Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....


ja w proszku tylko Lovella i dwa razy daję pukanie 🙂[/quote
a w jakiej temp pierzesz????bo ja na niektorych nie mam metek i tak sie zastanawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂

ja to co mam zaczne juz prac .....jakos po tym szpitalu wszytsko moze sie zdarzyc ....tylko oczywiscie pogoda sobie poszla w piz****** 😞 😞 😞, bo miałam juz pierwsza ture w sobote wyprac i co dupa.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Mój synek ważył 3250 także jestem ciekawa ile córcia bedzie ważyc dowiem się jaka mniej wiecej bedzie w czwartek na wizycie chodz wiem ze to tylko przyblizona waga może sie różnic jak byłam z synem do porodu to mi na prodówce z usg powiedzieli że bedzie ważył wiecej a urodził sie z mniejszą waga.


Ja na 17, więc ty pierwsza pewnie opiszesz co i jak 🙂i czy wsio ok 🙂 jutro muszę iść badania zrobić żeby do czwartku były, w dwa różne miejsca masakra! Jakoś się doczłapie hehe


Ja też w czwartek na wizytę idę 🙂 Na którą masz?? ciekawe jak duże już są te nasze maleństwa, tez nie mogę się doczekać wizyty 😆...


Hej hej ja mam wizytę na 15.30 a ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej pogoda u nas sie troszke poprawia musze wyruszyc do spozywczaka i lukam czy nie bedzie padac ale cos sie rozpogadza
narobilam sie dzis ale to chyba odreagowanie nerwow,sprzatnelam dom.zrobilam obiad i siedze dzis sama 😞
co do zwierzat to tez uwazam ze pozbywanie sie na sile bo bedzie dziecko to chory pomysł
zwierzak to u mnie tak jak członek rodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie leje wieje pogoda masakra mieliśmy jechac po farbę bo mój męża ma jutro salon pomalowac ale nie wiem czy mi sie chce dzis wychodzi poczekam za godzinkę wraca z pracki to zobacze jaki plan na dzis.

A jaką wanienkę bedziecie miały bo ja nie moge się zdecydowac czy kupic całą komode z przewijakiem i wanienką czy osobno przewijak i wanienkę na stelarzu wy jak myślicie ,super sa te wanienki z ONDY ale cholernie drogie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
U mnie leje wieje pogoda masakra mieliśmy jechac po farbę bo mój męża ma jutro salon pomalowac ale nie wiem czy mi sie chce dzis wychodzi poczekam za godzinkę wraca z pracki to zobacze jaki plan na dzis.

A jaką wanienkę bedziecie miały bo ja nie moge się zdecydowac czy kupic całą komode z przewijakiem i wanienką czy osobno przewijak i wanienkę na stelarzu wy jak myślicie ,super sa te wanienki z ONDY ale cholernie drogie,

najzwyklejsza wanne 102 cm ....one na allegro za 18 zł sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂

ja to co mam zaczne juz prac .....jakos po tym szpitalu wszytsko moze sie zdarzyc ....tylko oczywiscie pogoda sobie poszla w piz****** 😞 😞 😞, bo miałam juz pierwsza ture w sobote wyprac i co dupa.....

No kurcze teraz to już w każdej chwili może coś się stać (czego żadnej nie życzę),mam nadzieję że nic się nie zdarzy, ze spokojem skończymy zakupy,zacznę pranie i wszystko zdąże poszykować 🙂
A wizytę mam w piątek,jeszcze muszę krew i mocz oddać 🙂, mam nadzieję ze wszystko oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂

ja to co mam zaczne juz prac .....jakos po tym szpitalu wszytsko moze sie zdarzyc ....tylko oczywiscie pogoda sobie poszla w piz****** 😞 😞 😞, bo miałam juz pierwsza ture w sobote wyprac i co dupa.....

