Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przeglądałam różne fora na gazecie.pl, kafeterię itd. tyle dziewczyn przechodzi przez to samo, i rodzi zdrowe dzieci, że nie ma się co łamać... Mówić o wszystkim lekarzowi, bacznie się obserwować no i dbać o siebie... Nie nadwyrężać... Ja już dzwoniłam do swojej zmienniczki, że mnie jutro nie będzie w pracy i możliwe że pójdę na kilka dni na zwolnienie, odpocząć.

Dzieci w przedszkolu ciężko znoszą 'zamknięcie' w jednej sali, w której głośno, czasem duszno, bo przecież tyle nas, a okno leciutko uchylone żeby się nikt nie przeziębił... Są rozdrażnione, rozpiera je energia, której nie mają gdzie rozładować. Więc dla nauczycielki to też nie jest łatwy czas...
Na szczęście dzisiaj było dość ciepło i sucho na podwórku to wyszliśmy 'poganiać'.

na dłuższą metę potrafią być jednak uciążliwe, przy zimowej pogodzie - bo jeśli się nie mogą wybiegać i wyskakać, to krzyczą podczas zabawy... wariatuńcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Toja napisał:
Asiaczku, dzięki za Twoje cenne rady, w sumie skierowane do Camy, ale mi też pomogły,
Tak dużo czytałam i plamieniu i krwawieniu w ciąży w Internecie, że za bardzo mi to spowszedniało...


Nie ma sprawy,

Sama przez to przechodziłam i znamuczucie jak nie wiadomo, czy jest wszystko ok.

Buźka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wtorkowo 🙂

wyspałam się po wsze czasy dzisiaj (jakbym to nie spała całymi dniami, kiedy tylko pojawi się możliwość 😉 )Zbieram się do lekarza, wizyta o 16:00

Nie mogę się doczekać...

miłego popołudnia kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana, więc jeśli to z leków, to przejdzie i zobaczysz że zaświeci słońce 🙂 zresztą chyba sama wiesz o tym dobrze 🙂

Wiosna się zbliża wielkimi krokami, przeczekamy te ostatnie dni zimy 🙂

trzymaj się dzielnie, i płacz sobie, aż Ci się przestanie chcieć, ja w sumie lubię sobie popłakać, bo szybciej mi przechodzi 😁

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciłam do domu 🙂

w sumie dobrze, serduszko bije w 1,5cm ciałku mojego maleństwa 🙂
termin wyliczony na 9 października - więc kalkulatory internetowe myliły się o 1 dzień bo albo 8 albo 10 😁

Dostałam zwolnienie do końca tygodnia i luteinę. Mam odpoczywać. Jeśli plamienie się powtórzy mam się zgłosić do szpitala...

Pocieszam się że dzidziuś ma się dobrze, lekarz nie wykrył żadnego krwiaka więc to plamienie to pewnie dlatego że to mniej więcej termin kolejnej miesiączki był.

Zatem odpocznę 🙂 w czwartek przyjedzie do mnie brat w odwiedziny i będę miała towarzystwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...