Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
nie dziwie sie jak tam same szczypiorki 50 kg co to dwie mnie hehehehe 😁 😁

no fakt u nas tak patrzac na wage ,mozna sie zdolowac konkretnie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
Wstałam po 9 , raz w nocy sie budziłam na siusiu , ale ja nie mam problemow jeszcze ze snem - całe szczescie .....
Asik - czyzby nie podobała Ci sie moja tabelka???????przez kolano i po chudej dupie natrzepie.....jak ja tam wpisze swoja wage to mnie z brzuszka wyrzucą hihi .....
NO w koncu odezwała sie kolezanka od Tadeo .....juz sie martwiłysmy .....
Ja wiem ze czasmi tak jest ze dziewczyny nas podczytuja , albo nie maja czasu sie odezwac .....ale postawcie chociaz kropke ze wszytsko jest ok .....PLISSSSS

😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 a skad te chude dupe wezmiesz?buahahaha 🙃 🙃 🙃
Nie kochana nasza jest piekna ale zauwazylam ,ze sie chwala wagami ,wiec jestem zdumiona 🤪 🤪 🤪 u nas to raczej omijamy wagi i zawsze max 8kg 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
No Agnieszko co sie dziwić jak z Asi modelka!waży tyle co piórko to chciała Nas podołować i pochwalić sie Swoją wagą piórkową!!! 🙂

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 no ba! modelka wsrod puchatych ,ale zawsze cuuus 😉 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
Wstałam po 9 , raz w nocy sie budziłam na siusiu , ale ja nie mam problemow jeszcze ze snem - całe szczescie .....
Asik - czyzby nie podobała Ci sie moja tabelka???????przez kolano i po chudej dupie natrzepie.....jak ja tam wpisze swoja wage to mnie z brzuszka wyrzucą hihi .....
NO w koncu odezwała sie kolezanka od Tadeo .....juz sie martwiłysmy .....
Ja wiem ze czasmi tak jest ze dziewczyny nas podczytuja , albo nie maja czasu sie odezwac .....ale postawcie chociaz kropke ze wszytsko jest ok .....PLISSSSS

😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 a skad te chude dupe wezmiesz?buahahaha 🙃 🙃 🙃
Nie kochana nasza jest piekna ale zauwazylam ,ze sie chwala wagami ,wiec jestem zdumiona 🤪 🤪 🤪 u nas to raczej omijamy wagi i zawsze max 8kg 😁 😁 😁




tam jedna to nawet zauwazyłam ze przed ciążą miała wagę kogucią 41 kg 😮 😮ale może wzrostu 150cm 🙂no ja bym nie płakała jak bym naprawde tyllko 8 kg miała do przodu a tak to mam na czym siedzieć a i cycem przydusik mogę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
Wstałam po 9 , raz w nocy sie budziłam na siusiu , ale ja nie mam problemow jeszcze ze snem - całe szczescie .....
Asik - czyzby nie podobała Ci sie moja tabelka???????przez kolano i po chudej dupie natrzepie.....jak ja tam wpisze swoja wage to mnie z brzuszka wyrzucą hihi .....
NO w koncu odezwała sie kolezanka od Tadeo .....juz sie martwiłysmy .....
Ja wiem ze czasmi tak jest ze dziewczyny nas podczytuja , albo nie maja czasu sie odezwac .....ale postawcie chociaz kropke ze wszytsko jest ok .....PLISSSSS

😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 a skad te chude dupe wezmiesz?buahahaha 🙃 🙃 🙃
Nie kochana nasza jest piekna ale zauwazylam ,ze sie chwala wagami ,wiec jestem zdumiona 🤪 🤪 🤪 u nas to raczej omijamy wagi i zawsze max 8kg 😁 😁 😁




tam jedna to nawet zauwazyłam ze przed ciążą miała wagę kogucią 41 kg 😮 😮ale może wzrostu 150cm 🙂no ja bym nie płakała jak bym naprawde tyllko 8 kg miała do przodu a tak to mam na czym siedzieć a i cycem przydusik mogę 😜