No kurcze teraz to już w każdej chwili może coś się stać (czego żadnej nie życzę),mam nadzieję że nic się nie zadarzy, ze spokojem skończymy zakupy,zacznę pranie i wszystko chcę sobie poszykowac.
A wizytę mam w piątek, mam nadzieję ze wszystko oki 🙂

kochana na pewno wszytsko bedzie dobrze nie masz co sie przejmowac ....ja jak zmieniłam lekarza jakos inaczej do tego podchodze ....jutro własnie ide na kontral do gina , a we wtorek do szpitala na kontrol ....nie wiem po co ale ok ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
byłam u rodziców, obiadek przytargałam, teraz tylko wstawić 🙂 pogoda nadal do dupy 😞

a co masz dobrego ????
Dzisiaj u mnie M robi , kurczka na parze , ryz , fasolke szparagowa i surówke z pomidorów ....PYCHOTAKA....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
byłam u rodziców, obiadek przytargałam, teraz tylko wstawić 🙂 pogoda nadal do dupy 😞

a co masz dobrego ????
Dzisiaj u mnie M robi , kurczka na parze , ryz , fasolke szparagowa i surówke z pomidorów ....PYCHOTAKA....

kotleciki mielone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciśnienie nie korzystne ?połóż się do łóżeczka i odpocznij 🙂my własnie po obiadku wysłałam mojego męża do cukierni po jakieś łakocie pycha mogłabym mięso zamienic na szpajzy ciastka itp. 🙂 🙂
Chodzi za mną tort ze śmietaną i wiśniami w rumie nasączonymi pycha mniam!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂

ja to co mam zaczne juz prac .....jakos po tym szpitalu wszytsko moze sie zdarzyc ....tylko oczywiscie pogoda sobie poszla w piz****** 😞 😞 😞, bo miałam juz pierwsza ture w sobote wyprac i co dupa.....

No kurcze teraz to już w każdej chwili może coś się stać (czego żadnej nie życzę),mam nadzieję że nic się nie zdarzy, ze spokojem skończymy zakupy,zacznę pranie i wszystko zdąże poszykować 🙂
A wizytę mam w piątek,jeszcze muszę krew i mocz oddać 🙂, mam nadzieję ze wszystko oki 🙂


ja piorę w zwykłym proszku, obecnie używam Bryzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
POgoda do dupy....i widac ze weekend na brzuszku ..... 🙂 🙂 🙂
a i oczywiscie nie dowiedziałam sie na temat chusteczek jakie kupujecie ????

Ja mam dzidziusia z Biedry ,ale z tego co jarze to jednak Pampersy byly najlepsze,ja ich uzywalam wowczas jak Kami byla mala ..takie "miesiste"ze tak powiem 🙂A teraz mam z promocji Dzidziusie ,zobaczymy 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gwiazdy!
U mnie nadal za oknem d... Ale się ruszę po 16, bo przyszła paczka z Anglii i muszę ją odebrać na drugim końcu miasta. Zżera mnie ciekawość co dostałam oprócz niani elektronicznej, więc w deszczu pójdę 😁
Co do zwierząt to też nie wyobrażam sobie bym miała kota wystawić za drzwi, bo jestem w ciąży. To co ma mój Shrek nie jest zaraźliwe, bo o to zapytałam lekarza, więc jestem spokojna. Fakt, że jest troszkę odsunięty, bo np. nie może leżeć na moim brzuchu - przeniósł się na brzuch Michała 🙂
Teraz siedzę i przeglądam na gumtree.pl ogłoszenia i wiecie, że tam można wyrwać fajne rzeczy za grosze? Obejrzałam reklamę w tv i tak z ciekawości weszłam. Ludzie chcą oddać np. ciuszki do 6 m-cy za 2 paczki chusteczek albo pieluszek dada 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
POgoda do dupy....i widac ze weekend na brzuszku ..... 🙂 🙂 🙂
a i oczywiscie nie dowiedziałam sie na temat chusteczek jakie kupujecie ????

