Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
U nas mój prasuje, bo lubi!!!!!!! Ja nienawidzę 😞
głowa mnie boli i nie mam pomysłu na obiad...

ja dzisiaj jem gołąbki u mamci 🙂 mąż w pracy na popołudnie więc mam labę 🙂

Ja mam ochotę na mizerię i ziemniaki 🙂 tylko trza by było do sklepu się przejść, bo ani ziemniaków ani ogórów nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski!
Melduję się dopiero dzisiaj, bo wczoraj nie miałam siły. Najpierw badania, w przerwie wizyta u babci, potem spotkanie z położną, wpadłam do domu na 3 godzinki - zrobić obiad dla męża i ekipy pomagierów, potem wizyta u neurologa a na drugim końcu miasta odbiór wyników, zmiana koncepcji zabudowy...I spać...
Więc dzisiaj zdaję relację. Glukoza masakra, wypić wypiłam - wrażenia jakbym piła ciepłą wodę z cukrem pudrem...Wstałam, wyszłam i miałam wrócić za dwie godziny. Przez godzinę hamowałam się by nie zwymiotować, bo musiałabym pić jeszcze raz do świństwo... Na czczo 78 a po dwóch godzinach 103, więc chyba nie jest źle. Mam białko w moczu a cała reszta wyników jest w normie. Gorsze niż 1,5 miesiąca temu a jeszcze nic mi nie wyszło poza ramy. Pogadanka z położną zaliczona, następna za miesiąc. Wiem, że nie będzie ona do mnie przyjeżdżać, bo rodzić będę w Legnicy i tu mieszkam a lekarza póki co mam w Lubinie.
Co do rzeczy dla maleństwa to ja jeszcze nic nie mam w domu oprócz wózka, ale jak skończymy nieszczęsną zabudowę w przedpokoju to biorę się ostro za pokój i miejsce dla małej. Wtedy wykorzystam Kasi listę i posprawdzam co już mam a czego mi brakuje. Powiem Wam, że przeraża mnie to wszystko, bo boję się że o czymś ważnym zapomnę. A niestety wszystko jest na mojej głowie, bo M. się jakoś nie angażuje w przygotowania 😞 A jak ja wchodzę do sklepu by coś sobie popatrzeć to twierdzi że mamy jeszcze dużo czasu i że jeszcze zdążę nakupować...
Ach...A się rozgadałam...
A jak u Was po wizytach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci Iwonko że lista rzeczy dla maluszka też jest na mojej głowie, chłopy jakoś nie zabardzo się tym interesują... jeśli juz wykażą zainteresowanie to większymi zakupami - łóżeczko, wózek i na tym koniec... a Ty babo myśl ile jeszcze ubranek do kupienia i pierdół...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
A jak ja wchodzę do sklepu by coś sobie popatrzeć to twierdzi że mamy jeszcze dużo czasu i że jeszcze zdążę nakupować...


U mnie też mój tak gadał,że jeszcze czas 😮 ostatnio nawet jak byliśmy w realu to były body za 4 zł to sobie wybrałam,a On do mnie może jeszcze nie kupujmy??odłożyłam poszliśmy do samochodu..rozbeczałam sie i powiedziałam,czy będzie Nas stać na to żeby wydać później nie wiadomo ile kasy na wszystkie rzeczy dla Emilki??przeliczył sobie wszystko w tej swojej główce i wróciliśmy po body hehe a teraz Sam nakręca,że musimy sie brać za rzeczy dla Małej 🙂 W piątek idziemy macać wózki do sklepu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja mam pełne ręce roboty..a właściwie usta...najpierw zjadłam..później zjadłam..i przed chwilą znowu zjadłam..normalnie urwanie głowy hehe 🤪


he he cudne 🙂

no ja dzisiaj mam wieksze przerwy w robocie 😁

Hej ja dopiero mleko zezżarłam ehhh boję się co mi waga wskaże u dżina 🥴
Wróciłam teraz z poczty opłacałam mojemu bratu zus bo ten za granicą nie ma jak cztery kwity naraz ostałam się w kolejce oczywiście nikt nie przepuścił 😠 przy okienku okazało się że trzeba dopisać adres na wszystkich potem jeszcze przepisać jedno bo mi poprzebiało a tam słyszę za plecami ta pani w żółtej bluzce już tyle stoi przy okienku no myślałam że pizgdnę tą babę, co ją kuźwa obchodzi ile tam stoję jeszcze sobie telefon doładowałam na poczcie żeby co nie stać gzdie w drugiej kolejce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja mam pełne ręce roboty..a właściwie usta...najpierw zjadłam..później zjadłam..i przed chwilą znowu zjadłam..normalnie urwanie głowy hehe 🤪


he he cudne 🙂

no ja dzisiaj mam wieksze przerwy w robocie 😁

Hej ja dopiero mleko zezżarłam ehhh boję się co mi waga wskaże u dżina 🥴
Wróciłam teraz z poczty opłacałam mojemu bratu zus bo ten za granicą nie ma jak cztery kwity naraz ostałam się w kolejce oczywiście nikt nie przepuścił 😠 przy okienku okazało się że trzeba dopisać adres na wszystkich potem jeszcze przepisać jedno bo mi poprzebiało a tam słyszę za plecami ta pani w żółtej bluzce już tyle stoi przy okienku no myślałam że pizgdnę tą babę, co ją kuźwa obchodzi ile tam stoję jeszcze sobie telefon doładowałam na poczcie żeby co nie stać gzdie w drugiej kolejce

te stare babsztyle są najgorsze... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja mam pełne ręce roboty..a właściwie usta...najpierw zjadłam..później zjadłam..i przed chwilą znowu zjadłam..normalnie urwanie głowy hehe 🤪


he he cudne 🙂

no ja dzisiaj mam wieksze przerwy w robocie 😁

Hej ja dopiero mleko zezżarłam ehhh boję się co mi waga wskaże u dżina 🥴
Wróciłam teraz z poczty opłacałam mojemu bratu zus bo ten za granicą nie ma jak cztery kwity naraz ostałam się w kolejce oczywiście nikt nie przepuścił 😠 przy okienku okazało się że trzeba dopisać adres na wszystkich potem jeszcze przepisać jedno bo mi poprzebiało a tam słyszę za plecami ta pani w żółtej bluzce już tyle stoi przy okienku no myślałam że pizgdnę tą babę, co ją kuźwa obchodzi ile tam stoję jeszcze sobie telefon doładowałam na poczcie żeby co nie stać gzdie w drugiej kolejce


Trzeba było sie odwrócić i tej "miłej" pani kopa sprzedać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:

"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Ma anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj szkoda nerwów 😠 a najlepsze jak tak stałam na tej poczcie to obczaiłam że mam bluzkę na brzuchu ubabraną 😁 już się nie widzę
Mój chłop też jakoś nie myśli o zakupach póki śmiał się że listę zrobiłam co musimy kupić aaa najlepszy tekst że trzeba rękawiczki lateksowe kupić do przebierania małego 😮 a drugi że tylko raz dziennie pewnie się przebiera myślał że tak jak on stary raz dziennie do kibla łazi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:
"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Mam anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂



o maj got !!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze sie wybrała do nowego lekarza a na tamtego skarge powinna napisac bo taki lekarz nie powinnien pracowac jako lekarz koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:

"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Mam anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂


Najważniejsze,że z Malutką wszystko ok !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...