Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ostatnio sobie wymyśliłam,że jak Emilka troszke podrośnie to pójdziemy sobie porobić zdjęcia to fotografa 🙂 taka mała sesyjka 🙂

mnie by w obiektywie nie objął 😁 😁



Nie no coś Ty hehe mnie też nie 😁 ale źle to napisałam,bo chodziło mi o to że jak urodze i Emilka podrośnie haha

acha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martusiaaa222 napisał(a):
heheh dobre określenie "balerony" 🙂 i powiedzcie jeszcze że też wam stopa "urosła" w ciąży 😁 mi jeden rozmiar heheh na siłe wciskałam baletki zeszłego roku hehe ale nie dało rady

mi jakos zmalala i but mi latal...a za to spuchly jakos 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
heheh dobre określenie "balerony" 🙂 i powiedzcie jeszcze że też wam stopa "urosła" w ciąży 😁 mi jeden rozmiar heheh na siłe wciskałam baletki zeszłego roku hehe ale nie dało rady


Wiesz co..jak czytałam o tym,że tak faktycznie może być to sie śmiałam że to niemożliwe!!Ale dzisiaj już do Siostry mówiłam,że mi chyba noga urosła,albo buty mi zmalały hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale lepiej niech już nie rośnie,bo i tak mam problem z butami zawsze:| mam fest dużą gire :/ ale ja to zawsze byłam ogólnie duża 😁 Waga ponad 100 loki na grzywce i hejaaa do szkoły heheh.Ale musze się też pochwalić,że schudłam ponad 40 kg i waga końcowa to 60 🙂może też nie jakaś super,ale zawsze lepsza niż 100 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czemu tak się dzieje... Ale już takie "uroki" nas ciężarnych 🙂 Duże macie brzuszki??? pochwalcie się 🙂 Słuchajcie mój Marcel tak kopie od jakiś dwóch tygodni że mam wrażenie że ma ADHD jakieś... Wieczorami to nieraz jak zacznie to kończy koło 12 w nocy... hi wasze szkraby też takie ruchliwe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
Nie wiem czemu tak się dzieje... Ale już takie "uroki" nas ciężarnych 🙂 Duże macie brzuszki??? pochwalcie się 🙂 Słuchajcie mój Marcel tak kopie od jakiś dwóch tygodni że mam wrażenie że ma ADHD jakieś... Wieczorami to nieraz jak zacznie to kończy koło 12 w nocy... hi wasze szkraby też takie ruchliwe??


Ja do 20 tygodnia miałam troszke większy,ale teraz coraz bardziej mi rośnie 🙂 od niedawna czuje w sumie ruchy Emilki,ale z dnia na dzień coraz bardziej daje popalić 🙂 szczególnie wieczorami,zamiast spać to pokazuje kto tu rządzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja raczej delikatnie stuka w mój brzuszek, ale jak wczoraj byłam na koncercie to tak mnie rąbnęła, że aż krzyknęłam... Chyba się wystraszyła bardzo głośnej muzyki. Dzisiaj też jedziemy na koncert i zobaczymy jak zareaguje. W domku dzisiaj tez było hartowanie w postaci głośno puszczonej wieży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Moja raczej delikatnie stuka w mój brzuszek, ale jak wczoraj byłam na koncercie to tak mnie rąbnęła, że aż krzyknęłam... Chyba się wystraszyła bardzo głośnej muzyki. Dzisiaj też jedziemy na koncert i zobaczymy jak zareaguje. W domku dzisiaj tez było hartowanie w postaci głośno puszczonej wieży...


Jak sie urodzi,puścisz Dzidzi mocniejsze brzmienie i będzie sobie smacznie spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Moja raczej delikatnie stuka w mój brzuszek, ale jak wczoraj byłam na koncercie to tak mnie rąbnęła, że aż krzyknęłam... Chyba się wystraszyła bardzo głośnej muzyki. Dzisiaj też jedziemy na koncert i zobaczymy jak zareaguje. W domku dzisiaj tez było hartowanie w postaci głośno puszczonej wieży...


