Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Powiem Wam,że jak wczoraj byłam u mojej doktorki to stwierdziła,że moge tak tyć od tej niedoczynności tarczycy...ale 30 czerwca jade do endokrynologa nareszcie 🙂


Aniu a ile juz przytyłaś?


Już 13 kg 😮


niby duzo ,ale w sumie też i nie bo kobity naprawde wiecej tyja a my jak w 15-18 kg sie zmiescimy to jest dobrze 🙂przy porodzie coś koło 10 kg spada 😁a wage startowa jaka mialas i jakiego jestes wzrostu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Powiem Wam,że jak wczoraj byłam u mojej doktorki to stwierdziła,że moge tak tyć od tej niedoczynności tarczycy...ale 30 czerwca jade do endokrynologa nareszcie 🙂


Aniu a ile juz przytyłaś?


Już 13 kg 😮


niby duzo ,ale w sumie też i nie bo kobity naprawde wiecej tyja a my jak w 15-18 kg sie zmiescimy to jest dobrze 🙂przy porodzie coś koło 10 kg spada 😁a wage startowa jaka mialas i jakiego jestes wzrostu?


Przed ciążą ważyłam 60 kg,a wzrostu mam 176 cm..czyli teraz jestem foczką ważącą 73 kygysyyyy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Powiem Wam,że jak wczoraj byłam u mojej doktorki to stwierdziła,że moge tak tyć od tej niedoczynności tarczycy...ale 30 czerwca jade do endokrynologa nareszcie 🙂


Aniu a ile juz przytyłaś?


Już 13 kg 😮


niby duzo ,ale w sumie też i nie bo kobity naprawde wiecej tyja a my jak w 15-18 kg sie zmiescimy to jest dobrze 🙂przy porodzie coś koło 10 kg spada 😁a wage startowa jaka mialas i jakiego jestes wzrostu?


Przed ciążą ważyłam 60 kg,a wzrostu mam 176 cm..czyli teraz jestem foczką ważącą 73 kygysyyyy 😮[/quot


Kochana napewno przesadzas z ta foczka bos Ty wysoka kobita jest 🙂to co to jest 73 kg przy tym wzroscie o do tego w 26 tyg ciązy 🙂 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:
"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Mam anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂



o maj got !!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze sie wybrała do nowego lekarza a na tamtego skarge powinna napisac bo taki lekarz nie powinnien pracowac jako lekarz koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ja pier***** co za lekarz 😮 dobrze że poszła do innego !!!! nie napisała czemu do szpitala ją wysłał ? przez to ciśnienie ? dobrze że z Julka ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Powiem Wam,że jak wczoraj byłam u mojej doktorki to stwierdziła,że moge tak tyć od tej niedoczynności tarczycy...ale 30 czerwca jade do endokrynologa nareszcie 🙂


Aniu a ile juz przytyłaś?


Już 13 kg 😮


niby duzo ,ale w sumie też i nie bo kobity naprawde wiecej tyja a my jak w 15-18 kg sie zmiescimy to jest dobrze 🙂przy porodzie coś koło 10 kg spada 😁a wage startowa jaka mialas i jakiego jestes wzrostu?


Przed ciążą ważyłam 60 kg,a wzrostu mam 176 cm..czyli teraz jestem foczką ważącą 73 kygysyyyy 😮

Teraz to przesadziłaś! Przy takim wzroście to z Ciebie wcześniej była chudzina, więc nie jest tak źle. Ja mam 170 i ważę teraz 69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Powiem Wam,że jak wczoraj byłam u mojej doktorki to stwierdziła,że moge tak tyć od tej niedoczynności tarczycy...ale 30 czerwca jade do endokrynologa nareszcie 🙂


Aniu a ile juz przytyłaś?


Już 13 kg 😮


niby duzo ,ale w sumie też i nie bo kobity naprawde wiecej tyja a my jak w 15-18 kg sie zmiescimy to jest dobrze 🙂przy porodzie coś koło 10 kg spada 😁a wage startowa jaka mialas i jakiego jestes wzrostu?


