Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja wam mowie dobranoc bo dzisiaj to jakos po weekendzie dojsc do siebie nie moge jakos dzisiaj nie miałam jak odpoczac a jeszcze mnie czeka samotna noc od bardzo bardzo dawna i czuje sie nieswojo dlatego ide sie poożyc bon ani sił ani weny na pisanie Kochane tak ze buziaki do jutra 😘 😘 😘

Dorciu ja tez samotna w nocy bede ! 🤨 razem razniej 🙂dobranoc Kochana :*

czyli Kamisia u babci , chyba dobrze jej tam hi hi

a daj spokoj .. 😞 mi juz odwala jak Jej nie ma..ale dobrze,ze jest teraz u babci,bo tu bidna by byla..a ja Jej miski popralam,corusz cos kupuje i czekam na moja Myszke 🙂 Dzis w mega promocji Andru kupil Jej rower ''20tka za 70zl w Biedroneczce kochanej wyprz piekna !!! 🤪 🤪 🤪 te rowerki kosztowaly cos kolo 200-300zl nie pamietam dokladnie,juz Jej mowilismy przez tel,ze czeka na Nia nowiutki rower i duzo niespodzianek 🙂radosc nieopisana byla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja wam mowie dobranoc bo dzisiaj to jakos po weekendzie dojsc do siebie nie moge jakos dzisiaj nie miałam jak odpoczac a jeszcze mnie czeka samotna noc od bardzo bardzo dawna i czuje sie nieswojo dlatego ide sie poożyc bon ani sił ani weny na pisanie Kochane tak ze buziaki do jutra 😘 😘 😘

trzym sie kochana do jutra rana ...ja to na pewno ok 10 hihi ....przeciez trzeba sie wyspac 🙂 🙂

jak narazie wszytsko dobrze nic mnie nie łupie , no wiadomo boki bola , jak jeden za boli przekrecam sie na drugi , raz w nocy chodze sisi i to wszytsko ....


ZAZDROSZCZE WAM, TEZ BYM SOBIE POSPALA .. OJ NIE PREDKO... CHOCIAZ CZASAMI W SOBOTY JAK CORCIA SPI TO JA TEZ .. TAK CZASEM SIE DO 9TEJ UDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja wam mowie dobranoc bo dzisiaj to jakos po weekendzie dojsc do siebie nie moge jakos dzisiaj nie miałam jak odpoczac a jeszcze mnie czeka samotna noc od bardzo bardzo dawna i czuje sie nieswojo dlatego ide sie poożyc bon ani sił ani weny na pisanie Kochane tak ze buziaki do jutra 😘 😘 😘

Dorciu ja tez samotna w nocy bede ! 🤨 razem razniej 🙂dobranoc Kochana :*

czyli Kamisia u babci , chyba dobrze jej tam hi hi

a daj spokoj .. 😞 mi juz odwala jak Jej nie ma..ale dobrze,ze jest teraz u babci,bo tu bidna by byla..a ja Jej miski popralam,corusz cos kupuje i czekam na moja Myszke 🙂 Dzis w mega promocji Andru kupil Jej rower ''20tka za 70zl w Biedroneczce kochanej wyprz piekna !!! 🤪 🤪 🤪 te rowerki kosztowaly cos kolo 200-300zl nie pamietam dokladnie,juz Jej mowilismy przez tel,ze czeka na Nia nowiutki rower i duzo niespodzianek 🙂radosc nieopisana byla 🤪

tesknisz strasznie widac za ta Myszka , nie dziwie Ci sie ....chyba pierwszy raz na tak długo wybyła z domu .....a ile niespodzianek na pewno bedzie szczesliwa nasza kochana Szakira...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej dziewoje 🙂Chlop w pracy,wiec mam chwilke dla siebie...choc padam na dydy .. 🤢 niby nic takiego nie robilam,ale to obiad,to przetrzec,to podac ,potrzymac,przemyc i mam dosc ..ale bylo warto 🙂nasz pokoj juz jest czysciutki-kolorek limonka (przeslicznie to wyszlo,a jutro pewnie jeszcze lepszy efekt bedzie 🙂)))jutro bierzemy sie za pookoj Kamisi 🙂 A wlasnie co tam u naszej Kamisi ???? Prosze o jakies streszczonko ,bo niemal 80str to ja nie nadrobie .. 🤢 🤢 🤢

