Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Leginsik napisał(a):
A ja czekam dziewuszki na paczke,moje Kochanie dla mnie cos zamowilo i jesli poczta polska nie zawiedzie to zobacze co to za prezent 🙃

Zazdroszczę, potem koniecznie się pochwal!!!

Mam ndzieje że to stetoskop do słuchania naszej dzizi..mo ze wpadł na ten pomysł i zamowił bo widzial jak przegladalam 🤪 jak rozpakuje od razu napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie przed chwilą przyjechał mąż na chwilkę i... wręczył mi pęk czerwonych róż, kobiałkę truskawek, świeże pachnące maliny, prawdziwą różową malinówkę, ukląkł na polu bitwy przedemną przy wszystkich budowlańcach i powiedział że dziękuje codziennie Bogu za to, że mnie ma i że pozwolił mu po tylu latach zostać tatą.... A ja teraz do was piszę i ryczę jak bóbr, a robota stoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
U mnie przed chwilą przyjechał mąż na chwilkę i... wręczył mi pęk czerwonych róż, kobiałkę truskawek, świeże pachnące maliny, prawdziwą różową malinówkę, ukląkł na polu bitwy przedemną przy wszystkich budowlańcach i powiedział że dziękuje codziennie Bogu za to, że mnie ma i że pozwolił mu po tylu latach zostać tatą.... A ja teraz do was piszę i ryczę jak bóbr, a robota stoi...
Coś pięknego,jaki romantyczny 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
U mnie przed chwilą przyjechał mąż na chwilkę i... wręczył mi pęk czerwonych róż, kobiałkę truskawek, świeże pachnące maliny, prawdziwą różową malinówkę, ukląkł na polu bitwy przedemną przy wszystkich budowlańcach i powiedział że dziękuje codziennie Bogu za to, że mnie ma i że pozwolił mu po tylu latach zostać tatą.... A ja teraz do was piszę i ryczę jak bóbr, a robota stoi...

Super masz męzulka....Jak to przeczytałam tez mi się łezka zakreciła ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
U mnie przed chwilą przyjechał mąż na chwilkę i... wręczył mi pęk czerwonych róż, kobiałkę truskawek, świeże pachnące maliny, prawdziwą różową malinówkę, ukląkł na polu bitwy przedemną przy wszystkich budowlańcach i powiedział że dziękuje codziennie Bogu za to, że mnie ma i że pozwolił mu po tylu latach zostać tatą.... A ja teraz do was piszę i ryczę jak bóbr, a robota stoi...


Super gratuluje świetnego męża 😁żeby mój był choć troszke był trak romantyczny jak Twój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
U mnie przed chwilą przyjechał mąż na chwilkę i... wręczył mi pęk czerwonych róż, kobiałkę truskawek, świeże pachnące maliny, prawdziwą różową malinówkę, ukląkł na polu bitwy przedemną przy wszystkich budowlańcach i powiedział że dziękuje codziennie Bogu za to, że mnie ma i że pozwolił mu po tylu latach zostać tatą.... A ja teraz do was piszę i ryczę jak bóbr, a robota stoi...

Wow, jakie wzruszające chwile 🙂 Nie ma co mój to chodzi i powtarza, że nie może uwierzyć, raz, że już małżenstwem jesteśmy dwa że nasza wiercipientka rośnie w brzuszku, tak jakby dopiero z rosnącym brzuszkiem docierało do niego 😜
Te napisy na body co wczoraj komibowałyście nieźłe aż chyba sama skorzystam z pomysłów. 😉
Ja jakiegoś powera dostałam dzisiaj, jak nie w ciąży. Wstałam o 7, dorwałam się do śniadania, męża obudziłam 😜 śmignęłam do sklepu umyłam okna teraz myślę żeby do dywana dopaść się, bo nie robiłam porządków na stancji przed świetami, u mamy był dom do ogarniecia przed ślubem kupę roboty było.
A vivę włączyłam tak mnie pokorciło na tance, a już niestety. Może wieczorem mojego na koncert wyciągnę na Perfekt jakoś z boku stanąć. 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny pokaze wam co znalałam fajnego
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-bukiet-z-ubranek-prezent-i1587392836.html
http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-9-czesciowa-r-62-100-bawelna-i1592845196.html

