Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a w życiu bym tyle nie dała za używane 😮 😮 😮 to się franca wzbogaciła 😜

Andru stwierdzil ,ze ma ustawiony jakis program co przelicytowuje automatycznie(zapomnialam nazwy...)chyba aukcjoner ,czy cos ,bo ja kurcze zalicytowalam i non stop automat przebijalo mnie ,wiec sobie darowalam takie kwoty ,ja blondi ,ale nie az taka glupia 😮

duzo ludzi tak robi na allegro.....

No ja o tym akurat nie slyszalam,nie spotkalam sie z czyms takim ,a non stop zamawiam cos ...ciekawe jak to ktos robi???

kochana nawet podstawiajac osobe , albo zakłada 2 konto ....wiesz teraz wszyscy na kase ...


ja jak na czyms mi zalezy to używam programu do licytacji. ustawiam maxymalną kwote jaką moge dac i on strzela kilka sekund przed zakonczeniem aukcji. jak się uda to się uda 🙂 póki co te aukcje które chciałam to wygrałam

o prosze jaka specjalistka 🙂heh Ty mnie Kochana tu wprawisz w te tajniki 😁 jaki to program i jak to przebiega???


www.snajper.net - tam wszystko sobie poczytasz 🙂 można działać od zaraz
masz 10 darmowych strzałów, potem wykupujesz je smsami

dzieki ,zaraz sie wtajemnicze 🙂bede hakerek niezastapiony 😁 🙃 🙃 🙃


ja rzadko coś licytuje. Jak coś to zwykle kupuję na "kup teraz", a snajpera uzywam tylko jak na prawde na czyms mi zalezy ( np ostatnio jak kupowąłam ten nowy wózek - miałam przyszykowane do strzału 300 zł w razie W 7 sekund prze dkoncem, wiec ludzie nie daliby rady tak szybko wpisac swojej kwoty i mnie przebić)

A to Ty cwany lisek jestes heh 🤪i zakup udany,wozio nowy i za grosze,tylko brawo bic !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-klups-radek-vii-teak-z-szuflada-i1631844722.html
o to ta oferta ,lozeczko bardzo mi sie podobalo ,bardzo ,ale nie dam za uzywane 300zl ,bez przesady


ta ostatnia oferta jest ze snajpera - 11 sekund przed koncem.. normalnie człowiek nie jest w stanie tak wyliczyc by trafić ciut prze koncem, no chyba ze z sekundnikiem w ręku

tak myslisz ???ja to sie na tym nie znam,ale na oko mi to nie gralo cos...a po czym to widzisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiula z tym programem wszystkie aukcje Twoje hahha 😁 🤪 🤪 🤪

heh bede strus pedziwiatr ,pojde jak szczala dzieki snajperowi i Kasi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-klups-radek-vii-teak-z-szuflada-i1631844722.html
o to ta oferta ,lozeczko bardzo mi sie podobalo ,bardzo ,ale nie dam za uzywane 300zl ,bez przesady


ta ostatnia oferta jest ze snajpera - 11 sekund przed koncem.. normalnie człowiek nie jest w stanie tak wyliczyc by trafić ciut prze koncem, no chyba ze z sekundnikiem w ręku

moj M jak bardzo mu na czyms zalezy to z sekundnikiem licytuje....

hahaha jakich tu trikow sie mozna nauczyc hahahaha 😁 😁 😁Twoj tez widac agent niezastapiony,Ty i On -para jak cza!!!! 🤪

moj to informatyk i zawsze cos wykabinuje , ale ma takie szczescie ze zawsze mu sie udaje wygrac ...

