Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj dziewczyny ja też jak byłam z pierwszym w ciąży to cieszyłam się że nie mam rozstępów i tak jak Wam wyskoczyły mi na sam koniec praktycznie wszędzie piersi pośladki uda i brzuch 🙂 Ale byłam wściekła 😉 Raz pojechaliśmy na basen bo udało się mężusiowi namówić mnie choć ja kategorycznie mówiłam nie a tam aż zdziwienie co druga laska to rozstępy miała więc ja powiedziałam co ja się będę martwić 😉 Nie jestem przecież jedyna na świecie z rozstępami i od tamtej pory żadnych kompleksów :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Także dziewczyny jak dla Was brzuszki w dół będzie dobrze :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam.....Nadusia no niestety ja dalej w 2-packu..... 🤨 .....Miałam jeszcze kilka spraw na mieście do załatwienia....hihihi.....i ostatnie zakupy....Wogóle to takiego powera dostałam ,ze chyba nie urodze przed 15 ,bomi czasu braknie.....Dzisiaj pół miasta na nogach złaziłam....po sklepach dla dzieci....na lodach byłam.....ciastkach...i postrach wsród znajomych budziłam,ze jeszcze łażę....ale naprawde super....nawet obrzeki mi z nóg znikły....co dziwne przy finiszu.....A co do rozstępów to Niunia strzel sobie jeszcze 3 zeby było po równo....hihihi...nie żartuje.....Ja mam po 1-szej ciazy kilka na bioderkach....a teraz juz stara skóra to nawet nie pęka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam dwupaczki...
Malinka jeszcze 2 w1? Bidulko już pewnie nie możesz...Powiem Wam że koszmarnie mi się dłuży...wczoraj miałam skurcze co 20 minut i...cisza 😞 a potem Bartek całą noc fikał jakby redbulla wypił :P
Wszystko mam przygotowane,torba w samochodzie i kurczę mały nie chce opuścić brzuszka...a ja juz nie mam siły chodzić tak mnie kręgosłup boli 🤨

ciekawe,ciekawe kto pierwszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja dalej sie męcze...to straszne kiedy termin mija i nc sie nie dzieje... 😞 a wszystkie już mamy pewnie serdecznie dosyc... 😠 a ja to nawet skurczy nie mam...chyba że ich nie czuje... 🤨 dzis w nocy brzuszek bolała jak na okres ale przeszło... 😞
A mówią że na koncu ciąży malenstwa już tak nie szaleja w brzuszku...a mój to tez sie czasami zachowuje jak by chciał z brzucha wyskoczyc... 😲
Kurde może jak jedna urodzi to reszta sie ruszy...hihi bo jak narazie to sie ociągamy... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja w dodatku siedze teraz sama w domu... 😞 no tesciowa i tesciu sa obok w pokoju ale z nimi to za dużo nie mam o czym gadac... 😞 mój w pracy... 😞 a ja siedze i mysle i nic mi sie nie chce... 🤨 a i chyba dzwoniło już do nas z pięć ciotek czy już urodziłam,dosłownie gorąca linia... 😲 nie licząc moich znajomych...już powiedziałam ze nie bede odbierac telefonu bo mnie denerwuja tymi ciągłymi pytaniami czy to już... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne dziewczyny 😞 Troszkę mnie przerażacie bo jak sobie pomyślę że za 2 miesiące ja tak będę czekać aż coś się ruszy to mnie ciarki przechodzą :P :P :P

A ja już myślałam że Maxara już poszłaś rodzić a ty po mieście latasz :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dziewczyny Was doskonale w końcu już mamusią jestem ale Kamilek wyszedł w 39 tygodniu także nie było tak źle ale to nie znaczy że i tym razem tak będzie 🙂 Ja w tej chwili jakaś niecierpliwa jestem niż w pierwszej ciąży 😉 😉 😉

Na pewno poród zacznie się w najmniej spodziewanym momencie ale to by było bardzo ciekawe przeżycie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha juz 3 dzień mi po troszke odchodzi ten czop......A jak to pisało?ze w ciagu ilu sie rodzi? 🤔 ....Nadusia daj komuś jakiś namiar na siebie żebysmy wiedziały w razie W?.....No to Laski obstawiamy!!!Która pierwsza?.....Ja na Maslinke stawiam .....bo ja wk.....wszyscy dookoła bierze ostatnio.....hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...