Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
zle spojzalam,faktycznie dzisiaj 🤪
Piątek 17.06.2011

- godz. 12:00 Otwarcie wystawy „Wieża Pełna Lalek Czarnego Teatru” ze zbiorów teatru Ahoj z Chrudimia.
Brama Wrocławska
- godz. 15:00 Uroczysta Sesja Rady Miasta - Ratusz Oleśnica.
- godz. 19:00 Biesiada Urodzinowa, zabawa z zespołem Evergreen i DJ-em. Pokaz taneczny Centrum Tańca ARKO. Bilety w cenie 90 zł/os. do nabycia od 06.05.2011 w biurze MOKiS
- godz. 20:00 Ogólnopolska Akcja Wiersze Chodnikowe „Poemat słowa na wagę” ul. Kochanowskiego, Plac Zwycięstwa

Sobota 18.06.2011

- godz. 17:10 Występ zespołu SiN
- godz. 18:30 Występ zespołu Nolens Volens
- godz. 20:00 Koncert zespołu Leszcze
- godz. 22:00 Gwiazda wieczoru DODA

Niedziela 19.06.2011

- godz. 10.00 – 15.00 Otwarta galeria sztuki i rękodzieła - Brama Wrocławska
- godz. 10.00-22.00 Projekt fotograficzny Oleśniczanie 12h, Tomasz Ilków i Tomasz Jamroz. Patronat MOKiS i PCEiK
- godz. 16:00 Blok prezentacji artystycznych, rekreacyjnych przygotowanych przez uczniów oleśnickich szkół i przedszkoli samorządowych
- godz. 19:10 Koncert Francesco Napoli
- godz. 21:00 Jubileuszowy koncert z okazji 65-lecia MOKIS.
Gwiazda wieczoru Maryla Rodowicz
- Pokaz pirotechniczny




OOOOŁŁŁŁŁ JEEEE 😁 😁 Ja już do kuzyna smsa wysłałam z zapytaniem kiedy to heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Musze na razie uciekac,jedziemy wkoncu po ten garniak 🙂 postaram sie jeszzce pozniej wejsc na brzuszka to moze sie zgadamy i zobaczymy jesli jeszcze namowie mojego,bo juz tez sie umowilismy ze znajomymi na dni kępna dziwnie sie z kolidowało,dwie imprezy w tym samym dniu. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Musze na razie uciekac,jedziemy wkoncu po ten garniak 🙂 postaram sie jeszzce pozniej wejsc na brzuszka to moze sie zgadamy i zobaczymy jesli jeszcze namowie mojego,bo juz tez sie umowilismy ze znajomymi na dni kępna dziwnie sie z kolidowało,dwie imprezy w tym samym dniu. Buziaki 😘


Aaa to powodzenia w zakupach 😉 ja też zmykam i będe później paa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Witam was dziewczynki!!

Podczytuje was od dluzszego czasu, jednakze ciezko jest mi z wami na "zywca" rozmawiac, poniewaz mieszkam w USA, mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona, bo super z was babeczki 🙂
Pozdrawiam i zycze milego weekendu[/quot
Witaj kochana.....
Nam nie straszne Usa nie martw sie Ciebie tez kiedys odwiedzimy hi hi ....oczywiscie zartowałam ....
Super ze do nas dołaczyłas....napisz jak sie czujesz ....wiesz kto cie kopie>???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wszystkiego najlepszego raz jeszcze 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
http://www.youtube.com/watch?v=xGJmObaqbmQ moja nuta dle Ciebie 🙂 😘
http://www.muzykalnie.pl/film/6724/blue-cafe---buena---teledysk/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki!!

u mnie dopiero 10 rano a wy pewnie juz na jakichs baletach 😉
CZARNA .. duzo zdrowka i slodyczy Tobie dzisiaj Madzia zyczy!![( widze ze my obydwie czerwcowki)
/b]ide cos poupychac po chalupie, bo poludnie mnie zastanie a ja w proszku.
Trzymajcie cie moje drogie, korzystajcie z weekendu i do uslyszenia..
CARNA pytalas co bede miec, a wiec bedzie chlopczyk( oby mu sie siusiak w siusiule nie zamienil i bedzie mial na imie Szymon. mam juz 4 letnia coreczke, takze parka by sie przydala 🙂
Pozdrawiam moje drogie i uciekam cos sprzatac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ,jaka ja jestem łasa toz to szok!!!!Kocur spi,Kama na dworku hasa a ja......uprazylam slonecznik i cos mi sie nagle slodkiego zachcialo ....i zezarlam niemal cala czekolade ,tak mi smakowala,ze szok!! ☺️ ☺️ ☺️Ta zwykla niemiecka alpejska-zielona z orzeszkami...dawno takiej dobrej nie jadlam ,az grzech tak w skryciu zajadac..przypomniala mi sie Dorcia ..jak dopadnie czlowieka no to koniec 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
witam dziewczynki!!

