Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
A ja Was zaskocze ja od 5 na pełnych obrotach 😁 Wyszykowałam Męża do pracy..byłam już na badaniach w sklepie po jadło of kors 😁 i teraz sobie siedze i odpoczywam...i musze czekać jeszcze 1 h żeby coś zjeść 😠 ale jak sie dopadneeeeeeeee to pożre wsio co kupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
witajcie kochane! dzisiaj to chyba padniemy jak muchy...słonko od rana...
Jasna nie daj się, niech zwraca uwagę jak się do Ciebie zwraca, bo potem dziecko też się nauczy...
ja z bodziaków mam 3 szt na długi i 3 szt na krótki na rozm. 62


wiem ze moze to glupie pytanie ale np jak sie dzidzi spioszki ubiera to body tez trzeba? albo np jak pajacyk chce sie zalozyc body tez pod spod? jak to jest bo ja jestem zielona w tych sprawach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasna nie daj sobie w kasze dmuchać..!!! Mój też czasami sobie normalnie zapomina,że ja nie jestem chłopem i jego kolegą a KOBITĄ i to jego ŻONĄ!!!ale ja mam sposób który na Niego działa: ALbo sie porycze,albo traktuje Go jak powietrze..wtedy przychodzi na kolanach i przeprasza!! A niech wie kto tu rządzi 😜 😜 On jest tylko szyją a ja głową która szyją kręci 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w sumie nie liczyłam, najwięcej mam rzeczy na 62cm choć one między soba tez się różnią wielkością, zależy od producenta. Troche się jeszcze gubię w tych ciuszkach i ich rodzajach ☺️ za duzo tego 😜 az poszłam policzyć, na 62cm mam 11 z krótkim rękawem i 5 z długim, nie wiem czy to dużo. Myślę, że i tak wszystko wyjdzie "w praniu" w zależności jak Mała bedzie rosła itd. zawsze można troche większe nałożyć. Myślę, że nie ma co przesadzać bo później się tego nie wynosi i bez sensu. A na pewno ludki jak będą przychodzić to z prezentami też 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Aśka do spania!! ale to już !!! 😠 😠 🤪 😁 😁


ja pierdziuuuu nawet mnie nie zauważyła 😲 🤪 😁 😁 ale dla mnie to akurat komplement hahaha 🤪 😁 😁 Ide w kime 😁 Dobranoc Dziewoje 😘 😘
😁 😁 😁 😁 😁
dopiero dotarlam do Ciebie..ale Ty to juz spisz i mnie teraz olejesz ..No nic przemkne niezauwazona 😁 😁 😁 😁
Dobrej nocki spioszki 😘 😘 😘


Asiu nie chowaj sie i tak Cie widze 😜 Wstawaj śpiochuuuuuu 🤪 😁 😁
pewnie już wstałaś i w lodówce siedzisz 🤨 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Jasna nie daj sobie w kasze dmuchać..!!! Mój też czasami sobie normalnie zapomina,że ja nie jestem chłopem i jego kolegą a KOBITĄ i to jego ŻONĄ!!!ale ja mam sposób który na Niego działa: ALbo sie porycze,albo traktuje Go jak powietrze..wtedy przychodzi na kolanach i przeprasza!! A niech wie kto tu rządzi 😜 😜 On jest tylko szyją a ja głową która szyją kręci 😎


racja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie kochane! dzisiaj to chyba padniemy jak muchy...słonko od rana...
Jasna nie daj się, niech zwraca uwagę jak się do Ciebie zwraca, bo potem dziecko też się nauczy...
ja z bodziaków mam 3 szt na długi i 3 szt na krótki na rozm. 62


wiem ze moze to glupie pytanie ale np jak sie dzidzi spioszki ubiera to body tez trzeba? albo np jak pajacyk chce sie zalozyc body tez pod spod? jak to jest bo ja jestem zielona w tych sprawach


ja też średnio w temacie ☺️ ale wydaje mi się, że jak śpioszki to bez body, chyba, że są na szelkach(tylko czy to wtedy śpioszki????) ja będę szła na żywioł 😜 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie kochane! dzisiaj to chyba padniemy jak muchy...słonko od rana...
Jasna nie daj się, niech zwraca uwagę jak się do Ciebie zwraca, bo potem dziecko też się nauczy...
ja z bodziaków mam 3 szt na długi i 3 szt na krótki na rozm. 62


wiem ze moze to glupie pytanie ale np jak sie dzidzi spioszki ubiera to body tez trzeba? albo np jak pajacyk chce sie zalozyc body tez pod spod? jak to jest bo ja jestem zielona w tych sprawach


ja też średnio w temacie ☺️ ale wydaje mi się, że jak śpioszki to bez body, chyba, że są na szelkach(tylko czy to wtedy śpioszki????) ja będę szła na żywioł 😜 😜 🤪