Jak sie urodzi,puścisz Dzidzi mocniejsze brzmienie i będzie sobie smacznie spała 🙂

Oboje z mężem słuchamy muzyki żeglarskiej, więc niech mała idzie w nasze ślady 🙂 Być może znajomi nagrają płytkę specjalnie dla najmłodszej fanki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
ale lepiej niech już nie rośnie,bo i tak mam problem z butami zawsze:| mam fest dużą gire :/ ale ja to zawsze byłam ogólnie duża 😁 Waga ponad 100 loki na grzywce i hejaaa do szkoły heheh.Ale musze się też pochwalić,że schudłam ponad 40 kg i waga końcowa to 60 🙂może też nie jakaś super,ale zawsze lepsza niż 100 hehe

a no pewno Anka 🙂Winszuje ,pewnie byl to przelom w Twoim zyciu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Moja raczej delikatnie stuka w mój brzuszek, ale jak wczoraj byłam na koncercie to tak mnie rąbnęła, że aż krzyknęłam... Chyba się wystraszyła bardzo głośnej muzyki. Dzisiaj też jedziemy na koncert i zobaczymy jak zareaguje. W domku dzisiaj tez było hartowanie w postaci głośno puszczonej wieży...

heh moja Kamila jak sie urodzila to muza glosno grala ,a ona spala ,nie daj Boze przyciszyc ,bo sie budzila ..hahaha musialo byc tak glosno jak zasnela,jak zasnela w ciszy to wiadomo cisza 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
ale lepiej niech już nie rośnie,bo i tak mam problem z butami zawsze:| mam fest dużą gire :/ ale ja to zawsze byłam ogólnie duża 😁 Waga ponad 100 loki na grzywce i hejaaa do szkoły heheh.Ale musze się też pochwalić,że schudłam ponad 40 kg i waga końcowa to 60 🙂może też nie jakaś super,ale zawsze lepsza niż 100 hehe

a no pewno Anka 🙂Winszuje ,pewnie byl to przelom w Twoim zyciu ...


No pewnie,że przełom 🙂 po schudnięciu mogłam nosić damskie ubrania.Bo tak to łaziłam w męskich portkach heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki uciekam od Was 😞 Idę do męża pracy a potem lecimy na koncert 🙂 Zobaczymy czy się małej spodoba? Jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży a mała już była na koncertach.
Nie wiem czy zajrzę do Was wieczorem (w nocy?), bo pewnie padnę po imprezowym wieczorze.
Zatem do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 99 stron od wczoraj nie dam rady przeczytać.Ja już z Moim ok. Powiem Wam jaki on śmieszny wczoraj zrobiłam obiad zostało i dla niego. On wrócił wczoraj z pracy wywalił na talerzyk moje z patelni i sobie usmażył 2 jajeczka 🙃 Myślałam że padnę, chciał mi zrobić na złość a sobie samemu zrobił bo chodził głodny 😮 Dopiero dzisiaj zaczal się odzywać do mnie... Teraz mówi że mu źle było. Ach te chłopy jakie to głupie czasem.
Co do obraczki to wchodzi mi jeszcze może dlatego że 1.5mies temu kupywana 🙃 😁 a buty jakoś mi noga też urosła tylko kuźwa teraz tak że 37 za ciasny a 38 za duży 😮
Mój mały też szaleje kopie łobuz, a dzisiaj rano jak mnie nerka bolała a potem jakby wątroba. Tak rozpycha się czy co...Pozdrawiam Dziewuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
ale lepiej niech już nie rośnie,bo i tak mam problem z butami zawsze:| mam fest dużą gire :/ ale ja to zawsze byłam ogólnie duża 😁 Waga ponad 100 loki na grzywce i hejaaa do szkoły heheh.Ale musze się też pochwalić,że schudłam ponad 40 kg i waga końcowa to 60 🙂może też nie jakaś super,ale zawsze lepsza niż 100 hehe

a no pewno Anka 🙂Winszuje ,pewnie byl to przelom w Twoim zyciu ...


