Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laseczki widze,ze sie rozpisalyscie..mialam lekture do poczytania ;D;D
Ale to bardzo dobrze ;0 przynajmiej mi sie nie nudzilo przez chwilke..
Szczerze mowiac obstawialam,ze ktoras sie rozlozy we wrzesniu a tu wsyztskie sie twardo trzymamy hihi...
Wiec teraz obstawka przed 15...;D;D;D a potem to juz nic nie bede obstawiac...bo mam nadzieje,ze sama juz urodze ;D
Moja Zuzia ma malutko miejsca i figluje mi po wszytskim co mozliwe...a od kilku dni mam chocby biegunke...no przekichane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam ponownie....byłam w zielarskim i oczywiście musiałam do cukierni uderzyc....az mi niedobrze i jeszcze paczke żelek zezarłam.....a teraz sobie herbatke z liści robie:P ......Bardzo ładny ten wózeczek Niunia....amaalinka a Ty co?....Przeszło Ci wszystko? 🤨 ....a już myślałam,ze pojechałaś 😉 .....Ciekawe co U Natalii....też się nie odzywa....Naprawde nie mogę uwierzyć,ze to juz....że nasza kolej....że to sie dzieje....niedawno czytałyśmy czerwcówki i lipcówki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co?....Musisz sie teraz porzadnie oczyscić....bo położna mi mówiła,ze to najważniejsze przed porodem.....wypij herbatkę i jak masz odwagę to zrób sobie sama hegar......podobno uper działa....Ja jak nie urodze do 15 -to 14 idę na całosc i robie tak jak mi położna mówiła:P ....Trzymaj sie Słoneczko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech dziewczynki jestem, jestem....czuje sie dzisiaj jak wyrzuta guma 😉 Nie wiem czy mi sie wody nie sacza nie wiem co robic.Jak lezalam to tez troche lecialo....mialam takie paseczki do sprawdzania, ale polozylam na czym wilgotnym i tylko do smietnika sie nadaja....Pojade zaraz do apteki po tabletki z wiesiolka...Trzeba pomoc troche naturze jak takie figle plata....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej dziewczyny....melduję że i u mnie nic 😞
Ale te nasze maluchy się uparły co? Heh....Ja dzisiaj najpierw się popłakałam a potem zaczęłam sprzątać jak szalona...czuję się jakbym zmysły straciła...
Tak jak i wy też zastanawiam się jak będzie wyglądać mój synuś...i denerwuję się żeby wszystko poszło dobrze...
U Nadusi i Malinki skończyły się tygodnie ciąży - no jesteśmy pierwszym miesiącem w którym dzieciaczkom się nie spieszy...do tej pory zaczynały dzieci sypać się szybciej a u nas jakieś fatum 😉
No trzymam kciuki dziewczynki...BUZIAKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...przy Tusi mialam zewnatrzoponowe... 😉
O ile tak sie zwie wbicie giogantycznej igly do kregoslupa a potem nie czucie swych nog itp.
Bylam przytom,na wiec tyle dobrze...choc nie powiem,ze bol po byl lagodny...w komencie gdy schodzilo mi juz znieczulenie zly same sie cisly do oczu...ruszyc sie nie mozna bylo...i ogromny bol-ktorego nie da sie usmiezyc...dlatego wlasnie taks ie boje tej cesarki..po porodzie mialam rozwalone szwy i ok.miesiaca jeszcze lezalam plackiem w domu nie zdatna do niczego 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogole to mam okropny dzien..ryczec mi sie chce..mam dosc swego wygladu...brzusio boli..mala sie stawia ..kregoslup nie odpuszcza 😞 😞 i jeszcze mojego M z nami nie ma buuuuu chyba mam depresje przed porodowa...o ile taka jest... 😞 😞
🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnadziu mojego tez nie ;/ ale jutro albo w sobote bedzie zobaczymy ;/ a potem bierze urlop zalegly moja mala to mi glowa po zebrach jezdzi iraczki mi tam wsadza dzinwne uczucie ale ona tak to wgloe wyciaga jak zuraw i to do glaskania 😁 mi sie tez stawia brzuch wraz z mala chodz ostatnio mniej a awiecej skurczy ... naprawde nie wiem o coc chodiz z tymi skurczami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm...szczerze mowiac to sie nie zastanawialam...
Ale chyba wole byc przytomna calkowicie...jak juz maluszek wyjdzie odrazu sama policze paluszki ..zobacze a tak zanim sie wybudze itp...
A ,ze szybciej sie dochodzi...mozliwe...ale ja chyba nie licze sie teraz z tym ile sie dochodzi tylko by odrazu zobaczyc...albo jestem masochistka albo niewiem jak sie nazwac:P
A Ty sie na jakie Zdecydujesz?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalio ja ci pwoiem ze sie przyzwycalam wkoncu juz tam nie caly rok robi ... wiadomo czasem smutno ale dzwonimy codzienn do siebie a wekendy zawsze jest w domu ..a w tym roku odmowil sobie urlopu by byc z naimi po porodzie 🙂nie ma zle a czesem przez weknd potrafi mnie tak wkurzyc ze czekam az pojedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...