Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heh to dorbze bo nmyslam ze tylko ja sie obzeram po nocach 🙂
ja mam klucie na dole jak by igla hmm chyba natalka pisala ze cos takiego kiedys maiala ,w szkole mialam masakre myslalm ze mala wyskoczy :P jutro na 13 30 wizyta u ginki juz odliczam godziny a moj m dzwoni co godizne czy jeszcze nie urodizlam brzuch mam tak nabrzmialy ze masakra ... ja rozkow mam 1 za to kocyki pokupywalam lepszej jakosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zoltri dzięki za rady i za zyczenia....no my wszystkie chcemy szybko i bezbolesnie urodzić....nie mogę uwierzyc ,ze to już.....najpierw obserwowałyśmy Was czerwcówki...potem lipcówki...sierpniówki....wrzesniówki....uppss....a teraz oczy forumowiczek sa na Nas skierowane.....chociaz to 2-gie moje dziecko to mam cykora jak nie wiem co....bo 11lat róznicy....to tak jak z 1-wszym......Moniczek super ,ze wszystko ok......Madziula trzymaj sie jeszcze troszkę i nie pierz tyle.....Ja też mam tyle ciuchów,zemoja Mama powiedziała,ze jak dla 5-cio raczków.....pewnie niektórych ubranek ani raz nie załoze....a tyle tego nakupowałam i to w dodatku nowiutkiego...a okazało sie,ze od bratowej i siostry dostałam nowiutkie ciuszki,niektóre z metkami,bo maluchy nie zdążyły ubrać........Niunia ,a co Ty tak często latasz do tego gina?.......Natalko u Ciebie to juz chyba niedługo....chociaż terminy mamy z róznicą 1 dnia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki! 🙂 ja juz na nogach...bo ide na 9godzine do gina...dam wam znac po wizycie co i jak słychac... 🙂
Kurcze wyszło mi jakies holerstwo koło ust to chyba zimno...ała 😞
Pozdrowionka 🙂 odezwe sie pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no maxarko mowilam ze zmienilam na fajna babeczke moj caly czas mowil ze jest glowka w dol a ona zrobila usg ktore trwalao ok 30 min i okazalo sie ze pupa w dol ale mysle ze mi sie obrocila bo widzialam fikolka tylko pytanie czy tak zostala 🤨 dzis o 13 30 sie dowiemy bo kazala mi sie wstaic na za 2 tygodnie na usg i wizyte bo pod koniec ciazy czesciej ona przymuje ogoelm fajna babeczka jakas mloda a jaka laska 😁 😁 nie zeby ja lesbijka no ale ladna jest :P zajadam jajecznice z grzybkami i cebulka 😆 JUZ CHCE WIEDZIEC JAK MALA SIE ULOZYLA!!!!natalko a te klucia to sa bardzo bolesne powiem i zaczelo mnie od paru dni rwac prawe biodro bo aktualnie po tej strnie lezy moja kluseczka ale tak rwie ze wogole lezec na plaskim nie umie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciebie Niunia prawe a mnie lewe ale tak,ze poprsotu łzy w oczy staja...jeszcze do tego mam kaszel i nawet jak kaszle to mnie bardzo,ale to bardzo boli..masakra 😞 😞
Troche sie boje bo moj tatus ma zwyrodnienie stawu biodrowego i barkowego 😞 😞 obym nie miala tego samego.
ja jutro wizyta..ciekawe czego sie dowiem...moze np.jak chce Pani rodzic to zapraszam do szpitala...hehehe...troche marze,ale juz mam dosc ciezaru i ograniczen...nawet schylac sie nie moge bo potem wstaje jak slonica buuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po wizycie...szybko poszło... 🙂 oczywiscie usg mi nie zrobiła bo cos jej tam nie działa... 🥴 ale zbadała mnie i dobra wiadomosc jest taka że...mam już rozwarcie na 1,5cm...czyli cos tam sie zaczyna pomalutku dziac... 🙂 ale to niestety nie daje gwarancji ze urodze wczesniej...bo moja gin mi powiedziala ze moge dochodzic do terminu... 😞 no ale mam juz malutko nadzieje ze to juz nie długo... 😉 pozostaje mi tylko cierpliwie czekac... 🙂 albo potrenowac z mężem...hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam dosyc...ledwo chodze...boli tam na dole jak nie wiem co...mały uciska... 😞 juz nie pamietam kiedy przespałam całą nocke... 😞
Musimy byc cierpliwe...ale to wszystko jest takie trudne...to oczekiwanie...i w dodatku nie wiemy co nas czeka...mnie moje bardzo życzliwe koleżanki ktore juz maja dzieci skutecznie nastraszyły... 😞 denerwuje mnie takie cos bo zamiast mi pomoc,wesprzec na duchu to tylko strasza... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO...to dużą dzidzie urodziła twoja koleżanka...naprawde pogratulowac 🙂
Własnie sie ciesze ze chodze do szkoły rodzenia bo przynajmniej mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy...jak oddychac i tym podobne...wiem ze w praktyce bedzie inaczej...ale zawsze bede sie razniej czuła... 😉
Damy rade...a pozniej juz bedziemy przytulac swoje dzieciaczki... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki.......Malinka nigdy nic nie wiadomo....Ja przy Kacprze w środe o 17 miałam na 2cm rozwarcie.....z lekarka umówiłam sie na piątek na oddział,bo powiedziała,ze to potrwa i ,ze z takim rozwarciem mozna i tydzin chodzic.....a mnie bółe wzięły w łaśnie w srodę w nocy.....zaraz po wizycie.....takze badz przygotowana,bo moze sie zaczać w kazdej chwili....czego Ci serdecznie zycze.....Ja mam wizytę dopiero w srode nastepna i tez jestem ciekwa czy cos sie zaczyna,bo czuje ,że tak.....straszne mam kłucie jakby na szyjce macicy....albo sie otwiera....albo to Maluch tam rozrabia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxaro ja tez mam cichą nadzieje że nie bede musiała czekac do terminu... 🙂 wiec teraz siedze i czekam na jakiekolwiek znaki że cos sie rozpoczyna...jak narazie nic sie nie dzieje... 😞 co zrobic...musze byc cierpliwa... 😞 tylko brzuszek boli cały czas jak na okres... 🤨
Poczekamy...zobaczymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wrocilam z wizyty
niestety mala sie nie obrocila jeszcze ...
za 2 tyg zas mam wizyte i zas skan zobaczymy czy wtedy sie obroci jak nie to na nastepny dzien daje mi skierowanie na cc i jakby zacely sie wcesneijsze regularne skurcze to mam jechac odrazu do szpitala nie tak jak jest dzidzius obrocony glowka na dol bo wtedy sie czeka a mi poroa badania czy mam robic wtedy sn czy cc kurcze troche sie podlamalam ;/
Juz moja dzidzia jest taka duzaaaa kurcze nie dawno kropeczka byla ... polozna popwedzilaa ze raczej sie nie obroci bo to za pozno wiec na poczatku pazdziernika bede meic ze soba moja laleczke
aha maxaro podaj linka do tych cwicen aby dzidzus sie obrocil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny...