Na mój BABSKI rozum 😁 😁 to tak..jak śpioszki to przecież góra będzie goła..najlepiej kaftanik albo koszulke pod śpiochy,bodziaki i śpiochy troche będzie bawienia sie przy zmianie pieluszek 🙂..jak pajacyk wydaje mi sie że body pod spodem nie potrzebne..a jak body to pół śpioszki do tego i będzie gitara..chyba że coś pokręciłam ☺️ może są inne zestawienia heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie kochane! dzisiaj to chyba padniemy jak muchy...słonko od rana...
Jasna nie daj się, niech zwraca uwagę jak się do Ciebie zwraca, bo potem dziecko też się nauczy...
ja z bodziaków mam 3 szt na długi i 3 szt na krótki na rozm. 62


wiem ze moze to glupie pytanie ale np jak sie dzidzi spioszki ubiera to body tez trzeba? albo np jak pajacyk chce sie zalozyc body tez pod spod? jak to jest bo ja jestem zielona w tych sprawach


ja też średnio w temacie ☺️ ale wydaje mi się, że jak śpioszki to bez body, chyba, że są na szelkach(tylko czy to wtedy śpioszki????) ja będę szła na żywioł 😜 😜 🤪


Na mój BABSKI rozum 😁 😁 to tak..jak śpioszki to przecież góra będzie goła..najlepiej kaftanik albo koszulke pod śpiochy,bodziaki i śpiochy troche będzie bawienia sie przy zmianie pieluszek 🙂..jak pajacyk wydaje mi sie że body pod spodem nie potrzebne..a jak body to pół śpioszki do tego i będzie gitara..chyba że coś pokręciłam ☺️ może są inne zestawienia heheh


jak tak jest to super bo tak to bysmy duzo tych bodziakow potrzebowali jakby mialy do wszystkiego byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂)

Ja dziś połamana po nocy kurde... jeszcze mnie nogi bolały i bolały, uświadomiłam sobie, że zapomniałam łyknąć tabletki wieczorem co mam brać na krążenie 2x dziennie:/ i pewnie dlatego męczyło . Lece dziś do internisty na jakieś oględziny wczoraj mi koleżanka przypomniała że mam iść prze wizytą u gina, ciężka skleroza, więc lecę za pamięci, byłyście już na takich oględzinach u ogólnego? Robił wam jakieś ekg czy coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dzień dobry brzuszki 🙂)

Ja dziś połamana po nocy kurde... jeszcze mnie nogi bolały i bolały, uświadomiłam sobie, że zapomniałam łyknąć tabletki wieczorem co mam brać na krążenie 2x dziennie:/ i pewnie dlatego męczyło . Lece dziś do internisty na jakieś oględziny wczoraj mi koleżanka przypomniała że mam iść prze wizytą u gina, ciężka skleroza, więc lecę za pamięci, byłyście już na takich oględzinach u ogólnego? Robił wam jakieś ekg czy coś?


ja nie byłam, chociaż w karcie ciąży jest chyba rubryka na to??? a tak sama z siebie idziesz czy gin kazał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja wczoraj po powrocie ze sklepu czułam się fatalnie. Pierwszy raz tak bolał mnie brzuch 😞 Jak poleżałam to troszku przechodziło, dlatego nie panikowałam, ale jak tylko troszkę się pokręciłam po chałupie to zaraz z powrotem łapało, a brzuch miałam jak kamień. Dzisiaj mam zakaz (od męża) wychodzenia z domu, a jak na złość pogoda się zrobiła.
JEsłi chodzi o bodziaki to ja mam ich sporo: ok 30 w rozm.56-62 z krótkim i długim rękawkiem. Do pajacyków nie będę zakładała, ale do śpioszków i półśpioszków mam zamiar. Według mnie są wygodniejsze niż kaftaniki, bo się nic nie będzie rolowało i wyciągało. Tak mi się wydaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam bardzo duzo bodziaków z długim rekawkiem bo z krotkim na zime srednio sie przydadza,za to musialam dokupic sporo spioszkow bo ich mialam bardzo malo.
O interniscie tez moj gin nic nie mowil wiec poki co sie nie wybieram.
Wlasnie zakupilam karnisze do naszego pokoju i malej 🙂 dzisiaj wybieramy farby a od jutra wielkie malowanie 🤪
Cos mnie dzisiaj plecy bola i Hania bardzo sie rozpycha,nozki to mam pod swoimi cyckami...oj chyba bedzie dlugasna po mamusi 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!
na wstepie chce zapowiedzieć że żadnych eksperymentów jabłecznikowych na mojej osobie nie będzie! :P ☺️ no a jak już nie da rady sie obyc bez to chociaż uprzedźcie zrobie sobie makijaż i fryzurkę na porodówkę 🤪
Asiu frekwencja słaba, ale już sie wytłumaczyłam dlaczego 🙂
Co do porodu to tez sie panicznie boje ale już sie nie moge doczekać 🤪
co do anii to tesknie wiadomo, ale musiałam sie upewnić za która myślałam że ania100 ☺️
no co.. no.. ☺️ ☺️

wiecie co?
wczoraj jak tak sobie urządzałam pokój z mężem dla nadii olśniło mnie że kupiłam dla niej
Wszystko ale to wszystko rożowe!
normalnie joba można dostać wchodząc do tego pokoju, muszę cos wymyslec bo róż zaleje moje życie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...