Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂
Dziewczynny powiedzcie mi czy wy do teściowej jutro będziecie dzwonić z życzeniami ?? 🥴 bo ja niewiem , dla mnie matka jest jedna i nie czuję potrzeby wydzwaniać do teściowej na dzień mamy 🤢

ja do swojej nie zamierzam dzwonic choc tamżadnych zatargów z nia nie mam ,ale ona do mnei tez nie dzwoni chyba ,ż ecos potrzebuje ,a mój jak chce to niech nawet telegram wysle 😁


ja po prostu nie czuję takiej potrzeby żeby dzwonić 😮 gadałam nawet z mamuśka moją i pytałam czy była by zła jakby jej któryś z zieciów nie złożył życzeń na dzień matki to powiedziała że absolutnie nie bo ona nie jest ich mama , natomiast teściowa będzie ostro napierdzielać ...znając ją 🤢 🤢
I tak bedzie stekac, ze cos nie tak albo prezent albo zyczena jak taka jest, a jak nie zadzwonisz to przynajmniej powod bedzie miala he he

matko, ale ja wredna jestem


bo to jest głupota mówienie do obcej baby "mamo" ja bym tam śmiało mogła mówić per pani albo na ty ... i było by z pałki 😜

No własnie ja to szczerze z moją mamą żyje w dobrych stosunkach i często do niej mówię na Ty wiec też nie rozumiem czemu do teściowej też tak nie dało by się 😜 Chociaż ja cześciej poweim mamo tato do teściów niż Mój G ten to wogule do mojej mamci bezosobowo 🙃 bo mówi że nie czuje bluesa ciekawa jestem jak bym musiał zawołać z drugiej str podwórka np. Ej 😁 🙃
Ja też nie dzwonie do teściowej Moj G złożył już w naszym imieniu a poślini się w sobotę bo jej parasol do ławki kupujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂 to już też nasze święto 🙂 więc maluszki powinny być grzeczne w brzuszkach i nie naciskać ani na nereczkę, ani na żołądeczek ani na pęcherz 🙂
Karolcia super ta koszulka, też sobie taką zamówię. A drugi zestaw to chcę piżamkę bo jakoś tak nie przepadam za koszulami, zawsze mi się podwijają, ale cóż jak mus to mus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂i Wszystkiego najlepszego Mamuśki 🙂wyobrazcie sobie ze zakupy sie wczoraj udały i nie zagryzłam swojego wszystko poszło gładko 😁dzisiaj w w TVN było o kobiecie ktora urodziła w łazience pomagała jej sasiadka i dyspozytorka pogotowia oczywiscie przez telefon .Dobrze ze dziewczyna wiedzial mniej wiecej co ma robic bo to jej drugie dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dzien dobry 🙂i Wszystkiego najlepszego Mamuśki 🙂wyobrazcie sobie ze zakupy sie wczoraj udały i nie zagryzłam swojego wszystko poszło gładko 😁dzisiaj w w TVN było o kobiecie ktora urodziła w łazience pomagała jej sasiadka i dyspozytorka pogotowia oczywiscie przez telefon .Dobrze ze dziewczyna wiedzial mniej wiecej co ma robic bo to jej drugie dziecko 🙂

mówili o tym wczoraj w wiadomościach... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Życzę Wszystkim Mamusią dużo radości,szczęścia,zdrowia,niech Wam życie słodko płynie. Życzę Wam, aby wszystkie plany,nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować. I przede wszystkim pociechy na którą tak wszystkie do września czekamy !!


Od Leginsika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=lfIr8Z_pDec
Karolinka ten teledysk w Swinoujsciu jest nagrany 🙂
Uwielbiam te piosenke i teledysk...
A oglada ktoras Pierwsza Milosc?To sobie Pawel wyspiewal nie...
http://www.youtube.com/watch?v=Sygpdca_s54
.Anka na poczatku mnie wkurzala okropnie,ale jak juz sie zaczelo im ukladac i byli szczesliwi.....ach zycie plata figle ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Życzę Wszystkim Mamusią dużo radości,szczęścia,zdrowia,niech Wam życie słodko płynie. Życzę Wam, aby wszystkie plany,nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować. I przede wszystkim pociechy na którą tak wszystkie do września czekamy !!


