Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mi zamula ten komp dzisiaj....no nie mogę nic otworzyć....Dziewczynki no to Wam współczuje przy porodzie tych hemoroidów 😮 .......nie dobrze 🤢 .....My to teraaz przesrane mamy.....dosłownie:laugh: ....jak nie urok to sraczka.....Ja nie mam hemoroidów....ale z tego co wiem to są na to maści i czopki dośc skuteczne./.....I tak pewnie wiekszosci z nas po porodzie wyjdą z wyiłku 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj jzu nei wchodzilam na kompa bo strasznie biodra mnie bola ...a wiec maxaro u nas przed planowana cesarka kladzie sie wczesniej do szpitala na obserwacje dodoatkowe badania itd - przygotowanie takie ... cop do wozka to mysle o coneco v4 cameleon jakis albo espiro gtx dzis sie to rozstrzygnie w sklepie 😁 😁 i wstawie fotki :P dzis jeszcz epoprasuje malej ciuszki na wyjscie i musze dopakowac moje ciuchy ... kurcze dziewczyny mam stresa ze od wczoraj mam biegunke ☺️
kurcze to juz tuz tuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko laseczki..i jak tam??
Mi juz tak ciezko,ze porazka...Zuza sie stawia non stop...smiga caly czas tak jakby wogole nie spala...mam bole dalej nie regularne...ale puki jestem podkrazkowana nie mam co liczyc ma dzidzie...JUZ NA SZCZESCIE W PONIEDZIALKE BEDZIE CHWILA PRAWDY
mam do zrobienia mnostwo badan...Wy tez tak macie??
Moze mnie juz przyszykowuja do cesarki tymi badaniami ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 ja tez bez zmian... 😞 ale stwierdziłam że pojade do szpitala w piątek...a nie w poniedziałek(to i tak juz bedzie prawie tydzien po terminie)bo moja gin to mi na ten poniedziałek nawet skierowania nie dała... 😞 wiec co to za różnica czy pojade w piatek czy w poniedzialek... 🤨 a przynajmniej mój mężus bedzie w domku bo bedzie miał wolne... 😉 a ja i tak już mam stresa że to sie tak przeciąga... 😲 martwie sie o maluszka... 🤨 a on uparciuch nie chce wyjsc... 😞
A na dodatek mój mąż jest chory...chyba przeziebienie go bierze i dostał jakichs bóli w plecach że ledwo chodzi(chyba go gdzies przewiało)no i biedulek musi isc do pracy bo dopiero co dostał umowe i nie chce podpadac... 🥴
Oj jak pech to pech... 😞
Wczoraj miałam fajny dzien...bardzo dobrze sie czułam...a dzis od rana już zgaga... 😞 za dobrze było... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to powodzenia Dziewczyny.....Czyli Malinka i niunia ida jutro do szpitala?Może urodzicie juz w piatek? 😉 Malinko w Twojej sytuacji to dobrze by było jakbys od razu w piatek dostała prowokacje....bo z głowy bys miała....Mam nadzieje ,ze trafisz na dobrego lekarza....Wogóle to bede sie za Was modlić i mocno trzymamy z moim małym kciuki......informujcie nas na bierzaco.....bo my tu będziemy od zmysłów odchodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bede pisac do moniki albo do natali bo mama tylko ich numery ...madziu napisz potem jakei to badania... ja sie opycham bigosseemmm... jak malinka idzie w piatek do szpitala to za 2 dni bo dzis sroda:P:P ja jak zjem to wrzuce fotki wozka 🙂 za 900 zl kupilismy bo maam karte rabatowa i nam znizili 140 zl 🙂 coneco v4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...