pewno!!!ja tam tez mam na czym zasiasc,a i odetchnac za dwoje mozna 🤪 🤪 🤪 🤪 wole miec kraglosci niz wieszaczek na ciuchy z ramion.... 😉 😎 😎 😎 🤪 🤪 🤪 jest sie czym poparadowac!!!!! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki!!
Melduję się 🙂 Imprezka męża się udała, spotkaliśmy się z ludźmi, więc troszkę oddziczałam 😉
Dzisiaj chyba też coś przygotuję, bo mamy 8 rocznicę bycia ☺️
Leginsik - ciasto mi pewnie dlatego się spaliło, że nie wiedziałam po jakim czasie zmniejszyć temp. Zrobiłam z innego przepisu, ale i tak troszkę poknociłam. Najlepsze jest to, że zapomniałam dać ciasto na stół 😞 Więc mam na dzisiaj całą blachę z galaretką plus to co teściowa kupiła - oj będzie wyżerka 😁
Wczoraj znowu mnie dopadł nastrój pt. bo ja nic nie mam, nic nie przygotowane i w ogóle do d... Zawsze byłam typem, który lubi wszystko zaplanować i mieć wszystko w głowie poukładane a tu klops... Na szczęście przyjaciółka była przy mnie i mnie postawiła do pionu 🙂 Czy Wy też macie takie same wątpliwości??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie Mamuśki!!
Melduję się 🙂 Imprezka męża się udała, spotkaliśmy się z ludźmi, więc troszkę oddziczałam 😉
Dzisiaj chyba też coś przygotuję, bo mamy 8 rocznicę bycia ☺️
Leginsik - ciasto mi pewnie dlatego się spaliło, że nie wiedziałam po jakim czasie zmniejszyć temp. Zrobiłam z innego przepisu, ale i tak troszkę poknociłam. Najlepsze jest to, że zapomniałam dać ciasto na stół 😞 Więc mam na dzisiaj całą blachę z galaretką plus to co teściowa kupiła - oj będzie wyżerka 😁
Wczoraj znowu mnie dopadł nastrój pt. bo ja nic nie mam, nic nie przygotowane i w ogóle do d... Zawsze byłam typem, który lubi wszystko zaplanować i mieć wszystko w głowie poukładane a tu klops... Na szczęście przyjaciółka była przy mnie i mnie postawiła do pionu 🙂 Czy Wy też macie takie same wątpliwości??

ja ostatnio bardzo często myślę o tym ile jeszcze rzeczy nie mam, ilu brakuje. termin się zbliża wielkimi krokami to i nasze wątpliwości rosną... ja też jestem typem co woli mieć wszystko zrobione wcześniej a nie na ostatnią chwilę a tu klops, zwyczajnie kasy brakuje żeby wszystko kupić od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
cześć mamusie! jak tam spędzacie sobotnie przedpołudnie? ja chyba się wezmę za prasowanie ubranek dla małego. Białe już mam poprane, więc by trzeba było poprasować. A wy z ubrankami na jakim jesteście etapie?

Kochana ja jestem w czarnej d... Na razie nie piorę tego co mam, wezmę się za to na początku sierpnia.
A popołudnie spędzam jeszcze w betach, jakoś dziwnie za oknem i nic mi się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
cześć mamusie! jak tam spędzacie sobotnie przedpołudnie? ja chyba się wezmę za prasowanie ubranek dla małego. Białe już mam poprane, więc by trzeba było poprasować. A wy z ubrankami na jakim jesteście etapie?

Kochana ja jestem w czarnej d... Na razie nie piorę tego co mam, wezmę się za to na początku sierpnia.
A popołudnie spędzam jeszcze w betach, jakoś dziwnie za oknem i nic mi się nie chce 😞



Wow! komu lepiej jeszcze w betach. Ja piję pierwszą dziś kawkę i wcinam loda. Codziennie kilka zjadam, a przed ciążą nie cierpiałam lodów, mam zapasy w zamrażalce chyba na pół roku :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
a 50 kg to może i ważyłam, ale 10 lat temu 😞

Mariolka ja tez ale.... przed ciaza z Kami 55kg z czego przytylam jakos 5,6kg do 61kg(rozpoczelam ciaze) ,a potem ...po porodzie jakos ok pol roku minelo ,a bylam juz 50kg laska hehe 😉Jednak patrzac na niektore foty to troszku za chuda bylam jednak ..te 55kg dla mnie standard-najlepiej sie wtedy czuje i wygladam 🙂 Przed samym rozpakowaniem wazylam 74kg..wiec utylam 13-14kg tylko przez cala ciaze,a czulam sie jak slon ...wygladalam tez zacnie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
cześć mamusie! jak tam spędzacie sobotnie przedpołudnie? ja chyba się wezmę za prasowanie ubranek dla małego. Białe już mam poprane, więc by trzeba było poprasować. A wy z ubrankami na jakim jesteście etapie?

Kochana ja jestem w czarnej d... Na razie nie piorę tego co mam, wezmę się za to na początku sierpnia.
A popołudnie spędzam jeszcze w betach, jakoś dziwnie za oknem i nic mi się nie chce 😞
i ja sie przylaczam do blogiego lenistwa.. 😉 jednak czuje sie taka bezproduktywna,nie potrzebna jakas taka niezdara .... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja wlasnie wrocilam z wizyty.

maly wazy 1600 i ma sie dobrze cukrzyca go jeszcze moja nei dotknela

ale lezy nisko caly czas i na dodatek chyba lozysko jest przodujace (tak zrozumialam)
dodac moja tarczyce i cukrzyce a teraz jeszcze stan zapalny w pochwie wiec chyba dostane skierowanie na cesarke.

