Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co ale jak tak patrze na te inne laski co tu sa tyle czasu to szok , naprwde , a niechetnie z tąd wypuszczają ... hee na sali mam koleznkę co juz 4 tyg jest , wlasnie dzis jej wypadł czop hee i czeka a juz jest po terminie ... ale sie sporo dzieciątek rodzi ... zazdroszcze im juz troszkę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Wiecie co ale jak tak patrze na te inne laski co tu sa tyle czasu to szok , naprwde , a niechetnie z tąd wypuszczają ... hee na sali mam koleznkę co juz 4 tyg jest , wlasnie dzis jej wypadł czop hee i czeka a juz jest po terminie ... ale sie sporo dzieciątek rodzi ... zazdroszcze im juz troszkę ...

to się naoglądasz i nasłuchasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga pisze ,ze teskni za nami...oprocz anemii cos z tarczyca ich zaniepokoilo..beda Jej robic powtorne badania...szyjka zamknieta juz badali nasza Age dwa razy i 3 razy slyszala serduszko malej 🙂zadowolona wkoncu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga pisze ,ze teskni za nami...oprocz anemii cos z tarczyca ich zaniepokoilo..beda Jej robic powtorne badania...szyjka zamknieta juz badali nasza Age dwa razy i 3 razy slyszala serduszko malej 🙂zadowolona wkoncu 🙂

Super, przynajmniej sie dziewcze dowie, co i jak , i upewni sie ze z niunka wszystko w porzadku.. O i wyglada nadal ze dziewucha co ???? bo Aga cos nie pewna byla ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga pisze ,ze teskni za nami...oprocz anemii cos z tarczyca ich zaniepokoilo..beda Jej robic powtorne badania...szyjka zamknieta juz badali nasza Age dwa razy i 3 razy slyszala serduszko malej 🙂zadowolona wkoncu 🙂

Super, przynajmniej sie dziewcze dowie, co i jak , i upewni sie ze z niunka wszystko w porzadku.. O i wyglada nadal ze dziewucha co ???? bo Aga cos nie pewna byla ...

Tak Madziu ,ponoc tez twierdza ze Juleczka w srodku 🙂hehe jeskli tak to choc w tym mial pacan racje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga pisze ,ze teskni za nami...oprocz anemii cos z tarczyca ich zaniepokoilo..beda Jej robic powtorne badania...szyjka zamknieta juz badali nasza Age dwa razy i 3 razy slyszala serduszko malej 🙂zadowolona wkoncu 🙂

Super, przynajmniej sie dziewcze dowie, co i jak , i upewni sie ze z niunka wszystko w porzadku.. O i wyglada nadal ze dziewucha co ???? bo Aga cos nie pewna byla ...

Tak Madziu ,ponoc tez twierdza ze Juleczka w srodku 🙂hehe jeskli tak to choc w tym mial pacan racje 🙂


a nie mówiłam, że u Czarnej będzie wstydliwa dziewczynka? 🙂
ważne, ze wszystko z dzidzią ok, a czy fiutek czy pipka to bez różnicy juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga pisze ,ze teskni za nami...oprocz anemii cos z tarczyca ich zaniepokoilo..beda Jej robic powtorne badania...szyjka zamknieta juz badali nasza Age dwa razy i 3 razy slyszala serduszko malej 🙂zadowolona wkoncu 🙂

Super, przynajmniej sie dziewcze dowie, co i jak , i upewni sie ze z niunka wszystko w porzadku.. O i wyglada nadal ze dziewucha co ???? bo Aga cos nie pewna byla ...

Tak Madziu ,ponoc tez twierdza ze Juleczka w srodku 🙂hehe jeskli tak to choc w tym mial pacan racje 🙂


a nie mówiłam, że u Czarnej będzie wstydliwa dziewczynka? 🙂
ważne, ze wszystko z dzidzią ok, a czy fiutek czy pipka to bez różnicy juz 🙂


Dokladnie , najwzniejsze by zdrowe bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Witamy 🙂

Dzisiaj ja pierwsza sie melduje 😎 Nareszcie wyspana 😁 chociaż Emilka obudziła mnie dokładnie o 4:45 😁 już sobie baraszkowała hehe 🙂Humorek mi sie poprawił,bo mój Mężul chyba zdąży do piątku prace dyplomową oddać i będzie ze mną rodził 🙂 Dzisiaj jakiś pozytywny humorek mam aż sie sama dziwie 😁 Zobaczymy jak będzie później 😜

