicowo 😞 ma 1800 wiec narazie jest dobrze ,ale mam bole juz i parcie na pecherz non stop do tego brzusio sie stawia....
Lekarz mi powiedzial,ze w 37 sciagna mi pessar i wtedy zobaczymy kiedy co i jak...choc cesarka juz raczej na 100% pewna.
jesli sie nie rozpruje do 39 to mnie sami skieruja do szpiatala ale to malo prawdopodobne abym donosila do tego czasu....
Miło,ze o mnie pamietacie ...a ja Was abrdzo przepraszam,ze nie daje znaku...ale jakos ostatnio nie mam glowy..powiem Wam w tajemnicy,ze bardzo sie boje i jestem pzrerazona bo niewiem jak to z nami bedzie ...
Co u Was??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już jestem.....Wszystko w porządku....Dzidziuś obrócony....także raczej poród naturalny....Usg mi robiła....ale na tym sprzęcie nic nie widać...pytam czy duże dziecko,bo mi przez ostatnie 2,3 tygodnie strasznie brzuch wywaliło....a ona patrzy w monitor i mówi,że wód to tam jakoś mega wiele nie ma.....a ja....ile wazy....a ona teraz to pewnie z 2000....2200.....a mi się wydaje,że znacznie więcej....no cóż muszę czekać i niespodzianka będzie.....no ale lepszy sprzęt powinna mieć w prywatnym gabinecie.....ciekawe czy sie sprawdzi,e kolosa na 4 kg nie urodze....wole mniejsze...ale po brzuchu widzę,ze moze być większe......No a jesli chodzi o poród rodzinny to nie ma problemu....trzeba tylko zgłosić to na izbie przyjęc i 20 zł kosztuje fartuch....tyle kosztów....no i dowód męza.....heeheh...No a najgorsza wiadomość.....20 kg do przodu.....juz mi się nawet nie chce komentować tego.....zaraz po porodzie trzeba sie za siebie brac....aha i nie mozna stosować niektórych kremów ujędrniających jak się karmi piersią,bo przenikają.....Aha i do szpitala trzeba mieć:kartę ciąży,orginał grupy krwii,zaśw.o ubezpieczeniu i dowód...No i kre mam jeszcze i mocz zrobić na ostatnia wizytę.....30m wrzesnia......Ciekawe co z Madzią?Dziewczyny musimy sie juz wymienić nr tel w razie 😉 "W"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja puki co mam 10kg do przodu...
A jesli chodzi o numer tel.to ja tez jak najbardziej jestem za...aby nie bylo niepewnosci jakiej ja wam tu narobilam ;/;/
Ciesze sie,ze z twoja dzidzia wszytko dobrze 🙂

SluchAj ja wczoraj bylam na usg...czekalam jak popiepszona ponad dwie godziny az laskawie lekarz do mnie przyjdzie po czym gdy sie polozylam do usg lekarz stwierdzil,ze nie potrafi obsluzyc usg bo jest nowe i mam przyjsc do szpiatal na 16...po czym w drodze powrotnej zobaczylam,ze odjezdzaja mi wstystkie mozliwe autobusy ....to sie zdenerwowalam dwa razy bardziej..
A jak przyszlam na 16 do szpiatala na usg na sprzecie przed wojennym to musiałam czekac ok.poltroej godziny bo wlasnie odbywala sie cesarka i dziecie bylo obwiazane pepowina..dlatego przerwali porod naturalny.Jak przyszlam do domu bylam szczesliwa ze z malenstwem wszystko ok.ale z drugiej strony bylam przerazona ta moja cesarka ....oby wszytko poszlo dobrze

