Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadusia....no własnie u Nas sie nic nie dzieje.....Malinka ma termin na jutro....aNatalia na 14....a ja na 15...Niunia ma miec cesarke w przyszłym tygodniu i Moniczek na 22.......ale objawów zadnych....Ja dzisiaj będe molestowac Męza.....moze sie coś ruszy...a jak ie to 15 ide a prowokacje....A u Ciebie jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że nie możecie się doczekać... My mamy listopadowe czekamy na Wasz "rozpakowywanie się" potem już my 🙂 W takim razie życzę Wam w najbliższym czasie dużo seksu 🙂 i chodzenia po schodach to może coś się ruszy 🙂 Czekamy na pierwszą mamusię październikową 🙂 Szybkiego rozwiązania 🙂 Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maxara hehe mój Mąż od trzech dni z Małym rozmawia ale jakoś go to nie rusza... 😞 czasem przed snem mnie takie dziwne skurcze łapią ale w sumie to nic z tego nie wychodzi 😞 😞 w ciągu dzia tez mnie lapia ale nie takie jak w nocy i tez nie przechodza jak zmienie pozycje, mama mi mowi ze to normalne ale mi sie tak nie wydaje, jak do przyszlego tyg mi nie przejdzie to pojde do lekarza po skierowanie... alae dzisiaj jakas zdenerwowana jestem, moze to juz??:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laseczki...
Melduje ,ze dalej chodzimy we dwoje ;/;/ jeszcze troszke mam nadzieje...juz praktycznie wsyztsko gotowe nie loczac,ze nie ejstemw stanie sie spakowac do szpitala bo jak juz sie spakuje za jakis czas sie rozpakowuje bo mam wrazenie ,ze o czyms zapomnialam i tak sie kreci w kolko...
Po nocach nie sypiam tylko mysle jak to bedzie ...........
A Wy jak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem to tak cały czas cos ze mnie leci ale czy to czop to nie wiem bo wszedzie pisze ze powinien byc taki lekko czerwonawy a ze mnie leci bialy tak jak przed okresem wiec nie mam pojecia czy to czop...u lekarza bylam 2tyg temu i nic na temat rozwarcia nie mowil, powiedzial mi tylko ze juz niebawem urodze,ze zostaly mi ostatnie dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie tez nie wiem jak z tym czopem jest....bo przy pierwszym dziecku sobie nie przypominam żeby mi coś odeszło....ale podobno czasem w trakcie porodu dopiero odchodzi,.......Ja tez mam wilgoć w gatkach...ale mi gin powiedziała,ze to taka wydzielina przed porodem.....niewiele tego...a czop jest grudkowaty...czasem krwią podbarwiony.....Ja chyba mam jakąs mocna ta szyjke macicy,o sie nie cholera nie rozwiera....a przy synku to miałam jeszcze jaja z pecherzem płodowym....bo skórcze co 3 min .....a tu pęcherz cały....i za cholerę nier dałam połoznej przebić....bo jak diabli bolało....dopiero chyba za 3 podejściem jak mnie postraszyła,ze sie bede jeszcze pół dnia męczyć jak sobie ie dam przebić.....mocny był jak cholera....no i wody czysciutkie na szczęscie....no i wtedy to ruszyło a całego.....3 parcia i mały był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to kurcze jak dzisiaj znowu bede miala wieczorem takie skurcze to powiem meżowi żebysmy jechali do szpitala bo boje sie ze w koncu cos bedzie nie tak... mialam nadzieej ze urodze juz dzis bo maz ma urodziny i taki dostalby ode mnie prezencik 🙂 a tak to lipa... ale jeszcze nie wszystko stracone, dopiero 13 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym chetnie pochodzila po schodach...ale wlasnie zjadlam obiad...i tyłka nie podniose...hihi...bo tak sie obżarłam...pierogami z kapusta i grzybkami i do tego barszczykiem czerwonym...mniam... 🙂
wiec musze poczekac az mi sie wszystko uleży...hihi
Ide sie napic herbatki z malin... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamunie...ja tylko na chwilę...nie dość że co rusz wyłączają mi internet to mąż miał wypadek i ma teraz w gipsie rękę - prawą... 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨

a ja czuję się coraz gorzej,tak mnie bolą plecy że już nie wiem czy mam chodzić,leżeć czy zawisnąć heh...

wypadł mi dzisiaj czop śluzowy i jestem ciekawa czy coś się zacznie...

idę się położyć...jakby co to do was wyślę smska...pozdrawiam was serdecznie i ślę buziaczki...oczywiście trzymam kciuki za szybkie porody i zdrowe dzidziulki....

calusy dla was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...