A na dodatek Miś dostał podwyżke w pracy 😎 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂
ja też dziś zostałam obudzona przez mojego Łobuza 😜 tak się rozpychał że szok , a że śpię ostatnio praktycznie na plecach to ma pole do popisu i buszuje po całym brzuszku 🙂
Ja się wybieram z moim na chwilę do jakiegoś sklepu kupić coś na dzień ojca , nie mam bladego pojęcia standardowo 🥴 nie znoszę kupować prezentów...
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Mamuśki 🙂
ja też dziś zostałam obudzona przez mojego Łobuza 😜 tak się rozpychał że szok , a że śpię ostatnio praktycznie na plecach to ma pole do popisu i buszuje po całym brzuszku 🙂
Ja się wybieram z moim na chwilę do jakiegoś sklepu kupić coś na dzień ojca , nie mam bladego pojęcia standardowo 🥴 nie znoszę kupować prezentów...
miłego dnia


Dobrze Asiula ze przypomniałas w ogole wyleciał mi z pamięci Dzień Ojca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się witam z Wami 🙂
Wczoraj po kąpieli mówie do mojego S że jak sie położe to mała może cos poszaleje bo już w wannie zaczęła pukać,jak się tylko połozyłam zaczeły się wariacje. Tak jak mnie wczoraj pokopała po piczce i pęcherzu to normalnie obydwoje byliśmy w szoku 🤪 Wali jak w worek treningowy,aż momentami nie było to przyjemne 😜
Zjem sniadanie i wybiore sie na targ,może kupie sobie jakies klapki. Aaa przyszła mi wczoraj kiecka na poprawiny,leyz idealnie..jak na M ma jeszcze miejsce na rosnace cycole i brzuszek wiec babka dobrze mi doradzila,musze jedynie ja troche skrócic bo jest za długo a tak to jestem bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!
Melduję się 🙂
Najkrótsza noc w roku była dla mnie bardzo krótka. Byłam tak zmęczona robotą, że zasnęłam dopiero o 2.30 a o 7.30 już dzwonił telefon 😠 😠 😠 Oczywiście z jakąś pierdołą...
Dzisiaj tylko do zrobienia pierdółki i koniec akcji Szafa 😁
I dzisiaj chyba spakujemy się w auto i sru nad jeziorko na wypoczynek! Ja to co prawda tylko nóżki pomoczę, ale i tak będzie git!
Dobrze, że Czarną się zajęli fachowcy. Teraz będzie spokojna 🙂
Uciekam, zgłoszę się później. Dbajcie o Brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo dziewczynki!!! 🙂Ratujcie mnie ,bo nie wytrzymam...chcialam zrobic sernik na zimno z truskawkami ....a tu dupa truskawek nie ma i nie bedzie juz u nas -wiocha pieprzona 🤢Poszlam do Biedry ,a tam anisera w wiaderku na sernik 😠 😠 😠Wkoncu kupilam galaretki (agrestowa i wisnia)mleko,make ,cukier,margaryne ,kiwi i kij niewiem co mam zrobic z tym wszystkim..:(Ratujcie bo dzis o 16:30 musze jakies fajne ciasto zrobic dla dzieciaczkow do zerowki na zakonczenie roku HELP ME!!!!!
Wrzucie przepisiki bardzo Was prosze ,sprawdzone i dobre ...czekam na ratunek 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troche mi sie przysnęło jeszcze 😁 ale miałam sen..że w zoo byłam..i grałam w piłke,która wleciała do kojca jakiegoś niedźwiedzia 😮i tak patrze jakby wyciągnąć..zerkam a tu klatka otwarta..i niedźwiedź wyłazi z piłką i mi ją podaje do rąk..a to nie była piłka tylko moja Emilka !!! 😮 i na tym koniec przypomnienie w telefonie mnie obudziło,o antybiotyku.. normalnie masakra.. 😮 a co do tego antybiotyku to myślałam,że nie uda mi sie go połknąć..okropny jest 😲 ALE HUMOR I TAK DALEJ DOPISUJE 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hejo dziewczynki!!! 🙂Ratujcie mnie ,bo nie wytrzymam...chcialam zrobic sernik na zimno z truskawkami ....a tu dupa truskawek nie ma i nie bedzie juz u nas -wiocha pieprzona 🤢Poszlam do Biedry ,a tam anisera w wiaderku na sernik 😠 😠 😠Wkoncu kupilam galaretki (agrestowa i wisnia)mleko,make ,cukier,margaryne ,kiwi i kij niewiem co mam zrobic z tym wszystkim..:(Ratujcie bo dzis o 16:30 musze jakies fajne ciasto zrobic dla dzieciaczkow do zerowki na zakonczenie roku HELP ME!!!!!
Wrzucie przepisiki bardzo Was prosze ,sprawdzone i dobre ...czekam na ratunek 😞 😞 😞

Asiu moge Cie poratowac biszkoptem z masa budyniowa,a na to byc ewentualnie rzucila pokrojona w kostke galaretke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...