Malinka ale fajnie że coś się u Ciebie ruszyło...Trzymam kciuki...jak miałam rozwarcie na 2 palce to urodziłam w przeciągu 6 godzin...

Niunia ja niedawno wklejałam link do ćwiczeń,musiałabyś przewinąć posty wstecz...

Zapomniałam wczoraj napisać że mam 20 kg na plusie MASAKRA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wszyscy po obiadkach więc czas na kawkę :

¨ ¨ ¨ ¨ ¨(
¨ ¨ ¨ ) ¨ ) ¨ (
¨ ¨ ¨ ) ¨ ( (¨ )
¨ ¨ ¨( ¨ ~.) ) (
¨[==========]
¨ \ °°°°°°°°°°°°°°/_ _
¨ |…¨…¨…¨…¨… |ˆˆ\*\
¨ | ¨ KAWA¨..... | …'|*|
¨ |…¨…¨…¨…¨… |… /*/
¨¨\°°°°°°°°°°°°°/ ˆˆˆˆ
¨¨ \|||||||||||||||/
¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Mamusie moze ktoras z Was sie zamieni ze mna??? 🤪 mnie tu jeszcze czeka minimum 20tygodni :P
no mnie tez czasem boli jak na okres ale dostalam nospe wiec przeszlo juz 🙂
wlasnie mam pytanko do Was bo moze juz ktoras z Was miala skurcze 🙂 jak je czuc? mozna ten bol porownac do czego?
Ech pozdrawiam Was i zycze przyjemnych rozwiazan 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek uwierz że końcówka gorzej się wlecze niż cały poprzedni czas...a skurcze te Braxtona-Hicksa są niebolesne,czuje się tylko twardnienie brzuszka no i trwają dość krótko...jeżeli odczuwa się jakikolwiek ból to znaczy że coś jest nie tak...mam już za sobą dwa porody i uważam że bolesne są tylko bóle krzyżowe...przy córce ich nie miałam a skórczy prawie nie czułam gdyby nie położna która przy mnie była to nie wiedziałabym ze zaczęłam rodzić ...Należy jednak pamiętac że kazda kobieta i każda ciąża jest inna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj NiuNIA.....NAWET NIE PRZYPUSZCZAŁAM,ŻE tY BĘDZIESZ PIERWSZA....CAŁY CZAS MALINKĘ OBSTAWIAŁAM.....no i MaLINKO OBSERWÓJ SIE,BO WIDZISZ mONICZEK TEZ PO TYM JAK STWIERDZONO ROZWARCIE NA 2 PALCE TO SZYBKO URODZIŁA TAK JAK JA.....Dalej podtrzymuję,ze Ty będziesz pierwsza.....Pamietajcie ,ze zgodnie z tradycja Brzuszka.....Dzieciaki zaczynają sie rodzić pod koniec poprzedniego miesiaca....a wrzesień sie Laski juz kończy.....Niunia jeszcze te 2 tygodnie próbuj.....może Amelka zmieni zdanie.....a linka do ćwiczeń puszczała Moniczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...