Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Toja
Ciesze siebardzo, żę z Twiom maleństwem jest wszystko w porządku 🙂 🙂 🙂
Wczoraj wieczorem padłam i nie dałam rady czekaćna Ciebie, ale myśle, że dziś uda nam się zgrać. 😆
ćzeka mnie dzisiaj troche chodzenie, ale napewno koło południa się zjawie.
Miłego przedpołudnia życze 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj 🙂

Ja dzisiaj nie śpię od 6:00 co najmniej 🙂
czytałam "M jak mama" i nie włączałam komputera dla zasady 😁
żeby nie przesiedzieć przed nim (w zasadzie przeleżeć 😉 ) całego dnia...

Zaczęłam brać luteinę, słyszałam że po niej mdłości mogą być bardziej intensywne... Czy Ciebie też doszły takie słuchy? Albo doświadczenia?

Ciekawi mnie to bo dzisiaj po przebudzeniu od razu zaczęło mnie mdlić, a wcześniej mijało trochę czasu zanim mnie dopadało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIGDY LUTEINY NIE BRAŁAM, WIĘC NIE MOGE SIĘ NA JEJ TEMAT WYPOWIEDZIEĆ.
WŁAŚNIE PRZED CHWILKĄ SIĘ OBUDZIŁAM. RANO ZAPROWADZIŁAM DZIECIACZKI DO PRZEDSZKOLA, PRZESZŁAM SIĘ DO URZĘDU PRACY, ŻEBY SIĘ ODNOTOWAĆ I TAK JAKOŚ PO MIOM SCOPOLANIE MNIE ZMOGŁO.
ZROBIŁAM SIĘ GŁODNA I ZARAZ ODGRZEJE SOBIE MOJĄ POMIDORÓWKE I ZASTANOWIE SIĘ CO DALEJ. TROCHE MAM LENIA 🙂 🙂 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MNIE DZISIAJ CZEKA SPOTKANIE Z PANIĄPSYCHOLOG W PRZEDSZKOLU U CÓRKI W GRUPIE, BO OD WRZEŚNIE IDZIE DO PIERWSZEJ KLASY I PANIE W ZERÓWCE ZORGANIZOWAŁY TAKIE SPOTKANIE, ŻEBY MALUCHY JAKOŚ DO TEGO PRZYGOTOWAĆ.
POZA TYM TO PEWNIE BĘDE SIĘ NUDZIĆ. MĄŻ MÓJ JEST NIECO PRZEZIĘBIONY, SYN MA KATAR, WIĘC NA WSZELKI WYPADEK POSIEDZIMY DZISIAJ W DOMKU.
NUDZI MI SIĘ






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WCZORAJ BYŁAM NA SPOTKANIU W GRUPIE SYNA, WKURZYŁAM SIE OKROPNIE, BO OKAZUJE SIĘ, ŻE PREZYDENT NASZEGO MIASTA NIE MA POMYSŁU JAK ZORGANIZOWAĆ ZERÓWKI W NASZYM MIEŚCIE I NAJLEPIEJ BYŁOBY, GDYBY RODZICE POSŁALI DZIECI PIĘCIOLETNIE, KTÓRE TERAZ CHODZĄ DO PRZEDSZKOLA ODRAZU DO SZKOŁY RAZEM Z SZEŚCIOLATKAMI.
DLA MNIE ISTNA GŁUPOTA.
ZDENERWOWAŁAM SIE TYLKO. 😠 😠 😠






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sorry, jeszcze przez trzy lata to rodzice decydują o tym czy pięciolatki pójdą do szkoły. Nie ma obowiązku szkolnego dla tych dzieci, więc prezydent musi nawet stanąć na głowie żeby zerówki były.

co za głupie i niedorzeczne tłumaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PROBLEM Z TYM, ŻE PRZEDSZKOLA SĄ PEŁNE, A DLA CAŁEGO ROCZNIKA 2004 MUSI BYĆ MIEJSCE W RZEDSZKOLACH.
A TAK SIĘ SKŁADA, ŻE MOJE DZIECI I JA JESTEŚMY ZAMELDOWANI NA JEDNYM OSIEDLU, A MIESZKAMY NA DRUGIM. JAK DOJDZIE DO TEGO, ŻE PRZEDSZKOLA BĘDE PRZYJMOWAĆ DZIECI TYLKO ZE SWOJEGO REJONU, TO BĘDE BIEGAĆ JESIENIĄ Z WÓZKIEM NA DRUGO KONIEC MIASTA 😠
WYMYŚL JAKIŚ NOWY TEMAT, BO SIĘ DENERWUJE






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 trudne zadanie, bo akurat temat przedszkolny to dla mnie temat rzeka... 🙂

zaskoczyła mnie ta cała czekoladowa sensacja i w sumie teraz to zajmuje moje myśli, reakcje niektórych dziewczyn bardzo mnie zaskoczyły. SZOK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOŚĆ SPORO MI SIE PRZYTYŁO I NOSZE JUŻ SPODNIE CIĄŻOWE, JEANSY,JEŚLI CHODZI O GÓRE, TO NOSZE BLUZY I SWETRY.
MAM JEDNĄ SPÓDNICE, TAKĄ NIE CIĄŻOWĄ, ALE ONA JEST JUŻ TAKA DOŚĆ CIASNA, A JESZCZE NEDAWNO JEJ NIE NOSIŁAM, BO BYŁA DUŻA.
A TY JAK?






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na razie jeszcze płasko, tylko ja zauważam różnicę w talii, już nie mam takiego wcięcia, ale to naprawdę minimalna różnica.

Mój mąż mówi że nic nie widać i może rzeczywiście chcę tylko coś wypatrzeć 😁 bo taka jestem niecierpliwa.
Za to lekarz mi wczoraj powiedział, że mam dużą macicę 😁 to się pocieszam 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze się doczekasz, zobaczysz
pamiętam po poprzednich ciążach, jak pod koniec brzuch przeszkadza,
a po pierwszym porodzie jeszcze w szpitalu, jak już urodziłam, to wydawało mi sie, że normalnie laska sie ze mnie zrobiła, a jeszcze przez miesiąc musiałam chodzić w ciążowych rzeczach






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie jak na razie większy brzuch to bardziej zaawansowana ciąża i koniec mdłości. Wiem, że potem jest coraz mniej wygodnie, ale teraz czuję się jak flak... Ech 🙂 ale do przodu, w sumie to już nigdy nie będzie tak jak przedtem 😁 a macierzyństwo jest takie piękne, że warto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...