Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam pytanko.bierzecie jakieś suplementy diety dla kobiet w ciąży?jesli tak to jakie?moj gin powiedział że nie jest to niezbędne ale jak chce to mogę pobrać
w pierwszym trymestrze brałam prenatal complex,w drugim zalecił mi brac prenatal classic,a w trzecim zaś inne.

mi kazał prenatal do konca ciązy 🙂 🙂

tak prenatal,tylko są różne jego rodzaje co trymestr biore inne opakowanie kazde z nich zawiera inne witaminy i minerały potrzebne dziecku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam pytanko.bierzecie jakieś suplementy diety dla kobiet w ciąży?jesli tak to jakie?moj gin powiedział że nie jest to niezbędne ale jak chce to mogę pobrać
w pierwszym trymestrze brałam prenatal complex,w drugim zalecił mi brac prenatal classic,a w trzecim zaś inne.

mi kazał prenatal do konca ciązy 🙂 🙂

tak prenatal,tylko są różne jego rodzaje co trymestr biore inne opakowanie kazde z nich zawiera inne witaminy i minerały potrzebne dziecku 😉

mi kazał ten cLASSIC do konca ciazy brac ,,,bo z tych prenatal to sa tylko 2 rodzaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
hmm nie wiem czy my mozemy rac zelazo tak na wlasna reke,nie orientuje sie ale zawsze mozesz go poprosic o porade na temat innych witaminek albo po prostu kup te ktore my zazywamy,w sklad tych tabletek wchodzi wszystko 🙂


juz wiem dziewczyny dzięki za radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
ja brałam femibion bo jak zapytałam to polecił ale tu nie ma żelaza w składzie 😞

moja kumpela brała femibion ale one sa bardzo drogie , poszła do apteki i poprosiła cos tanszego ....dała jej prenatal classic za 90 tab.35zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam pytanko.bierzecie jakieś suplementy diety dla kobiet w ciąży?jesli tak to jakie?moj gin powiedział że nie jest to niezbędne ale jak chce to mogę pobrać
w pierwszym trymestrze brałam prenatal complex,w drugim zalecił mi brac prenatal classic,a w trzecim zaś inne.

mi kazał prenatal do konca ciązy 🙂 🙂

tak prenatal,tylko są różne jego rodzaje co trymestr biore inne opakowanie kazde z nich zawiera inne witaminy i minerały potrzebne dziecku 😉

mi kazał ten cLASSIC do konca ciazy brac ,,,bo z tych prenatal to sa tylko 2 rodzaje

jeszcze jest DHA (stosowac w III trymestrze ciazy-kiedy mozg i siatkowka oka dziecka rozwijaja sie najintensywniej,wspomaga rozwoj ukladu nerwowego) lekarz dal mi taka ksiazeczke do poczytania o odzywianiu i o tych preparatach co w sobie zawieraja i na co sa 🙂 kazdy lekarz inaczej mowi 😉
najwazniejsze co sie wczoraj dowiedzialam,w szpitalu w ktorym bede rodzic jest szkola rodzenia za darmo za ok 3 tyg zaczynamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
nie wiem jak wy po tym prenatal , ale ja mam taki zółty mocz ze szok....
tez czasami tak mialam,ale teraz czesciej siusiam to juz nie ma takiego intensywnego koloru hehe. raz wzielam ta tabletke na pusty zoladek,ledwo co dojechalam do mamy i od razu tulenie sie do kibelka,nieraz mnie po niej mdlilo dlatego staram sie to sniadanie w miare syte robic aby zoladek nie byl za pusty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja brałam femibion bo jak zapytałam to polecił ale tu nie ma żelaza w składzie 😞

moja kumpela brała femibion ale one sa bardzo drogie , poszła do apteki i poprosiła cos tanszego ....dała jej prenatal classic za 90 tab.35zł


ja biorę femibilon i faktycznie drogi około 50zł za 30 tabl 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja brałam femibion bo jak zapytałam to polecił ale tu nie ma żelaza w składzie 😞

moja kumpela brała femibion ale one sa bardzo drogie , poszła do apteki i poprosiła cos tanszego ....dała jej prenatal classic za 90 tab.35zł


ja biorę femibilon i faktycznie drogi około 50zł za 30 tabl 😮
mi kazał wybrać z 3:faemibion, prenatal i elevit.Mówił że wszystkie są tak samo dobre, więc wybrałam prenatal, nie ukrywam że ze wzgłedu na cenę-100 szt kosztuje 34 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Czarnulko a co Ciebie tak nie widać ostatnio ?? pojawiasz się i znikasz na następne pół dnia 🥴

u mnie wszytsko ok ....ja od czasu do czasu jezdze do rodziców i dlatego mnie nie ma ....ale teraz juz bede..... 🙂 🙂 🙂 🙂i chyba juz nie bedziesz miała usg dodatkowego....Czarnulek wczoraj wszytko powiedzial co i jak 🙂 🙂 🙂a jak twoj M zareagował jak sie dowiedział , ze Twoj gin jest czarnulkiem ....