u mnie dopiero 10 rano a wy pewnie juz na jakichs baletach 😉
CZARNA .. duzo zdrowka i slodyczy Tobie dzisiaj Madzia zyczy!![( widze ze my obydwie czerwcowki)
/b]ide cos poupychac po chalupie, bo poludnie mnie zastanie a ja w proszku.
Trzymajcie cie moje drogie, korzystajcie z weekendu i do uslyszenia..
CARNA pytalas co bede miec, a wiec bedzie chlopczyk( oby mu sie siusiak w siusiule nie zamienil i bedzie mial na imie Szymon. mam juz 4 letnia coreczke, takze parka by sie przydala 🙂
Pozdrawiam moje drogie i uciekam cos sprzatac 🙂

hehehe to Ty Madziu rozpoczynasz dzionek,a u nas wygladamy zmierzchu ,powoli 🙂
Fajnie,ze dolączylas do nas i ,ze bedziesz miala parke 🙂Ja po cichu tez liczylam ,ze bedzie synio ,a tu klops i druga Niunia 🙂Ale juz nie zamienilabym 🙂Bedzie Ola ,a moj na Jej punkcie juz oszalal 🙂
A Szymon -imie barzdo ladne 🙂Milego dnia,a Wam wszytkim dziewczynki milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ???Siedze juz tu z Wami ladnych pare mieszkow i dopiero teraz dojrzalam ,ze obok okienka "ODPOWIEDZ"(w lewym gornym rogu tuz nad naszymi postami),a obok niej jest taka strzalka w dol...i automatycznie wskakuje na sam dol danej strony...a ja gamon taki caly czas turlalam myszą aby zejsc na dol i Was czytac ...buahahaha,to juz jewstem madrzejsza 🙂

Budze Kocura na kawke i obejrzymy sobie Gnomeo i Julie ,zaraz mi sie zgra -slyszalam ,ze do kitu ,ale co tam obejrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiesz Asia ,ze ja taka "madra" tez tej strzalki niezauwazylam, nauczylas mnie cos nowego dzisiaj hehehe...
Ide dalej sprztac i jakas kawke se zapodac...
Moja corica sie juz domaga zabawy z nia .... tak to jest miec jedynaczke dluzszy czas 😉
Buzka moje kochane..
nie wiem jak predko mi sie uda was odwiedzic, z pracy moge miec problem a w domu jak jestem to wy juz swoimi brzusiami do gory spicie.. ale bede probowala byc z wami na bierzaco ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiecie co ,jaka ja jestem łasa toz to szok!!!!Kocur spi,Kama na dworku hasa a ja......uprazylam slonecznik i cos mi sie nagle slodkiego zachcialo ....i zezarlam niemal cala czekolade ,tak mi smakowala,ze szok!! ☺️ ☺️ ☺️Ta zwykla niemiecka alpejska-zielona z orzeszkami...dawno takiej dobrej nie jadlam ,az grzech tak w skryciu zajadac..przypomniala mi sie Dorcia ..jak dopadnie czlowieka no to koniec 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ja bym sobie zjadła tą z okienkem czerwoną z tymi orzechami całymi!! Uwielbiam ją 🙂 🙂 🙂 🙂
A co do strzałki, to też nie zauważyłam... ☺️ ☺️ wszystkie widzę takie "spostrzegawcze " jesteśmy heheheheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
A wiesz Asia ,ze ja taka "madra" tez tej strzalki niezauwazylam, nauczylas mnie cos nowego dzisiaj hehehe...
Ide dalej sprztac i jakas kawke se zapodac...
Moja corica sie juz domaga zabawy z nia .... tak to jest miec jedynaczke dluzszy czas 😉
Buzka moje kochane..
nie wiem jak predko mi sie uda was odwiedzic, z pracy moge miec problem a w domu jak jestem to wy juz swoimi brzusiami do gory spicie.. ale bede probowala byc z wami na bierzaco ....

Madziu ,wpadaj smialo 🙂Pisz jak Ci smutno czy wesolo ,albo jak masz nerwa to tez sie wygadaj,my zawsze odpisujemy z pociecha albo rada spieszymy 🙂pozdrawiamy i fajnie,ze dolaczylas do nas 🙂Wrzesniowki sie rozprzestrzeniaja -suuuper 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiecie co ,jaka ja jestem łasa toz to szok!!!!Kocur spi,Kama na dworku hasa a ja......uprazylam slonecznik i cos mi sie nagle slodkiego zachcialo ....i zezarlam niemal cala czekolade ,tak mi smakowala,ze szok!! ☺️ ☺️ ☺️Ta zwykla niemiecka alpejska-zielona z orzeszkami...dawno takiej dobrej nie jadlam ,az grzech tak w skryciu zajadac..przypomniala mi sie Dorcia ..jak dopadnie czlowieka no to koniec 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ja bym sobie zjadła tą z okienkem czerwoną z tymo orzechami całymi!! Uwielbiam ją 🙂 🙂 🙂 🙂
A co do strzałki, to też nie zauważyłam... ☺️ ☺️ wszystkie widzę takie "spostrzegawcze " jesteśmy heheheheheheh

