Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malinka trzymamy kciuki.....ale dobrze by było żeby Ci od razu kropluwe zaaplikowali....bo miałabyś pewnośc ,ze jutro od razu urodzisz....Moim zdanie nie ma juz na co czekac.....Nie masz w szpitalu jakiegoś znajomego gina?....Najlepiej jakbyś sie juz konkretnie z kimś umówiła.....sory za szczerośc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda....bo k.....teraz to takie czasy nastały,ze jak masz znajomosci to wszystko załatwisz....No wiem,że satez super szpitale i super lekarze....ale ja jaks nie mogę trafic....No do tej swojej gin tez nie mam zastrzezen....Prowadzi mi juz druga ciazę i drugi poród będzie mi odbieraz....no i ani dnia przy niej nie przenoszę....ale coś za coś....Przez 9 miesiecy p;prywatnie do niej chodzę....także 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakos musimy dac rade nie mamy wyjscia...nie ominie nas to jak np wyrwanie zęba... 😞
A jestem troche zła bo wlasnie sie dowiedzialam ze u mnie wszpitalu nie ma znieczulenia zewnatrzoponowego... 😞 a w ostatecznosci to jakbym nie dawala rady to bym sobie je wziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak jest...
Jak chodzisz prywatnie...
Kolezanka miala termin na 31sierpnia...a ginekolog do ktorego chodzila powiedzial ze jak tego dnia nie urodzi to 1wrzesnia na wywolanie da jej skierowanie...a placila za wizyte 200zl
A ja nawet skierowania nie dostalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będzie dobrze....Jak Ci dadza kroplówke....to szybko pójdzie....Moja bratowa tak miała jak Ty-Alana przenosiła ponad tydzień i Moja Mama ją zawizła na izbę przyjeć koło 10....o 11 zaraz kroplówe dostała i Alan urodził sie o 16.30....aa wazył 4350.....także byczek....U Ciebie tez tak bedzie....A Ty Niunia nie jedz tyle obiadów w tym szpitalu,bo do poniedziałku to jeszcze z 5 kilo przytyjesz:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...