Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny 🙂 ja wróciłam dopiero z kalisza... normalnie nieporozumienie jakieś w tym media Markt...
po pierwsze wystroiłam sie jak indyk na święta a kolesia który mi wpadł w oko wczoraj akurat nie było dzis... 😮 mąż ale miał ubaw ze mnie jak zobaczył że go nie ma 😠
a po 2.. takie jaja jak nic.. mama brałam nam lodówkę pralkę i telewizor na raty miała wszystko oprócz głupiego napisu od szefowej że jej wypłata jest NETTO a nie brutto i spowrotem do ostrowa zasuwamy po ten głupi zapis , mamy szefowa jak zawsze niezadowolona, ale kit dotarliśmy znów do sklepu podpisaliśmy wszystko zajęło to godzinę poszliśmy po towar a tu psikus nie zaznaczone że do lodówki cola ma byc.. od nowa umowy do podpisania .... podchodzimy po telewizor wszystko ok, babka sie pyta kto nam wypełniał ta umowę wczoraj mama sie meczy z mężem ze taki wysoki pan ja zaszpanowałam że Mateusz i wszyscy nagle o ooo uuu że skąd ja to wiem że niby mi sie podoba mąż zły jak nie wiem co.. podchodzimy do kasy a tu znów niespodzianka że babka od telewizorów źle wypełniła kartę i znów umowy od nowa do podpisania... chcemy odejść a tu babka w kasie a za transport nie zapłacone.. i leci do babki od umów że znów trzeba od nowa.. normalnie sie śmiali że ja tam urodzę.. podjeżdżamy po wszystkim po telewizor bo lodówkę i pralkę nam przywiozą oni, a tamci ładują nam pralkę.. Bo jest z Lg jak telewizor i nam wpierają że my mamy do odebrania pralkę a to juz 21 maż sie zdenerwował i pokazał im wszystkie papiery i jakos powoli doszliśmy do tego ... normalnie szok.
byliśmy tam od 18 30 a 21 10 opuściliśmy ten lokal.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kalais napisał(a):
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
my właśnie wróciliśmy z grilla, obżarłam się ze szok, idę poleżeć brzuchem do góry 🙂

Ja właśnie idę na grilla, tzn. na ogród 🙂


Iwonka i co zapisujesz sie na szkole rodzenia? zaczyna sie 13 lipca, ja niestety bede chodzila sama bo moj konrad w norwegii

Witaj!! Zapisałam się razem z moją sąsiadką, bo okazało się że ona ma termin 3 tyg po mnie 🙂 Więc się spotkamy na zajęciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
zestawienie ciuszków i innych rzeczy zrobione ( wątek o wyprawce). Teraz wiem przynajmniej co mi z ciuszków brakuje i co odzyskiwac od rodziny 😉

Świetna robota Kasiu!!


😎

nosiło mnie już od dłuższego czasu ze zrobieniem "porządków" w saie. Dzis się zebrałam , wszystko wyjęłam, przeliczyłam i na nowo poukładałam 🙂
i jeszcze po podpisywałam każdą kupkę ciuszków tak, żeby było wiadomo co na danej półce leży.
Takie podpisanie bardzo ułatwiło mojemu M jak lezałam na porodówce z Grzesiem. Zabrakło mi ciuszków w szpitalu i wystarczyło, że powiedziałam mu: weź kilka sztuk ciuchów z kupki "body rozm.56" oraz "śpiochy rozm.56" i dokładnie takie ciuszki wziął 🙂 także taki system też polecam na początek la zagubionych tatusiów, bo nigdy nie wiaomo czego moze nam zabraknąć w szpitalu..

idę spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Leer ja to chyba bym poległa w tym media...
Ja listę swoją mam wydrukowaną i odznaczam co mam, ale to mozolnie idzie i jeszcze dużo zostało, co chwilę wyskakuje jakiś wydatek nieplanowany, masakra...

Mariolko ,a to sie bedzie mnozyc.. 😁 😁 😁 😁
Dzien dobry ,bylam tu raniutko,ale pustki same ...od 7mej nie spie,a tak chcialam w weekend wypoczac,bo w tygodniu nie pospie ,a tu oczy jak ping pongi ,slonko wita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wszystkiego najlepszego na dalszej ,wspolnej drodze zycia !!!! 🙂
Przesyłając gratulacje ! z okazji jakże pięknych - .... Godów życzę Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja to wczoraj padłam już przed 22 🤢 i spałam do 7.30 jak nigdy, ale w końcu czuję się wyspana 🙂

to teraz kawusia 😉My juz po sniadanku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki 🙂 🙂 Byliśmy wczoraj na Kabarecie skeczów męczących,na żywo są jeszcze śmieszniejsi 🙃
Laski czy u was juz sie pojawila siara ? Pytam sie bo mnie bolą piersi,zauważam tez zeschniete grudki białe i czasem mi troszke wycieknie woda,a góra piersi dosyc mnie boli 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki 🙂 🙂 Byliśmy wczoraj na Kabarecie skeczów męczących,na żywo są jeszcze śmieszniejsi 🙃
Laski czy u was juz sie pojawila siara ? Pytam sie bo mnie bolą piersi,zauważam tez zeschniete grudki białe i czasem mi troszke wycieknie woda,a góra piersi dosyc mnie boli 🤨