No katastrofen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc madziu dawno cie nie bylo 🙂
ja riowniez jestem za wymiana telefonow 🙂
maialm nawet sama to zasugerowac 🙂
jA MAM dalej nadziej ze sie obroci ponoc maja na to dzieciaki czas do 36 tygodnia 😎 zobaczymy jak tobedzie najwazniejsze ze amelka zdrowa , ja tez wolalabym rodizc naturalnie no ale jak by mialo byc cc no to trudno...
tesciuprzesuwa mi szafy
jutro popoludniu jade wkoncu do tej ikei
maxarko ty masz 115 w brzuszku dzidzia 2200 a ja mam 101 w brzuszku - pare dni temu a dzidzia 2600wiec to nei zalezy od brzuszka chyba od tego jak dzidzius jest pozwijany 🙂
ja nawet nei liczylam na to ze z becikowego kupie wozek :laugh: :laugh: chodz ja bede meic 2 500 z becikowego bo umnie miasto daje jeszcze 1500 - wiecej niz panstwo smeiszne
a co do wagi to w srode tamta wazylam 63,2 a w poniedzialek juz 64.7 mam rozne skoki wagowe narazie 17,5 kilo na plusie ale pwqoeim wam ze jestem dalej chudziutka haha
polozna sie nie moze na mnie napatrzec jak ide na wizyte a moj pwoiedzial ze tylecz3k musi zostac takli po porodzie bo teraz mam taki wytajacy :laugh: :laugh: mowi ze jak latynoski mam taki tyleczek , i fajnei bo w biodrach zawsze kupywalam spodnie 36 ;/ najmniejszea teraz 38 🙂 wiec ja sie ciesze 🙂a wy nie narzekajcie 🙂 bo po coazy schudniecie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia napewno wszystko będzie dobrze i szybko do formy wrócisz.....super ,ze tylko 10kg.....to po porodzie będziesz w wadze jak przed ciążą....ha zapomniałam Wam napisać,ze jak mi usg robiła....do położyła rekę na mój brzuch...a Dzidziuś ja kopnał w rękę,ze aż smiać się zaczeła.....tak jakby jej mówił:NIE DOTYKAJ MOJEJ MAMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia no właśnie nie wierzę w to,że mały wazy 2000.....bo ona nawet żadnych wymiarów nie brała....tylko mi tak odpowiedziała.....że pewnie z 2200 wazy.....ZOBACZYMY!!!Ja mam jakieś dziwne przeczucie,ze może WIĘKSZE będzie jak norma.....Aha i pytałam ją czy musze być nacinana....bo wolałabym nie.....a ona ,że wcale nie muszę i zobaczymy.....Jak uda mi się zeby ONA mi poród odbierała to ja juz dopilnuje i moja MAMUSIA żeby mnie nie nacieli 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No przy natalce przytylam 24 kg wiec bardzo sie ciesze,ze teraz tyko 10 choc pewno jeszcze z 4 mi stuknie do gory bo na koncu najbardziej sie tyje.
Moja stwierdzila,ze nie da sie poobserwowac i zaczela figlowac przy usg wiec tez bylo duzo smiechu

ja mam takie stan teraz,ze codzien stoje przed lustrem i podziwam swoje berety sa takie fajne ..duze i jedrne...jak jakas nienormalna hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Widze, ze humorki dopisuja 🙂U mnie to zalezy.Najpierw sie smieje a za chwile maly szczegol sprawia, ze placze. W ogole jakas poddenerwowana jestem...Dzisiaj postanowilam sobie porobic generalne porzadki w kuchni.Zobaczymy czy dam rade bo szafki na dole trzeba pomyc s schylac sie juz jest bardzo ciezko...Do przodu mam 16 kilo.Pewnie jeszcze przybiore zwlaszcza, ze nawet jak ide na spacer to jest to slimacze tepo, bo nie mam zwyczajnie sil juz chodzic. Pewnie ciezko bedzie to wszystko zrzucic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalio uwierz mi ze przy dziecku porzadnie zjesc nei bedziesz mogla wiuec zrzucisz raz dwa ...ja akurat chce zostac przy tej wadze co teraz bo jestem zadwolona 🙂
dzis jade po ostatnie dekoracje do pokoju i poprasuje dzis ciuszki mojej Amelki 🙂
ide do sklepu skczyc po jakiegos jogurta i swiezego owocka
A JA JESZCZE W PIDZAMIE 😲 HAHAHAAH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babeczki!!!

