Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
tak narzekamy na to że upał że duszno i wogóle ale jakby nie patrzeć to najlepszy okres na chodzenie w ciąży bo wszystko świeże dopiero co wyrośnięte 🙂 i warstw nie musimy 100 na siebie zakładać 🙂

Dokladnie Asiu 🙂


cytrusy lepsze w zimie ale zamienników jest dużo teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Wiecie co odpuszczam chwilowo dzisiaj na brzuszku!!!!!!!!!!!!nie po to sie tu zalogowałam zeby jakis facet obcy mnie i moje dziecko denerwował i to na portalu dla kobiet w ciąży!!!!!!!!!!widze ze nie mozna wyrazac własnego zdania i opini bo jest obraza majestatu i stwierdzenie ze my tu siedzimy i pierniczymy o samych głupotach jak dotąd nie miałm żadnych ale to zadnych zastrzeżeń dzisiaj sie to zdeka zmieniło tak wiec ide sie zrelaksować i przeczekam az mi nerwy puszcza !!!!!!!!!!!!!!no chyba że zostanę zablokowana i nie bede miala juz dojscia na te strone to pewnie nie pogadamy ..............


głęboko oddychaj Kochana 🙂 czekamy 😘
coś pouciekały wszystkie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem arogancki?
Napisałem tylko, że jak się komuś tutaj nie podoba, to do niczego nie zmuszam, może sobie usunąć konto. Jeśli takie zdanie jest dla Was obraźliwe... phhh... no to chyba dlatego, że jesteście w ciąży.
Nie mam zamiaru więcej się sprzeczać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wiecie co odpuszczam chwilowo dzisiaj na brzuszku!!!!!!!!!!!!nie po to sie tu zalogowałam zeby jakis facet obcy mnie i moje dziecko denerwował i to na portalu dla kobiet w ciąży!!!!!!!!!!widze ze nie mozna wyrazac własnego zdania i opini bo jest obraza majestatu i stwierdzenie ze my tu siedzimy i pierniczymy o samych głupotach jak dotąd nie miałm żadnych ale to zadnych zastrzeżeń dzisiaj sie to zdeka zmieniło tak wiec ide sie zrelaksować i przeczekam az mi nerwy puszcza !!!!!!!!!!!!!!no chyba że zostanę zablokowana i nie bede miala juz dojscia na te strone to pewnie nie pogadamy ..............


głęboko oddychaj Kochana 🙂 czekamy 😘
coś pouciekały wszystkie 😮

Obierałam włoszczyznę do zupki! Grzybowa jednak robię dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Wiecie co odpuszczam chwilowo dzisiaj na brzuszku!!!!!!!!!!!!nie po to sie tu zalogowałam zeby jakis facet obcy mnie i moje dziecko denerwował i to na portalu dla kobiet w ciąży!!!!!!!!!!widze ze nie mozna wyrazac własnego zdania i opini bo jest obraza majestatu i stwierdzenie ze my tu siedzimy i pierniczymy o samych głupotach jak dotąd nie miałm żadnych ale to zadnych zastrzeżeń dzisiaj sie to zdeka zmieniło tak wiec ide sie zrelaksować i przeczekam az mi nerwy puszcza !!!!!!!!!!!!!!no chyba że zostanę zablokowana i nie bede miala juz dojscia na te strone to pewnie nie pogadamy ..............

Dorcia,ja tez nerwa zlapalam,bo facet wyraznie szuka zwary ,jak jakis góru ,mamy milczec ,kiedy ktos nam pluje w twarz???No jakis szacunek by sie nalezal dla kobiet w ciazy,a nie z agresja atak nie wiadomo o co i na kogo ...Niewiem dziewczyny jak Wy,ale mnie sie juz tez odechcialo juz tu byc .

Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
ja jestem arogancki?
Napisałem tylko, że jak się komuś tutaj nie podoba, to do niczego nie zmuszam, może sobie usunąć konto. Jeśli takie zdanie jest dla Was obraźliwe... phhh... no to chyba dlatego, że jesteście w ciąży.
Nie mam zamiaru więcej się sprzeczać.