Kamisia w domku z M , a nie w szpitalu, oczywiscie akcja seks na tapecie i rozstepy ....co do szpitala jaka wyprawka dla malenstwa i jakie kosmetyki , a tak poza tym moja juz ma 1985.....

no to tematy podstawowe 😁 a Juleczka to normalnie Babolek juz spooooorutki 🤪 🤪 🤪 ciekawi mnie ile moja Zaba juz ma..dowiem sie w czwartek 🙂dzieki za streszczenie,a jak samopoczucie???ja dzis zgagulec i rzygansko zaliczylam.krzyz mnie łupiii .ale ogolnie jest git! fajnie ,ze Kama w chalupie 🙂

co Cie tak bierz ostatnio kochana na te zygansko .....zgage to juz mam tez codziennie..., a samopoczucie ok , nic mnie nie boli i nie łupie w kregosłupie ....jedynie kłucia krocza ....ale to przygotowania do porodu miednicy bo dzisiaj gadałam o tym z ginem ....wszytsko zakmniete szczelnie , wiec ok , a jak mu powiedziałam ze mam zamiar isc 12.08 na wesele to sie zasmiał i powiedział bardzo dobry pomysł hi hi , a ja do niego ze nie bede szała , tylko pogibam tyłkiem hi hi , tylko zapytał sie gdzie , ja mu powiedziałam ze w Olsztynie ....to juz spokojnie to tego podszedł , torba na pewno bedzie juz z nami w samochodzie , bo jak sie dobrze rozkrece i zaczne skakac to jeszcze wyskacze na porodówke hi hi


hehehehe to dobrze zes spytala i o te krocze tez..ja wczoraj plakalam z bolu ..nie moglam sie polozyc ,ani usiasc,ani chodzic..jak tylko zmienialam poze to mnie tak tępo bolalo,jak obita Kacha normalnie...a juz fikolki nawet mi nie we lbie...a co do rzygoliny to naprawde tak mam jakbym dopiero w pierwszym trymestrze byla...na poczatku nie rzygalam to mam efekty z opoznionym zaplonem...ech..
A na weselicho to faktycznie juz bedziesz jak dmuchany ponton ,z wiatrem sie posnujesz 🙂hehe Ja sie do Andru wczoraj smialam,ze chocbym chciala sie utopic ,to ni chchu ...z nurtem nad morze mnie poniesie ,jak dmuchany ponton 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej dziewoje 🙂Chlop w pracy,wiec mam chwilke dla siebie...choc padam na dydy .. 🤢 niby nic takiego nie robilam,ale to obiad,to przetrzec,to podac ,potrzymac,przemyc i mam dosc ..ale bylo warto 🙂nasz pokoj juz jest czysciutki-kolorek limonka (przeslicznie to wyszlo,a jutro pewnie jeszcze lepszy efekt bedzie 🙂)))jutro bierzemy sie za pookoj Kamisi 🙂 A wlasnie co tam u naszej Kamisi ???? Prosze o jakies streszczonko ,bo niemal 80str to ja nie nadrobie .. 🤢 🤢 🤢

Kamisia w domku z M , a nie w szpitalu, oczywiscie akcja seks na tapecie i rozstepy ....co do szpitala jaka wyprawka dla malenstwa i jakie kosmetyki , a tak poza tym moja juz ma 1985.....

no to tematy podstawowe 😁 a Juleczka to normalnie Babolek juz spooooorutki 🤪 🤪 🤪 ciekawi mnie ile moja Zaba juz ma..dowiem sie w czwartek 🙂dzieki za streszczenie,a jak samopoczucie???ja dzis zgagulec i rzygansko zaliczylam.krzyz mnie łupiii .ale ogolnie jest git! fajnie ,ze Kama w chalupie 🙂

co Cie tak bierz ostatnio kochana na te zygansko .....zgage to juz mam tez codziennie..., a samopoczucie ok , nic mnie nie boli i nie łupie w kregosłupie ....jedynie kłucia krocza ....ale to przygotowania do porodu miednicy bo dzisiaj gadałam o tym z ginem ....wszytsko zakmniete szczelnie , wiec ok , a jak mu powiedziałam ze mam zamiar isc 12.08 na wesele to sie zasmiał i powiedział bardzo dobry pomysł hi hi , a ja do niego ze nie bede szała , tylko pogibam tyłkiem hi hi , tylko zapytał sie gdzie , ja mu powiedziałam ze w Olsztynie ....to juz spokojnie to tego podszedł , torba na pewno bedzie juz z nami w samochodzie , bo jak sie dobrze rozkrece i zaczne skakac to jeszcze wyskacze na porodówke hi hi