No pewnie,że przełom 🙂 po schudnięciu mogłam nosić damskie ubrania.Bo tak to łaziłam w męskich portkach heheh

jak tys to zrobila laska jak cholera teraz jestes 🙂super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Moja raczej delikatnie stuka w mój brzuszek, ale jak wczoraj byłam na koncercie to tak mnie rąbnęła, że aż krzyknęłam... Chyba się wystraszyła bardzo głośnej muzyki. Dzisiaj też jedziemy na koncert i zobaczymy jak zareaguje. W domku dzisiaj tez było hartowanie w postaci głośno puszczonej wieży...


Jak sie urodzi,puścisz Dzidzi mocniejsze brzmienie i będzie sobie smacznie spała 🙂

Oboje z mężem słuchamy muzyki żeglarskiej, więc niech mała idzie w nasze ślady 🙂 Być może znajomi nagrają płytkę specjalnie dla najmłodszej fanki 🤪



jawłąsnie słucham rasowych szant i wspominam rejs w tamtym roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Moja raczej delikatnie stuka w mój brzuszek, ale jak wczoraj byłam na koncercie to tak mnie rąbnęła, że aż krzyknęłam... Chyba się wystraszyła bardzo głośnej muzyki. Dzisiaj też jedziemy na koncert i zobaczymy jak zareaguje. W domku dzisiaj tez było hartowanie w postaci głośno puszczonej wieży...

heh moja Kamila jak sie urodzila to muza glosno grala ,a ona spala ,nie daj Boze przyciszyc ,bo sie budzila ..hahaha musialo byc tak glosno jak zasnela,jak zasnela w ciszy to wiadomo cisza 😎



moja mama cały czas wspomina że jak tylko wyłączyła radio jak byłam malutka to odrazu sie budzilam.Kamile lubia dobra muzyczke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Laseczki uciekam od Was 😞 Idę do męża pracy a potem lecimy na koncert 🙂 Zobaczymy czy się małej spodoba? Jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży a mała już była na koncertach.
Nie wiem czy zajrzę do Was wieczorem (w nocy?), bo pewnie padnę po imprezowym wieczorze.
Zatem do jutra 🙂

Baw sie dobrze 🙂 😎 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂 99 stron od wczoraj nie dam rady przeczytać.Ja już z Moim ok. Powiem Wam jaki on śmieszny wczoraj zrobiłam obiad zostało i dla niego. On wrócił wczoraj z pracy wywalił na talerzyk moje z patelni i sobie usmażył 2 jajeczka 🙃 Myślałam że padnę, chciał mi zrobić na złość a sobie samemu zrobił bo chodził głodny 😮 Dopiero dzisiaj zaczal się odzywać do mnie... Teraz mówi że mu źle było. Ach te chłopy jakie to głupie czasem.
Co do obraczki to wchodzi mi jeszcze może dlatego że 1.5mies temu kupywana 🙃 😁 a buty jakoś mi noga też urosła tylko kuźwa teraz tak że 37 za ciasny a 38 za duży 😮
Mój mały też szaleje kopie łobuz, a dzisiaj rano jak mnie nerka bolała a potem jakby wątroba. Tak rozpycha się czy co...Pozdrawiam Dziewuszki 😘

hahahhaha ach te chlopy...jak dzieci 🙂
Ja dzis sie tez poplakalam z nerwow ...a bo juz malo czasu zostalo i wogole...wystawilam sofe na aukcji ,bo musimy ja sprzedac (za duzo miejsca nam zajmuje)a trzeba jakas wersalke kupic,bo lozeczko bedzie u nas stalo poki co ....A i malowanie przed nami ,wymiana kuchni ,wykladzin ,a tu nic nie mamy 😞W proszku ...juz prawie pol roku w ciazy chodze ,a tu nic do przodu 😞 😞 😞
A moj tylko mnie uspakaja ,ze zdazy,zebym nie panikowala....a ja sie martwie ,chce zeby wszystko bylo cacy jak Olunia przyjdzie na swiat,a nie na ostatnią chwilę na wariata...
Nerwy mi puscily ... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...