Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to głupie ale wy chociaż wiecie dla kogo sie tak staracie.. a ja jestem trochę zawiedziona t6ym że znów ,,gów..." widziałam. eh 😞 ide do góry bo narzeczony czeka. dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie ja co do wyszywania i wogóle to mam dobrze bo jestem po szkole plastycznej z profilem tkaniny artystycznej więc chyba całą pościel będę sobie szyła tylko nie wiem czy bedzie mi się chciało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Wiecie ja co do wyszywania i wogóle to mam dobrze bo jestem po szkole plastycznej z profilem tkaniny artystycznej więc chyba całą pościel będę sobie szyła tylko nie wiem czy bedzie mi się chciało...

Ja też chciałam uszyć pościel tylko nie wiem jak? Czy możesz mi podrzucić jakiś wykrój albo coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hej dziewczyny jestem..
nie mam dobrych wieści 😞
przytyłam już 9 kilo i idzie to w zastraszającym tempie.. lekarz nic nie powiedział ale ja czuje sie z tym fatalnie..
druga zła wiadomość jutro mam skierowanie na badanie do szpitala wątroby... odnośnie tego swędzenia ciała co wam pisałam , lekarz mówi że może to nic , ale mysli że to wątroba 🤢
moje maleństwo nie pokazało płci , nic prawie nie pokazało bo najadło sie bardzo i miało rozdęty brzuszek i w poniedziałek jak wrócę do niego z wynikami wątroby musi zbadac je jeszcze raz.
i kolejna zła wiadomość jest taka że muszę leżeć cały czas;( dziecko napiera główką na szyjke i jak sie to nie zmieni to do szpitala 😞 i co z moim ślubem 🤢
mam za wysokie cisnienie i powiedział że to przez nerwy. Bomba normalnie. ogólnie lipa 😞

wspolczuje,ale hej hej Madziu ,lekarz zabronil stresow,wiec nie smutaj sie tylko do wyrka ,brzuchem do gory i nie narzekamy,cieszymy sie ,ze w domku jestesmy i pilnujemy sie ,wrzuc na luz Kochana,wiem ,ze czasem trudno,ja tez nerwowa niekiedy i nie do zycia,ale musimy sie hamować troszku ...Bedzie dobrze ,nosek do gory 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dziewczyny jestem..
nie mam dobrych wieści 😞
przytyłam już 9 kilo i idzie to w zastraszającym tempie.. lekarz nic nie powiedział ale ja czuje sie z tym fatalnie..
druga zła wiadomość jutro mam skierowanie na badanie do szpitala wątroby... odnośnie tego swędzenia ciała co wam pisałam , lekarz mówi że może to nic , ale mysli że to wątroba 🤢
moje maleństwo nie pokazało płci , nic prawie nie pokazało bo najadło sie bardzo i miało rozdęty brzuszek i w poniedziałek jak wrócę do niego z wynikami wątroby musi zbadac je jeszcze raz.
i kolejna zła wiadomość jest taka że muszę leżeć cały czas;( dziecko napiera główką na szyjke i jak sie to nie zmieni to do szpitala 😞 i co z moim ślubem 🤢
mam za wysokie cisnienie i powiedział że to przez nerwy. Bomba normalnie. ogólnie lipa 😞


Kurcze... Nie dobrze 😞 Musisz dużo odpoczywać i jak najmniej się zamartwiać, bo to nie pomaga Maluszkowi 🙂 Trzymaj się i nie daj się!!
Mi lekarz kilka tygodni temu zapisał Hydroksyzynę, bo stwierdził że za bardzo się przejmuję ciążą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hee.....z wykroju to ja ci niewiele pomogę 🙂nie łatwiej zwykłą pościel odwrócić i pokukac jak tam jest zrobione?Ja się nigdy nie łapałam w samych wykrojach na szczęście moje improwizacje wychodzą całkiem zgrabnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatka74 napisał(a):
Buziaczki i zmykam 😉 miłej nocki mamusie 😉