hehehehe to dobrze zes spytala i o te krocze tez..ja wczoraj plakalam z bolu ..nie moglam sie polozyc ,ani usiasc,ani chodzic..jak tylko zmienialam poze to mnie tak tępo bolalo,jak obita Kacha normalnie...a juz fikolki nawet mi nie we lbie...a co do rzygoliny to naprawde tak mam jakbym dopiero w pierwszym trymestrze byla...na poczatku nie rzygalam to mam efekty z opoznionym zaplonem...ech..
A na weselicho to faktycznie juz bedziesz jak dmuchany ponton ,z wiatrem sie posnujesz 🙂hehe Ja sie do Andru wczoraj smialam,ze chocbym chciala sie utopic ,to ni chchu ...z nurtem nad morze mnie poniesie ,jak dmuchany ponton 😮 😮 😮

kochana no fajnie bede na pewno wygladała na tym weselu , ale co chce isc chociaz potanczyc troszku ....tam oprocz mnie bedzie jeszcze 4 ciężarwki ....jakies inne wesele , tylko zadna tak wysoko jak ja .....sie smiałam do tej swojej siostry ze jak zaczne rodzic to moje dziecko i my bedziemy mieli obiady darmowe hi hi ....co do kłucia to najgorzej mam w nocy wiesz ....jakos tak jak sie połoze ....zyganska nie mam tylko to zgaga ...czasmi jak mi sie uleje takimi .....wiesz czym to az musze leciec do kibelka bo moze zakonczyc sie ostrym zyganskiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja wam mowie dobranoc bo dzisiaj to jakos po weekendzie dojsc do siebie nie moge jakos dzisiaj nie miałam jak odpoczac a jeszcze mnie czeka samotna noc od bardzo bardzo dawna i czuje sie nieswojo dlatego ide sie poożyc bon ani sił ani weny na pisanie Kochane tak ze buziaki do jutra 😘 😘 😘

Dorciu ja tez samotna w nocy bede ! 🤨 razem razniej 🙂dobranoc Kochana :*

czyli Kamisia u babci , chyba dobrze jej tam hi hi

a daj spokoj .. 😞 mi juz odwala jak Jej nie ma..ale dobrze,ze jest teraz u babci,bo tu bidna by byla..a ja Jej miski popralam,corusz cos kupuje i czekam na moja Myszke 🙂 Dzis w mega promocji Andru kupil Jej rower ''20tka za 70zl w Biedroneczce kochanej wyprz piekna !!! 🤪 🤪 🤪 te rowerki kosztowaly cos kolo 200-300zl nie pamietam dokladnie,juz Jej mowilismy przez tel,ze czeka na Nia nowiutki rower i duzo niespodzianek 🙂radosc nieopisana byla 🤪

tesknisz strasznie widac za ta Myszka , nie dziwie Ci sie ....chyba pierwszy raz na tak długo wybyła z domu .....a ile niespodzianek na pewno bedzie szczesliwa nasza kochana Szakira...

oj powiem Ci Aga ,ze nawet nie myslalam,ze az tak bede za Nia tesknic..miala byc u mamy kilka dni,a ja jakas placzliwa jak Jej nie ma sie zrobilam...ach ,a Andru tez jak glupi widze za nia juz wyglada,przez tel godzine gadaja nawet 😁 😁 😁 ale sobie radza dziewczyny ,do lasku chodza na jerzynki,a to grille urzadzaja ,mama Ja tez bardzo chwalila,ze gosposia pomaga chetnie w kuchni (szok!! 🤪!) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej dziewoje 🙂Chlop w pracy,wiec mam chwilke dla siebie...choc padam na dydy .. 🤢 niby nic takiego nie robilam,ale to obiad,to przetrzec,to podac ,potrzymac,przemyc i mam dosc ..ale bylo warto 🙂nasz pokoj juz jest czysciutki-kolorek limonka (przeslicznie to wyszlo,a jutro pewnie jeszcze lepszy efekt bedzie 🙂)))jutro bierzemy sie za pookoj Kamisi 🙂 A wlasnie co tam u naszej Kamisi ???? Prosze o jakies streszczonko ,bo niemal 80str to ja nie nadrobie .. 🤢 🤢 🤢

