Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny. 🙂
Noc mialam koszmarna...Ale za to wczoraj przezylam horror....
Poklocilam sie ze swoim....minela godzina, dwie a ja nie czulam ruchow maluszka...okropnie sie przestraszylam, bo znam swoje dziecko i nigdy tak nie bylo...zaczelam go budzic sprawdzonymi sposobami a tu nic....ruszyla go dopiero kapiel....nigdy nie chce juz tak sie bac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalio pod koniec jzu sie dzieciaczki tak nie ruszaja ale wiem co to strach bo ja tez tak raz maialm co cisnienie mi skoczylo az do 160 !!
marzi jasne ze damy rade musimy 🙂
ide zrobic jakies sniadanko bo zglodnialysmy 😲 😲 acha maskra ile w ciagu 2 tygodni przytylam 4 kilo !!!!!!!!!!! w 2 tygdonie polozna krzywo patrzala ale ginka powiedzial ze jest ok bo wyniki z morfologii i moczu sa w jak najlepszym porzadku wiec widocznie tyle potrzebuje dzidzius
wklejam wam moj zestaw:P http://www.tanieje.pl/product_info.php/products_id/669
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki....Ja w miare dobrze spałam.....poza tym ,ze od kilku dni dziwnie mi palce dretwieja...a dokładnie opuszki....jakbym tam czucia nie miała.....Ja już bym mogła rodzić....ale jeszcze chce kilka spraw załatwić ,wiec marzy mi sie t5ak za 2 tygodnie.....przenosić to sobie juz nie wyobrazam....ale z drugiej strony to wywoływany podobno bardziej boli....nie iem -teraz chciałabym naturalnie urodzić....bez dopalaczy....bo pierwszy poród miałam wspomagany oxytocyna...i bedę miała porównanie....czy rzeczywiście wspomagany bardziej boli.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc 🙂 widze ze tu pustki... 😞
ja dopiero dochodze do siebie...bo zle sie dzisiaj czuje...wyszło mi koło ust obrzydliwa opryszczka... 😞 a w dodatku cos boli mnie gardło i mam powiekszone węzły chłonne...i do tego ból głowy...no dosłownie cudownie...jeszcze mi tego brakowało żebym sie teraz rozchorowała... 😠
Ja tez Maxaro wolałabym urodzic bez dopalaczy...bo słyszałam że to gorzej boli... 😲 ale zobaczymy... 🤨
Narazie z ciekawoscia czekam na to ktora z nas pierwsza urodzi... 🙃 bo ja cos czuje ze sobie jeszcze z brzuszkiem pochodze... 🤨
Dziewczyny macie jakoms metode na zgage?bo ja ostatnio po kazdym posiłku sie z nia mecze...czasami pomaga szklanka cieplej wody...ale to nie na długo... 😞

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malinkoja zuje migdaly na zgage lekarka powiedzial mi ze mi wspolczuje bo ona tez miaal cc i tez corka od neij byla pupa na dole i ponoc wtedy jest cholerna zgaga bo - wlosy dzidziucha czegos tam doseigaja nie pameitam dokladnie ...ja ostatnio po wsystkim mam zghagae zobaczymy czy bedzie miec wlosy czy nie :P mam mi mowila ze ja jak sie urodizlam to maialm czarne wlosy i to nawet na plaecach pupie uszach ze taka mala malpka ze mnie byla 😁 hehe:laugh: :laugh: :laugh: jade do taty bo go przypastowalm zeby zrobil mi prazonych wiecie o co hcodzi zemimniaczki boczus itd zapiekane wszystko ito takie pyszne a nie jadlam tego juz ohohohohohohoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to smacznego Niunia....chociaż nie wiem,co to jest prazone...ale to pewnie jakieś danie z Twojego regionu:P .......Malinko ja nigdy zgagi nie mam....może ze 2 razy w ciazy....ale samo przechodziło....ale podobno migdały pomagają.....Dziewczyny-te ,które chodza do szkoły rodzenia-Słyszałam,że na uelastycznienie krocza przed porodem dobry jest olejek migdałowy(te migdały mi to przypomniały).....wiecie coś na ten temat ?i gdzie sie go kupuje.....aha....kiedys mówiłam Mężowi,że na przyspieszenie porodu dobre jest małe co nie co 🥴 i,że od 38 tc mozemy startowac....bo tak od 7 miesiaca to 0 jest....i właśnie sie go troche boje,bo mi jutro 38 sie zaczyna 😲 i jak on sobie to przypomni? 🤢 .....nie chce mi sie.....ale z drugiej strony to trzeba tam cos ruszyc....bo pewnie juz pajęczyna zarosło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxaro super wygladasz... 🙂 naprawde 🙂 brzuszek sliczny 🙂 ja nic w szkole rodzenia nie słyszałam o tym olejku migdałowym... 🤔 ja tez staram sie przekonac do trenowania z mężem...raz nawet udało nam sie dwa razy w jeden dzien...:P hihi...ale teraz znowu mi sie nie chce... 😞
Nam położna w szkole rodzenia proponowąła na przyspieszenie porodu...schodzic po schodach(schodzenie podobno jest lepsze od wchodzenia)wiec jak macie winde to wjechac nią do góry)no i schodzic na dół i tak w kółko z 10 rundek 🤔
albo wysypac zapałki z pudełka i tak po jedneej sie po nie schylac i zbierac je... 🤔 az jestem ciekawa czy to działa... 🙃
Musze wyprubowac... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...