Od Leginsika 🙂

pyszne" kwiatki" 😉Dziekujemy 😘
Wczoraj od rana dostalam tez pyszne kwiatki -truskawki w donicy hi hi ,a dzis bukiet z lodow 🙂
No zycie ,ze bajka !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Dzien dobry 🙂i Wszystkiego najlepszego Mamuśki 🙂wyobrazcie sobie ze zakupy sie wczoraj udały i nie zagryzłam swojego wszystko poszło gładko 😁dzisiaj w w TVN było o kobiecie ktora urodziła w łazience pomagała jej sasiadka i dyspozytorka pogotowia oczywiscie przez telefon .Dobrze ze dziewczyna wiedzial mniej wiecej co ma robic bo to jej drugie dziecko 🙂

Kurza twarz ,Dorcia ja kurde juz rodzilam,ale hugo wie co oni mi tam robili..w tych bolach nic nie pamietam co dokladnie z czym sie mialo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dzien dobry 🙂i Wszystkiego najlepszego Mamuśki 🙂wyobrazcie sobie ze zakupy sie wczoraj udały i nie zagryzłam swojego wszystko poszło gładko 😁dzisiaj w w TVN było o kobiecie ktora urodziła w łazience pomagała jej sasiadka i dyspozytorka pogotowia oczywiscie przez telefon .Dobrze ze dziewczyna wiedzial mniej wiecej co ma robic bo to jej drugie dziecko 🙂

Kurza twarz ,Dorcia ja kurde juz rodzilam,ale hugo wie co oni mi tam robili..w tych bolach nic nie pamietam co dokladnie z czym sie mialo...


No Ty to masz racje bo ja tez sporo nie pamietam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLINKA,JAKBYS POTRZEBOWALA DETEKTOR PLACZU (OFERTA Z ZIELONEJ,NIE PLACISZ ZA PRZESYLKE ,TYLKO DOGADUJESZ SIE PO ODBIOR NA MIESCIE),ALBO KTORAS Z WAS.. TU MAM EKSTRA OFERTE 🙂JA BYM KUPILA SAMA ,ALE DZIDZIA Z NAMI W POKOJU BEDZIE 🙂
ALE OKAZJA JEST
http://allegro.pl/elektroniczny-detektor-placzu-canpol-babies-i1623857219.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki nadrobiłam 48stron od 17 niezle jestescie 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAM USKI
Karolcia te koszulki są swietne tez zamówię i sukienke bo takiej szukałam 🙃 🙂
A co do teściów to u mnie jest narazie super, wszyscy są mega happy z wnusia 🙂 Mam nadzieje że tak pozostanie bo z tego co pamietam moją babcię i mama Mojego G opwiada same miały hardcorowych teściów to chyba maja nauczkę..Zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dzien dobry 🙂i Wszystkiego najlepszego Mamuśki 🙂wyobrazcie sobie ze zakupy sie wczoraj udały i nie zagryzłam swojego wszystko poszło gładko 😁dzisiaj w w TVN było o kobiecie ktora urodziła w łazience pomagała jej sasiadka i dyspozytorka pogotowia oczywiscie przez telefon .Dobrze ze dziewczyna wiedzial mniej wiecej co ma robic bo to jej drugie dziecko 🙂

Kurza twarz ,Dorcia ja kurde juz rodzilam,ale hugo wie co oni mi tam robili..w tych bolach nic nie pamietam co dokladnie z czym sie mialo...