Kamisia w domku z M , a nie w szpitalu, oczywiscie akcja seks na tapecie i rozstepy ....co do szpitala jaka wyprawka dla malenstwa i jakie kosmetyki , a tak poza tym moja juz ma 1985.....

no to tematy podstawowe 😁 a Juleczka to normalnie Babolek juz spooooorutki 🤪 🤪 🤪 ciekawi mnie ile moja Zaba juz ma..dowiem sie w czwartek 🙂dzieki za streszczenie,a jak samopoczucie???ja dzis zgagulec i rzygansko zaliczylam.krzyz mnie łupiii .ale ogolnie jest git! fajnie ,ze Kama w chalupie 🙂

co Cie tak bierz ostatnio kochana na te zygansko .....zgage to juz mam tez codziennie..., a samopoczucie ok , nic mnie nie boli i nie łupie w kregosłupie ....jedynie kłucia krocza ....ale to przygotowania do porodu miednicy bo dzisiaj gadałam o tym z ginem ....wszytsko zakmniete szczelnie , wiec ok , a jak mu powiedziałam ze mam zamiar isc 12.08 na wesele to sie zasmiał i powiedział bardzo dobry pomysł hi hi , a ja do niego ze nie bede szała , tylko pogibam tyłkiem hi hi , tylko zapytał sie gdzie , ja mu powiedziałam ze w Olsztynie ....to juz spokojnie to tego podszedł , torba na pewno bedzie juz z nami w samochodzie , bo jak sie dobrze rozkrece i zaczne skakac to jeszcze wyskacze na porodówke hi hi


hehehehe to dobrze zes spytala i o te krocze tez..ja wczoraj plakalam z bolu ..nie moglam sie polozyc ,ani usiasc,ani chodzic..jak tylko zmienialam poze to mnie tak tępo bolalo,jak obita Kacha normalnie...a juz fikolki nawet mi nie we lbie...a co do rzygoliny to naprawde tak mam jakbym dopiero w pierwszym trymestrze byla...na poczatku nie rzygalam to mam efekty z opoznionym zaplonem...ech..
A na weselicho to faktycznie juz bedziesz jak dmuchany ponton ,z wiatrem sie posnujesz 🙂hehe Ja sie do Andru wczoraj smialam,ze chocbym chciala sie utopic ,to ni chchu ...z nurtem nad morze mnie poniesie ,jak dmuchany ponton 😮 😮 😮

kochana no fajnie bede na pewno wygladała na tym weselu , ale co chce isc chociaz potanczyc troszku ....tam oprocz mnie bedzie jeszcze 4 ciężarwki ....jakies inne wesele , tylko zadna tak wysoko jak ja .....sie smiałam do tej swojej siostry ze jak zaczne rodzic to moje dziecko i my bedziemy mieli obiady darmowe hi hi ....co do kłucia to najgorzej mam w nocy wiesz ....jakos tak jak sie połoze ....zyganska nie mam tylko to zgaga ...czasmi jak mi sie uleje takimi .....wiesz czym to az musze leciec do kibelka bo moze zakonczyc sie ostrym zyganskiem ....

rozumiem Cie..kwas jak nic.. 🤢 ja tez lece pod prysznic i obym nie padla jak wroce 😁 wrazie co to milych senkow Kochane 😘 rano sie zjawie z kawka,a potem to obiad i pobudze Andru do dzialania dalszego 🙂ino sie troszku wyspi chlopina 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam galopującą sklerozę... Właśnie sobie zaplanowałam jutrzejsze gnicie w betach do oporu z moim M, bo ma znowu drugie zmiany a tu klops...Rano do dżina trzeba zasuwać...A przecież pisałam wcześniej że mam wizytę...
Ciekawe czy jutro będę pamiętać o niej???
Dawno nie byłam tak roztrzepana jak ostatnio. Idę od kompa poczytam chwilę i może uda mi się szybko zasnąć. Dobranoc
Jak rano zdążę to do Was zajrzę 🙂 I nie zapomnę oczywiście :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy mamusie i brzusie
Wszystkim mamcią życzymy udanych wizyt, zdrowych i dużych bobasków 🙂 🙂 🙂
Mam nadzieję,że dzień będzie dziś zdecydowanie lepszy nie taki leniwy jak wczoraj i nadrobię zaległości 🙂
Wczoraj na wieczór zamówiliśmy sobie pizze.... a ja później myślałam że urodzę mój się tak przestraszył, że biegał jak opętany i co, co co robimy.
Ja też miałam stracha niezłego, ale już widzę jak mój będzie się zachowywał.... 😁 🙃 😁
Na szczęście przeszło i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
co do płynów do kąpieli to ja bede pewnei w Oilatum bo wiem ze ten kosmetyk na bank nie uczula