Twoje chumory i zaczepki zle sie odbijaja na nas kobietach w ciazy ,wiec daruj swe zlosliwosci czlowieku ,bo moze masz przy tym swietna zabawe ,a nam juz nie do smiechu ,dzieki Tobie Wasza wysokosc,dziekujemy ze mozemy tu byc ,ale nie wiadomo na jak dlugo ,bo zrobisz pyk i nas zablokujesz ,masz te gore nad nami ...brawo!!!!!mozesz byc z siebie dumny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to skoro się tu tak cicho zrobiło to ja wracam do zajęć domowych :| Poodkurzałam, podłoga w pokoju umyta, obiad zrobiony... Idę szaleć na mopie po kuchni i może trochę poprasuję...
Jak u was za oknem?? Bo u mnie z zachmurzonego zimnego dnia zrobiło się słoneczne i przyjemne popołudnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Matko co tu się dzieje...? 😮 😮 😮


masakra...

Muszę chyba zerknąć parę stron wstecz, bo nie bardzo wiem o co chodzi...


Ja prawie całą dyskutyje przeżarłam,ale wiem mniej więcej o co kaman 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masakra się zrobiła....
zacząłem wszystkie kobiety obrażać, poniżać. W ogóle nie mam szacunku do kobiet i w ogóle....

...bo napisałem, że jak się komuś nie podoba, to niech usunie konto, a za obrażanie admina będzie ban (bo zrobiła się pyskówka i najeżdżanie na mnie ze wszystkich stron)

Zaczęły się wzajemnie nakręcać, jedna podkręcała drugą, druga trzecią i efekt jest taki, że sytuacja bardzo niesmaczna 😞
Za godzinę pewnie będę szowinistyczną świnią, a za dwie diabłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
ja jestem arogancki?
Napisałem tylko, że jak się komuś tutaj nie podoba, to do niczego nie zmuszam, może sobie usunąć konto. Jeśli takie zdanie jest dla Was obraźliwe... phhh... no to chyba dlatego, że jesteście w ciąży.
Nie mam zamiaru więcej się sprzeczać.

powtarzasz juz to enty raz chyba ,ze mozemy sobie isc gdzie indziej...wiesz tyle to i my same wiemy,nie musisz nam podpowiadac ...Jednak to nasz wybor ,ze tu jestesmy,a moglbys krytyke tez umiec przyjmowac..Dziewczyna napisala,ze cos sie tam Jej nie podoba,no to Jej zdanie...a widze ,ze lubisz tylko wyganiac..ile Ty masz lat czlowieku?troche dziwne podejscie do krytyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szczerze,nie przywiązuje wagi jak stronka wygląda..byle tylko działała...nie wyobrażam sobie że może jej nie być..tyle sie tu dowiedziałam,nieraz polewka jest,można sie wyżalić itd..i nie wyobrażam sobie że którejś z Dziewuszek może tu nie być!! Bo każda ma jakieś fajne cenne pomysły i rady!!


Fakt obrażać sie na wzajem nie powinniśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
no masakra się zrobiła....
zacząłem wszystkie kobiety obrażać, poniżać. W ogóle nie mam szacunku do kobiet i w ogóle....

...bo napisałem, że jak się komuś nie podoba, to niech usunie konto, a za obrażanie admina będzie ban (bo zrobiła się pyskówka i najeżdżanie na mnie ze wszystkich stron)

Zaczęły się wzajemnie nakręcać, jedna podkręcała drugą, druga trzecią i efekt jest taki, że sytuacja bardzo niesmaczna 😞
Za godzinę pewnie będę szowinistyczną świnią, a za dwie diabłem.

Nikt nie najezdzal,tylko kazdy ma swoje nerwy i emocje...a jesli chodzi o pyskowke,to nie uwazam,ze cos takiego tu nastąpilo ...jest rozmowa ,na takim poziomie na jaki nas sprowokowales Drogi Adminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra spokoj ,ciszzzzzzzzza.....
Piotrek troszke przesadziłes z tym jak Ci sie nie podoba USUN SOBIE KONTO ....my nie po to włazimy na brzuszka i rozmawiamy , zeby teraz usuwac ......nie smaczne to było jeszcze do kobiety cięzarnej .....a druga sprawa , sam wiesz jak kobieta w ciazy reaguje , sa bardziej wrazliwe i hormony dajo o sobie znac......My tylko grzecznie pytałaysmy sie co jest z tymi stronami bo wtedy było o wiele lepiej ....ale teraz daliscie wkładke na tamet stron i moze bedzie lepiej .....nie ma cos sie gniewac ..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...