Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

no i witam...
jestem 2w1 i coś czuję że ostatnia z dzidzią wrócę hehe...
byłam dzisiaj u gina no i stwierdził że I etap porodu trwa i jeśli mnie coś zaniepokoi to od razu do szpitala mam jechać...tylko że nie mam regularnych skurczów więc i tak pewnie mnie nie przyjmą...
czuję się jak obolały wieloryb i wkurza mnie to czekanie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siemka......A mnie wszystko wkurza dookoła....dre sie na Męza i wogóle chodzę nakrecona jakbym coś niuchała:laugh: ......Ja wiem na 1000,że tylko 3 dni mi zostały.....Moze to i dobrze.....Karolcia,a co do Twojego pytania o luteinę....to szczerze powiedziawszy nie słyszałam zeby jakaś dziewczyna w 38 tc to brała 😞 .....bo po co?....Dzidzia jużdonoszona....Ja przestałam brac magnez z b6 w zeszłym tygodniu ,bo tez sobie uzmysłowiłam,ze działa przeciwskurczowo....a ja chce skurcze miec 🙂 .....Moniczek ,a jak u Ciebie?....w końcu cc czy sn?.....Madzia może po sciągnieciu passera szybko pójdzie....A Malutka reczywiście drobniutka....no ale to w końcu Dziewczynka....jak połowa Gracjana Malinki....A właśnie Gracjana tez według usg oszacowano na 38000....a ważył 4660 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie napisałam do Niuni...jak odpisze to dam znać...

dopadła mnie jakaś senność,no ale nic dziwnego bo nocki mam nieprzespane...

a plecy to mnie tak bolą że nie mogę znaleźć sobie odpowiedniej pozycji...no a mąż z prawą ręką w gipsie to i na masaż nie mogę liczyć buuuu

mały mi po brzuchu szaleje 🙃 może wyskoczy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Nadusia pewnie juz urodziła.....Niunia ma jutro cesarkę....Ja tezjestem strasznie senna....W sumie to od jakis 2 tygodni śpię do 10 i nieraz w ciagu dnia tez mi się zdarza.... wnocy też nie byłoby problemu gdyby nie siuśki....Odebrałam wynik moczu i białka nie ma....Cisnienie tez w normie....kostki mi przestały puchnac....o dziwo....na koniec....Nie wiem po co ta moja gin tak mnie wkręciła w ten poród tak szybko....po co ja mam w dzień terminu rodzic.....?ona mi powiedziała,ze dużo przytyłam....troche puchłam no i ciśnienie mam u niej zawsze wysokie....ale tylko u niej....no i powiedziała,ze lepiej jest w mojej sytuacji nie przenosic....ale z tego co sie dowiedziałam to ona sie ze wszystkimi swoimi pacjentkami tak jak ze mną umawia....Kurde no juz sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A witam witam...
U mnie spoko...dzidzia mi pcha sie caly zcas mam bole ku dolowi brzuszka takie,ze wstac nie moge w momencie gdy siedze...niewiem co robic....jak nie minie to chyba pojade do szpitala...
Nocka nawet w miare....szczerze gdyby nie to,ze serio mam co robic pewnie bym przespala caly dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cześć babeczki...
ja też na końcówce śpię do 10-11 heh ☺️ a wczoraj tak jak Maxara przespałam troszku w dzień...
No cóż szyjka mi się skraca ale nie odczuwam tego boleśnie,mam nadzieję tylko że zdążę do szpitala w razie co 🙃
czekam na wieści od Niuni - ciekawe jak jej pójdzie - trzymam kciuki...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki wczoraj wrocilismy do domku 🙂 Juz troche doszlam do siebie.Powiem wam, ze po cc boli, ale to nic z porownaniem do boli krzyzowych.Tylko takie mialam i porod w ogole nie postepowal....Nameczylam sie to fakt, ale teraz jak patrze na moje malenstwo to chociaz boli to jestem najszczesliwsza na swiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko miło Cie znów widzieć....Super ,ze juz jsteście w domku...szybko jak na cc......Zdawaj tu relacje jak było!!!!No i na fotki pierwszego pazdziernikowego czekamy....:laugh: ......a i super wiadomosć....UWAGA....UWAGA!!!JEST KOLEJNE BEBE!!!!jAKĄŚ GODZINKE TEMU URODZIŁA NIUNIA....DZWONIŁA DO MNIE ,ZE WŁAŚNIE JĄ WYBUDZAJA....I ŻE JESZCZE W SZOKU JEST I NIE WIECZY MAŁA WAZY 37000 CZY 3070....ALE JAK SIĘ DOWIE TO DA NAM ZNAC!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie...Natalko koniecznie napisz jak minelo i co sie dzialo...bo ja mam miec cesarke 21 ...mam sie stawic do szpiatla jesli do tego czasu samo sie nie zacznie dziac..moja mala ulozona miednocowo..wiec juz raczej tak zostanie i sie nie odwroci...

Jak sie ciesze,ze juz kolejne malenstwo na swiecie ....serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i troszke zazdroszcze bo jestem przerazona....
Ciesze sie,ze juz amcie swoje oczekiwane dzieciaczki 🙂 🙂 zdjecia powklejajta!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATLUJE WSZYSTKIM JUZ PADZIERNIKOWYM MAMUSIOM I ZYCZE SZYBKICH PORODOW ZBLIZAJACYM SIE MAMUSIOM PAZDZIERNIKOWYM

Ale fajnie ze juz niektore z Was maja swoje pociechy przy sobie.. i teraz to juz pojdze jak woda po zbliza sie polowa pazdziernika wiec juz na was wszystkie pora 😉 😉 😉 a po was listopadowe mamusie no i my grudniowki 🤢 🤪


JESZCZERAZ GRATULUJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxarko a ty będziesz miała wywoływany poród???
Ja muszę cierpliwie czekać bo w moim szpitalu chwilowo brak miejsc 😠 zła jestem bo nie chciałabym rodzić gdzie indziej...dalej mam skurcze nieregularne a rozwarcie na 4 cm...poza tym że jest mi ciężko to czuję się dobrze...aczkolwiek szwankuje mi cierpliwość ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku ale śliczny jestem Kacperek!!!!Gratulacje Natalko!!!!Warto było no nie?Moniczek tak-jutro o 8 isę na prowokacje....nie chce mi sie jeszcze,ale juz sie z moją dr umówiłam....Kurcze mam pietra,bo nie wiem czy tam sie cos zaczyna czy na "zywca"będzie?.....Mam do Was pytanie?...bo się nie dopytałam....Jak ja jutro mam tam na 8 byc to zjesc w domu śniadanie czy raczej juz nie?.....skad ja siły na to wszystko zbiore? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxara,jeśli wiesz że poród będzie raczej sn to zjedz śniadanie tylko że lekkie,ale jeżeli np.jesteś pewna że skorzystasz ze znieczulenia to raczej zrezygnuj bo to wydłuża czas zanim zacznie działać...no będę trzymać kciuki...Boże jak znam życie to będę pewnie ostatnia buuuuu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...