No Ty to masz racje bo ja tez sporo nie pamietam 🙂

babeczka sie spisala ,nie ma co! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny .
ja dzis mam lekarza na 14 super, mam nadzieje że dzidzia mi zrobi niespodziankę na dzień mamy i pokaże co ma miedzy nóżkami. 😉
wiecie co mi wczoraj zrobiła krawcowa?
zadzwoniła że mam nie przyjeżdżać bo nawet nie zaczęła robić sukienki, bo szyje komus na pogrzeb...
myślałam że mnie szlag trafi.
ale dzis nowy dzien i musze byc szczęśliwa dla dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No ja sie zaplacze 🤔 🤔 🤔
A "pierwsza milosc ogladam od czasu poprz ciazy hi hi,potem prasowalam pieluchy,przy serialu rzecz jasna 🙂Tak mnie wciagnelo 🙂
A jak sie pracowalo to az tak nie ,najgorsze w chalupie siedziec i sie w seriale wciagac ,masakra "Skamieniali ,jak dinozaury,nie widza prawdy ,zapatrzeni w czarna skrzynke ,obserwuja podprogramy,miedzy telenowelami ,a kolejnymi faktami..."hahahahahahha 😁 😁 😁 😁
Dlatego ,jak juz jakies wypuszczaja nowe ,to ja nie ogladam nawet....byly szpilki na giewoncie(ale mi na szczescie przeszlo),tylkopierwsza i m jak milosc i nie chce sie wciagac w ten wir....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hej dziewczyny .
ja dzis mam lekarza na 14 super, mam nadzieje że dzidzia mi zrobi niespodziankę na dzień mamy i pokaże co ma miedzy nóżkami. 😉
wiecie co mi wczoraj zrobiła krawcowa?
zadzwoniła że mam nie przyjeżdżać bo nawet nie zaczęła robić sukienki, bo szyje komus na pogrzeb...
myślałam że mnie szlag trafi.
ale dzis nowy dzien i musze byc szczęśliwa dla dzidzi.

Magda,wybacz ,ale skads Ty te babsko wytrzasnela?????Ja bym ja chyba zjebala i szukala kogos albo cos ,przeciez to jest jakas nieodpowiedzialna baba ...patrzy zeby zarobic ,a klientow olewa . 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=lfIr8Z_pDec
Karolinka ten teledysk w Swinoujsciu jest nagrany 🙂
Uwielbiam te piosenke i teledysk...
A oglada ktoras Pierwsza Milosc?To sobie Pawel wyspiewal nie...
http://www.youtube.com/watch?v=Sygpdca_s54
.Anka na poczatku mnie wkurzala okropnie,ale jak juz sie zaczelo im ukladac i byli szczesliwi.....ach zycie plata figle ...




OjOJO ASIU
ale się wzruszyłam , bo ta piosenka jest cudna ... i jeszcze to Świnoujście i plaża .... tak tęsknię bardzo .... 😞 😎 😞 😎
Co do Pierwszej Miłości ... to jestem fanką.... super ten film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja też oglądam pierwsza miłość, ciekawe jak pozbędą się Anki, bo w końcu chyba Paweł będzie z Marysią? Myślałam że teraz Anka umrze... no i pewnie na wakacje skończy się w najciekawszym momencie. my takie hipcie jak nie będziemy miały siły się ruszać to nie będzie w wizji rzadnych serialów bo przerwa wakacyjna...

No Kochana zostaje serial pod tytułem brzuszek.net
A co do Pierwszej Miłości to dla mnie mogłby Paweł zostać z Anką normalna przynajmniej jest a ta Maryska to zawsze mnie wku....Wyjechała sobie zamiast mu dawno o dziecku poweidziec, jakby by nie był to ojciec i musi wiedziec 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam od kuzynki numer i ona była zadowolona, nie zmienię jej bo po pierwsze:
nikt nie podejmie sie szycia sukienki w pare dni
po 2 zapłaciłam jej już za materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...