Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No Moni to mnie podbudowałaś.....z ta cierpliwością....heeheh....miejmy nadzieję,że będzie dobrze,bo ja sie troche czuje tak jakbym pierwsze rodziła......Agnieszko Ty też masz juz bliziutko termin....zleci jak diabli....My to teraz się tylko obserwujemy....bo u każdej w każdej chwili może się zacząc ARMAGEDON!!!!A mój Mężuś to niech lepiej na mnie uwaza i nie apomina,ze razem rodzimy.... 😉 .....bo ja słyszałam,ze podczas porodów rodzinnnych sa takie przypadki,ze kobieta ww amoku tak walneła Męza w nochal,ze mu złamała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja trzeci raz...mój syn ma 13 lat a córcia 11,tak więc czuję się jakbym pierwszy raz...poza tym sama ciąża już jest inna niż te naście lat temu 😉 no mam nadzieję że sobie poradzę 🤪 bo z decyzją o kolejnym dziecku zwlekałam 5 lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxara napisał:
No Moni to mnie podbudowałaś.....z ta cierpliwością....heeheh....miejmy nadzieję,że będzie dobrze,bo ja sie troche czuje tak jakbym pierwsze rodziła......Agnieszko Ty też masz juz bliziutko termin....zleci jak diabli....My to teraz się tylko obserwujemy....bo u każdej w każdej chwili może się zacząc ARMAGEDON!!!!A mój Mężuś to niech lepiej na mnie uwaza i nie apomina,ze razem rodzimy.... 😉 .....bo ja słyszałam,ze podczas porodów rodzinnnych sa takie przypadki,ze kobieta ww amoku tak walneła Męza w nochal,ze mu złamała 😉



ja to bym chciała być w tym amoku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 coby popamiętał że niedobry jest hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja równe 11 lat.....Synus kończy 22 pazdiernika 11lat....jak przenoszę tydzień to mogę mieć dzieci z tego samego dnia....hihhihi.....Mój MĄZ tak celuje:laugh: ....A co do wyprawki do szpitala to u nas sie nie zabiera ciuszków....jedynie pampersy jak chcesz....bo tetrowe sa na oddizałach....Wiem,ze obleśne te ciuchy....a beciki są z firanek:laugh: .....Ja napewno niedrapki wezme ,bo Kacper mi sie zdrapał strasznie....a resztę jak stwierdze,że nie damrady w to ubierac to mi dowioza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Widze, ze kazda z nas juz cierpi na bezsennosc....Ja mam to samo. Oprocz obaw zwiazanych z tym czy sobie poradze dochodza jeszcze te czy wszystko bedzie dobrze z dzidziusiem i ze mna....jak wiecie moj synek jest wielki i boje sie, ze beda kazali mi go rodzic naturalnie i cos sie wydarzy 😞 Mam juz tak chora glowe od tych wszystkich mysli ze masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt że niektóre babki potrafią jeszcze podczas porodu popalić mężowi jak jest z nimi na porodówce :laugh: :laugh: :laugh: W tedy najlepiej nabluzgać facetowi i czuć się bezkarnie :laugh: :laugh:
Moniczek to faktycznie duża różnica ale pocieszyć się możesz tym że pomoc będziesz miała już od córy bo Ona na pewno nie może się doczekać maleństwa 🙂 🙂 🙂 A na pewno sobie poradzisz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maxarko ja też...ja też poszalałam tyle teraz fajnych rzeczy...chociaż nie wszystko mi się podoba...niektóre rzeczy to bardziej fascynują chyba młode mamy a ja to stara d...już jestem 😉 :P ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie też już Ci ciężko...A to Twoje pierwsze takie duże???
No mogę Cię pocieszyć że USG raczej zawyża wagę dziecka...No całym sercem życzę Ci szybkiego i łatwego porodu...A odczuwasz już że coś się dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuu faktycznie masz koloska pod sercem 🤪 🤪 🤪 No to dziewczynki jak najmniej teraz cukru bo słyszałyście że dziecko bardzo lubi przyswajać cukier i potem rodzą się dzieci giganty takie jak te w Tajlandii a w szczególności tyczy się to ciężarówek z cukrzycą :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój jeszcze w 6 miesiącu :P :P [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_023-87a3ff8f0c4056eccd1a289acbb0ac92.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Aga....Ale wielki sie zrobił....do 8 miesiaca miałam taki malutki jak wiekszosć z Was w 6.....a pod koniec 8 z dnia na dzień rosnie...takze myślę,że moze Dzidzia tak szybko teraz urosła.....Moja gin mówi,ze nie powinien byc duzy....taki na 35000....ale ona to wywnioskowała z macanie brzucha....bo ma przedwojenne usg i żadnych pomiarów nie robiła....wszystko sie okaże w dzień porodu,o pewnie na izbie przyjęć zrobia mi jeszce usg.....zabiję ją jak bedzie wazyć ponad 3500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...