nie będę już robić powtórki z połówkowego 🙂 mój gin mnie bardzo uspokoił a i taką nam niespodziankę wczoraj zrobił że szok 🤪
A zareagował normalnie ... bez jakiś uprzedzeń chyba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja brałam femibion bo jak zapytałam to polecił ale tu nie ma żelaza w składzie 😞

moja kumpela brała femibion ale one sa bardzo drogie , poszła do apteki i poprosiła cos tanszego ....dała jej prenatal classic za 90 tab.35zł


ja biorę femibilon i faktycznie drogi około 50zł za 30 tabl 😮
mi kazał wybrać z 3:faemibion, prenatal i elevit.Mówił że wszystkie są tak samo dobre, więc wybrałam prenatal, nie ukrywam że ze wzgłedu na cenę-100 szt kosztuje 34 zł 🙂


ja chyba zapytam czy nie mogę tego brać co Ty , bo szczerze to zajebiście drogo teraz bule za te witaminki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
no i w tym femibilonie to musi się brać jedną tabletkę+jedną kapsułkę dziennie czyli w sumie w opakowaniu jest 60sztuk na 30dni.Muszę zanotować ten prenatal i zapytam za 2 tygodnie co on na to...
Zapytaj, ja biorę prenatal classic, jedną sztukę dziennie. Ostatnio kupiłam 100szt i aż byłam w szoku ze tylko 35 zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu jedna tabletkę bierzesz dziennie ??? ja to ostatnio bule za leki więcej niż jakaś emerytka/rencistka 😮 , w m-cu 3 opakowania no-spy to prawie 30zł , 2 opakowania magne B6 to następne 30zł i femibilon ....łącznie 110zł 🤢 moja babcia tyle nie wydaje na miesiąc... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
no i w tym femibilonie to musi się brać jedną tabletkę+jedną kapsułkę dziennie czyli w sumie w opakowaniu jest 60sztuk na 30dni.Muszę zanotować ten prenatal i zapytam za 2 tygodnie co on na to...
Zapytaj, ja biorę classic, jedną sztukę dziennie. Ostatnio kupiłam 100szt i aż byłam w szoku ze tylko 35 zl 🙂


zapytam koniecznie 🙂 bo faktycznie cenowo to rewelacja , na miesiąc wychodzi 10zł z groszami więc bez porównania taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
nie wiem jak wy po tym prenatal , ale ja mam taki zółty mocz ze szok....
tez czasami tak mialam,ale teraz czesciej siusiam to juz nie ma takiego intensywnego koloru hehe. raz wzielam ta tabletke na pusty zoladek,ledwo co dojechalam do mamy i od razu tulenie sie do kibelka,nieraz mnie po niej mdlilo dlatego staram sie to sniadanie w miare syte robic aby zoladek nie byl za pusty 😮

o ja tez tak czasami miałam....dlatego teraz biore tabletke i od razu jem sniadanko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Czarnulko a co Ciebie tak nie widać ostatnio ?? pojawiasz się i znikasz na następne pół dnia 🥴

u mnie wszytsko ok ....ja od czasu do czasu jezdze do rodziców i dlatego mnie nie ma ....ale teraz juz bede..... 🙂 🙂 🙂 🙂i chyba juz nie bedziesz miała usg dodatkowego....Czarnulek wczoraj wszytko powiedzial co i jak 🙂 🙂 🙂a jak twoj M zareagował jak sie dowiedział , ze Twoj gin jest czarnulkiem ....

nie będę już robić powtórki z połówkowego 🙂 mój gin mnie bardzo uspokoił a i taką nam niespodziankę wczoraj zrobił że szok 🤪
A zareagował normalnie ... bez jakiś uprzedzeń chyba 😜

a duzo płcisz za wizyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
no i w tym femibilonie to musi się brać jedną tabletkę+jedną kapsułkę dziennie czyli w sumie w opakowaniu jest 60sztuk na 30dni.Muszę zanotować ten prenatal i zapytam za 2 tygodnie co on na to...
Zapytaj, ja biorę classic, jedną sztukę dziennie. Ostatnio kupiłam 100szt i aż byłam w szoku ze tylko 35 zl 🙂


zapytam koniecznie 🙂 bo faktycznie cenowo to rewelacja , na miesiąc wychodzi 10zł z groszami więc bez porównania taniej


no właśnie bo ja biorę ten femibion ale ponad 50zl na m-c to duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Czarnulko a co Ciebie tak nie widać ostatnio ?? pojawiasz się i znikasz na następne pół dnia 🥴

u mnie wszytsko ok ....ja od czasu do czasu jezdze do rodziców i dlatego mnie nie ma ....ale teraz juz bede..... 🙂 🙂 🙂 🙂i chyba juz nie bedziesz miała usg dodatkowego....Czarnulek wczoraj wszytko powiedzial co i jak 🙂 🙂 🙂a jak twoj M zareagował jak sie dowiedział , ze Twoj gin jest czarnulkiem ....

nie będę już robić powtórki z połówkowego 🙂 mój gin mnie bardzo uspokoił a i taką nam niespodziankę wczoraj zrobił że szok 🤪
A zareagował normalnie ... bez jakiś uprzedzeń chyba 😜

a duzo płcisz za wizyte


na NFZ chodzę 🙂 gdzieś ponoć przyjmuję też prywatnie i zaczyna prace w szpitalu w którym mam rodzić - tak powiedział 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu jedna tabletkę bierzesz dziennie ??? ja to ostatnio bule za leki więcej niż jakaś emerytka/rencistka 😮 , w m-cu 3 opakowania no-spy to prawie 30zł , 2 opakowania magne B6 to następne 30zł i femibilon ....łącznie 110zł 🤢 moja babcia tyle nie wydaje na miesiąc... 🤔

tak 1 tabletka w czasie jedzenia 🙂 🙂 🙂i ja nic wiecej nie biore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...