Beatko ,a Ty bylas dzis???Cichutko sobie siedzialas jak myszka????oj Ty Ty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Leer wszystko będzie dobrze 🙂Szotka trzymam za Ciebie kciuki 🙂
Do jutra Mamuśki kolorowych snów 😘

spijcie smacznie Robaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
hee.....z wykroju to ja ci niewiele pomogę 🙂nie łatwiej zwykłą pościel odwrócić i pokukac jak tam jest zrobione?Ja się nigdy nie łapałam w samych wykrojach na szczęście moje improwizacje wychodzą całkiem zgrabnie 🙂

Powiem tak: NIGDY nie miałam do czynienia z maszyną do szycia! A nie, przepraszam raz przyszywałam rzepy do kołdry. Zaczęłam przyszywać ręcznie, ale pokłułam palce i strasznie dłuuuugo to trwało 🤨
Więc potrzebuję instrukcji jak dla blondynki 🤪 Pościel odwracałam, ale nic mi to nie pomogło... No cóż...Może metodą prób i błędów się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
kuźwa jak mnie nogi bolą dzisiaj!!!!!!Iide chyba za chwilę poleżakować, może odpuści. Leer głowa do góry, będzie dobrze,zobaczysz 🙂

Ja Wam mowie po porodzie na rente pojdziemy ,a jak sie podszkolimy to i moze moherki sobie udziergamy fajne takie 😁 😁 😁i bedziem pierdziec w stolki nasluchujac co dzis i gdzie ktora boli hahahha 😁
P.S.-mnie zgaga pali 😮a Wam co dolega ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra zmykam.
Do zobaczenia kochane.Jak dłużej będę miała leżeć to będę miała neta w komórce to się odezwę a mój Zbysiu jutro późnym wieczorkiem wam zamelduje co u mnie bądźcie dla niego delikatne niech sie nie zgorszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa jak mnie nogi bolą dzisiaj!!!!!!Iide chyba za chwilę poleżakować, może odpuści. Leer głowa do góry, będzie dobrze,zobaczysz 🙂

Ja Wam mowie po porodzie na rente pojdziemy ,a jak sie podszkolimy to i moze moherki sobie udziergamy fajne takie 😁 😁 😁i bedziem pierdziec w stolki nasluchujac co dzis i gdzie ktora boli hahahha 😁
P.S.-mnie zgaga pali 😮a Wam co dolega ??

Właśnie czytałam o zgadze http://www.biomedical.pl/ciaza/zgaga-w-ciazy-939.html
Może pomoże?

PS. Mnie boli krzyż, czekam na męża a właściwie na masaż :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
Dobra zmykam.
Do zobaczenia kochane.Jak dłużej będę miała leżeć to będę miała neta w komórce to się odezwę a mój Zbysiu jutro późnym wieczorkiem wam zamelduje co u mnie bądźcie dla niego delikatne niech sie nie zgorszy 🙂

obiecujemy,ze nie bedziemy gorszyc Ci mezulka 🙂 Trzymajcie sie Kochani,a przede wszystkim maz on musi miec sile za Was dwoje ,powodzenia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dobra zmykam.
Do zobaczenia kochane.Jak dłużej będę miała leżeć to będę miała neta w komórce to się odezwę a mój Zbysiu jutro późnym wieczorkiem wam zamelduje co u mnie bądźcie dla niego delikatne niech sie nie zgorszy 🙂

Trzymamy kciuki i postaramy się nie odstraszyć 😉 Może się powstrzymamy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dobra zmykam.
Do zobaczenia kochane.Jak dłużej będę miała leżeć to będę miała neta w komórce to się odezwę a mój Zbysiu jutro późnym wieczorkiem wam zamelduje co u mnie bądźcie dla niego delikatne niech sie nie zgorszy 🙂
Trzymaj się, czekamy na meldunek od Twego lubego 🙂 i postaramy się go nie sprowadzić na złą drogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...