we wtorek mam isc po insuline, pani doktor nie daje mi szans na regulowanie cukru dieta i kazala niezwolocznie rozpoczac insuline

waga mi sie zatrzymala, 86 od 2 miesiecy wiec sie ciesze, nie powinnam przekroczyc 90 do porodu
mam odpoczywac i nie przemeczac sie bo chyba urodze wczesniej.

coz ma jeszcze wysiedziec 8 tygodnii a potem moze wychodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny, ja wlasnie wrocilam z wizyty.

maly wazy 1600 i ma sie dobrze cukrzyca go jeszcze moja nei dotknela

ale lezy nisko caly czas i na dodatek chyba lozysko jest przodujace (tak zrozumialam)
dodac moja tarczyce i cukrzyce a teraz jeszcze stan zapalny w pochwie wiec chyba dostane skierowanie na cesarke.

we wtorek mam isc po insuline, pani doktor nie daje mi szans na regulowanie cukru dieta i kazala niezwolocznie rozpoczac insuline

waga mi sie zatrzymala, 86 od 2 miesiecy wiec sie ciesze, nie powinnam przekroczyc 90 do porodu
mam odpoczywac i nie przemeczac sie bo chyba urodze wczesniej.

coz ma jeszcze wysiedziec 8 tygodnii a potem moze wychodzic


cesarka!!! o kurde! nie chciałabym!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
cześć mamusie! jak tam spędzacie sobotnie przedpołudnie? ja chyba się wezmę za prasowanie ubranek dla małego. Białe już mam poprane, więc by trzeba było poprasować. A wy z ubrankami na jakim jesteście etapie?

Kochana ja jestem w czarnej d... Na razie nie piorę tego co mam, wezmę się za to na początku sierpnia.
A popołudnie spędzam jeszcze w betach, jakoś dziwnie za oknem i nic mi się nie chce 😞
i ja sie przylaczam do blogiego lenistwa.. 😉 jednak czuje sie taka bezproduktywna,nie potrzebna jakas taka niezdara .... 😞


a ja się biorę za urządzanie pokoiku mojego syneczka. Wszystko w kubusia puchatka. Właśnie wybieram firany na allegro. Normalnie taniocha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki ja będę truskawki robić już oskubałam 12kg 🙃
Te październikówki to przyszalały matko 41kg ja w liceum tyle nie ważyłam 🙃 😜
Zazdroszczę Wam tego urządzania pokoików dla dzieciaczków ja nie wiem gdzie będę mieszkać po porodzie albo w kawalerce albo u mojej mamy 😮 Masakra nic tylko doła łapać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest u mnie fryzjerka,godzine czasu robiła mi pasemka teraz siedze ze sreberkiem na głowie i wygladam jak oszołom 😁...musialam ze dwa razy zrobic sobie krotka przerwe bo nie wysiedzialabym. Rozczesywalam wlosy i reke mi sie wymsknela i uderzyłam nia w brzuch ale sie przestraszylam,czy przypadkiem nic nie zrobilam mojej myszce...siedzialam i modlilam sie zeby tylko sie poruszyla,na szczescie pokopala mnie troche to sie uspokoilam. Ide wylozyc grapyty do góry,teraz wziela w obroty moja mame 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
cześć dziewczynki ja będę truskawki robić już oskubałam 12kg 🙃
Te październikówki to przyszalały matko 41kg ja w liceum tyle nie ważyłam 🙃 😜
Zazdroszczę Wam tego urządzania pokoików dla dzieciaczków ja nie wiem gdzie będę mieszkać po porodzie albo w kawalerce albo u mojej mamy 😮 Masakra nic tylko doła łapać 😮

Iza nic sie nie martw, my też mieszkamy w kawalerce i póki co nigdzie się z tamtąd nie ruszamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia przy wadze 74 czułaś sie jak słonica a co ja mam powiedzieć przy 100kg i to nie koniec? !
ja nigdy taka ciężka nie byłam no chuchro też ze mnie nie było ale od podstawówki mówili mi lekarze że mam ciężkie kości ( choc nie wiem jak to możliwe) i dlatego tak waga wskazuje ale 70kg przy 173 cm było ok a teraz.... normalnie nie mogę sie odnaleźć...
już jak zaczynałam ciąże 79 kg jak mi sie przybrało to bylo dużo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Witam dziewczynki, ja dzisiaj cały dzień bym spała, tragedia, pogoda do d...


potwierdzam, zachodniopomorskie bure i ponure dzisiaj, i zimne 🥴

ide zaraz sie położyc bo senna jestem przez ten deszcz

ps. wybieram sie nieługo kupic dla małego takie pierdólki typu kosmetyki, przybory higieniczne. Zapisałam co i jak i sporo tego wyszło. Z 300 zł pójdzie jak nic ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...