Przed ciążą ważyłam 60 kg,a wzrostu mam 176 cm..czyli teraz jestem foczką ważącą 73 kygysyyyy 😮

Teraz to przesadziłaś! Przy takim wzroście to z Ciebie wcześniej była chudzina, więc nie jest tak źle. Ja mam 170 i ważę teraz 69


a ja się wole nie wypowiadać 🤪 😁 😁 😁 😁 buhahaha jak wy grube jesteście to ja już waga sumo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:
"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Mam anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂




o maj got !!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze sie wybrała do nowego lekarza a na tamtego skarge powinna napisac bo taki lekarz nie powinnien pracowac jako lekarz koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ja pier***** co za lekarz 😮 dobrze że poszła do innego !!!! nie napisała czemu do szpitala ją wysłał ? przez to ciśnienie ? dobrze że z Julka ok 🙂


Tak przez ciśnienie, ponoć powiedział, że już dawno z takim ciśnieniem powinna leżeć i że jest w szoku, że tamten nie zareagował!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wagą sie nawet aż tak bardzo nie martwie,bo wiem,że silną wole mam i zrzuce...kiedyś ponad 100 kg ważyłam i schudłam do tych 60 kg i to w 3 miesiące..teraz sie tak zapuściłam,bo przechodze okres gdzie mam zachcianki i nie lubie być głodna hehehe wiecie o co kaman nie ? 😁

Tylko mi dziwnie,że mam taki brzuszek i sie schylić już nie moge i z łóżka sie podnieść,a że mam fotel rozkładany taki dwuosobowy to mam zadanie utrudnione bo jest cholernie niski.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:
"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Mam anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂

Tak przez ciśnienie, ponoć powiedział, że już dawno z takim ciśnieniem powinna leżeć!!!!!!!


o maj got !!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze sie wybrała do nowego lekarza a na tamtego skarge powinna napisac bo taki lekarz nie powinnien pracowac jako lekarz koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ja pier***** co za lekarz 😮 dobrze że poszła do innego !!!! nie napisała czemu do szpitala ją wysłał ? przez to ciśnienie ? dobrze że z Julka ok 🙂


dobrze że poszła do tego lekarza ... eh normalnie sie od niechcewa jak się słyszy o takich matołach 🥴 będzie mówił że jest ok a bidula już dawno powinna być w szpitalu , a gdyby nie daj boże coś się stało to ciekawa jestem co by powiedział kutas jeden! ale się uruchomiłam masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:
"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Mam anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂

Makabra teraz ja się boję bo mam 10.8 miesiac temu hemoglobinę ciekawe jaka teraz bedzie. Lecę do gina trzymajcie kciuki 😮


o maj got !!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze sie wybrała do nowego lekarza a na tamtego skarge powinna napisac bo taki lekarz nie powinnien pracowac jako lekarz koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AGA CZARNA NAPISAŁA SMSA:
"OD RAZU DO SZPITALA MNIE SKIEROWAŁ, Z MALEŃSTWEM OK, A MOJE CIŚNIENIE TRAGEDIA..."
Mam anemię, ciśnienie 160/120, podobno już dawno powinna leżeć...co za kutas z tego poprzedniego lekarza!!!!!!!!A z Małą ok, główką w dół jest ułożona i wazy 1300 g 🙂

Makabra teraz ja się boję bo mam 10.8 miesiac temu hemoglobinę ciekawe jaka teraz bedzie. Lecę do gina trzymajcie kciuki 😮


o maj got !!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze sie wybrała do nowego lekarza a na tamtego skarge powinna napisac bo taki lekarz nie powinnien pracowac jako lekarz koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Izka nic się nie martw i nie denerwuj ! czekamy na Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja mam pełne ręce roboty..a właściwie usta...najpierw zjadłam..później zjadłam..i przed chwilą znowu zjadłam..normalnie urwanie głowy hehe 🤪


he he cudne 🙂

no ja dzisiaj mam wieksze przerwy w robocie 😁


Hej ja dopiero mleko zezżarłam ehhh boję się co mi waga wskaże u dżina 🥴
Wróciłam teraz z poczty opłacałam mojemu bratu zus bo ten za granicą nie ma jak cztery kwity naraz ostałam się w kolejce oczywiście nikt nie przepuścił 😠 przy okienku okazało się że trzeba dopisać adres na wszystkich potem jeszcze przepisać jedno bo mi poprzebiało a tam słyszę za plecami ta pani w żółtej bluzce już tyle stoi przy okienku no myślałam że pizgdnę tą babę, co ją kuźwa obchodzi ile tam stoję jeszcze sobie telefon doładowałam na poczcie żeby co nie stać gzdie w drugiej kolejce