Ja też jeszcze w pieleszach hi,hi....ja to pewnie przekroczę 20 kg ☺️ ☺️ okaże się w przyszłym tygodniu na wizycie heh... ☺️ ☺️ ☺️

Dzisiaj też mnie czeka troszkę sprzątania,bo mąż zmienił mi komody w pokoju a całą zawartość szaf mam na podłodze...

idę na jakieś śniadanko 🙃

Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez mam rozstepy na posladkach.Mysle, ze t od ciezaru.Nigdy tyle nie wazylam a teraz taki szybki przyrost wagi.... Nie sa piekne ale coz jesli to ma byc cena za zdrowego maluszka to sie poswiece.Nie martw sie niunia ja z kazdym nowym rozstepem plakalam, teraz po prostu nie patrze do lustra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki.....Ja mam dzisiaj troszkę spraw do załatwienia.....skocze na kawkę mrożona z lodami śmietankowymi...a co?.i tak mi już nic nie pomoże ,a za parę tygodni zacznie się dieta wiec juz ostatki tych smakołyków....O 5 rano jak wstałam siusiu to mnie takie dziwne mrowienie w pochwie chwyciło,ze az sie wystraszyłam,że to juz.....bo z synkiem jak byłam w ciązy to też w nocy po wizycie u gin bóli dostałam....i rano urodziłam....tak to bywa po badaniu.....buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Dziewczynki....rozstępy zbledna....ja też po pierwszej ciąży mam kilka.....ale jak sie opalę to ich praktycznie nie widać.....teraz chociaż duzo przytyłam już mi się nie zrobiły....bo skóra już jest "przyzwyczajona"......pocieszcie się tym,ze przy kolejnych ciązach juz wam ic nie wyskoczy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko właśnie zauważyłam ,ze masz o jeden dzień wcześniej termin niż ja?.....chyba?.....ja mam na 15.....i dzisiaj zaczęłam 36 tydzień.....Dzięki Moniczek za te codzienne prezenciki......fajnie zobaczyć z rana coś ładnego....a pózniej dopiero stanać przed lustrem....jakoś mniejszy stres.....i mniejsze przerażenie.....Najbardziej śmiać mi się chce jak ludzie mi mówią(nawet dzis)że ładnie wyglądam....a ja wiem,ze okropnie....na buzi jak klucha....chociaż jak nie byłam w ciąży to zawsze mi się podobaly dziewczyny z brzuszkiem....to takie słodkie.....ale sama sobie nie....i mąż do mnie Grubasie mówi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Termin mam na 14 🙂
A co do wygladu to sa nawet dni kiedt patrze na siebie i stwierdzam, ze nawet tak najgorzej nie wygladam....Wiecej jest jednak tych kiedy nie moge patrzec na siebie i plakac mi sie chce....na twarzy to jestem kragla jak ksiezyc w pelni.Nienawidze tak wygladac.Ale brzuszek swoj kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja - możecie się śmiać - zawsze lubiłam być w ciąży bo podoba mi się moja okrągła buzia hehehe 🙃

tyle że ciężko mi np na moje trzecie piętro się wtaczać 🙃 i chciałabym już zobaczyć mojego Bartusia - ciekawa jestem do kogo podobny będzie,ile będzie ważył i czy wejdzie w ciuszki w rozmiarze 56 ????

dobrej nocki kochane brzusie !!!

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamuski dawno do was niezagladalam mam do was pytanko co z kosmetykow dla niemowlat tzn do kapieli,jaki krem do buzi na zime itp.kupilyscie bo ja niby kupilam juz sobie troszke rzeczy ale chcialabym dowiedziec sie co wiekszosc z was sie zaopatrzyla... dziekuje za podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Marzi......Ja kupię kosmetyki z Nivea,bo jako jedne z nielicznych nie uczulają i Bambino oraz Dzidzius.....natomiast Johnson pięknie pachnie...ale np.ja po oliwce obsypana byłam strasznie.....ja kupuję..:oliwkę,sudocrem,kremik do twarzy na zimę....chusteczki nawilżone....i jakiś płyn do kąpieli i szampon 2w1....ale to od ok 1 miesiąca można stosować.....u mnie zachwalają maść cholesterolowa dla noworodków,że najlepsza obecnie.....ale muszę jeszcze na ten temat doczytać.....Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...