Tak ja za nia tez przepadam 🙂z calymi orzechami 🙂mniam
Ogolnie musze miec dzien na czekolade i dzis prosze ...pazerstwo az do przesady 😮
A ta strzalka -sprawniejsza sprawa hehe,az mi lzej ,ze nie tylko ja taka sprytna jestem hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiecie co ,jaka ja jestem łasa toz to szok!!!!Kocur spi,Kama na dworku hasa a ja......uprazylam slonecznik i cos mi sie nagle slodkiego zachcialo ....i zezarlam niemal cala czekolade ,tak mi smakowala,ze szok!! ☺️ ☺️ ☺️Ta zwykla niemiecka alpejska-zielona z orzeszkami...dawno takiej dobrej nie jadlam ,az grzech tak w skryciu zajadac..przypomniala mi sie Dorcia ..jak dopadnie czlowieka no to koniec 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ja bym sobie zjadła tą z okienkem czerwoną z tymo orzechami całymi!! Uwielbiam ją 🙂 🙂 🙂 🙂
A co do strzałki, to też nie zauważyłam... ☺️ ☺️ wszystkie widzę takie "spostrzegawcze " jesteśmy heheheheheheh

Wiecie co?? Ja chyba ślepa jestem, bo nie wiem o jakiej strzałce mówicie... Ścianka wyburzona, zasłona z folii zdała egzamin i kuchnia i pokój uratowane od pyłu. Teraz M. coś tam narzuca i jutro chyba będzie stawiał konstrukcję... Idę dalej, mam szykować jakiegoś grilla a tu echo w lodówce 😮 Nieprzygotowani do niespodziewanych zadań 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej KOBITKI 🙂
ja to dzisiaj snięta jestem ,a musze jeszcze przeczytac chociaż raz notatki przed jutrzejszym egzaminem ,ale ciągle wynajduję jakaś wymówkę 🙂co do strzałki to ja ja zauważyłam hi hi 🙃 🙃 😜 😜 😜
Witam nową koleżanke z Chicago pisz z nami i wpadaj jak najczęściej bo my to klawe babki jesteśmy 😁 🙃 🙃
Asia ja to dzisiaj 2 ferreo roche pożarłam ,ale od poniedziałku odpuszczam słodkością 🙂
Agata super ze z majewska tak się dobrze skończyło 🙂
AGA jeszcze raz wszystkiego naj naj naj naj moc siły i codzień błękitnego nieba cudnego różowego bobaska i wszystkiego jescze raz naj ,naj naj 😘 😘

Anulcia rozbawił mnie ten Twój sen tak ,że chichrałam się w ten monitor jak wariatka 🙃 🙃 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
my właśnie wróciliśmy z grilla, obżarłam się ze szok, idę poleżeć brzuchem do góry 🙂

Ja właśnie idę na grilla, tzn. na ogród 🙂


ja jutro na ognisko jadę do lasu 🙂

jak mi się uda to wrzucę dziś tabelkę z rzeczami, które mam dla małego. Obmyśliłam fajny sposób zapisywania w tabelce jakie ciuszki z wyprawki juz są a jakich brakuje 🙂 ale to dopiero później jak Grzeska położę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
my właśnie wróciliśmy z grilla, obżarłam się ze szok, idę poleżeć brzuchem do góry 🙂

Ja właśnie idę na grilla, tzn. na ogród 🙂


Iwonka i co zapisujesz sie na szkole rodzenia? zaczyna sie 13 lipca, ja niestety bede chodzila sama bo moj konrad w norwegii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja w koncy po dlugich, ciezkich doprowadzilam chalupe do stanu uzwalnosc , poasuje wskoczyc pod prysznic i gnam do braciszka na grilla...
Wy powoli sie juz szykujecie do spiusiania, a ja dopiero balety zaczynam ...
Milej nocki dziewczyneczki .. buziaki dla waszych brzuszkow, pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
A ja w koncy po dlugich, ciezkich doprowadzilam chalupe do stanu uzwalnosc , poasuje wskoczyc pod prysznic i gnam do braciszka na grilla...
Wy powoli sie juz szykujecie do spiusiania, a ja dopiero balety zaczynam ...
Milej nocki dziewczyneczki .. buziaki dla waszych brzuszkow, pa pa


u nas nocne balety :P dopiero 21.45 🙂
ja planuje jeszcze zrobić listę wyprawki, ale to najpierw wezmę ciepłą kapiel.

Maggie - od dawna mieszkasz w USA? jak Ci się tam żyje za oceanem? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...