no właśnie taki bukecik od np tatusia dostać hehehe zostaw zapisane w zakładkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo po prostu powiedz ze bardzo Ci sie to podoba i chcialabys od niego dostac ten bukiecik w prezencie bo tobie samemu nie wypada kupowac,pare razy jeszze mu przypomnisz i kupi hehe chyba ze sie wykaze pelnosprytnoscia i na prawde zrobi cie prezent 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny moje kochane jednak jestem z wami 🙂Pojechałam rano na izbę przyjęć po prawie dwóch godzinach czekania wzięli mnie jeszcze raz na badanie i lekarz który mnie badał wczoraj powiedział że gdyby go wczoraj nie było to by dzisiaj nie uwierzy że coś jest nie tak bo teraz jest jak najbardziej ok.Sprawdzali to serduszko przez jakies 15 minut i było dobrze.Więc stwierdzili że nie ma podstawy żeby przyjąć mnie na oddział...(nie wiem czy to do końca dobrze bo wolałabym żeby to poobserwowali ale cóż)Zaraz zadzwoniłam do mojej lekarki i z nią sie umówiłam że raz w tygodniu będziemy sprawdzać czy wszystko ok z serduszkiem.Nawet nie wiecie jak mi ulżyło...
Dobra strona tej sytuacji jest taka że co tydzień będę wiedzieć czy z moją kruszyną jest wszystko w porzadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dziewczyny moje kochane jednak jestem z wami 🙂Pojechałam rano na izbę przyjęć po prawie dwóch godzinach czekania wzięli mnie jeszcze raz na badanie i lekarz który mnie badał wczoraj powiedział że gdyby go wczoraj nie było to by dzisiaj nie uwierzy że coś jest nie tak bo teraz jest jak najbardziej ok.Sprawdzali to serduszko przez jakies 15 minut i było dobrze.Więc stwierdzili że nie ma podstawy żeby przyjąć mnie na oddział...(nie wiem czy to do końca dobrze bo wolałabym żeby to poobserwowali ale cóż)Zaraz zadzwoniłam do mojej lekarki i z nią sie umówiłam że raz w tygodniu będziemy sprawdzać czy wszystko ok z serduszkiem.Nawet nie wiecie jak mi ulżyło...
Dobra strona tej sytuacji jest taka że co tydzień będę wiedzieć czy z moją kruszyną jest wszystko w porzadku.
No super!!!! Bardzo się cieszę-widać maluch wczoraj po prostu był bardziej leniwy i serduszko też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś super , ze wszystko ok z Twoja Alicja Agnieszką Anną, mowiłysmy wczoraj ze wszystko bedzie dobrze.....Moze wczoraj miała cięzki dzień dzidzia , Ty sie tez stresowałas tym wszytskim dlatego tak wyszło...... 😁 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny najadłam sie winogron i maluch tak szaleje że szok! 😁
pochwale wam sie ze dzis pierwszy raz poczułam jak dzidzia ma czkawkę ( tzn tak mysle że to to) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane ... ja tylko na chwilkę zerkam co tam u Was ...
Ja już gotowa do podróży , wiec po obiadku wyjazd ...
Szotka to wspaniale że z tym serduszkiem wyszło dobrze i jesteś w domku ...
Oczywiście kontrole muszą byc ale napewno dzidzi mam zdrowe serducho ... trzeba byc dobrej myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to teraz do brzucha ciągle gadam że ma mnie ta moja mała kopać cały czas żebym wiedziała że jest dobrze 🙂Ale teraz jakoś słuchać nie chce....ech....charakterek już się wyrabia w morde lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...