Kochana,nie trza byc jasnowidzem ,widac po Twoim brzusiu ,ze chlop kominowac umiii heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer ja jestem przerazona,widze jebnietosc wsrod facetow coraz to popularniejsza. Mnie czekaja dwie spowiedzi i jakos czarno je widze 😮

Zjadłam ta karkowke bo bym nie wytrzymała 🤪 jestem mega najedzona i zaraz sie legne do wyrka 🙃

A ten ksiezulek moze to zna z autopsji...dzieci na swiecie porozurzucane ,a on moze wenere zlapal i na ksiedza poszedl...swirus pieprzniety!!!jak ja nienawidze takich trutni starych,co to wiedza wszystko "n ajlepiej" 😠 😠 😠 😠
A karkoweczka smakowala??? 🙂

A żebyś wiedziała,oni gorsze wały robia tylko o tym sie nie mowi. Karkoweczka byla pyyyyszna,zjadłam poltorej i jeszcze kielbaske 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-klups-radek-vii-teak-z-szuflada-i1631844722.html
o to ta oferta ,lozeczko bardzo mi sie podobalo ,bardzo ,ale nie dam za uzywane 300zl ,bez przesady


ta ostatnia oferta jest ze snajpera - 11 sekund przed koncem.. normalnie człowiek nie jest w stanie tak wyliczyc by trafić ciut prze koncem, no chyba ze z sekundnikiem w ręku

moj M jak bardzo mu na czyms zalezy to z sekundnikiem licytuje....

hahaha jakich tu trikow sie mozna nauczyc hahahaha 😁 😁 😁Twoj tez widac agent niezastapiony,Ty i On -para jak cza!!!! 🤪

moj to informatyk i zawsze cos wykabinuje , ale ma takie szczescie ze zawsze mu sie udaje wygrac ...

Kochana,nie trza byc jasnowidzem ,widac po Twoim brzusiu ,ze chlop kominowac umiii heh

no brzusio mu wyszło .....25 grudnia( to chyba ta sama data co u Washi hi ) , a teraz jest juz taki duzy h hi hi hi hi hi hi ..... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tymon-ii-opuszczany-bok-materacyk-gpk-i1633660798.html
patrzcie Kochane tu jest noweczka prawie takiego samego lozeczka z materacem(bez poscieli i tych pierdól) a cena za NOWE jaka 🙂Wiec nie wierze,ze ktos kupilby uzywke za tyle ,babsztyl kombinowal
http://allegro.pl/tymon-ii-opuszczany-bok-materacyk-gpk-i1633660798.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-klups-radek-vii-teak-z-szuflada-i1631844722.html
o to ta oferta ,lozeczko bardzo mi sie podobalo ,bardzo ,ale nie dam za uzywane 300zl ,bez przesady


ta ostatnia oferta jest ze snajpera - 11 sekund przed koncem.. normalnie człowiek nie jest w stanie tak wyliczyc by trafić ciut prze koncem, no chyba ze z sekundnikiem w ręku

moj M jak bardzo mu na czyms zalezy to z sekundnikiem licytuje....

hahaha jakich tu trikow sie mozna nauczyc hahahaha 😁 😁 😁Twoj tez widac agent niezastapiony,Ty i On -para jak cza!!!! 🤪

moj to informatyk i zawsze cos wykabinuje , ale ma takie szczescie ze zawsze mu sie udaje wygrac ...

Kochana,nie trza byc jasnowidzem ,widac po Twoim brzusiu ,ze chlop kominowac umiii heh

no brzusio mu wyszło .....25 grudnia( to chyba ta sama data co u Washi hi ) , a teraz jest juz taki duzy h hi hi hi hi hi hi ..... 🙂 🙂

magia swiat !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Laski ide do wyra ,,,,trzeba troszku odespac .....mam nadzije ze dzisiaj bedziemy spali 🙂 🙂 🙂Kolorowych snow dla mamusiek i brzuszków..... 🙂