Po opiniach jakie czytałam to dla noworodka Oilatum jest najczesciej polecane przez położna i pediatre,ja ogolnie bede uzywac kosmetykow z nivea ale plyny do kapieli noworodka zalecane sa z tej firmy dopiero od pierwszego miesiaca zycia dziecka wiec chyba tez na sam poczatek zakupie ten oilatum.

wczoraj nie miałam netu więc teraz nadrabiam WAS...
ten oilatum jest podobno bardzo dobry dla skóry ale od 2 różnych położnych słyszałam że jak się nie ma wprawy w kąpieli dziecka to on bardzo utrudnia sprawę bo dziecko jest po tym bardzo natłuszczone i wyślizguje sie z rąk wiec trzeba bardzo uważać żeby go nie upuścić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja czytałam w gazecie bodajze bede mamą że dziaciaczka smarujemy tylko przez 1 miesiąc oliwką bo czegoś tam nie wytwarza skóra.
Co do rozmiaru to zalezy od dzieciaczka mojej siostry mała miala 54cm przy urodzeniu w 56 chodziła tydzien urodziła się w pazdzierniku i siostra spokojnie ją ładowała w kombinezon 74cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
co do płynów do kąpieli to ja bede pewnei w Oilatum bo wiem ze ten kosmetyk na bank nie uczula

Po opiniach jakie czytałam to dla noworodka Oilatum jest najczesciej polecane przez położna i pediatre,ja ogolnie bede uzywac kosmetykow z nivea ale plyny do kapieli noworodka zalecane sa z tej firmy dopiero od pierwszego miesiaca zycia dziecka wiec chyba tez na sam poczatek zakupie ten oilatum.

wczoraj nie miałam netu więc teraz nadrabiam WAS...
ten oilatum jest podobno bardzo dobry dla skóry ale od 2 różnych położnych słyszałam że jak się nie ma wprawy w kąpieli dziecka to on bardzo utrudnia sprawę bo dziecko jest po tym bardzo natłuszczone i wyślizguje sie z rąk wiec trzeba bardzo uważać żeby go nie upuścić...

wprawe niestety musze nabyć,mąż pomoże 🙂

Dzień dobry 🙂 W nocy raz sie obudziłam na siusiu,o 5 rano Hania mnie obudziła swoim kung-fu ale jeszcze dałam rade usnąć 🙂 O 10 jestem umówiona na pazurki,może później zrobie zdjęcie to sie pochwale akrylowymi kwiatuszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 ale w nocy u mnie burza przeszła 😮 😮 😮 szok !!! tak waliło piorunami i do tego tak lało że masakra ... 😲 😮 jak się przebudziłam to miałam mega problemy żeby usnąć znowu , nawet Tymon hasał na tej burzy ... może maleństwo się zlękło tych grzmotów 🥴 😮
Co do tych kosmetyków dla Maluchów naszych to każdy mówi co innego 😜 heh !
Asiulko widzę że i u Ciebie wielkie malowanie 🙃???a co do tych wwymiotów to nie za fajnie faktycznie 😮 może to jednorazowo tylko ?
Latka i Kamiska czekamy na wieści od Was !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Witamy mamusie i brzusie
Wszystkim mamcią życzymy udanych wizyt, zdrowych i dużych bobasków 🙂 🙂 🙂
Mam nadzieję,że dzień będzie dziś zdecydowanie lepszy nie taki leniwy jak wczoraj i nadrobię zaległości 🙂
Wczoraj na wieczór zamówiliśmy sobie pizze.... a ja później myślałam że urodzę mój się tak przestraszył, że biegał jak opętany i co, co co robimy.
Ja też miałam stracha niezłego, ale już widzę jak mój będzie się zachowywał.... 😁 🙃 😁
Na szczęście przeszło i jest ok.


heheh 🙃 😁 😁 😁 te chłopy nasze to bardziej będą panikować od nas na pewno 😜 mój ostatnio mi zapowiedział że będzie mnie wiózł na porodówkę jak ten taksówkarz na "i kto to mówi" 🤪 heh żebym się przygotowała na ostrą jazdę 😜
☺️ dobrą pizze bym zeżarła nawet teraz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
co do płynów do kąpieli to ja bede pewnei w Oilatum bo wiem ze ten kosmetyk na bank nie uczula