Tak Kochana ,ja mam tez,ale jak przydusze leciutko takie biale i zolte krople siary,a cyce bola jak diabli sa takie ciezkie ,grawitacja je pcha niemilosiernie 😮 😮 😮
Niedlugo bede je z ziemi zbierac i pod pacha nosic 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki 🙂 🙂 Byliśmy wczoraj na Kabarecie skeczów męczących,na żywo są jeszcze śmieszniejsi 🙃
Laski czy u was juz sie pojawila siara ? Pytam sie bo mnie bolą piersi,zauważam tez zeschniete grudki białe i czasem mi troszke wycieknie woda,a góra piersi dosyc mnie boli 🤨


Ja też tak mam już od dłuższego czasu..wstaje rano a tu koszula zalana 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki 🙂 🙂 Byliśmy wczoraj na Kabarecie skeczów męczących,na żywo są jeszcze śmieszniejsi 🙃
Laski czy u was juz sie pojawila siara ? Pytam sie bo mnie bolą piersi,zauważam tez zeschniete grudki białe i czasem mi troszke wycieknie woda,a góra piersi dosyc mnie boli 🤨

Tak Kochana ,ja mam tez,ale jak przydusze leciutko takie biale i zolte krople siary,a cyce bola jak diabli sa takie ciezkie ,grawitacja je pcha niemilosiernie 😮 😮 😮
Niedlugo bede je z ziemi zbierac i pod pacha nosic 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Ja to swoje na plecy zarzuce 😁 😁 🤪 🤪 Ewentualnie na taczce można wozić jeszcze 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/koszula-ciazowa-podomka-szlafrok-vienetta-l-i1659625235.html
ladny zestawik ,ale kurcze zapinany na guziory,wiec nie za bardzo praktycznie i podrecznie by bylo chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki 🙂 🙂 Byliśmy wczoraj na Kabarecie skeczów męczących,na żywo są jeszcze śmieszniejsi 🙃
Laski czy u was juz sie pojawila siara ? Pytam sie bo mnie bolą piersi,zauważam tez zeschniete grudki białe i czasem mi troszke wycieknie woda,a góra piersi dosyc mnie boli 🤨

Tak Kochana ,ja mam tez,ale jak przydusze leciutko takie biale i zolte krople siary,a cyce bola jak diabli sa takie ciezkie ,grawitacja je pcha niemilosiernie 😮 😮 😮
Niedlugo bede je z ziemi zbierac i pod pacha nosic 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Ja to swoje na plecy zarzuce 😁 😁 🤪 🤪 Ewentualnie na taczce można wozić jeszcze 🤪 🤪

😁 😁 😁 sie garba czlowiek niebawem dorobi przez te cycory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA wszystkiego najlepszego w dniu Wasze rocznicy 🙂 🙂 Bądźcie szczęśliwi i kochajcie się ,jak do tej pory!!!!!!!!!!! Buziaki od nas 🙂

Witam się kochane po śniadanku...dziś po raz pierwszy od lutego miałam ochotę na PARÓWKI!!!!!!!!! Zeżarłam je,mam nadzieję że mi se nie cofnie heehehhe
Idę się jeszcze odłożyć na chwilkę 🙂 Buziakuję Was i życzę miłej niedzieli 😘 😘 😘
Co do siary to nie wiem, nie duszę ich, nie zauważyłam żeby coś wyciekało...za to bolą mnie stale jak nie na górze to suty same...czyli coś się tam klaruje za pewne...masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂
Pobudkę miałam niezbyt miłą dzisiaj - dwa skurcze w łydce jeden za drugim 😞 Darłam się jakby mnie ze skóry obrywali... Na szczęście mąż stanął na wysokości zadania i pięknie mi nóżkę rozmasował 🙂
Teraz czekam na znajomych i fruuu do Wrocławia na zakupy!
Zamelduję się wieczorem, miłej niedzieli i dbajcie o Brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 😘
wpadłam się tylko przywitać i życzyć miłego dzionka 🙂
Siostra przyjechała z mężem i chrześniakiem wczoraj , mały się przewrócił i coś zrobił z rączką 😞 pojechali na pogotowie bo mu zaczeła puchnąć i dostał temperatury 😞 ehhh bidulek , on ma 3 latka dopiero i nie umiał wytłumaczyc gdzie go boli dokładnie 🥴 pewnie zrobią mu prześwietlenie i się okaże co mu sie tam porobiło 🥴 czekam na telefon właśnie ...
a tak to wszystko ok , wczoraj mnie pobolewała prawa strona z tyłu , jakby nerka 🥴 😮 😮 dziś na szczęście jest ok ! ah i o godzinie 1 w nocy miałam taka pobudkę 😜 mały tak kopał , wiercił się że mnie obudził 😁 z wrażenia nie mogłam usnąć z powrotem 😜
Jeszcze raz miłego dzionka 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...