No idz spac Mycha 🙂
A ja jutro mam festyn w przedszkolu 🤪grillek,kielbaski,A moj Andriuszek bedzie plot malowal artystycznie hahaha zglosil sie do konkursu to niech ma 🙂A on po nocce bedzie,wiec nie pospi sobie ,bo to jest na godz.11ta ,ciekawe jak sie spisze jutro 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadalam se do sięęęę heh ,no coz...
A kupilam dzis szczote i grzebło dla Niuni w Biedrze-te Kubusiowe -rozowe 🙂
dobranoc dziewczynki,widze ,ze sobie gadam do ekranu hahaha,a to juz zle ze mna ,wiec zaprzestaje 🥴
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i pokarało mnie 😞
Jestem typem który rzadko chodzi do kościoła a koncert na który poszłam miał być po mszy. No dobra...ile może trwać wieczorna msza?? U mnie w parafii pół godziny, no to i w innych pewnie też. Po pierwsze msza była dziękczynna za pielgrzymkę papieża która była 14 lat temu, po drugie biskup ją prowadził, po trzecie było bierzmowanie... W kościele duszno, nogi mi spuchły jak cholera a msza trwała prawie dwie godziny, koncert godzinkę 😞 Po koncercie podeszłam pod firmę męża, choć w połowie drogi miałam ochotę ściągnąć buty i nieść je w ręce, bo zrobiły mi się pęcherze na piętach... Po przyjechaniu autkiem do domu, pęcherze wypełniły się krwią. Przebiłam ale nadal cholernie bolą 😞 Zapowiada się, że jutro będę miała areszt domowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
No i pokarało mnie 😞
Jestem typem który rzadko chodzi do kościoła a koncert na który poszłam miał być po mszy. No dobra...ile może trwać wieczorna msza?? U mnie w parafii pół godziny, no to i w innych pewnie też. Po pierwsze msza była dziękczynna za pielgrzymkę papieża która była 14 lat temu, po drugie biskup ją prowadził, po trzecie było bierzmowanie... W kościele duszno, nogi mi spuchły jak cholera a msza trwała prawie dwie godziny, koncert godzinkę 😞 Po koncercie podeszłam pod firmę męża, choć w połowie drogi miałam ochotę ściągnąć buty i nieść je w ręce, bo zrobiły mi się pęcherze na piętach... Po przyjechaniu autkiem do domu, pęcherze wypełniły się krwią. Przebiłam ale nadal cholernie bolą 😞 Zapowiada się, że jutro będę miała areszt domowy.

oj biedulko! chyba musiałaś nieźle pogrzeszyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no nie wierzę że pierwsza dziś na brzuszku 🤪 🙃 🙃 🙃
już nie śpię od 5ej 😮 , trzeci dzień z rzędu mój Urwis urządził mi poranną pobudkę w postaci kopniaków 😁 🙃 nawet tatusia skopał przed wyjściem do pracy 😜 już tak mocno wariuje że nie idzie sie nie obudzić heh
pewnie będę tylko zaglądać dziś do Was 🙂 miłego dnia w takim układzie 😘 😘 😘

ps. Mariolka fajna ta pościel , daj znać jak Ci dojdzie czy jakościowo ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja siedze juz po sniadaniu zaraz pojade na jakies zakupy bo juz sie popłakałam z rana, u mnie to szybko.dziś pierwsza rocznica a ja bede siedziala sama.chyba pojade na obiad do restauracji w której mielismy wesele-tak sobie własnnie wymysliłam
milego dnia dziewczyny
a dla Leer wszystkiego najlepszego oby ta data byla dla Ciebie tak szczęśliwa jak dlamnie
BUZIAKI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane
Mariolcia posciel super .......takie misie zajebiste ....
Kamisia prosze nam sie nie dołowac ....jutro sobie odbijecie ...
Z okazji Pierwszej rocznicy ślubu,
składam najgorętsze życzenia
dużo zdrowia, szczęścia i wiecznej miłości....... 🙂 🙂 🙂 🙂
Leer
Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze życia.... 🙂 🙂.
Każdy nowy dzień jest kwiatem Który zakwita w Waszych rękach Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc. Serce to cząstka człowieka, Które tęskni, kocha i czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...