Po opiniach jakie czytałam to dla noworodka Oilatum jest najczesciej polecane przez położna i pediatre,ja ogolnie bede uzywac kosmetykow z nivea ale plyny do kapieli noworodka zalecane sa z tej firmy dopiero od pierwszego miesiaca zycia dziecka wiec chyba tez na sam poczatek zakupie ten oilatum.

wczoraj nie miałam netu więc teraz nadrabiam WAS...
ten oilatum jest podobno bardzo dobry dla skóry ale od 2 różnych położnych słyszałam że jak się nie ma wprawy w kąpieli dziecka to on bardzo utrudnia sprawę bo dziecko jest po tym bardzo natłuszczone i wyślizguje sie z rąk wiec trzeba bardzo uważać żeby go nie upuścić...


zawsze można malucha na tetrze położyć przy kąpaniu i potem na pieluszce wyciągnąć 🙂 mój ma duże łapska to się nie będę martwiła że go upuści 🙂 - chyba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia u mnie też była burza okropna w nocy nawet mój mówił ze sie wystraszył jak grzmotnęlo niby a spał w najlepsze 🤔


ja jak się obudziłam to już było w domu wszystko po wyciągane z kontaktów bo mój powyłączał na wszelki wypadek , a trzaskało piorunami okropnie 😲 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
co do płynów do kąpieli to ja bede pewnei w Oilatum bo wiem ze ten kosmetyk na bank nie uczula

Po opiniach jakie czytałam to dla noworodka Oilatum jest najczesciej polecane przez położna i pediatre,ja ogolnie bede uzywac kosmetykow z nivea ale plyny do kapieli noworodka zalecane sa z tej firmy dopiero od pierwszego miesiaca zycia dziecka wiec chyba tez na sam poczatek zakupie ten oilatum.

wczoraj nie miałam netu więc teraz nadrabiam WAS...
ten oilatum jest podobno bardzo dobry dla skóry ale od 2 różnych położnych słyszałam że jak się nie ma wprawy w kąpieli dziecka to on bardzo utrudnia sprawę bo dziecko jest po tym bardzo natłuszczone i wyślizguje sie z rąk wiec trzeba bardzo uważać żeby go nie upuścić...


zawsze można malucha na tetrze położyć przy kąpaniu i potem na pieluszce wyciągnąć 🙂 mój ma duże łapska to się nie będę martwiła że go upuści 🙂 - chyba 😮

no z tetrą to jest jakiś pomysł...
u mnie mąż raczej sam na początku nie wykąpie... mówi że on nie wie jak to dziewczynkę trzeba dobrze umyć i że go muszę nauczyć najpierw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
co do płynów do kąpieli to ja bede pewnei w Oilatum bo wiem ze ten kosmetyk na bank nie uczula

Po opiniach jakie czytałam to dla noworodka Oilatum jest najczesciej polecane przez położna i pediatre,ja ogolnie bede uzywac kosmetykow z nivea ale plyny do kapieli noworodka zalecane sa z tej firmy dopiero od pierwszego miesiaca zycia dziecka wiec chyba tez na sam poczatek zakupie ten oilatum.

wczoraj nie miałam netu więc teraz nadrabiam WAS...
ten oilatum jest podobno bardzo dobry dla skóry ale od 2 różnych położnych słyszałam że jak się nie ma wprawy w kąpieli dziecka to on bardzo utrudnia sprawę bo dziecko jest po tym bardzo natłuszczone i wyślizguje sie z rąk wiec trzeba bardzo uważać żeby go nie upuścić...


zawsze można malucha na tetrze położyć przy kąpaniu i potem na pieluszce wyciągnąć 🙂 mój ma duże łapska to się nie będę martwiła że go upuści 🙂 - chyba 😮

no z tetrą to jest jakiś pomysł...
u mnie mąż raczej sam na początku nie wykąpie... mówi że on nie wie jak to dziewczynkę trzeba dobrze umyć i że go muszę nauczyć najpierw 🙂


no ale do trzymania niech się przyda 🙂 mi pierwsze dni mama z moim umyją a potem ja ...chyba że się okaże że będę na tyle sprawna że od razu zacznę kąpać 🙂 Mój to na pewno do kąpania bedzie goniony choćby żeby trzymał i z siurakiem robił 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...