Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam...ja dzis mialam 1wsza od dwoch tyg cala przespana nocke...szalenstwo...
Nie przejmujcie sie ,ze nic sie nie dzieje jak ruszy to jzu an calego 😉 😉 i wkoncu skarbeczki beda na swiecie...
Ja musze skonczyc prasowanko...jeszcze dla malej i przyszykowac sie do szpitala...wariacja jak sobie pomysle o tym to az mnie nosi ...zebym o czyms nie zapomniala 🤨
Moj maz wraca 31 pazdziernika wiec maluszek jzu bedzie na swiecie ;( bardzo mi smutno,ze nie bedzie go przy mnie jak zaczne rodzic...z tego powodu mam depreche i wsyztskiego momentami dosc...tylko siasc i ryczec.... 😞 😞 Moja corcia tez pomaga...znosi ciuszki..uklada ze mna....caluje caly czas brzusio i mowi"Zuza wychodz juz bo mamusi ciezko" a ja faktycznie mam problem podniesc sie samej z fotela 🤢

Jak sciagna pessa moja mama przychodzi do mnie bym nie byla sama w nocy choc szczerze wolalabym byc sama jakos nie mam ochoty na gosci i pilnowanie 😞 ale wiem,ze to niestety nie uniknione bo gdyby cos Natalka moze spanikowac i sobie nie poradzic..choc ...mysle,ze urodze w wyznaczonym terminie i wczesniej poloza mnie do szpitala...
Mam juz ochotke pzrebrac posciel dla niuni,ale boje sie ,ze sie zakurzy...Wy juz macie przebrane????????

Ale sie rozpisalam hehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Widze, ze kazda ma parcie na sprzatanie.Ja wczoraj pogonilam mojego zeby okna pomyl. Ja pozawieszalam firanki i wysprzatalam porzadnie kuchnie(doslownie kazda szafeczke). Mialam cicha nadzieje, ze cos sie ruszy, ale coz mojemu synkowi tak dobrze jest w brzuszku, ze ani mysli sie z niego ruszac.
Wczoraj bylam u naszej wrzesniuweczki Karoli83 urodzila 11 dni temu Łucje. Pisalam wam o tym 4670gr. Jak trzymalam malutka to moj Kacperek chyba zazdrosny byl, bo mnie bombardowal.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to tylko czekam na wiesci ze pazdziernioweczka urodzila,ciekawa jestem ktora z was bedzie pierwsza???

Ja to jutro spakuje sie do szpitala bo to nigdy nic niewiadomo

A wy jak sie pakowalyscie to duzo rzeczy wam wyszlo bo ja to zabieram ze soba dwie torby 1 dla mnie 2 dla malenstwa i co najwazniejsze z kosmetykow dla dzidzi bierzecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi...a moze to Ty bedziesz pierwsza? 🤪 Ja biore tylko torbe dla siebie i kilka ppampersów oraz chusteczki....a dla Dziecka u nas nic nie trzba mieć....ewentualnie doniosa mi z domu....ale nie sądzę żeby mi jakieś kosmetyki w szpitalu były potrzebne....a i niedrapki dla Dzidziusia....bo Kacper mi sie strasznie zdrapał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem:P moja mala sie tak prezy od 2 dni masakraaa a dzis w nocy to serenade spiewalam i jak zwykle pobudka o 3 - to zawsze wlaczam rozmowy w toku :laugh: :laugh: chyba o 3 bedzie wstawac moja niunia i ta glowka mi jedzi po gorze brzucholka 😆
dzis mnie moj m wkurzyl i mu tak powiedzialm ze mu sie glupio zrobilo noremlanie moze czas zostac lesbijka? 🤔 :laugh:
ja mam problem starszny z kolanami wiecie jak mnie bola jak wchodze po schdach albo siadam !! ałła....
co do torby to ja mam 1 spakowana dla mnie i w niej mam pampersy i chusteczki dla dzidzi 9tylko to wymaga moj szpital) ale w 2 torbie- dowiaoza mi ja jak urodze mam pare kompletow dla dzidzia moejgo lapki niedrapki becik itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam od kilku dni zgage....nigdy jej nie miałam ...nawet w ciazy....dopiero teraz mnie dopadła....juz wiem jakie to paskudne uczucie i współczuje dziewczynom ,które naja ja całą ciąze.....Moja Mama mówi,ze to od włosków Dzidzi,.....chciałabym urodzić takiego Dzidzia z długimi ciemnymi włoskami....śliczne sa...a zwłaszcza u dziewczynek....bo od razu mozna spinke przypiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to od mojego sostra urodizla taka Evie ile onama wlosow teraz o matko!!
a co do zgagi to mnie meczy cala ciaze - hmmm mowi sie ze to na wloski ale to tylko sie tak mowi zobaczymy czy moja bedzie meic wloski:P
natalio daj znac jak tam po lekarzu :P
boze Amelia tak wypina ta glowke swoja 😁 chyba ciekawa jest swiata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie wierzcie mitom na temat zgagi i włosków dzidzi :P :P :P Ja przy pierwszej ciąży miałam cholerna zgagę a dzidzia urodziła się tylko z maleńkim meszkiem na głowie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 widze ze jestesmy prawie wszystkie...i dalej w dwupaku...ja to sobie przed chwilka kawe parzona wypiłam,koleznka mi poradzila bo podobno mozna po niej urodzic...ona wypila dwie i odeszly jej wody(a tak jej poradzila położna)
ble tak nie lubie parzonej kawy... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cholernie zawiodłam jak zobaczyłam moje dziecko zaraz po urodzeniu, bo tez nasłuchałam się w czasie pierwszej ciąży oj jak masz taką zgagę to dzidzia będzie miała włosków, że cho cho a tu tak zwany Zonk :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka już Twój organizm zaczyna się przygotowywać do najważniejszego egzaminu 😉 😉 Dziewczyny z wcześniejszych miesięcy też opisywały takie przypadłości że do toalety chodziły bo rewolucję dostawały :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem ciekawa jak moj synek bedzie wygladał...pewnie blondynek z niebieski oczami jak moj mąż...zobaczymy... 🙂 ale ten czas zlecial...jeszcze niedawno zobaczylam dwie kreski na tescie ciazowym...a tu juz koncoweczka... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...