Ja mam dzidziusia z Biedry ,ale z tego co jarze to jednak Pampersy byly najlepsze,ja ich uzywalam wowczas jak Kami byla mala ..takie "miesiste"ze tak powiem 🙂A teraz mam z promocji Dzidziusie ,zobaczymy 🙂 😉



Ja też zacznę od husteczek z pampersa i zobacze jak małą je stoleruje ,bo jak kubuś się urodził oczywiscie chciałam najlepiej i kupiłam pampersy i miał uczulenie na pupci z nich wiec teraz bede ostrożna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
POgoda do dupy....i widac ze weekend na brzuszku ..... 🙂 🙂 🙂
a i oczywiscie nie dowiedziałam sie na temat chusteczek jakie kupujecie ????

Ja mam dzidziusia z Biedry ,ale z tego co jarze to jednak Pampersy byly najlepsze,ja ich uzywalam wowczas jak Kami byla mala ..takie "miesiste"ze tak powiem 🙂A teraz mam z promocji Dzidziusie ,zobaczymy 🙂 😉

Ja mam Johnsons, i tak wszystko zweryfikuje skórka naszych bobasów,chyba metodą prób i błędów będziemy do wszystkiego dochodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
u mnie też pogoda do dupy:/w nocy sie budziłam bo mnie skurcze łapały 😞napiszcie mi jaki wy ten magnez bierzecie 🙂?
co do psa to tak w domu toleruje sama miałam 18 lat sunie kundelka i Kuba sie z nia wychowwywał tyle ze ona uciekała przed nim wolała mieć cisze i spokój 🙂a co do kotów to nigdy nie miałam i nigdy mieć nie będe lubie je ale tylko z daleka nie wyobrazam sobie miec w domu kuwety fujjj a pozatym Kuba ma zaj******alergie na kota i dostaje drgawek jak tylko słysze ze mamy gdzieś iść gdzie jest kot !!!!dlatego staramy sie omijać te domy szerokim łukiemj no a jak juz musimy iść bo moja sister cioteczna ma dwa to wizyty trwaja b. krótko .
Ja chusteczek pewnie Bambino bede uzywała albo Nivea lub z Rossmana bo na Pampersa ja mam uczulenie za bardzo mi kupa śmierdzą no nie dziwcie sie ze kupa ale same sie przekonacie co to znaczy 😜 😉 a proszku używałam na poczatku Jelp i płynu też a późzniej Lovella plus płyn Silan sensitive a proszku normalnego nie polecam za duzo chemi w chemi zawiera i może zrobic krzywde dziecku a my nawet tego nie zauwazymy gołym okiem a i czasami wystepuje mocna alergia a wiem bo moja kolezanka tak zrobiła i dziecku zaczeły sie robic w z zgieciach kolan raczek za uszami otwarte rany tak ze takiego ryzyka nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
POgoda do dupy....i widac ze weekend na brzuszku ..... 🙂 🙂 🙂
a i oczywiscie nie dowiedziałam sie na temat chusteczek jakie kupujecie ????

Ja mam dzidziusia z Biedry ,ale z tego co jarze to jednak Pampersy byly najlepsze,ja ich uzywalam wowczas jak Kami byla mala ..takie "miesiste"ze tak powiem 🙂A teraz mam z promocji Dzidziusie ,zobaczymy 🙂 😉

Ja mam Johnsons, i tak wszystko zweryfikuje skórka naszych bobasów,chyba metodą prób i błędów będziemy do wszystkiego dochodzić 🙂


Pewnie, np. Grzesiowi nic nie było po Johnsonie jak go kąpali w szpitalu, a ponoc dużo mam narzeka na johnsona że uczula. u Grzesia nie sprawdził się tylko krem na odparzenia hipp ( dostałam mnóstwo próbek o tesciowej). Miał po nim bardzo czerwony tyłek. natomiast oliwka hipp jest super ( miły zapach). Także kochane - metodą prób i błędów dojdziemy co maluszkom będzie służyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...