Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
postanowiłam sobie umyć okno w kuchni i powiesić czyste firanki i zasłony, ale nie komputer będe miała włączony, więc piszemy 😉

troche przeraża mnie lato w ciąży. do tej pory całą zime chodziłam z brzuszkami, córka jest z marca, a syn z kwietnia.
C 😉 iekawe jak będziemy to znosić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
PEWNIE, ŻE SĄ OBAWY, CHOĆ NAPEWNO INNE NIŻ JAK W PIERWSZEJ CIĄŻY. WIEM JUŻ JAK CIĄŻA PRZEBIEGA, JAK WYGLĄDA PORÓD, CO SIĘ CZUJE WTEDY... ALE MIMO TEGO, ŻE DWA RAZY RODZIŁAM, NIEWIEM JAKIE TO JEST UCZUCIE, KIEDY ODCHODZĄ CI WODY PŁODOWE, BO PRZY OBU CIĄŻACH MIAŁAM PĘCHERZ PRZEBIJANY PRZEZ POŁOŻNĄ.
BOJE SIĘ, CZY BĘDE PAMIĘTAĆ JAK BIERZE SIĘ NOWORODKA NA RĘCE, JAK SOBIE DAM RADE Z TRÓJKĄ DZIECI IDOMEM, CZY BĘDE POTRAFIŁA SOBIE WSZYSTKO DOBRZE ZORGANIZOWAĆ...
ALE SIĘ ROZPISAŁAM






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to prawda, raz że cięższe dwa że więcej fałdek... Trzeba się będzie pudrem zasypywać 😁 🙃

ale tak na poważnie to ja marzę o leżaczku na tarasie i parasolce i książce jakiejś dobrej... Będę miała urlop cały sierpień. W lipcu moje przedszkole ma dyżur, ale nie wiem czy z dużym brzuchem dam radę w upał ze zgrają ruchliwych przedszkolaków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze, że jeśli chodzi o pory jedzenia, to mamy podobnie 😆
Biore sie wkońcu w międzyczasie pisania za okno, bo na 15:15 musze być w przedszkolu a jeszcze pasuje coś zjeść.
Jak byłam w poniedziałek u mojej ginki, to tak strasznie wstydu sienajadłam, bo jadłam półtorej godziny przed wejściem do gabinetu, a jak weszłam, to mi tak strasznie w brzuchu burczało...
ginka sie śmiała, ale wstyd mi było jak diabli...






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY KOCHANE MAMUSIE 🙂
ZAPOWIADA SIĘ KOLEJNY PIĘKNY DZIEŃ 😆 😆 😆 . WCZORAJ NA SPACRZE WIDZIALAM JUŻW OGRÓDKU PIERWSZE PIERWIOSNKI, WIĘC WIOSNA JUŻ CORAZ BLIŻEJ 🙃 🙃 🙃
MOŻE KTOŚ BĘDZIE PÓŻNIEJ...
NARAZIE POZDRAWIAM CIEPLUTKO I MIŁEGO DNIA ŻYCZE 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...