te stare babsztyle są najgorsze... 😠

Ja dzisiaj byłam w realu na zakupach z samego rana. Koszyk wypchany po brzegi, musiałam go bokiem prowadzić, bo inaczej strącałam wszystko z półek, stoję dzielnie w długiej kolejce - 9.30 a tam tłumy - podchodzi sympatyczna starsza pani i pyta sie mnie czy jej nie przepuszczę, bo ona ma mały koszyczek... Popatrzyłam i z uśmiechem na ustach odpowiedziałam: "Ja jestem w ciąży i stoję w kolejce". Pani przeprosiła i się ulotniła w nieznanym kierunku. A dopiero po zakupach dowiedziałam się, że kasa do 10 artykułów jest też kasą dla grubasków, ale nie jest opisana 😞 Będę wiedziała na przyszłość.
Bodziaki też mnie skusiły, ale nie mogłam znaleźć tych za 3 zł tylko same po 5...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki jak to jest..w 26 tyg. na suwaczku widze,że Dzidzia niby waży od 500 do 700 g..a moja ważyła w 24 tyg. 751g..jak byłam u ginekolog to mówiła,że w 24 tyg. waga to niby 700-800 g i komu wierzyć ?Wszędzie co innego napisane 😮


na suwaczku masz tylko porzyblizona wage a w rzeczywistoiści kazde bejbe rosnie imnaczej tak ze usg mówi wieksza prawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki 🙂Dopiero wrocilam,nie bylo dramatu ,naprawde myslalam,ze to gorsza spr... 🙂A w laboratorium mi mowili,ze cukrzyce ma 1 na 50 kobiet,wiec to rzadkosc ,a teraz kieruja bo jest to w modzie ...Ja tylko sie zastanawiam skad u nas tyle cukrzycek ???Zbieranina jaka ,wataha po zboju ,same eksponaty hahaha 😁 😁 😁

Moglam spacerowac 2h nie musialam sioedziec w laboratorium...jednak zaszlismy do adidasa -Kocur chcial sobie buciory jakie w promocji kupic ale beze mnie ,bo jak tam wlazlam to mnie az cofnelo..cieplo,duszno i zapach tych buciorow ...fujjj....balam sie ze pawia puszcze,wiec pom glukozie bezpieczniej na dworzu ,polecam 🙂Senna sie zribilam jak diabli..
A co tam u Agi????Pisala mi ,ze dzidzi ma sie oki i cos o szpitalu?????Matko nic niewiem piszczcie mi tu Kochane co z Nia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej dziewuszki 🙂Dopiero wrocilam,nie bylo dramatu ,naprawde myslalam,ze to gorsza spr... 🙂A w laboratorium mi mowili,ze cukrzyce ma 1 na 50 kobiet,wiec to rzadkosc ,a teraz kieruja bo jest to w modzie ...Ja tylko sie zastanawiam skad u nas tyle cukrzycek ???Zbieranina jaka ,wataha po zboju ,same eksponaty hahaha 😁 😁 😁

Moglam spacerowac 2h nie musialam sioedziec w laboratorium...jednak zaszlismy do adidasa -Kocur chcial sobie buciory jakie w promocji kupic ale beze mnie ,bo jak tam wlazlam to mnie az cofnelo..cieplo,duszno i zapach tych buciorow ...fujjj....balam sie ze pawia puszcze,wiec pom glukozie bezpieczniej na dworzu ,polecam 🙂Senna sie zribilam jak diabli..
A co tam u Agi????Pisala mi ,ze dzidzi ma sie oki i cos o szpitalu?????Matko nic niewiem piszczcie mi tu Kochane co z Nia????



połozyli ja na cisnienie bo ma 160/120 wiec bardzo wysokie!!!!!!!!!!!! i wiem ze mała waży 1300 g i tylko tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...